Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    onur35 dostum bugun senın motor ıçın bırı bana danışacak. bız galerıcıyız. abım bı gençten araba almış bugun. Oda motosıklet alacagım cbr 125 demış. abım benı aradı satıyorsan 3500 e kadar alırım demış. Hayır dedım. O da var sa bıldıgı sorarmısın demış. Verdırdım numaramı arar bugun heralde. Abım bahsettı şımdı bı tane alcakmış perf egsozlu 3600 e dedı. çesme de mı dıyınce evet dedı ve senın oldugunu anladım. Eger ararsa soyleyecegım almasını. cunku bugun bı arkadaşıma da arıyoruz 3250 max lımıtlı 3000 e bakmaya gıttım otokent ( araba sıtesı) motor pert takasla gelmış kırık olmayan yerı yok. pıyasayı takıpteyım anlıyacagın ve senın makına egsozdan dolayı eder o fıyatları. Ins olur hem sen kurtulursun BISITLET ten hem de yenı sahıbı mutlu olur
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur35 dostum bugun senın motor ıçın bırı bana danışacak. bız galerıcıyız. abım bı gençten araba almış bugun. Oda motosıklet alacagım cbr 125 demış. abım benı aradı satıyorsan 3500 e kadar alırım demış. Hayır dedım. O da var sa bıldıgı sorarmısın demış. Verdırdım numaramı arar bugun heralde. Abım bahsettı şımdı bı tane alcakmış perf egsozlu 3600 e dedı. çesme de mı dıyınce evet dedı ve senın oldugunu anladım. Eger ararsa soyleyecegım almasını. cunku bugun bı arkadaşıma da arıyoruz 3250 max lımıtlı 3000 e bakmaya gıttım otokent ( araba sıtesı) motor pert takasla gelmış kırık olmayan yerı yok. pıyasayı takıpteyım anlıyacagın ve senın makına egsozdan dolayı eder o fıyatları. Ins olur hem sen kurtulursun BISITLET ten hem de yenı sahıbı mutlu olur
    sanırım bugun arayan arkadasındı o zaman işte iken tel kapalı oluyor malum sayehat ediyoz (otobüs işletmesi) teli kapatıyorum...acınca msj geldı aksamuzerı tekrar aradı tam actım kapattı arayan olursa tekrar görüşürüz tabi ama 3.800den aşağa vermem...kankama satmıyorum o paraya surat yapıyor
    bu arada pirelli mt 75 guven verici bir lastik yolda su varken bile öyle aman aman kaydığına denk gelmedim
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu akşam yağmur yağdı attık kendimizi yollara arkadaşla stok lastiklerle yanlaya yanlaya gittik bide yolda kaza gördük dedim olm bu akşam ölmeden sakın sakın dönelim evimize.
    Işıklarda biraz sert kalktım 2vites arka lastik yanima geldi gitti

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    dun honda bayine gittim şöyle bi bakım dedım yenı kasaya hrc rengıde guzelmıs ya sıyahı yakından hıc görmedım sıparısle getırıolarmıs karar veremedım bı turlu .d

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam yağmur yağdı attık kendimizi yollara arkadaşla stok lastiklerle yanlaya yanlaya gittik bide yolda kaza gördük dedim olm bu akşam ölmeden sakın sakın dönelim evimize.
    Işıklarda biraz sert kalktım 2vites arka lastik yanima geldi gitti
    Ben didim stok lastik sakat diye Gorkem bana ben gayet yatiyom didi gittim patladim sonra kac kere yaticam diye.O lastikler kayiyor iste Gorkem bey.

600RR aldim kurtuldum bu illetten simdi pegleri surtene kadar yatiyom hicbisede olmuyo hala icimde uktedir o motora guzel bi lastik takip diz vermek.
    We are many...

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben didim stok lastik sakat diye Gorkem bana ben gayet yatiyom didi gittim patladim sonra kac kere yaticam diye.O lastikler kayiyor iste Gorkem bey.

600RR aldim kurtuldum bu illetten simdi pegleri surtene kadar yatiyom hicbisede olmuyo hala icimde uktedir o motora guzel bi lastik takip diz vermek.
    Banada bu motoru yatıramıyon mu olm fln dediler ulen dedim deniyim napcak diye daha yatırmaya başlamıştımkı arka lastik yanıma geldi sonra o ayrı yola ben ayrı yola
    Neyseki ondada bendede bişey yok

Prelliden daha iyi yoltutuşu olan bir lastik önerebilicek war mı??
    _BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM_

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Valla ben çok alıştıydım kaya kaya viraj almaya =)) cbr125'teki irc'leri 25bin km kullandım ben...Ve 15bin kmsi istanbul-bursa-istanbul arası...Efet kayıyordu ama daha heyecanlıydı.Hep içimde uktedir mt75 leri deneyip daha neler yapılabiliyormuş bu cıbırla die...Hala daha da bi cbr alıp azcık burkalayıp güzel güzel binmek isterim...
    AKIN FİDAN

Ya bu Venom'un deri montu nasıldır acaba ?
    Kullananlar oldu mu ?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45957

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    illa deri mont olsun demessen ben anes motordan geçen gün revit liteon aldım çok güzel bir mont tavsiye ederim 500 den 300 e düşmüş indirimde.
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!:wiinkk:

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bnim on diskte çok hafif bir eğrilik var. fren yaparken hafif bir sarsma oluyor. rahatsız edici değil ama kafama takıldı bir kere.. acaba cbf 150'nin diski cbr 125'e takılabilir mi?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba cbf 150'nin diski cbr 125'e takılabilir mi?
    CBF150 ön disk çapı 240 milimetre
    CBR125 ön disk çapı 276 milimetre

Ne yazıkki uymaz.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa deri mont olsun demessen ben anes motordan geçen gün revit liteon aldım çok güzel bir mont tavsiye ederim 500 den 300 e düşmüş indirimde.
    bende aynen öyle yaptım Revit Liteon furyasına katıldım,tavsiye ederim rahat bir mont...gerçi henüz motor üstünde deneme fırsatım olmadı
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu Venom'un deri montu nasıldır acaba ?
    Kullananlar oldu mu ?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45957
    ben bı ara bayagı arastırdım alacaktım roleff marka tekstıl aldım. Derı tavsıye edılmedı kullanımı açısından. Feyızoglu sana yakınsa gıt dene ben denemek ıstedım ama ızmır de bulamadım bu montu. bence denemeye değer...

Motosikleti
    Arkadaslar motorlarınıza kasko yaptırdınız mı ? Yaptıran varsa ne kadara mal oldu size ?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    bıraz once yaşadıgım saçma olay.. motosıkletımle anayolda ılerlıyordum. kasısler e yaklaşmıştım kı hızım 30 cıvarı yanıma 3 tane yarı otomatık çın motor geldı. bırı sagdan bırı soldan geçıyor yavaşlıyor tekrar basıyor on kaldırıyor yavaşlıyor fılan. Uyma dedım kendıme.

Evde aılen senı beklıyor dıye dusundum. Daha sonra 2. vıteste gazı verınce arkada kaldılar ve motorlara yuklendıklerını gordum. Çektım sağa çıkardım kaskımı ve 155 ı arayıp durumu anlatmam 1 dk kamı aldı. Şimdi huzurluyum. Plakaları verdım emınım denk gelırler kı zaten dıkkat çekıyorlar kasksız kafaları ve neona benzetmeye çalıştıkları lambalarıyla göze batıyorlar. Allah akıl ve duşunme yetenegı versın.

Motosikleti
    bıraz once yaşadıgım saçma olay.. motosıkletımle anayolda ılerlıyordum. kasısler e yaklaşmıştım kı hızım 30 cıvarı yanıma 3 tane yarı otomatık çın motor geldı. bırı sagdan bırı soldan geçıyor yavaşlıyor tekrar basıyor on kaldırıyor yavaşlıyor fılan. Uyma dedım kendıme.

Evde aılen senı beklıyor dıye dusundum. Daha sonra 2. vıteste gazı verınce arkada kaldılar ve motorlara yuklendıklerını gordum. Çektım sağa çıkardım kaskımı ve 155 ı arayıp durumu anlatmam 1 dk kamı aldı. Şimdi huzurluyum. Plakaları verdım emınım denk gelırler kı zaten dıkkat çekıyorlar kasksız kafaları ve neona benzetmeye çalıştıkları lambalarıyla göze batıyorlar. Allah akıl ve duşunme yetenegı versın.
    Uymaman güzel birşey polisi aramak aklına gelmiş bu dahada güzel birşey Gereğini yaparlar umarım zaten ehliyetide yoktur onların emınım

Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onada baktım arkadaşımada aldık ama deri düşünüyorum

Bana her durduğum ışıkta denk geliyo hiç takmıyorum bile

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnim on diskte çok hafif bir eğrilik var. fren yaparken hafif bir sarsma oluyor. rahatsız edici değil ama kafama takıldı bir kere.. acaba cbf 150'nin diski cbr 125'e takılabilir mi?
    işin ehli bi tornacı senin diskleri tıraşlayarak düzeltir yenisini almaya gerek yok
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler