Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Güzel Makine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı bestdream adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun kardesım kazasız belasız ıı surusler .d bnde kırmızısı alcam yakında gercı sıyahla kırmızı arasında kalıyorum :S
    sagolasın, herzaman siyah derim, bu 3 renk alternatifinin içinde...
    ya da HRC deki altın sarısı jantları siyaha takacaksın müthiş olurdu...

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    peki abilerim mersinli warsa aranızda bana honda satan bi mağza söyleyebilirmi?

Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atmaca abi 110 luk lastik son hızı etkiledi mi (artma-azalma)?

kapanınca kaçı görüyordun eski lastikle şimdi durum nedir?
    Ayrıca hızlanma, yorma, dewir isteme, tüketim deişim oldu mu?

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    atmaca abi 110 luk lastik son hızı etkiledi mi (artma-azalma)?

kapanınca kaçı görüyordun eski lastikle şimdi durum nedir?
    Bugün bir arkadaşla Üsküdar'dan Sebiha Gökçen Havaalanı'na kadar gittik ve döndük. Haliyle kapattık kimi yerlerde, ve hızında hiçbir azalma yaşamadım. 110'luk lastik bildiğim kadarıyla 1 cm daha kalın, haliyle yere temasta da belki 1-2 mm fazlalık oluyor. Ayrıca insan kendini daha güvende hissediyor. Yakıtta da ibreye baktım aynı bence.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    110'luk lastik bende motoru aldığımdan beri kullanıyorum. orjinal lastik ile hiç kullanmadım ama hızından yada yakıtından bir şikayetim yok. rahatça 120 görüyor. farkettiğim tekşey lastik havası 28lere indiğinde yakıt tüketiminde farkedilir bir artış oluyor.

bide ön arka lastiğin desenlerini aynı yapın.

ben 4bin km önce pirelli mt75 aldım ön arka. arka lastikte kitleme gibi bir şey henüz başıma gelmedi. herkesede tavsiye ederim bu lastikleri.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:50 ----------

@siyahatmaca:

artçı selesindeki siyah çantayı nerden aldınız?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    cbr 125
    sagolasın, herzaman siyah derim, bu 3 renk alternatifinin içinde...
    ya da HRC deki altın sarısı jantları siyaha takacaksın müthiş olurdu...
    en son alan sensın motor u aramızda galıba odeme kosulları nasıl pesın mı aldın ?
    bıde kredı kartı olmadan taksıt yapıyolar ?

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    [/COLOR]@siyahatmaca:

artçı selesindeki siyah çantayı nerden aldınız?[/QUOTE]

Motomax'tan aldım. Fiyatı 40 TL. Körüklü yapmışlar, çok memnunum.
    Tek Racing Çanta olarak geçiyor...

Motosikleti
    cbr 125
    crypto benı eklermısım sormk ıstedıgım bı kac soru var sana motorla ılgılı best_dream48@hotmail.com

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca hızlanma, yorma, dewir isteme, tüketim deişim oldu mu?
    Aslında pek yazmak istemedim ama daha evvel 130 olan hızım bugünkü rüzgara rağmen 135 çıktı. Bunu da orjinal rastiklerde naylon oranın daha fazla olması nedeniyle meydana gelen kaymanın hızı da düşürdüğünü düşünüyorum. Kaliteli lastikte kauçuk oranının fazla olması nedeniyle yol tutuşundaki artışın hıza da artı olarak yansıdığını düşünüyorum..

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'tan aldım. Fiyatı 40 TL. Körüklü yapmışlar, çok memnunum.
    Tek Racing Çanta olarak geçiyor...
    uzun seyahatler için bende bir tane 45tl soft kuyruk çantası var ama içine ıvır kıvır alet edevat koymak için bolye ufak bir çantada işe yarar diye düşündüm

hoşta görünüyor
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun seyahatler için bende bir tane 45tl soft kuyruk çantası var ama içine ıvır kıvır alet edevat koymak için bolye ufak bir çantada işe yarar diye düşündüm

hoşta görünüyor
    nasıl bı canta bu resmı var mı :d

Motosikleti
    XL650V Transalp
    bu gezi başlığında resimleri var, benim motorun üzerinde.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-cbr-125r.html

ürün ise burda:
    http://www.motosikletim.com.tr/urun/...stu-canta.aspx

ben ürünün kayışlarını kullanmıyorum onun yerine 6 kancalı ahtapot dediğimiz bagaj filesinden aldım ve artçı tutamağını sökerek kuyruğa yerlestirdim. artçı tutamağı yüzünden çanta öne doğru kayıyor ve sizi sıkıştırıyor.

Motosikleti
    cbr 125
    bu gezi başlığında resimleri var, benim motorun üzerinde.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-cbr-125r.html

ürün ise burda:
    http://www.motosikletim.com.tr/urun/...stu-canta.aspx

ben ürünün kayışlarını kullanmıyorum onun yerine 6 kancalı ahtapot dediğimiz bagaj filesinden aldım ve artçı tutamağını sökerek kuyruğa yerlestirdim. artçı tutamağı yüzünden çanta öne doğru kayıyor ve sizi sıkıştırıyor.
    sen ne zaman geldın yha kemere :D bnde kemerde otruyorum fotoları gorunce sasrıdım

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Kemer'e 2002'den bu yana sürekli gidip geliyorum. Annemler oraya taşındı. bilsem senin orda olduğunu birlikte bi şeyler yapardık

Motosikleti
    cbr 125
    Kemer'e 2002'den bu yana sürekli gidip geliyorum. Annemler oraya taşındı. bilsem senin orda olduğunu birlikte bi şeyler yapardık
    bıdahı gelısınde yaparız nlcak nasılsa hep burdayım ben beklerım her zaman :D msnı ekle best_dream48@hotmail.com

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30027516/detay

BU BIR KANDIRMA MI DIR??? 16 bın dıyor. sızce dogrumu?

ve araştırsak o kadar çok yalan var kı şu ılanlarda.

bugun konak ta bırı ıle karşılastım alalı 5 gun olmuş ve resmen kandırılmış...

çok pışman oldugunu soyluyor ama elden ne gelır.

araştırmayan tabı kı haklı degıl ama araştırmaması sızın onu somurmeye hakkınız oldugunu gostermez

LUTFEN INSANLARIN EMEKLERINI ÇALMAYALIM ÇALANLARI UYARALIM...

( Sızın derken bunu yapan ınsanları kasdettım. buradakı guvenılır dostlarla alakası yok kesınlıkle. yanlış anlasılmak ıstemem.)
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    XL650V Transalp
    valla motor hor kullanılmışa benziyor. zaten kazalı ama kilometresi doğru olabilir. bnim motorda 2006model daha bugun 14bini devirdi. aralık 2009'da aldığımda 7500'deydi.

buna 3200 istiyorsa bnim 4binden aşağı satmamam lazım

Motosikleti
    ybr 125 esd
    slm arkadaşlar. bir aksilik çıkmazsa yakında ben de aranıza katılabilirim. 3 hafta önce kadar izmirde yamaha ve honda bayiilerine gittim,başlangıç için ideal olan motorları yerinde inceledim. boyum 180 cm kilom 85. ybr biraz ufak kaldı altımda,cbf nin görüntüsü çok kötü hiç ısınamadım o motora. cbr daha çok ilgimi çekti ama o da biraz ufak kaldı altımda. öyle bak bak bitmeyen bir boyum yok ama sanırım minimalist bir tasarımı var cbrın. benim amacım sadece motordan zevk almak,öyle yüksek cclere falan geçiceğimi pek sanmıyorum,belki asıl tarzım olan endurolara sarabilirim ama mesleğime geçtikten sonra,yani ilerde bayaa. cbrcı arkadaşlarım soruyorum sizlere bu motor beni senelerce idare edebilir mi,2. el temiz bir makine almak niyetindeyim inş.bir de her sabah uyandığımda bu motora yeniden önüne geçilmez bir binme isteği duyacak mıyım tak amacım touringdir,cbf çok çirkin geldiği için gözüme cbr özellikle tercihimdir...(aslında apachi de fena değil ) yaşım 23 ve hiç motosiklet tecrübem yoktur

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    slm arkadaşlar çinli keeway ss250cc mi sattım we arabamı motormu arabamı motor mu derken tekrar motora karar werdim. ama bu sefer stil değiştireyim dedim biraz araştırmadan sonra cbr125 e karar werdim gibi hyosung gt250r ede bakıorum ama onların hem kore malı olması sonrasında ne çıkartır bilememem beni cbr ye itiyor ama cbr inde kasası ufak gibi kalıyor ssanki 179 boy 100 kg yim :D cbrnin en az bi 100 sayafsını okudum anladıgım kadarıyla benim gibilere biraz küçü kalıo gerçi öle göbekli biri şişman bir tipim yok ama....

neyse bir iki sorum olucak aynı sorulara tekrar tekrar cevap weriosunuz ama affınıza sıgınıorum.

1- motora yaz kış binicem yağmurdaki durumu nasldır?
    2- 100 km civarında rüzgardan ne kadar etkilenir yolda sawrulmam ne kadr olr?
    3- sorun çıkarttıgını düşünmüorum ama yinede yolda kalma ihtimalim warmıdır:D
    4 uzun yola hem fikir olarak yardır gitsin cevabını wermişşiniz:D size güveniorum.

wala direk gözumu karartıp 1 akşamlık araştırmamla yarın honda bayisine gidicektim açıksa tabii:d sıfır alayım diordum ama ben 125cc bir motora bi 5-6 yıl binmem tahminimce o yüzden 2.el alayım dedim. 20binde bir tane alsam 50bine kadar rahat gidermiyim yılda 13-14bin yol yaparım. bi arkadaş yamaha yzf demiş harika motor ama pahalı biraz anladıgım kadarıyla yeni çıkan bir motor olmasına rağmen çabuk satılıgıa çıkmışlar o yuzden içim sinmedi.

ne diyorsunuz teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler