Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    hmm anladım gökhan teşekkürler ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motopisklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr sahipleri lutfen biraz insaflı olun satarken sıfırı 5 bin tl olan motorları 2005 2006 ları 3.5bin tl 4.0bin tl e satmaya calışanlar var
    oğuzhanı ima ederek yazdıysan bir de şu açıdan bakalım, bence motor sırf 5 yaşında diye hepten ölüye verilmemeli, kmsi daha 15000de ayrıca bu başlık altındaki insanlar motorunu kendisinden çok sakınan bakan insanlar, görmeden sürmeden değer biçmek yanlış olabilir... araçlarına öyle iyi bakan insanlar biliyorum ki sıfır üründe hata olur onların araçlarında olmaz ;)
    Ninja

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fiyat konusunda acıklama yapmak istiyorum;
    Su an piyasada 2007-2008 diye satılan motorlar, 2 kasa önceki cbr. 2010 kasası bile, değerini oldukca yitirecektir cok kısa bir süre içeriinde. Hele ki 2 kasa sonraki CBR ların 3500 gibi bir rakamdan satısa sunulması , alıcıları celişkiye düşürecek ve motorların satılmasını geciktirecektir, buna bağlı olarak sürekli piyasada satılık olarak bekleyen motorların satılma oranları düşmektedir.

Şimdi benim bir CBR 125 im olsa; ya uygun bir fiyata verip sıfır yani yeni kasasını alırdım. Ya da kesinlikle düşük değerde gittiğini düşünüyorsam, satmaz; ölene kadar elimde tutardım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su an piyasada 2007-2008 diye satılan motorlar, 2 kasa önceki cbr. 2010 kasası bile, değerini oldukca yitirecektir cok kısa bir süre içeriinde. Hele ki 2 kasa sonraki CBR ların 3500 gibi bir rakamdan satısa sunulması , alıcıları celişkiye düşürecek ve motorların satılmasını geciktirecektir, buna bağlı olarak sürekli piyasada satılık olarak bekleyen motorların satılma oranları düşmektedir.

Şimdi benim bir CBR 125 im olsa; ya uygun bir fiyata verip sıfır yani yeni kasasını alırdım. Ya da kesinlikle düşük değerde gittiğini düşünüyorsam, satmaz; ölene kadar elimde tutardım
    aynen..sahibindene bakıyorum adam 2008 modele 5 bin küsür yazmış arkadaşlar kendinizi alıcı yerine koyun son model yeni kasa 2011 5800 civarı bir rakama uygun kredi ve kredi kartıyla veriyorlar alırmıydınız...bu yüzden 2005-2006model olup hala 10.000 km diyen satıcılar ki km orjınalliği tartışılır 3500-4000 tl arası ama karar ve para herkesin isteyen istediğini alır.aklımın almadığı burdaki herkes motoru binmek gezmek için alıyor kimse eve koyup bakmak için almıyor adamlar 2005 modele 5000-8000 km yazıyorlar ya valla inanamıyorum.kimsenin günahını almayayım ama madem hepimiz motorcuyuz ve biniyoruz allah aşkına 6 yaşında bir motor 5000 km mi kalır ben sadece 3 aylık yaz sezonunda 9300 km yapmıstım.mesela bu hafta hatay reyhanlıya gidicem sadece pazar günü günü birlik gezi 400-450 km olucak.daha yaz sezonuda gelmedi anlayın artık.eski motorumu sattıgımda 29000 km falandı adam benden aldı hemen 2, gün satışda gördüm benim motoru 10.000 km diye yazmıstı şok oldum..2006 model cbr 125.geçen haftada cbr 125 fiyatına hyosung aldım yeni kasa 2011 cbr alacaktım 2,el cbr fiyatına yine hyolandım...: )) allah kaza bela vermesin...

[IMG=http://img696.imageshack.us/img696/8932/fotoraf001m.jpg][/IMG]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(

cakalaz doğru söylüyorsun da ben 2005 model repsol aldım mak. mühendisinden adamla motoru görmeye gittik kapalı garajda üstünde parmak kadar tozla duruyordu ve km si 12.900 de kullanım klavuzu yedek anahtarı avadanlığı hepsi duruyor lastikler durmaktan çatlamış üzerinde ve makina pırıl pırıl sadece durduğu yerde düşmüş gidon takozlarında çizikleri vardı bu arada motoru kütahyadan aldım 3 hafta önce temizleride var piyasada ben maddi bi sıkıntı olmadığı sürece uzun süre binerim az yakıyo zaten öğrenci hesabı
    bi de şu var km si oynanmamış motoru çok rahat anlarsın motosikletten anlıyorsan tabi ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alınmıs; hiç kullanılmamıs; cok düşük km deki bir motor zaten sıfır ayarında demektir.Böyle bir motorda sadece Kasa farkına bağlı fiyat düşer
    Ama isterse 2000 km de olsun; üzerinde cizik olmayan bir motor bile olsa; 2 kasa eski bir cbr 125'e 4ooo ve civarı rakamlar vermek mantıksız bir davranıstır.

Motorlarımızı değerinde satalım; alıcı da satıcı da memnun olsun

NOT:Yeni kasası gelen modeller için her zaman bu tip yazılar yazmısımdır bu forumda; ve her zaman haklı cıkmısımdır Amacımız Piyasayı düşürmek deil yanlıs anlasılmasın; benim zaten daha cbr alacak durumum yok ki alsam da yeni kasasını alırım Buradaki amacımız; yeni alacak arkadasların da motorlara kavusması ve satmaya calısan arkadasların ; daha sonra motorlarını satmak için zorluk cekmemeleridir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuzhanı ima ederek yazdıysan bir de şu açıdan bakalım, bence motor sırf 5 yaşında diye hepten ölüye verilmemeli, kmsi daha 15000de ayrıca bu başlık altındaki insanlar motorunu kendisinden çok sakınan bakan insanlar, görmeden sürmeden değer biçmek yanlış olabilir... araçlarına öyle iyi bakan insanlar biliyorum ki sıfır üründe hata olur onların araçlarında olmaz ;)
    ben oguzhan'ı kast etmemiştim ama uzerine alındı hemen, daha demin bir ilan gördum 35 bin de 2005 model 3.500 yazıyor eğer sahıbı burdaysa o fiyata o motoru satarsan gel bi 3.500 de ben verecegım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:10 ----------

Alıntı tolga1994199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm anladım gökhan teşekkürler ..
    tolga naber ben gökhan faceyi acmıyorsun kac gunden beri nerelerdesin ?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    elinde 2 adet sinyal olan var mı acaba?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alınmıs; hiç kullanılmamıs; cok düşük km deki bir motor zaten sıfır ayarında demektir.Böyle bir motorda sadece Kasa farkına bağlı fiyat düşer
    Ama isterse 2000 km de olsun; üzerinde cizik olmayan bir motor bile olsa; 2 kasa eski bir cbr 125'e 4ooo ve civarı rakamlar vermek mantıksız bir davranıstır.

Motorlarımızı değerinde satalım; alıcı da satıcı da memnun olsun

NOT:Yeni kasası gelen modeller için her zaman bu tip yazılar yazmısımdır bu forumda; ve her zaman haklı cıkmısımdır Amacımız Piyasayı düşürmek deil yanlıs anlasılmasın; benim zaten daha cbr alacak durumum yok ki alsam da yeni kasasını alırım Buradaki amacımız; yeni alacak arkadasların da motorlara kavusması ve satmaya calısan arkadasların ; daha sonra motorlarını satmak için zorluk cekmemeleridir
    Hocam söylediklerin sonuna kadar doğru.. Bikere sıfırı 5400 olan bi makinenin 3000-4000 kilometrede olanı bile en aşşağı 1000 lira düşer 4400 eder. yoksa millet yattımı kalktımı rodajında yokuş aşşağı 140 mı bastı diye düşünmez 1000 lira daha koyar sıfır alır..

Adamın elinde 2010 var yazmış 4800 uyanıkya 4500 e bırakırım satıp yeni kasa alıcak 5400 e. Senin motorun sıfırından 1000 lira en az düşceği gibi 2010 modelde olsa kasa farkındanda 500 lira düşecek en az. Sen bu motoru ötv den önce 6000 ede alsan ederi 4000 dir bunu kabullen ya motoru buna göre sat yada senden başka kimsenin el sürmediği motorunu keyifle problemsiz kullan arkadaş..

burda kimse piyasayı düşürmeye çalıştığımı sanmasın bende sadece gerçekleri söylüyorum..

Cebine 3000 i koyan 2007-2008 kilometresi düşük cbr alabilir. Satmak isteyen malını satar. Satmıyolarsa benim tavsiyem gidin taksit yaptırın kredi çekin bişekil yeni modeli alın.. verdiğiniz paraya değer. kimsenin zırvasıyla uğraşmayın

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    izmirli arkadaşlar havalar ısındı artık bi gün toplanıp gezelim cıbırcılar

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    aynen arkadaşlar bursalılarıda bu tarafa alalım hava süper
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Tolga Topla Sizin ORdakileri Kuşadasına Gelin Bi Party Yapalim :(
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen arkadaşlar bursalılarıda bu tarafa alalım hava süper
    istanbuldan gelsem olur mu?

ama motorumda yok

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan gelsem olur mu?

ama motorumda yok
    Sen de artık yarı bursalı sayılırsın bie kere 16 plaka taşıdıysan iş bitmiştir atla feribota geliyom yalovaya kardeşim

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de artık yarı bursalı sayılırsın bie kere 16 plaka taşıdıysan iş bitmiştir atla feribota geliyom yalovaya kardeşim
    Şu motoru alıyım ilk rota Bursa

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Bekliyorum aga

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    Selam cıbırcılarrrr.. bu hafta bende katılıyorum aranızaa....

gel gel de boğaz köprüsünü gösterelim sana burdan
    Ninja

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel gel de boğaz köprüsünü gösterelim sana burdan
    gözüküyo mu laa ordan

gözüküyo tabi boşuna mı Uludağ demişler gel bi çayımızı iç bi tanışalım manzaramızı gör
    Ninja

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler