Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    tri-color bence en güzeli, 2.siyah, 3.gümüş-turuncu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar honda türkiye aradı ve cbr 125 sevkiyatlarının bu hafta gerçekleşeceğini belirtti.bayimi aradım kendilerine 1 tane geleceğini belirtti.ben 2. sıradaydım malesef alamıyorum motoru.Benim için bitmiştir cbr 125 muhabbeti alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun bana nasip değilmiş herkese iyi günler

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar honda türkiye aradı ve cbr 125 sevkiyatlarının bu hafta gerçekleşeceğini belirtti.bayimi aradım kendilerine 1 tane geleceğini belirtti.ben 2. sıradaydım malesef alamıyorum motoru.Benim için bitmiştir cbr 125 muhabbeti alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun bana nasip değilmiş herkese iyi günler
    aynı durumdasın benle..ama ilk sıradaki kaporasını çekmiş olabilir bırakma peşlerini

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durumdasın benle..ama ilk sıradaki kaporasını çekmiş olabilir bırakma peşlerini
    Hiç sanmıyorum.Benim bu işte şansım yok ben bunu anladım.Bu günden itibaren todayide satıp motor olayına son veriyorum.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Hiç sanmıyorum.Benim bu işte şansım yok ben bunu anladım.Bu günden itibaren todayide satıp motor olayına son veriyorum.
    Honda'nın yaptığı bu ayıp yüzünden motor sevdandan vazgeçme, bu motora ayırdığın bütçe ile 2.el çok güzel motosikletler bulabilirsin, sanırım vitesliye ilk geçişin olcak o yüzden çok çok önemseme nede olsa max 1-2 sene sonra satarsın. Önerebilceğim alternatifler; eski kasa cbr 125(2010 modelleri güzel), cbf 150, yeni kasa yamaha ybr 125, cbf 250(büyük olduğunu düşünme çok rahat kullanabilirsin), yamaha xt 125.

Eğer şartları zorlarsanda 2 alternatif var yamaha yzf-125 ve ktm duke 125(geçen pazar, pendikteki yarışmada canlı olarak gördüm mükemmel makine)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın yaptığı bu ayıp yüzünden motor sevdandan vazgeçme, bu motora ayırdığın bütçe ile 2.el çok güzel motosikletler bulabilirsin, sanırım vitesliye ilk geçişin olcak o yüzden çok çok önemseme nede olsa max 1-2 sene sonra satarsın. Önerebilceğim alternatifler; eski kasa cbr 125(2010 modelleri güzel), cbf 150, yeni kasa yamaha ybr 125, cbf 250(büyük olduğunu düşünme çok rahat kullanabilirsin), yamaha xt 125.

Eğer şartları zorlarsanda 2 alternatif var yamaha yzf-125 ve ktm duke 125(geçen pazar, pendikteki yarışmada canlı olarak gördüm mükemmel makine)
    tek alternatifim yzf 125.oda biraz tuzlu.mecburen vazgeçiyorum motor sevdamdan.olmuyorsa zorlamanın anlamı yok.2 ay bekledim kaporayı verirken kesin dediler,gelceği zamanda 2. sıradasınız.neyse,yapcak pekte bişey yok

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benimde bayiye bitane geldiğini duyunca kafamdan aşaya kaynar sular döküldü 2 gün öyle gezdi
    bakiyim kaçıncı sıradayım ariyim dedim
    motorun sahibi sizsiniz herkez kaporasını çekti dediler işte ara bakalım kaçıncı sıradasın

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde bayiye bitane geldiğini duyunca kafamdan aşaya kaynar sular döküldü 2 gün öyle gezdi
    bakiyim kaçıncı sıradayım ariyim dedim
    motorun sahibi sizsiniz herkez kaporasını çekti dediler işte ara bakalım kaçıncı sıradasın
    Ben 2. sıradayım.az önce bayime gittim.Bayime gitmeden önce honda türkiye aradı ve bu hafta sevkiyatın yapılacağını fakat temmuz içi başka sevkiyatların,başka gemi geleceğini söyledi.Bayime gittiğimde 1 tane tri color renginin geleceğini fakat temmuzun 12si,en geç 15'i ne kadar 5 adet cbr 125 daha geleceğini söyledi.Elim kolum bağlı yine inandım sözlerine ama 3 ayda bir gelen geminin 1 ayda 2 kere geleceğine inanmıyorum ben.Çünkü bir tanesi geldi dağıtım yapılcak,bir taneside temmuzun ilk haftası gelecek demekki bana en geç 12-15inde elinizde dediler

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Honda neden milletin hevesinin içine ediyor anlamıyorum. Satılacak işte adam getir şu motordan fazla fazla eline mi yapışacak?
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Ben 2. sıradayım.az önce bayime gittim.Bayime gitmeden önce honda türkiye aradı ve bu hafta sevkiyatın yapılacağını fakat temmuz içi başka sevkiyatların,başka gemi geleceğini söyledi.Bayime gittiğimde 1 tane tri color renginin geleceğini fakat temmuzun 12si,en geç 15'i ne kadar 5 adet cbr 125 daha geleceğini söyledi.Elim kolum bağlı yine inandım sözlerine ama 3 ayda bir gelen geminin 1 ayda 2 kere geleceğine inanmıyorum ben.Çünkü bir tanesi geldi dağıtım yapılcak,bir taneside temmuzun ilk haftası gelecek demekki bana en geç 12-15inde elinizde dediler
    Yahu arkadaşlar beklemeyin artık ötv`yi bekliyorlar yedirmiyorlar pastayı kimseye.. Seri üretimde olan motosikletin gelmemesi imkaansız gibi birşey.. Aslında iyide yapıyorlar 2. eli öldürmemiş oluyorlar...
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar fikirlerinizi merak ediyorum sizce 2006 repsol mu yoksa 2006 black cbr mı daha hoş daha kalite duruyo? görüşlerinizi bekliyorum herkese keyifli sürüşler
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

mustf10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBR 125 siyah
    ALLAAAAAAAAAH motorum gelmiş. Benim durumumda olan herkesin gözü aydın.
    Ama ben motora 8 inde kavuşacağım allahtan bi aksilik olmasa.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı mustf10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAAAAAAAAAH motorum gelmiş. Benim durumumda olan herkesin gözü aydın.
    Ama ben motora 8 inde kavuşacağım allahtan bi aksilik olmasa.
    Nasıl gelmiş hangi bayiye ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    olabilir bugün sevkiyat vardı 250ler için beraberinde 125lerde gelmiştir inş..
    Alıntı celalkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fikirlerinizi merak ediyorum sizce 2006 repsol mu yoksa 2006 black cbr mı daha hoş daha kalite duruyo? görüşlerinizi bekliyorum herkese keyifli sürüşler
    black
    repsole ısınamadım birtürlü..

Motosikleti
    CBR 125R
    benim repsol konusunda çekincem üzerindeki sticker ve yazıların zorlama gibi durup durmadığı hani olur yha motorunu daha çekici göstermek için ucuz süslemeler yapıp duran tipler filan kulağa çok saçma gelebilir bilmiyorum mesela cbr1000rr'de mükemmel duruyo repsol ona hiç lafım yok
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    benim repsol konusunda çekincem üzerindeki sticker ve yazıların zorlama gibi durup durmadığı hani olur yha motorunu daha çekici göstermek için ucuz süslemeler yapıp duran tipler filan kulağa çok saçma gelebilir bilmiyorum mesela cbr1000rr'de mükemmel duruyo repsol ona hiç lafım yok
    E bu mantıkla tricolor`u olan herif için diyecekler ulan adama bak düşmüş düşmüş gitmiş çıkmacıdan başka başka motorların parçalarını takmış o nasıl olucak
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E bu mantıkla tricolor`u olan herif için diyecekler ulan adama bak düşmüş düşmüş gitmiş çıkmacıdan başka başka motorların parçalarını takmış o nasıl olucak
    o da doğru vay replicaların başına :D

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    selam ve kandiliniz mubarek olsun arkadaşlar..
    Ben bugün otoseverden motorumu teslim aldım,plaka ve ruhsat işlemleri cuma gibi bitermiş,o zaman gidip alıcam...darısı bekleyen arkadaşların başına

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayırlı olsun
    zippo's nerelerde belki ilk sıraya düşmüştür ilk kaporra veren belki vaz geçmiştir
    odamı otoseverden almıştı ?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    ben repsol diyorum, lise yıllarımdaki tek hayalimdi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler