Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu ruhsat benım evime mi gelecek bekleyeyim mi? yoksa burdaki emniyetle bir işim var mı? motoru ankaradan trabzona getirdim..
    ruhsat evıne gelecek. 15 gun emnıyette duruyor sonra yolluyorlar 5 lıra ucret oduyorsun alıyorsun. bana 22 gunde ulaşstı ama sorun degıl geçıcı ruhsat var elınde zaten bekle acele etme 5 lıra ıçın çekılmez emnıyet..
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumpas dediğin o ne kadar bar bastıgını gösteren aletler oluyor onlar mı
    yok hayır milimetrik ölçü için kullanılan bi alet.

''işte bu aletten lazım sana.
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankarada noterde motorun devrini alırken adam bilgisayardan hondanın cbr 125 modelini bulamadı ve innova modelini seçeyim mi dedi..bende bir sorun çıkmayacaksa seç dedim birşey olmaz dedi..neyse aldık motoru noterden geldim trabzona..sigorta yaptırmaya gittim çıkarttı bilgisayardan yaptı işlemleri verdi kagıdı bana bıde ne göreyim..sigortada kağıdında innova yazıyor..dedim kadına değiştir bunu innova değil benım motor diye ama noter kagıdında ne yazıyorsa o çıkarmış sigortada..onun elinde olan bir şey değilmiş...ama motor no şase no falan tutuyor sadece modeli innova yazıyor..gerisi doğru..şimdi bu durum bana sorun çıkartır mı? birde ruhsatım daha elime ulaşmadı..yeni ruhsatta da innova mı yazacak? gerçi noterın bana verdiği geçici ruhsatta hersey normal cbr125 yazıyor..bu konuda bilgisi olan var mı?
    evet var şöle diyeyim aracın sigırta değeri hesaplanır. Noterlerde şöle bir durum var CBR 125 modellerin fiyat katsayıları yanlış olmasın ama 2005 veya 2007 yılına kadar var bundan sonraki yıllarda ülkeye gelmemiş görülüyor senin noterdeki eleman yıllara göre katsayıyla çarpıp o yıla göre ayarlıycaktı öle yapmamış sorun bundan kaynaklanıyor tümüyle
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum boyum 1.83 kg 70 fazla sırıtmıyorum bu açıdan.
    zaten önemli değil seviyorsan motoru al bin.
    http://yfrog.com/mx16032010435j

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06

kısada sadece sağ yanıyo.

uzunlarda ise ikisi birlikte yanıyo.

motoruna xenon takmak isteyen arkdaslara yardımcı olmak istedim.gece resimlerinide cekip eklicem.gece daha süper bi görüntü sözkonusu oluyo çünkü 600rr larda kısada sağ uzundada ikisi birlikte yanıyo arkadaslar

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsat evıne gelecek. 15 gun emnıyette duruyor sonra yolluyorlar 5 lıra ucret oduyorsun alıyorsun. bana 22 gunde ulaşstı ama sorun degıl geçıcı ruhsat var elınde zaten bekle acele etme 5 lıra ıçın çekılmez emnıyet..
    çok teşekkür ederim

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kısada sadece sağ yanıyo.

uzunlarda ise ikisi birlikte yanıyo.

motoruna xenon takmak isteyen arkdaslara yardımcı olmak istedim.gece resimlerinide cekip eklicem.gece daha süper bi görüntü sözkonusu oluyo çünkü 600rr larda kısada sağ uzundada ikisi birlikte yanıyo arkadaslar

Düzceli bu yapar ağa Bende boluluyum xenonları kaça aldın ?
    HONDA

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzceli bu yapar ağa Bende boluluyum xenonları kaça aldın ?
    aHh ah bi zamanlar Bolu'ya bağlıydık hatırlarsın sende hepimiz 14'tük sonra 81 olduk yaparız tabii ya nede olsa aynı topragız değil mi
    xenonları bu siteden aldım.H7 8000 kelvin buz mavisi deyince adam güzelce paketleyip gönderiyo.bu arada önceki gün abanttaydım.ne kadar güzel yapmıslar yaa
    link;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...garanti/detay?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum boyum 1.83 kg 70 fazla sırıtmıyorum bu açıdan.
    zaten önemli değil seviyorsan motoru al bin.
    http://yfrog.com/mx16032010435j
    Oh be nihayet sesimi duyan oldu, çok teşekkürler dostum...

Bu açıdan sırıtmıyorum demişsin başka açıdan sırıtıyor musun?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    arkadaslar cbr larınızda hangi yağı kullanıyosunuz tam sentetik mi yarı sentetik mi ? 10-40 mı 15-40mı 10-50 mi?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    10 - 40 tam sentetik ipone kullanyorum litresi 32tl ama vites geçişleri castrole göre çok yumuşak
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar cbr larınızda hangi yağı kullanıyosunuz tam sentetik mi yarı sentetik mi ? 10-40 mı 15-40mı 10-50 mi?
    cıbırlara 10-40 iyidir.
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 - 40 tam sentetik ipone kullanyorum litresi 32tl ama vites geçişleri castrole göre çok yumuşak
    ya bizim cıbırlara 1.3 litre yağ koyuyoruz ama 1litrelik satılıyor 300gr için 1 litre daha almak gerekiyo yok mu bunun 500 grlıgı fln
    Bende Havoline diye marka denedim alman malı hiç fena değil

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    aHh ah bi zamanlar Bolu'ya bağlıydık hatırlarsın sende hepimiz 14'tük sonra 81 olduk yaparız tabii ya nede olsa aynı topragız değil mi
    xenonları bu siteden aldım.H7 8000 kelvin buz mavisi deyince adam güzelce paketleyip gönderiyo.bu arada önceki gün abanttaydım.ne kadar güzel yapmıslar yaa
    link;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...garanti/detay?

Senin şimdi bir kısa bir uzun olması lazım.Aynı xenon un içinde uzun kısa olabilir mi ? Bu arada abant güzeldir
    HONDA

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senden rica etsem bana yardımcı olurmusun ıpone yağ konusunda.bana temin edermisin ?tabi ücreti karşılığında ??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin şimdi bir kısa bir uzun olması lazım.Aynı xenon un içinde uzun kısa olabilir mi ? Bu arada abant güzeldir
    evet olabiliyo H4 olanlar çift devre ama ben H7 kullanıyorum.tek devre olanını.+bi ara beni gezdirirmisin bolu yu abantı fln.ben pek bilmiyorumda.ama cok güzel yerler oldugunu biliyorum göller fln

Motosikleti
    innova 125 ( olcak inş)
    arkadaşlar bişi sormak istiyorum bu motora ilgim var ama arastırıyorum repsol u var bide normalleri repsol diyince akan sular duruo biri acıklıyabilirmi

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Arkadaşlar cbr ına grenaj üstü ayna taktıran varmı hiç yada önceden taktırmış olan biri resim falan nasıl olur acaba ben düşünüyorumda bizim aynalar çok kaba çünkü

Alıntı izzet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişi sormak istiyorum bu motora ilgim var ama arastırıyorum repsol u var bide normalleri repsol diyince akan sular duruo biri acıklıyabilirmi
    repsol hondanın hrc rengi yani honda racing.yarış pistlerinde kullandığı renk.diğerleri normal tek renk veya çift renk oluyor.tadından yenmediğini ilk defa duydum.bende bir hafta içinde yeni çıkan modelden alacağım.siyah-gri renginde karar verdim gibi,hrc çok güzel ama çok genç işi çok dikkat çekici.o yüzden çok beğeniliyor herhalde.

slm

foruma gecenın 4 unde ayrı bı heycanla uye olup hemen bısey ormak ıcın hızlıca yazıyorum aklımda nezamandır var bı cbr 125 almak am öğrenclık hayatında sartlar okadarda el vermıyour ama bugun efe den kredılı satıs da 24 ve 36 ay vadelı satısları gorunce hevesım olcakmı dıye ayrı bı heycan oldu onden pesınat vermeden efe plazanın onerdığı odeme sekıllerı ıle kredı almak mumkunmu bu konu hakkında bılgı verırsenız sevınırım...!!! bırde hanı olursa kırmızı mavı ve beyaz rengı sızce nası onerırmısınız...!!!

Motosikleti
    innova 125 ( olcak inş)
    motor cok güzel bende de seyahat etmeyi cok ama cok severim cbf 150 alcaktım sonra cbr 125 alıcam uzun yol için sonra hem sportif hemde saglam olsun dedim 5.995 suanki fiyatı fazla bişi deil bence hondanın en iyi motorlarından biri bu

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr ına grenaj üstü ayna taktıran varmı hiç yada önceden taktırmış olan biri resim falan nasıl olur acaba ben düşünüyorumda bizim aynalar çok kaba çünkü
    slm arkdşlar bende aranıza yeni katıldım ben taktırdım dağa doğrusu motoru aldığımda üstüne monte ediliydi akşam üstü iş çıkışı resimini çekip siteye ye yükleyim ama yeni olduğum için nasıl yüklüceğimi bilmiyorum bi yardım ederseniz svnrm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler