Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    İşte insan nasıl bi ses çıkacağını bilmeden de almak istemiyo.Geri iadesi olmayan bişey sonuçta.Sağol Hüseyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atilpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    Ekrem abi egzoz yerine lastik almak daha mantikli değil mi öncelik olarak yani sonuçta sağlık, yaşam söz konusu Allah muhafaza hızlıyken kaysan falan

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı atilpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem abi egzoz yerine lastik almak daha mantikli değil mi öncelik olarak yani sonuçta sağlık, yaşam söz konusu Allah muhafaza hızlıyken kaysan falan
    Lastik parasını ayırdım zaten,yazı bekliyorum.Kışın motor kullanmıyorum şimdi alıpta lastikleri bekletmek mantıklı değil kardeşim.

---------- Post added at 12:06 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66058523/detay

Araboru filan dahil ama nasıl uydurulur acaba

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CBR-...item1e67abc63c

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik parasını ayırdım zaten,yazı bekliyorum.Kışın motor kullanmıyorum şimdi alıpta lastikleri bekletmek mantıklı değil kardeşim.

---------- Post added at 12:06 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66058523/detay

Araboru filan dahil ama nasıl uydurulur acaba

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CBR-...item1e67abc63c
    gerçekten hiçmi kullanmıyorusunuz yoksa yağmurlu karlı havalardadamı kullanmıyorsunuz taş olsa çatlar ben kuru havalarda dondursada 1 tur atıyorum dayanamıyıp :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten hiçmi kullanmıyorusunuz yoksa yağmurlu karlı havalardadamı kullanmıyorsunuz taş olsa çatlar ben kuru havalarda dondursada 1 tur atıyorum dayanamıyıp :D
    Yok yok yağmurlu karlı havalarda yani Zemin kuru olsun istiyosa -10 derece olsun farketmez benim için.Islak zeminde güvenmiyorum lastiklerime

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün motoru yıkamacıya götürdüm köpük su vurdurdum kaldırdım.Daha da kullanmam heralde havalar çok kötü.Aldığımdan beri ilk defa tazikli su vurdurdum acaba bi zararı olur mu

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bugün motoru yıkamacıya götürdüm köpük su vurdurdum kaldırdım.Daha da kullanmam heralde havalar çok kötü.Aldığımdan beri ilk defa tazikli su vurdurdum acaba bi zararı olur mu
    Olmaz Ekrem ben her cumartesi köpük + tazyikli su vurduruyorum hiç bir sıkıntı yok daha

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz Ekrem ben her cumartesi köpük + tazyikli su vurduruyorum hiç bir sıkıntı yok daha
    Stickerlar filan kalkar mı acaba.Çünkü arka jantın birinde yıkamadan sonra jant şeridi söküldü bazı yerleri

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Stickerlar filan kalkar mı acaba.Çünkü arka jantın birinde yıkamadan sonra jant şeridi söküldü bazı yerleri
    Yok yahu olmaz bir şey ama jant şeridine bir şey diyemem o kalkabilir ben elimle kazıyorum genede 125r yazısını çıkartamadım kırık grenaj biraz sallandı o kadar

onderotlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce ehliyet ve techizat :D
    Arkadaşlar malatya'da honda bayii yok. Buradaki motosiklet firmaları getiremeyeceklerini söylediler. Acaba aynı sorunu yaşayan var mı aramızda? Nasıl getirtebilirim acaba?
    Geçmişim mucizemdir...

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    önder ben bergamalıyım bizim ordada yok honda bayii, bize en yakın izmir ve balıkesirde var fakat stokta cbr yoktu bizde istanbul aneste bulduk burdan parayı yatırdık kargoyla adrese teslim aldık

zippo sonradan yapılan jant stickerları gibi yapıştırmaları tazikli su çıkarabilir ama orjinal yazılarını istesende tazikli suyla çıkaramazsın

bu arada hangi başlıkta okuduğumu hatırlamıyorum ama tazikli suyla motorun devrildiğini söyleyenler vardı bunu espiri olarak alıyorum nasıl becerebilir bi insan bunu ya bisiklet mi yıkıyorsun sonra arabayı bile tazikli suyla yıkamaya korkcak millet devrilir diye :D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önder ben bergamalıyım bizim ordada yok honda bayii, bize en yakın izmir ve balıkesirde var fakat stokta cbr yoktu bizde istanbul aneste bulduk burdan parayı yatırdık kargoyla adrese teslim aldık

zippo sonradan yapılan jant stickerları gibi yapıştırmaları tazikli su çıkarabilir ama orjinal yazılarını istesende tazikli suyla çıkaramazsın

bu arada hangi başlıkta okuduğumu hatırlamıyorum ama tazikli suyla motorun devrildiğini söyleyenler vardı bunu espiri olarak alıyorum nasıl becerebilir bi insan bunu ya bisiklet mi yıkıyorsun sonra arabayı bile tazikli suyla yıkamaya korkcak millet devrilir diye :D
    Ama gerçekten az kalsın benimkide devriliyordu.

Kaskımı satıyorum arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8826148/detay/

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Ama gerçekten az kalsın benimkide devriliyordu.

Kaskımı satıyorum arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8826148/detay/
    M beden olsa alırdım güzel kask

Arkadaşlar servislere gidip geldiğiniz için bilirsiniz diye tahmin ediyorum istanbuldaki bayilerin alinde cbr 125 varmı stokta ?
    ya sev ya terket...

onderotlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce ehliyet ve techizat :D
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M beden olsa alırdım güzel kask

Arkadaşlar servislere gidip geldiğiniz için bilirsiniz diye tahmin ediyorum istanbuldaki bayilerin alinde cbr 125 varmı stokta ?
    Ben anes'ten, hatay'dan ve g.antep'den sordum ocak-şubat gibi gelecek dediler...

bu arada semih, bilgi için çok teşekkür ederim
    Geçmişim mucizemdir...

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı onderotlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anes'ten, hatay'dan ve g.antep'den sordum ocak-şubat gibi gelecek dediler...

bu arada semih, bilgi için çok teşekkür ederim
    Anlaşılan fuar zamanına kalacak benim iş durum onu gösteriyor
    ya sev ya terket...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Arkadaşlar selam bende cbr125 kullanıcısıyım aslında sızı ara sıra takıp edıyorum ancak iş yoğunluğundan pek fırsat bulamıyorum yazmaya bende motoru makına ıle yıkıyorum yınede cok yakından tutmayın derım zaten ılac vurunca dokuluyor kırler ancak o arka farın uzerındekı honda yazısı su vurunca yakından yarısı koptu bende hepsını soktum mecbur o gunden berı cok yakından tutmuyorum grenaj kısımlarına

Arkadaslar ben bunu daha öncede defalarca yazdım motor arayan bekleyen arkadaslara ama pek ılgılenen olmadı tabı dedıgım cbr lar hep satıldı en son 2 tane daha geldı bırı satıldı suanda düzcede benım aldıgım yerde Dadaş Motor A.Ş. de var turuncu rengi sahibini bekliyor ilgilenenlere duyrulur...

Aslında site üyeliğim 2007 yılı o zamanlar asya 19a kullanıyorduk cok guzel gezılerımız tanısmalarımız olmustu güzel günlerdi
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Honda CBR 125r (2007)
    Arkadaşlar bende arka lastiği değiştirmek istiyorum geniş takmak istiyorum..Önereceğiniz lastik ölçüleri + marka var mı? Çok pahalı olsunda istemiyorum.Teşekkürler

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı KickeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende arka lastiği değiştirmek istiyorum geniş takmak istiyorum..Önereceğiniz lastik ölçüleri + marka var mı? Çok pahalı olsunda istemiyorum.Teşekkürler
    Eski kasaya maximum 130 takabilirsiniz.Ama görüntü olarak yine aynı olur

Motosikleti
    Honda CBR 125r (2007)
    Eski kasaya maximum 130 takabilirsiniz.Ama görüntü olarak yine aynı olur
    Teşekkürler...Önerdiğiniz marka varmı ve tam ölçüleri ne oluyor motor yakınımda değilde şuan bakamıorm :S

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı KickeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler...Önerdiğiniz marka varmı ve tam ölçüleri ne oluyor motor yakınımda değilde şuan bakamıorm :S
    130-80-17 Michelin Pilot activ öneririm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler