Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol zippo sanada hayırlı sürüşler diliyorum

saol kardeşim fatih kılıçlıdakilere baktım 29 tl ile 59 tl arasında değişiyo görüntü olarak hepsi aynı hatta seninkilerede baktım brnmotor dan 89 tl ama kalite farkı muhakkak vardır. o yüzden kararsız kaldım acaba 29 tl olandan alsam sorun yaşarmıyım bilmiyorum. malum yeniden öğrenciliğe döndüm ekonomi vasat
    brnmotordan aldığım gerçekten kalitesiz alacaksan fatih kılıçlıdan al kardeşim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kılıclı için pek hayırlı seyler söylenmiyor bilginiz olsun. Bircok arkadasım sorun yasadı.
    Ama ben herhangi bir sorun yasamadım Cok ürün aldm kendisinden ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    sec hayırlı olsun motorun

motoru bi modifikasyon işine sokamadım.kötü tank pad i takmaya bile kıyamıyorum, odamdaki dolabıma yapıştırdım karbonlar hosuma gidiyordu cokta güzel olmuş ama ne biliyim, sanırım motorun orjinalliğini bozmayacağım.yaparsam sadece çu 600rr aynalara bi el atmak istiyorum.dedim dedim bi yapamadım şu aynaları yaw
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brnmotordan aldığım gerçekten kalitesiz alacaksan fatih kılıçlıdan al kardeşim
    anladım kardeşim saol bakıcam artık bi alayımda zaten beğenmezsem yine orjinal aynaları takarım napıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

sadece ayna alıcağım için pek önemsemedim cakalaz ama saol yorumun için

teşekkürler ilker bende tank pad ve ayna dışında modifiye yapmayı düşünmüyorum. tank padi bile depo çizilmesin diye aldım.

arkadaşlar http://imageshack.us/ adresinden foto yüklemek istiyorum fakat browse yapıp fotoyu seçtikten sonra foto boyutunu 640*480 yapıp şimdi yükleyi tıklıyorum fakat no files were uploaded diye bi uyarı penceresi açılıyo ne yapmam gerekiyo foto eklemek için yardım edebilir misiniz ?

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.e.c dostum rica ederim. hayirli olsun,kazasiz belasiz hayirli surusler dilerim.

Mstfkrfk, karbon siyaha ayri yakisiyo gercekten.Bende dun serviste siyahini gordum, bi an dusundum keske siyah alsaymisim diye ama sonra baktigimda her rengi ayri guzel bu motorun.bi gun turuncu istiyo canim bi gun siyah.Ayri bi cekiciligi var her rengin.Karbon kaplamayi arkaya dogru uzatsaydin atma yapabilir koselerinden[COLOR="Silver"]

uzattım da işçilik pek içime sinmedi ama gündüzde gayet güzel ek yerleri çok çok dikkat etmedikçe belli değil.fotoğraf makinasının ara kablosunu kaybettim yoksa foto atacaktım.parçalı jant şeridi de geldi yarın onuda yapıştırıp bir foto ekleyeceğim artık.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzattım da işçilik pek içime sinmedi ama gündüzde gayet güzel ek yerleri çok çok dikkat etmedikçe belli değil.fotoğraf makinasının ara kablosunu kaybettim yoksa foto atacaktım.parçalı jant şeridi de geldi yarın onuda yapıştırıp bir foto ekleyeceğim artık.
    Bu kadar küçük bi parça içinde reklamcıya gitmek çok hazırcılık olur ama Deneye deneye oluyo bi süre sonra,ben elimde kalan karbonla yapıcam tekrar bu sefer bi sorun olacağını sanmıyorum.

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Arkadaşlar bizim motora uyumlu michelin ön lastik yok.Orjinal boyutlar ön 100-80-17 arka 130-70-17.Arka var fiyatı 300 ama ön 110-80-17 var.Metzeler var daha ucuz hangisini önerirsiniz

Motosikleti
    arkadaşlar http://imageshack.us/ adresinden foto yüklemek istiyorum fakat browse yapıp fotoyu seçtikten sonra foto boyutunu 640*480 yapıp şimdi yükleyi tıklıyorum fakat no files were uploaded diye bi uyarı penceresi açılıyo ne yapmam gerekiyo foto eklemek için yardım edebilir misiniz ?[/QUOTE] siz nasıl foto yüklüyorsunuz ?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar http://imageshack.us/ adresinden foto yüklemek istiyorum fakat browse yapıp fotoyu seçtikten sonra foto boyutunu 640*480 yapıp şimdi yükleyi tıklıyorum fakat no files were uploaded diye bi uyarı penceresi açılıyo ne yapmam gerekiyo foto eklemek için yardım edebilir misiniz ?
    siz nasıl foto yüklüyorsunuz ?[/QUOTE]

640 480 olarak secme forum otomatik duzeltiyo zaten.ve fotografin formati nedir bi kontrol et

herkese iii günler mart ayı gbi sıfır cbr 125 alıcam ama kafama takılan bazı sorular varr daha önce cbf 150 vardı 2008 model 2 ay önce saatım tarz değişikliği nedyle cbr 125 i düşünyorum ama grenaj ve parça fiyatları çok pahalıymışş bunlar hakkında bna biraz yardımcı olabilrmisnz cbf göre nasıldır bide performans açısından falan acaba tekrar yeni kasa cbf 150 mi alsam yardımcı olabilirmisnzzz

Motosikleti
    Fotolar samsung galaxy mini ile cekildi jpeg formatinda ama simdi yine denedm olmadi zippo .s
    gsoguzgs formda i.canver nickli bi arkds kaza yapmstı parcalarn abartildigi kadar pahali olmadigini yazmsti. cbr cbf e gore daha zevklidr malzeme ve iscilik kalitesi olarakta net bi sekilde daha iyidir. performans olarakta eger yuksek devirlerde kullanirsan cbften daha iyidir 8000-9000 devirden sonra cok iyi

Motosikleti
    .........................

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Fotoğraflar gözükmüyo.

Motosikleti
    karbon kaplama egzoz

cross motorumla beraber:D

bu da bobber yapacağımız 3,5 luk jawa

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Dostum canavar gibi olmuş motor,karbonda bi ayrı yakışmış.

Motosikleti
    Motorun cok guzel olmus hocam gule gule kullan bnd foto yukleyebilsem yuklycm ama bi türlü olmuyo bi sorun var ama cozemedm

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

http://img824.imageshack.us/content_...561611011.jpg#

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Uploaded with ImageShack.us

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İşte Bu renk. Gecenlerde Samsunda gördüm. Cok harika bir renk uyumu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    sonunda zorla 2 foto yükleyebildim
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

[/COLOR]http://img824.imageshack.us/content_...561611011.jpg#

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

http://img824.imageshack.us/img824/7...3561611011.jpg

Uploaded with ImageShack.us[/QUOTE]

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

evet cakalaz gerçektende renk uyumu süper, jantlar turuncu olduğu için siyah janta nazaran motoru daha kalıplı ve race gösteriyo, ben ss motorlarda tek renkleri sevmiyorum bi hareketlilik arıyorum

teşekkürler yardımcı olduğun için bu arada cbr 125in sıfırı hiç bi yerde yok marta anca geleceğini söylüyorlar keşke cbf imi satmasaydım marta kadr motorsuz geçmezzz ya kaza yapan arkadaşın motoru tricolor renkgiydi galiba ufak bir düşmeyle bile o kadr hasar almış motor gördükten sonra biraz soğudum aslında bu koruma takozlarından falan taksak ufak tefek düşmelerden korur sanırım yoksa bole ufak bi yan yatmada bile böle hasr alırsa işmz zor grenajlarddan bide hangi rengini önerirsin ben tricolor yada gri rengi arasında takıldım ama arkadşlarım siyah al dio grenaj tamiri falan daha rahat oluyomuş stickerları olamdağı iiççn sen ne önerirsin

Motosikleti
    Rica ederim gsoguzgs. evet bundan 1 ay önce bütün bayileri aramstm türkiyede toplam 5 tane flan vardi gri turuncu 1 tane buldm hemen aldk. ben siyahı race kasa motorlarda sevmiyorum ama zevk meselesi eger grenaj tamiri kolay oluyosa siyahta alabilirsn dostm bi bilgim yok o konuda. commuterler gbi masrafsz düşülmüyo bu motorlarla ama tahminimden ucuzmus parcalar yinede. koruma takozlari ufak yatmalarda koruyormus sanirim

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Semih kazasız belasız kullan.. Bergamalımısın? Bayraklıya taraflarına gelirmisin ?
    HONDACBR125RAPRİLİARS125YAMAHAR6

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler