Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kimse yazmamış bugün :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

birkaç yıl önce hatırlıyorum da, her dakika her başlığa birileri birşeyler yazardı...nedense kimse kalmamış..topluca farklı bir foruma mı geçildi ne yapıldı?!..

@brooklynnn
    Honda yı arayıp sormalısın...çok talep var motora bu aralar, bayiyi sürekli yokla, gelen motor başkasına gitmesin.."nasılsa bundan kaporayı aldık, bekler bu" diye düşünüp seni aramadan gelen motorları başkalarına verebilirler...bizzat yaşadım, yeryüzünde yaşadığım en berbat duygulardan biriydi, uyarayım dedim...bugünden itibaren hergün aramalısın bence...

ben gelip, alınca öyle yapmayı planlıyorum mesela...bayiinin önüne çadır bile kurabilirim hatta...

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    sen nerden ayırttın dostum motoru ?
    güngör motordan alacağım ben bılmıyorum oyle bır ahlaksızlık yaparlar mı benım motorumu baskasına verme gıbı
    sımdı bursa canakkale ıstanbul'dakı hondaları aradım hepsı daha gelmedı ay sonunu bulur dıyor :S

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nerden ayırttın dostum motoru ?
    güngör motordan alacağım ben bılmıyorum oyle bır ahlaksızlık yaparlar mı benım motorumu baskasına verme gıbı
    sımdı bursa canakkale ıstanbul'dakı hondaları aradım hepsı daha gelmedı ay sonunu bulur dıyor :S
    Ben gungorden alacaktim,kaporami oraya verdim.en gec haziranin 15ine kadar dediler,gelmedi.haziran sonu dediler,gelmedi.Sonra anese gittigim gibi aldim.1 hafta sonra kaporami geri almaya gidince agiz burun yaptilar tabi aldim kaporami.bilmiyorum,gungoru cozemedim

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ayın 23'ü dediler simdi aradım umarım problem yaşanmaz. Neredeyse Türkiye'deki tüm hondaları aradım hepsi ay sonuna doğru gelicek diyor o bakımdan içim biraz rahat
    Güngör ayın 23'ünde getirmezse başka şekilde konuşurum bu sefer. Kaparoyu alırken problem yaratmadılar mı hocam ? Sonuçta kaparo gözden çıkarılan para

Motosikleti
    2011 600F ABS
    ayın 23'ü dediler simdi aradım umarım problem yaşanmaz. Neredeyse Türkiye'deki tüm hondaları aradım hepsi ay sonuna doğru gelicek diyor o bakımdan içim biraz rahat
    Güngör ayın 23'ünde getirmezse başka şekilde konuşurum bu sefer. Kaparoyu alırken problem yaratmadılar mı hocam ? Sonuçta kaparo gözden çıkarılan para
    Yaratamazlar.Abim gitmisti kaporayi almaya.Normalde vermeyiz filan demisler ama bizde anormaliz dedik aldik Elimde 15inde anlastigimiz kagit vardi,vermek zorundalar.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Nasıl kağıt dostum ? kaparoyu aldıklarına dair felan mı ? Ben banka hesaplarına yatırdım elimde herhangi bir kağıt v.s. yok büyük ihtimal problemin kralını çıkarırlar herhangi bir problem yaşanırsa

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Nasıl kağıt dostum ? kaparoyu aldıklarına dair felan mı ? Ben banka hesaplarına yatırdım elimde herhangi bir kağıt v.s. yok büyük ihtimal problemin kralını çıkarırlar herhangi bir problem yaşanırsa
    Ben elden verdim,kapora verdigime dair kagit verdiler imzali tarihli filan.gittim kagidi verdim parami aldim

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    neyse bakacagız artık dua edeyım de problem cıkmasın
    bu hafta gelse cok guzel olucaktı ama gelmedı :(

Motosikleti
    2011 600F ABS
    neyse bakacagız artık dua edeyım de problem cıkmasın
    bu hafta gelse cok guzel olucaktı ama gelmedı :(
    En kisa zamanda kavusursun umarim motoruna dostum,nasil bi duygu cok iyi bilirim.Suan bile motoru aldigim halde icim kotu,yurtdisindayim 27sinde donecegim.Ayri kalmak cok zor kiz arkadasimi ozledigimden daha cok ozledim abartmiyorum :(

Motosikleti
    2011 CBR 125R
    Bugün Honda bayisine yedek parça fiyatlarını sordum.Bende ve kayınbiraderimde,2011 yeni kasa Cbr 125r var.ikiside kırmızı beyaz.Benim motorum 570 km. diğeri 2500 km.Kayınbiraderim 15 gün önce arabaya çarptı.kendisinde bir şey yok.Motorun ön taraf gitti.Neyse önçatalı komple söktüm,tornacı ustamızda boruları düzelttirdik.Yerine taktım,grenajlar kırık vaziyette geziyor.Şimdi gelelim yedek parça olayına.Eski kasa parçalarını bilmem ama yeni kasa parçalarının bir kısmını bugün öğrendim.Bu sitede CBR 125'in selesine dahi oturmadan atıp tutanlarada cevap olur umarım.Birisi 2011 yeni kasanın ön farı 1600 TL diye yazmıştı(ohaa dedim.)Honda orjinal parça fiyatları 16.08.2011 tarihli.Ön far:185 TL kafa grenajı sol parça 45 tl Kafa grenajı burun 40 TL Ön çamurluk 50 TL Manet sol 25 sağ 40 Sol Ayna 55 TL Sol Grenaj 250 TL.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Arkadaşlar merhaba, ben de siyah cbrımla aranıza katıldım. Bugün 1000 km'yi devirdim bakım için avrupa tarafında nereyi önerirsiniz ?
    @ digiburak geçmiş olsun, sanırım orta halli bi kazada en az bin tl masraf olacak gibi.
    Bir de geçen sayfada bir arkadaş daha yazmış motor çalıştıktan sonra da benzin pompasından ses geliyor hani şu kontak ilk açıldığında gelen sese benzer bi ses. acaba bu bi arıza mı yoksa sizin motorlarda da var mı
    herkese keyifli sürüşler dilerim, tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    2011 CBR 125R
    Sağol ozzy07.Benzin pompası sorunu benim motorumdada var.Servise ilettim yeni geleceğini söylediler.Haber bekliyorum.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı digiburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol ozzy07.Benzin pompası sorunu benim motorumdada var.Servise ilettim yeni geleceğini söylediler.Haber bekliyorum.
    Oncelikle gecmis olsun dostum,bu benzim pompasi olayi bitek bende yok sanirim cok kiside var bu sorun.bendede tri color var,gecen eyupte tri colorli bi abi gordum ondada vardi ayni sorun.

nasıl bir sorun bu bahsedilen?

ben de bileyim de almadan önce ona göre...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Yeni gelecek derken yenisiyle mi değiştireceklermiş? Ben de yarın 1000 bakımında sorarım. İstoç'a gidiyim diyorum var mı başka bi tavsiyesi olan

Motosikleti
    2011 CBR 125R
    Evet yenisi ile değiştirilecek.

Motosikleti
    cb125R
    cbr 125 kullananlar bende aranıza katılmış bulunmaktayım 2007 model benimkide.
    zincirim gevşendi bunu nasıl sıkılayabilirim acaba teferruatlı birisi resim ustunde goosterebilirmi?
    birde her yıkamadan sonra zinciri temizleyip yağlıyormusunuz

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı digiburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Honda bayisine yedek parça fiyatlarını sordum.Bende ve kayınbiraderimde,2011 yeni kasa Cbr 125r var.ikiside kırmızı beyaz.Benim motorum 570 km. diğeri 2500 km.Kayınbiraderim 15 gün önce arabaya çarptı.kendisinde bir şey yok.Motorun ön taraf gitti.Neyse önçatalı komple söktüm,tornacı ustamızda boruları düzelttirdik.Yerine taktım,grenajlar kırık vaziyette geziyor.Şimdi gelelim yedek parça olayına.Eski kasa parçalarını bilmem ama yeni kasa parçalarının bir kısmını bugün öğrendim.Bu sitede CBR 125'in selesine dahi oturmadan atıp tutanlarada cevap olur umarım.Birisi 2011 yeni kasanın ön farı 1600 TL diye yazmıştı(ohaa dedim.)Honda orjinal parça fiyatları 16.08.2011 tarihli.Ön far:185 TL kafa grenajı sol parça 45 tl Kafa grenajı burun 40 TL Ön çamurluk 50 TL Manet sol 25 sağ 40 Sol Ayna 55 TL Sol Grenaj 250 TL.
    Bence fiyatlar gayet makul geldı bana gerçi Allah kaza bela göstermesinde gerek kalmasın...

Sizede geçmiş olsun..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    cb125R
    original boyutlarda on teker fiyatlarını bilen varmııı on teker satmak isteyen olursa bana yazsın lutfen bir türlü fiyat ogrenemiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler