Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm.. resmi gördüm inanasım gelmedi açıkcası gerçekten 170km/s hız CBR 125 de? peki bunu yapan arkadaş biraz daha zorladınmı yoksa zorlayıp en son 170 demi kalıyor 175 felan yakalayabildinmi? merak ediyorum yolda yeni kasadan görsem çevirip sorcam vallahi
    yuh be usta naptın xD
    kontak açılınca çekilmiş resim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja ER
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh be usta naptın xD
    kontak açılınca çekilmiş resim
    ya 2dk bi dalga geçemedik ya hemen cbr cılar saldırıyorsunuz kardeşim aaa
    ..uçuyoruzz DEDE

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bumudur budur buda benim eski motor

Uploaded with ImageShack.us

evet budur yenisi yolda herhalde

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet budur yenisi yolda herhalde
    Yolda yolda Artık takılırız beraber yollarda benimki turuncu kısmetse

Bak benim işyerim gül sokakta Tulip Çiçekçilik beklerim bi çayımı içmeye..

Aklıma ne geldi bundan 1 ay önce filan sabah tam o ışıklarda beklerken işe giderken selam vermiştim almıştın sende hatırlarsın belki

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda yolda Artık takılırız beraber yollarda benimki turuncu kısmetse

Bak benim işyerim gül sokakta Tulip Çiçekçilik beklerim bi çayımı içmeye..

Aklıma ne geldi bundan 1 ay önce filan sabah tam o ışıklarda beklerken işe giderken selam vermiştim almıştın sende hatırlarsın belki
    takılırız kardeşim ayıp ettin evet hatırlıyorum hatırlıyorum gül sokak tarafına geldiğim zaman uğrucam oğuzhan laflarız yeni gelcek cıbırın hakkında

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Arkadaşlar yakında [Bursa Mt] olarak istanbuldayız karşılarsınız artık sercaaaan yaşıyon mu la
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya 2dk bi dalga geçemedik ya hemen cbr cılar saldırıyorsunuz kardeşim aaa
    Ninjacılar kıskanmayın cıbırları 2008 1000RR göstergesi koymuşlar makineye..Malzemeden calmamışlar hiç.. Sonra diyolar cbr125 ler patlıyınca parçalar niye pahalı.. Göstergeler 1000 likten sinyaller 600 lükten.. Farlar 250 ve 125 cc için özel üretilmiş

170 de yapar daha fazlada.. senin mi kırcam biraz daha zorladım makineyi yüzümü kara çıkarmadı ciğeri sağlam makine

Motosikleti
    ninja ER
    ozaman cbr 125 i toplaya toplaya yapmışlar desene 1000 likten 600den parçalarla şaka bir yana her motor kendi sahibine güzel zorla zorla 299 a kadar yolu var
    ..uçuyoruzz DEDE

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Valla katılıyorum isterse 100ü geçmesin yeterki göstergesi ninjanınkine benzemesin :D

Arkadaşlar bu motorların gecikme işi benim hayatımda ciddi sorunlar yaratmaya başladı.Hayatımda ilk defa tansiyonum düştü başım döndü yığılıp kaldım.Cidden harbi çok üzüldüm bugün ve günün sonunda patladım.Aile ısrarıyla gittim hastaneye tansiyon falan yerlerde

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla katılıyorum isterse 100ü geçmesin yeterki göstergesi ninjanınkine benzemesin :D

Arkadaşlar bu motorların gecikme işi benim hayatımda ciddi sorunlar yaratmaya başladı.Hayatımda ilk defa tansiyonum düştü başım döndü yığılıp kaldım.Cidden harbi çok üzüldüm bugün ve günün sonunda patladım.Aile ısrarıyla gittim hastaneye tansiyon falan yerlerde
    Zippo naaptın ya Sen böyleysen today 50 naapsın? Cbr125 diyon başka bişey demiyon onunda bi piskolojisi gururu var sana bu güne kadar hizmet etti hakkını helal etmicek bu gidişle

Şaka bi yana bu beklemek ve belirsizlik insanı yıpratır yaw sinir bozucu. Kesin bişey söyleseler temmuz 1 falan insan yine oraya odaklar kendini doğru olduktan sonra..

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Birde ben bunlara güvenerek motorumu sattım
    Şimdi kaldıkmı motorsuz
    Bileydim satmazdım

sezer karşıyakanın neresindesin

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    bugün bu topikte bayağı haraket olmuş

muğladayım merkezdeyim .lanet yerde ikide bi yağmur yağıyor. gezemedim bi türlü yaa.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zippo naaptın ya Sen böyleysen today 50 naapsın? Cbr125 diyon başka bişey demiyon onunda bi piskolojisi gururu var sana bu güne kadar hizmet etti hakkını helal etmicek bu gidişle

Şaka bi yana bu beklemek ve belirsizlik insanı yıpratır yaw sinir bozucu. Kesin bişey söyleseler temmuz 1 falan insan yine oraya odaklar kendini doğru olduktan sonra..
    Tuzun kuru tabi Todayi satmadim fakat cbr icin pederi ikna edince kaporayida verince hemen ofisine biraktim.Bir daha binmek istemedim acikcasi.Birazda isime geldi todayi yollayinca 4 tekere kaldim.surekli artcim oluyordu birazda isime geldi Ama bugun hondadan gelen telefon,bide cibiri aldiktan sonra abimle babamda motor ehliyetine yazilmaz mi.abim araba ehliyetini kaptirdim bahanesiyle motora goz dikti.babamda arada ben alirim diyo.Allah tan ruhsati ustume yapiyo.Normalde asirirahat bi insanimdir.Fakat yeni motor icin cok bekledim hele yeni motor cbr olunca ayri bi heves yaptim 2. El alacaktim cunku.Anlayacaginiz bende durumlar kotu

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turuncunun yeri ayrı ) renkdaşız demek kardeşim.serviste öylesine bi sıktılar göz boyama amaçlı zincire yağı.bende jantlar pis pis dolaşıyorum.gerçi havalar da berbat bindiğim yok ama
    jant parlatıcı satıyorlar çok kolay çıkartıyor sadece ilgilenmek lazım motorla

Arkadaşlar birde gördüğüm kadarıyla bir hız muhabbettidir gitmiş be cbr 125r 2011 in türkiyedeki ilk sahibi olara bu güne kadar toplam 3300 km yol aldım ve benim motor şu anda son hız olarak en son 150 km yaptı 170 yapar diyen arkadaşlara bir anlam veremiyorum şuan motoru eline geçmemiş bir çok arkadaş var yanlış bilgilendirirseniz motorlarını aldıklarında beklentilerini karşılamaz ben aldığımda bu 135 yapar dediler ama 150 yapınca çok mutlu oldum kimsenin hevesini kırmayalım. eğer varsa 170 yaparım ben diyen delikanlı sürerken videoya çekip paylaşsın
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Fiyat Olarak Uygun 2006-2007 Model Fazla Yorulmamış Cbr125r Arıyorum Peşin Para Alınıcaktır Antalya Ve Çevresinde Olabilir.

İlgilenen Arkadaşlar Bana Bu Başlık Altından Ulaşa Bilir Detaylar Özelde Konuşulur...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde ben bunlara güvenerek motorumu sattım
    Şimdi kaldıkmı motorsuz
    Bileydim satmazdım

sezer karşıyakanın neresindesin
    Aynen bende bunlara güvenerek motorumu sattım çok pis bi durum honda efeyi aradım dün bu sene cbr 125 gelmeyecek dedi kıvrak motoru aradım her an gelebilir zaman belli değil dedi anes motora mail attım temmuz ayında geliyor dedi bu ne pehriz bu ne lahana haşlaması.

Arkadaşlar şunun şurasında 2 ay sonra 2012 motorlar piyasada dolaşmaya başlıcak biz hala 2011 lere kavuşamadık.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    yeni kasa cbr ler çıkınca eski kasalı cbr si olan arkadaşlar kayboldular,bu topic en hareketli topicdi zamanında
    Her asker yeşil bereli olamaz

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bence topic ayrılmalı yeni ve eski cbr 125 olarak
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskiler gazlamaktan foruma girmiyo yenilere allah sabır versin beklemek zor iş
    Ninja

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence topic ayrılmalı yeni ve eski cbr 125 olarak
    yok be kardeşim, hepimiz kardeşiz yaw motor aynı görünüş değişik sadece..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler