Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125 - 2007
    merhaba;

cbr in teknikle ilgi bilgi verebilecek bir bölüm filan var mıdır sitede googledan arattım bulamadım.
    amacım motorun yağı böyle değiştirilir .suyu böyle değiştirilir gibi resimli filan .

kendi işimizi kendimiz yaparız.

birde benim motor da zincir baya bollaşmış.acaba kendim yapabilir miyim?
    kendim yaparsamda teker 8 çizer gibi
    daha önce yapan var mıdır ?
    teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, aranızda cbr 125 sol ayak üçgeni satan varmı, yada satılan bir yer.
    çıkma arıyorum bahçeli evlerde bildiğim bir yer var ama aşırı yüksek fiyat çekiyor her parça soruşumda,

Selam arkadaşlar, askerlik nedeni ile motorumu satmaktayım. Motor ile ilgili detaylara linkten ulaşabilir, sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28499549/detay

@bugay
    @casillas00

Cewaplar için tşk. BEnde pek sabır yok aslında :S 3-4 ay çok fazla bir süre ya :S

Ağustos'ta kursa yazılsam anca Kasım gibi ehliyet alırım sanırsam.... Offf offf :S Nasıl sabredicem yhaww :D

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı
    buji değişiyo yağ değişiyo zincir yağlanıp temizleniyo(servisten servise göre ama sen üstüne basarak tembihle)hava filitresi temizleniyo zincir fln geriliyo işte o kadar.başka yaptıkları bişey yok.50 ile 60 TL arası değ*işebilir fiyatıda kardeşim
    çok sağolasın kardeşim..
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Haftaya cumartesi direksiyon sınavı :D ardından kredi işini ayarlarsam inşallah sizlerin yardımıyla banada artık bi motor alırız kask, mont vs herşeyi tamamladım bi ehliyet bi motor kaldı olmadı siteden tanıdık bildik motosiklet satan arkadaşlardan sizlerin yardımıyla alırız ;)
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Aleski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, askerlik nedeni ile motorumu satmaktayım. Motor ile ilgili detaylara linkten ulaşabilir, sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28499549/detay
    vay be zamanında satmamıştın bana

gözüm kalmıştı. neyse hayırlı satışlar
    [B][COLOR="Red"]Honda Cbr 125 R[/COLOR][/B]

Alıntı srhtzcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be zamanında satmamıştın bana

gözüm kalmıştı. neyse hayırlı satışlar
    Satmamıştın derken yanlış anlaşılmasın. Satmaktan vazgeçmiştim motoru. Ve şuan askere gideceğim için tekrardan satışa koydum.

Bu arada aklıma takılan bir soru war.

CBR'de; önceki konulardan biinde dişli küçültme bahsi geçmişti. Şöyle oluyor. Serileşiyormuş motor. Ayrıca 6.witeste de hız artışı oluyormuş. ANcak ön kaç diş küçülttüğünü bilmiyordu.

Demek istediğim: motorun ön dişlisini 1 küçültüp, sonra önü yine 1küçük ama bu kez arkayı da 1 büyütüp deneyen weya deneyebilip paylaşacak olan, yorum yapacak bilgilendireck olan birisi warmı acaba?

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara
    Ilk antalya cbr 125 bulusmasını yaptık aslında once 2 kısı bulustuk sonra 3 kısıye cıktık yakında gezıler dusunuyoruz bı kac resımde cektık motorlardan 2 sı 2006 bırısı 2010 model

yaklasık 10 15 km lık ıkı kısı antalya kepez ustunde bıraz turladıktan sonra (ısmını unuttum maalesef) .. abının yanına geldık telefonla aradıktan sonra
    2006 ve 2010 model

Evde boyama işi oldugu ıcın üstü bası bıraz dagınıktı abımızın :D

BUndan sonra bol bol gezıcez ınsallah aramıza katılımlarda beklıyoruz marka model cc hıc farketmez gunubırlık veya bır kac gun yatılı gezılere baslıcaz kısa zamanda

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    ve sonunda kararımı verdim, satıyorum motorumu

2008 model ilk göz ağrım HONDA CBR 125 R motorumu satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28774666/detay

İletişim için 0554 778 52 53

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ivet gençler cbr de en çok km kimde bizim motosiklet servisinde ayak işleri için kullandığımız 2006 cbr 92.000 km yi geçti karşıyaka çevre yolunda hafif yokuş aşağı 150 görmüşlüğü var motorun bitik debriyaj ile hala düzde 120 gidiyor ne yalan söyleyeyim honda hakikaten çok sağlam motor yapmış eskitemedik bir türlü
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    beyler ıyı akşamlar. Motosıkletı alalı 2 hafta oluyor kasksız kullanmamıştım be bugun ara sokakta kasksız hareket edeyım dedım. sankı arka dan çok ses gelıyor. dıslı sesı fren dıskı sesı?? şaşırdım açıkcası kaskı takınca duyulmuyor ama normal kullanımda çok ses var normal mı =)
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    önceki mesajda ilanın linki bozuk,

mesajı da düzeltemedim

link budur http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28774666/detay

inşallah bu sefer çalışır

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ıyı akşamlar. Motosıkletı alalı 2 hafta oluyor kasksız kullanmamıştım be bugun ara sokakta kasksız hareket edeyım dedım. sankı arka dan çok ses gelıyor. dıslı sesı fren dıskı sesı?? şaşırdım açıkcası kaskı takınca duyulmuyor ama normal kullanımda çok ses var normal mı =)
    valla kardeşim ön camdan,kafalık grenajından fln cok ses-sırıltı geliyo.zincirden gelen ses normal o-ring li oldugu için şırrrr diye ses gelmesi çok normal.bende disk sesi fren sesi yok ta bu yazdığım sesler geliyo.bildiğim hemen hemen tüm cbr larda da bu soylediğim sesler geliyo.bence normal yani
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.benden daha tecrübeli olduğunuz için birkaç şey danışmak isterim.çocukluğumdan beri hep bir motor sahibi olmak istemişimdir.hani şu büyük olanlardan r1000 filan işte. ama şimdi başlangıç olarak cbr 125r ile başlamak istiyorum .a2 ehliyetimi yeni aldım gibi birşey.daha önce motora hiç binmemiştim.ama sürücü kursunun yarı otomatik mi ne olduğunu bende anlamadım ilk binişte rahatça sürdüm.sadete gelicek olursam motor serüvenime 125r ile başlamak istiyorum.tecrübeli arkadaşlar r 125 kullanan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.yani bahsettiiğim yarı otomatik vitesli ile arasındaki ne gibi farklar var. şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    arkadaşlar antalya motor piyasası en çok olan bi bölge ve antalyada hiç motor grubu yok..!! biz lREALI ve ben antalyadaki bütün cbr ları toplayıp bir gezi grubu kurmaya karar verdik antalyada bize katılmak isteyen herkez yakuza_mafia_07@hotmail.com u ekleyebilir!!
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Ya arkadaşlr bn de 1 ay içnde motorumu değiştircem honda cbr 125 düşünüorum orta derece bi hondnın fiyatı kac paradır acaba...

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı By_darlinq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlr bn de 1 ay içnde motorumu değiştircem honda cbr 125 düşünüorum orta derece bi hondnın fiyatı kac paradır acaba...
    bak mesela bu antalya motor organizasyonunu beraber yaptığım bi ark. var o satıo xenon far var yeşil şerit var sorunsuz 3.750 tl ye yani yaklaşık piyası bu civarda
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler