Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    arkadaşlar plakayı değiştirmeyeceğim şimdi motoru üzerime aldığımda ruhsatı direkt olarak motorun sahibinden almayacak mıyım ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:47 ----------

bu arada şimdilik ehliyet yok sorun çıkar mı acaba ? emniyette falan ?
    olumune bu sevda..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar plakayı değiştirmeyeceğim şimdi motoru üzerime aldığımda ruhsatı direkt olarak motorun sahibinden almayacak mıyım ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:47 ----------

bu arada şimdilik ehliyet yok sorun çıkar mı acaba ? emniyette falan ?
    şöyle oluyor ruhsat iki parça isimli tarf ve vize tarafı. vize tarafının alacaksın aldığn kişiden. noter sana gecici ruhsat verecek a4 boyutunda kağıda. sana soracak eve mi gelsin sen mi alacaksın yeni ruhsatı diye. eve gelecekse 15 gun sonra kargolanıyor. 25 gune ulaşır. eğer evde yakının veya kendin yoksan o sırada en yakın postaneye gider. baktın bir ay oldu gelmiyor gidip ptt ye sor.... ehliyetnin olmaması emniyette noterde sorun olmaz. ama trafiğe çıkma. yanı islemlerini alıcıyla hallet alıcı seni ve motoskleti evine teslim etsin. mazalla bir çevirme 650 lıra... =))

http://www.sahibinden.com/cok_acil_t...XQQdisplayitem bu motor çok ucuzmuş yavvv =)) arayanlar incelesin bence kaçmaz =)
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Arkadaşlar Kırmızı Aşkımı yarın sabah satıyorum :( 2009 model Full + full 6000kmde.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]bu arada casillas tanışma fırsatımız olmadı biraz düzensizlik karambol falan derken nası başlayıp bittiğini bile anlamadım [COLOR="Silver"]
    Seni gördüm arkadan overle sohbet ediyorduk ama sana yetişemedim yaz bitmeden bir organizasyon yaparsak güzel olur.

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni gördüm arkadan overle sohbet ediyorduk ama sana yetişemedim yaz bitmeden bir organizasyon yaparsak güzel olur.
    olur ben katılırım

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kırmızı Aşkımı yarın sabah satıyorum :( 2009 model Full + full 6000kmde.
    hangı renktı kardeşim senınkı nekadaraa satıyorsun?

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı siyah 4400 e satıyorum kardeşim. Hyo ile aynı paraya veriom
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Sen satma

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    yok satıyorum sercan kararlıyım cihan_34_ist kardeşiminkıyle aynı bızım motor bende 4. 4.500 arası verecem hyo 250 gt ye gecıyorum yada gpr 125, aprillia rs 125, yamaha yzf 125 r a cok pis sardım soncuta hız istemıorum ben görünüşş önemli herkez yükseltir ben diğerlerınede bınmek istiyorum bılmıyorum kararsızım

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    yok satıyorum sercan kararlıyım cihan_34_ist kardeşiminkıyle aynı bızım motor bende 4. 4.500 arası verecem hyo 250 gt ye gecıyorum yada gpr 125, aprillia rs 125, yamaha yzf 125 r a cok pis sardım soncuta hız istemıorum ben görünüşş önemli herkez yükseltir ben diğerlerınede bınmek istiyorum bılmıyorum kararsızım
    Hyo alma Kardeşim Attan inip eşşeğe binilmez ! bunu unutma + biri japon diğeri sürekli dökülen uzak doğu motoru ;) bakımını eksik etme bence Rs 125 al atak makina deli gibi gidiyo..

Salih piskopata bağlamışşın gt250 güzeldir bence görüntüsüne aldanıp aman 180 yapcam diye zorlarsan makina napsın dökülüyor
    Bende şimdi cıbırı 160 yapcam diye hırpalarak binersem oda 2gun sonra dökülür.
    Bende satıp er-6n mi salsam diyorum sonra ya bsvr git 1 ninja 250 al sercan diyorum

Seneye geliyorum senin üniversiteYe

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    yakaladım seni
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    gel benım üniv. ciddi soyluorum hemen alır yaz ilk tercihe bak DOOM46 arkadaş muğladan bı tanısamadım gıttı :s

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

Hyo alma Kardeşim Attan inip eşşeğe binilmez ! bunu unutma + biri japon diğeri sürekli dökülen uzak doğu motoru ;) bakımını eksik etme bence Rs 125 al atak makina deli gibi gidiyo..

aynen bende öyle düşünüyorum kardeşim gpr 125 i cıkardım aklımdanda yzf ile aprillia 125 lik arasında kaldım cok deli duruyor yzf yaaa ama ii bi araştırma yapmam alzım 2 si arasında

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    gel benım üniv. ciddi soyluorum hemen alır yaz ilk tercihe bak DOOM46 arkadaş muğladan bı tanısamadım gıttı :s

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

aynen bende öyle düşünüyorum kardeşim gpr 125 i cıkardım aklımdanda yzf ile aprillia 125 lik arasında kaldım cok deli duruyor yzf yaaa ama ii bi araştırma yapmam alzım 2 si arasında
    ben msnden ekledim seni ama kabul etmedin galiba

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı

aynen bende öyle düşünüyorum kardeşim gpr 125 i cıkardım aklımdanda yzf ile aprillia 125 lik arasında kaldım cok deli duruyor yzf yaaa ama ii bi araştırma yapmam lazım

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih piskopata bağlamışşın gt250 güzeldir bence görüntüsüne aldanıp aman 180 yapcam diye zorlarsan makina napsın dökülüyor
    Bende şimdi cıbırı 160 yapcam diye hırpalarak binersem oda 2gun sonra dökülür.
    Bende satıp er-6n mi salsam diyorum sonra ya bsvr git 1 ninja 250 al sercan diyorum

Seneye geliyorum senin üniversiteYe
    ben aynen dediğin gibi yaptım, ninja aldım ama hala aklım honda da bir sonraki motorum honda olur inşallah

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    DOOM46 sil bidaha ekle valla bi terslik var ama bende anlıyamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:08 ----------

mertyasartav motor nası memnunmusun evet ninja 250 de aklımda var yok değil sercan yoksa ninja yamı gecelım şimdide ama genede aklım diğerlerınde kalıyor

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    DOOM46 sil bidaha ekle valla bi terslik var ama bende anlıyamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:08 ----------

mertyasartav motor nası memnunmusun evet ninja 250 de aklımda var yok değil sercan yoksa ninja yamı gecelım şimdide ama genede aklım diğerlerınde kalıyor
    ekledim gene olmadı

gel benım üniv. ciddi soyluorum hemen alır yaz ilk tercihe bak
    İnş. Seneye kadar yaşarsak Lojistikgi kapatırız ben yanımda 3-4 kişi daha getiririm.
    Ya yzfyı gördüm çok kötü bir sesi tamam yakışıklı motorda kontgı çevirdin mi tüm havası sönüyo.
    Param olmazsa gt250 olursa tabikide japondan şaşmamak lazım yeşil ninjayı çekicen altına

Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aynen dediğin gibi yaptım, ninja aldım ama hala aklım honda da bir sonraki motorum honda olur inşallah
    Tabikide insan hondanın havası ayrı.Ama sonuçta geçiş motoru olarak kullanıyoruz 125den direk 600e geçmek zor olur ninjadan sonra honda yada Suzi Son nokta
    Bu arada İstanbulda ne kadar çok ninja 250 kullanan bayan varmış ya dün yeşil bi ninja vardı abla kaskda takmamıştı

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Dün bana selam veren kimdi kırmızı siyah motoru ile ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler