Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi cbr'ımda giderken önümdeki CBR'ı izliyodum aynı zamanda
    Helal olsun ne diyim bu arada bugün bursada santral garajda bir cbr 125r gördüm siyah buradan mı o arkadaş?
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Honda..bizi sana küfrettireceksin Sonunda..Yahu okadar insan CBR 125 bekliyor niye getirmiyorsun kardeşim..Yahu siz ne biçim bir satıcısınız..Niye lan getirmiyorsunuz..Verem ettiniz milleti..3 ay sonraya sıramı verilir be.

Siz en iyisi bu işi bırakın gidin pazarda Domates,,kabak ,,patlıcan satın..
    Vallaha ya ben honda efeye gittim adam bize eylülde dedi ben artık umudu kestim 2011 den

2010 yada 2011 2. el satan varsa alabilirim bucadaki arkadaş seninkini alsak alanyaya nasıl getircez yada başka bir şehirden motor alsam nasıl getircem onu konuda bir bilgisi olan var mı

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir söz var kardeş beklenen cbr gelecekse çekilen çile kutsaldır
    bekle bekle nereye kadar,vallahi 2,5 ay oldu çok sıkıldım motorsuzluktan.böle olucağını bilseydim 2. el alırdım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Alıntı cabatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinki Haziranda gelecekse, bizimki kimbilir ne zaman gelir
    hiç bilmiyorum vallahi kardeş..dümenci honda ne olcak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya gelmesse kardeşim bu kadar bekleyip bekleyip Haziranın 15'inden sonra gelmesinin hiçbir anlamı yok benim için
    haziran 15 den sonra gelirse kötü olur yaa her türlü.seçimden sonra ötv lerinde yükselme şansı var offf

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    gelir arkadaşlar gelir de ne zaman gelir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

hadi siz 125r bekliyosunuz ben 250r gelecekte ikinci ele düşecekte ohooooo

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doyumsuz motor,o deliklerden benim egzozlardada var
    Ve egzozların içinde 3 ayrı susturucu var genede kompuresore bırakınca patlama seslerini duyuyosun

1000kmyi geçti yeni yeni oynamaya başladım 1-2-3.vitesler yanlayarak kalkıyorum ışıklarda herturlu 600luk racing makinayla drag yaparım bitane 600f deli olduda
    Tabi bunların bi bedeli var öle 50liralık benzin alıp 400 km gitmiyo
    bi depoyla 230 kmde ışık yanıo 20liralık felan benzin alırsan o ışık hiç sönmüyo

bugün arkadaştan çanta demirini aldım 660'ın aynında yaptırcam babama baktım demir parcasına 250liraya satıyo Kappa

Gökhan Ve Ahmetciğime Gelsin (Geçen Hafta Riva'da)

bu m3'ler bu sezon biter bu gidişte

Sen bilirsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:49 ----------

hyosung mu lan o Orjinal Yamahaaa

Made İn Fransa
    sakıncalı bi adam oldun çıktın sen yaaa bu makina çok fenaa
    Ninja

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelir arkadaşlar gelir de ne zaman gelir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

hadi siz 125r bekliyosunuz ben 250r gelecekte ikinci ele düşecekte ohooooo
    bekle bekle sağa çek bekle sigara felan yak
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakıncalı bi adam oldun çıktın sen yaaa bu makina çok fenaa
    Belki Motora Tiger Egzozun şu yeni modellerinden yaptırırsam Bursa'ya gelicem

egsozu yaptırmadan gel tiger zaten bursa malı burda yaparız biz onu
    Ninja

la zaten onun için gelcem işte elin yabancısına verceğime parayı Yurdum insanına gitsin

Adamlar cok harika şeylerde yapıo he 5 eksenli cnc varmış

şu motorun resimlerini koy bakalım bol bol görelim
    Ninja

Motosikleti
    honda cbr 125
    başlangıç motoru olarak,tecrübesizlikten dogacak olası hasar ve masrafları için çok üzülmeyeceğim hem boyuma uygun ve daha az maliyetli olsun diye 5000-10000km civarı hyosung rt125 almayı düşünüyordum.onun yerine 1000km de cbr125repsol aldım.çok sevdim ve tanımaya çalışıyorum.yeni üye oldum.tecrübe ve tavsiyelirinizi zaman içinde paylaşmanızı isteyeceğim. şimdiden herkese teşekkür ediiyorum.
    saygılar,selamlar

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı ezrydr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlangıç motoru olarak,tecrübesizlikten dogacak olası hasar ve masrafları için çok üzülmeyeceğim hem boyuma uygun ve daha az maliyetli olsun diye 5000-10000km civarı hyosung rt125 almayı düşünüyordum.onun yerine 1000km de cbr125repsol aldım.çok sevdim ve tanımaya çalışıyorum.yeni üye oldum.tecrübe ve tavsiyelirinizi zaman içinde paylaşmanızı isteyeceğim. şimdiden herkese teşekkür ediiyorum.
    saygılar,selamlar
    Öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım 1000 km de repsol nasıl bulduğunu anlamadım ama inş. Bir problem yoktur da rahat rahat gezersin ve tecrübelerini yaşayarak kazanırsın (iyi anlamda) aklında bulunsun bu motorda racing kanı olduğundan dolayı seridir hızıda diğer 125liklere göre iyidir ama durma konusunda arka frene fazla güvenme ön freni kullanmaya alış vites düşürerek yavaşla fln fln işte kullandıkca öğreneceksin zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:10 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekle bekle sağa çek bekle sigara felan yak
    Aga ben şimdi tütünün tohumunu ekiyorum onlar bitecek, yapraklarını toplayıp güneşte kurutcam, bir ağaç kesip kağıda çevircem, kuruyan yaprakları ince ince kesip o kağıda sarıp içcem belki o zamana kadar gelir cbr 250r 2. Ele düşer de alırım

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    benim usta birara tiger egsozla ilgili adamlar birebir yoşimuranın aynısını yapıyolar demişti
    Her asker yeşil bereli olamaz

Aga ben şimdi tütünün tohumunu ekiyorum onlar bitecek, yapraklarını toplayıp güneşte kurutcam, bir ağaç kesip kağıda çevircem, kuruyan yaprakları ince ince kesip o kağıda sarıp içcem belki o zamana kadar gelir cbr 250r 2. Ele düşer de alırım
    Ya gel sanada gt250 alak

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim usta birara tiger egsozla ilgili adamlar birebir yoşimuranın aynısını yapıyolar demişti
    2011 modellerin çıkışları RS5'i gibi evet ama çok tatlı duruyo şimdi akrapovicin uzunlugunda cunku kısa egzoz bnm motora gitmiyo,tam çıkışları karbon olcak şekilde bişeyler var aklımda ;)
    Ama helal olsun adamlara Türk üretimi güzel şeyler cıkartıyo.
    İstanbulda Ercan var sağolsun bnm cbrdaki yoshi'Ye kendi yapmıştı karbon kapma yapsak ne kadar olur diye sordum.300 mı ne demişti egzozu ztn 450Liraya almıştık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:35 ----------

şu motorun resimlerini koy bakalım bol bol görelim
    koyarız koymasınada cbr125 topici biri ne ayaksın olm sen der

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    cbr 125 i yatırmayı öğreniyorum ufak ufak. sizce nasıl yatar bu ? görüyorum da tam böyle sağa sola yatırıyorlar virajlarda. ben korkuyorum nasıl öğrenirim *

cbr 125 i yatırmayı öğreniyorum ufak ufak. sizce nasıl yatar bu ? görüyorum da tam böyle sağa sola yatırıyorlar virajlarda. ben korkuyorum nasıl öğrenirim *
    acele etme dostum,zamanla çalışırsın şuan motor sana yatmıyomuş gibi geliyo,ilk zamanlar motor cok fazla yatırma ve motoru gidonla değil totonla yatır mesala sağa donuceksen sola doğru yanaş vucudunla viraja sok motoru hem cok fazla yatırmamış olursun hemde lastiğin kayarsa toplamanda yardımcı oluyo bu pozizyon.

Alfa'nın viraj teknikleri yazısını oku iyi anlatıyo o

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    sadece yatırmayı bilmek yetmez,dikkat edilecek hususlar * zemin ıslaklığı, * lastik ısısı ( motora biner binmez ilk virajda yatırmayı deneme çünkü lastikler yeterince ısınmadığından kendini yerde bulma ihtimalin yüksek)
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    honda cbr 125
    [QUOTE=gökhans16cbr;2353068]Öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım 1000 km de repsol nasıl bulduğunu anlamadım ama inş. Bir problem yoktur da rahat rahat gezersin ve tecrübelerini yaşayarak kazanırsın (iyi anlamda) aklında bulunsun bu motorda racing kanı olduğundan dolayı seridir hızıda diğer 125liklere göre iyidir ama durma konusunda arka frene fazla güvenme ön freni kullanmaya alış vites düşürerek yavaşla fln fln işte kullandıkca öğreneceksin zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:10 ----------

çok sağol.başta bende şüpheliydim acaba oynamışlarmıdır km.siyle diye ama gördüğümde ikna oldum.gıcır gıcır.ne cantlarda bi taş izi ne de egzozda is bile yoktu.hatta lastiklerin yanlarında güvenlik çizgileri bile tam silinmemişti.o yüzden gaza geldim aldım.tabi ilk defa bi motor aldığımdan ve iyisi nasıldır bilemediğimden hileli olma ihtimali hala var.yeni başladığım için yalnız fren değil herşey sıkıntı.ön freni daha çok kullanıorum.dönüş yaparken de elim gidio.bi iki ufak kaza atlattım ama allahtan yavaştım ön tekeri kaydırmama rağmen düşmedim.motor frenini öğrenmeye çalışıorum.bide vites değiştirirken debriyajı yavaş bırakmaya alışamadım.ama her geçen gün sürüşüm iyileşiyor.sürat sevdalısı değilim 70 i 80 i geçmedim henüz.ehliyet sınavını geçen pazar verdim şimdi bekliom.gelene kadar geceleri ara sokaklarda dolaşarak pratik.yapıorum.akşamları iple çekiorum motoruma binicem diye.umarım polislere yakalanmam ehliyet elime gecene kadar.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    [QUOTE=ezrydr;2353353]
    Öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım 1000 km de repsol nasıl bulduğunu anlamadım ama inş. Bir problem yoktur da rahat rahat gezersin ve tecrübelerini yaşayarak kazanırsın (iyi anlamda) aklında bulunsun bu motorda racing kanı olduğundan dolayı seridir hızıda diğer 125liklere göre iyidir ama durma konusunda arka frene fazla güvenme ön freni kullanmaya alış vites düşürerek yavaşla fln fln işte kullandıkca öğreneceksin zaten

çok sağol.başta bende şüpheliydim acaba oynamışlarmıdır km.siyle diye ama gördüğümde ikna oldum.gıcır gıcır.ne cantlarda bi taş izi ne de egzozda is bile yoktu.hatta lastiklerin yanlarında güvenlik çizgileri bile tam silinmemişti.o yüzden gaza geldim aldım.tabi ilk defa bi motor aldığımdan ve iyisi nasıldır bilemediğimden hileli olma ihtimali hala var.yeni başladığım için yalnız fren değil herşey sıkıntı.ön freni daha çok kullanıorum.dönüş yaparken de elim gidio.bi iki ufak kaza atlattım ama allahtan yavaştım ön tekeri kaydırmama rağmen düşmedim.motor frenini öğrenmeye çalışıorum.bide vites değiştirirken debriyajı yavaş bırakmaya alışamadım.ama her geçen gün sürüşüm iyileşiyor.sürat sevdalısı değilim 70 i 80 i geçmedim henüz.ehliyet sınavını geçen pazar verdim şimdi bekliom.gelene kadar geceleri ara sokaklarda dolaşarak pratik.yapıorum.akşamları iple çekiorum motoruma binicem diye.umarım polislere yakalanmam ehliyet elime gecene kadar.
    hayırlısı olsun o zaman dostum bu arada koruma ekipmanlarını almayı ihmal etme fazla ucuza da kaçma hayatın onlara bağlı biliyorsun yawaş yawaş geliştir kendini işte bursaya da bekleriz sercanı alın gelin ahmetle birlikte

Motosikleti
    honda cbr 125
    [QUOTE=gökhans16cbr;2353375]
    Alıntı ezrydr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlısı olsun o zaman dostum bu arada koruma ekipmanlarını almayı ihmal etme fazla ucuza da kaçma hayatın onlara bağlı biliyorsun yawaş yawaş geliştir kendini işte bursaya da bekleriz sercanı alın gelin ahmetle birlikte
    teşekkür ederim.tanışmıoyorum henüz onlarla.sağolsun arkadaş nakeddan choppere geçince eski kask ve dizliklerini hediye etti geriye bi ceket kaldı.dün gece bi abimiz fotoğraf çekilcem farları da aç diye tutturtdu.öyle 5dk fln açık kaldı.sonra çalıştırıım dedim mars almadı.bi kaç defa denedim.en son 2.viteste vurdurdum öyle çalıştı.yapar mı öyle normal mi.bide far gece gündüz açık mı.kapatıp çalıştırmayı da denemiştim bulamadım.tekrar saol

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    far olayı motoru ilk alınca bende sormuşum arkadaşlara.kontağa bağlı.çevirildiği anda yanıyor
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler