Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    arkadaslar ben arka camurluk arıyorum cbr ı ma.yardımcı olabilcek olan varmı ??
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben arka camurluk arıyorum cbr ı ma.yardımcı olabilcek olan varmı ??
    www.motomarketim.net burda var ilanda görmüştüm.
    Fiyatı 150 Liraydı serviste 180lira biliyorum

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hadı hayırlısı ne almayı düşünüyorsun şimdi?
    Er 6 f düşünüyorum mt-03 ya da v storm da olabilir şimdilik bakınıyorum işte

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er 6 f düşünüyorum mt-03 ya da v storm da olabilir şimdilik bakınıyorum işte
    naked'e mi dönüyorsun

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    www.motomarketim.net burda var ilanda görmüştüm.
    Fiyatı 150 Liraydı serviste 180lira biliyorum
    uhh çokta paraymış.kırık fln yokmu forumdaki arkadaslarda ki.kırık ta olur camurluk iptali için kullanıcamda

uhh çokta paraymış.kırık fln yokmu forumdaki arkadaslarda ki.kırık ta olur camurluk iptali için kullanıcamda
    Gene size kalmış ama hiç iptal etmeyin bence benimde çamurluk yok ufak bi suda yada yağmurda Allah ne verdiyse sırtınıza kaskına atıyor çamuru.çok sağlıklı olmuyo.
    Ama görüntü acısından çok tatlı oluyo meret

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    aküyü yemez hiçbir sekilde.tabi 1 saat sadece kontak acık beklersen biter baska türlü bitmesi imkansız.240 TL ye aldım ben alman malı.duy u değiştirmen gerekiyo cunku xenon ampul farklı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...garanti/detay?

abimin araba içim aldığı xenonlar var şimdi boşta. acaba onlar olur mu motora? h11 8.000k , çift beyin varmış. olmaması için bi neden var mı ?

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    arkadaşlar motorun 8bin bakımını yaptıracağım kaça mal olur?
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

naked'e mi dönüyorsun
    ilk seçenek er 6 f ama er 6 n ve diğer seçenekler de olabilir racing istemiyorum aslında hayalimde vfr 800 var ama o biraz kasar
    Naked'a dönebilirim onlar da hoşuma gidiyor

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    arkadaşlar uzun zamandır cbr düşünüyordum ancak maddi durum ve yetersizlikten(öğrenciyim) dolayı bu düşüncemden vazgeçtim ve 2.el temiz bir ybr aldım ve suan 8oookm olmasına az kaldı. bu topicte ybr kullanan arkadaşlarımız warsa yardımcı olabilirlermi bana 8ooo bakımında neler yaptırmalıyım acaba ???
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk seçenek er 6 f ama er 6 n ve diğer seçenekler de olabilir racing istemiyorum aslında hayalimde vfr 800 var ama o biraz kasar
    Naked'a dönebilirim onlar da hoşuma gidiyor
    Hayırlısı olsun mt-03'ünde tipi güzelmiş
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorun 8bin bakımını yaptıracağım kaça mal olur?
    bi yukardaki yorumumda yazdım ortalama 50lira+işçilik tutar.Buji ve yağ değişiyo ve Hava filtresini temizliyorlar

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı srhtzcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abimin araba içim aldığı xenonlar var şimdi boşta. acaba onlar olur mu motora? h11 8.000k , çift beyin varmış. olmaması için bi neden var mı ?
    tahminimce olmaz.cbr larda en sağlıklısı H7.tek devre olanı.H11 motora biraz abez kacar.sis lambası gibi bişey o yanlıs hatırlamıyosam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:26 ----------

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun zamandır cbr düşünüyordum ancak maddi durum ve yetersizlikten(öğrenciyim) dolayı bu düşüncemden vazgeçtim ve 2.el temiz bir ybr aldım ve suan 8oookm olmasına az kaldı. bu topicte ybr kullanan arkadaşlarımız warsa yardımcı olabilirlermi bana 8ooo bakımında neler yaptırmalıyım acaba ???
    buji değişiyo yağ değişiyo zincir yağlanıp temizleniyo(servisten servise göre ama sen üstüne basarak tembihle)hava filitresi temizleniyo zincir fln geriliyo işte o kadar.başka yaptıkları bişey yok.50 ile 60 TL arası değ*işebilir fiyatıda kardeşim

Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denge kolay kardeşim o halledilir. vitesi gaza yuklenp kuçultursen arka kılıtlenr. kayma yapar. vitesi zatn hızın azaldığında kuçulteceğin içn normal bırakıyorsun depriyajı. Ayrıca korkma depriyajı hızlı bırksanda motosiklet fırlamaz =) on kaldırma bile cok zor yanı oyle guç bekleme ama şu var ben 2. vıteste 70 3te 90 4 te 110 ivmelenmesi guzel makınanın çok hızlı bi şeklde 110 gibi bir hıza uluşabiliyorsun. tabi yakıt artıyor..
    125 liği Gözümde Büyüttüğüm İçin Merak Ettim Acaba Fırlarmı Diye
    Hem Sende Kolay Diyorsun Hemde Askerden Dönüpde Direkt 600cc İle Başlayanları Forumlarda Okuduktan Sonra Cesaret Geldi Daha Doğrusu Emin Oldum.
    Teoride Nerdeyse 1o Yıllık Motorcu Olduk Ama Pratikte Daha Yokuz
    Kesin Karar Verdim Almaya Burada Honda Motor Bayisi , Servisi Yok Diye Biliyorum Ama Bakıcaz Artık.
    Cevapların İçin Saol
    [B]4o4[COLOR="Black"][/COLOR] NoT FounD..[/B]

Hayırlısı olsun mt-03'ünde tipi güzelmiş
    Saolasın

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    Arkadaşlar, bugün hyosung 250 gtr kullandım, ve kullandığım motoru almaya karar verdim galiba.

Satmadan önce taksinin kırdığı arka çamurluğu kuyruğu değiştireceğim, bu şekilde satmak alıcıya ayıp olur. Arka kuyruk ne kadara mal oluyor toplam bilen var mı? Ya da kuyruk iptali yapmış olup da çıkan parçayı satmak isteyen?

Motoru bu gece satmaya karar verirsem ilan açıp detayları veririm burda.

Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. BEnde bayaadır 1000. sayfadan beri takip ediyorum(gerisine bakmam imkansız, zaman olmuyor) gerçekten muhabbet ortamı çok güzel.

Kabul ederseniz< tabii aranıza katılmak isterim. CBR Repsol düşünüyorum yakında alıcam inş. para ayarlamaya çalışıyorum, maddi durumum iyi deil pek.

İlk sorum:

1993 Kasım ayında doğdum. Ehliyet olayını sormak isterim. Ehliyet almak için ilk önce kursa yazılmaktan, ehliyeti elime kadar ne süreçler geçiyor, neler yapmam gerekiyor, nekadar sürer we kaçpara gider acaba? Yanıtlarsanız sewinirim. Bir de bu sınaw olayları felan oluyor ya (hakkında hiçbişey bilmiyorum) Aralık başında ehliyet elimde olması için hangi tarihlerde oluyor? Bu arada İzmirdeyim. Etkisi olurmu bilmiyorum.

Kısacası bana full bilgi wericek olan bi ustad warmı? Şididen çok tşk. İyi forumlar.....
    Yokmu yardım edebilecek? Yardım edene etmeyene tşk.

Bu arada yeni mtr alan herkese HAYIRLI OLSUN.

TÜM Motorsiklet.net mtrcu alemine: kazasız belasız..... Aeo'lun. Saygılar.........

m.Sercan kardeşim ben nisan ayında yazılmıştım kursa 2 hafta sonra ehliyet elimde olacak inş.
    Ama korkma tüm sınav araları o kadar uzun olmaz, yine de 2 ay falan sürer en azından.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı .OzaN. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 liği Gözümde Büyüttüğüm İçin Merak Ettim Acaba Fırlarmı Diye
    Hem Sende Kolay Diyorsun Hemde Askerden Dönüpde Direkt 600cc İle Başlayanları Forumlarda Okuduktan Sonra Cesaret Geldi Daha Doğrusu Emin Oldum.
    Teoride Nerdeyse 1o Yıllık Motorcu Olduk Ama Pratikte Daha Yokuz
    Kesin Karar Verdim Almaya Burada Honda Motor Bayisi , Servisi Yok Diye Biliyorum Ama Bakıcaz Artık.
    Cevapların İçin Saol
    aman 600 lukle başlamak akıl ısı degıl. ben sahsen gaza gelrırım 600 luk olsa altımda asfalt kazırım bı sure sonra benı kazırlar asflttan =)) tavsıye ederım ınsallah senın ıçın en ıyısı olur.
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bugün hyosung 250 gtr kullandım, ve kullandığım motoru almaya karar verdim galiba.

Satmadan önce taksinin kırdığı arka çamurluğu kuyruğu değiştireceğim, bu şekilde satmak alıcıya ayıp olur. Arka kuyruk ne kadara mal oluyor toplam bilen var mı? Ya da kuyruk iptali yapmış olup da çıkan parçayı satmak isteyen?

Motoru bu gece satmaya karar verirsem ilan açıp detayları veririm burda.
    kuyruk grenajlarının 1 tanesi 133TL+KDV,Çamurlukta 180TL diye biliyorum ona emin değilim ama çıkma gördüm nette 150TL idi.
    Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu yardım edebilecek? Yardım edene etmeyene tşk.

Bu arada yeni mtr alan herkese HAYIRLI OLSUN.

TÜM Motorsiklet.net mtrcu alemine: kazasız belasız..... Aeo'lun. Saygılar.........
    Adaş Hoşgeldin İzmir kalabalık biryer olduğu için 3-3.5 ayını alır.
    Bn İstanbuldayım yazılı sınavdan sonra 2 hafta sonra acıklanıyor.
    Acıklandıgı haftasonu dıreksiyon sınavı onu 2-3 saat sonra ögreniyorsun geçtin mi diye
    Sonra 2 haftada dosya beklıyorsun.
    Dosyasını kursundan alıyorsun ve kursla işin bitiyor sonra İlçe Emliyete gidiyorsun öyle kahvaltımı ediyim yavas yavas giderim deme bizim burdakiler günlük 40-50 kişi alıyo erken gitmekte fayda var.
    Dosyanı oraya verıyorsun sana artık şansına kalmış 1 hafta sonrayada gun verebilirler benim gibi 22 gün sonrayada gün verebilirler.
    olay budur Fiyat bakımından heryerde çok değişiyo tam net bi fiyat yok tutturan tutturana yanı
    Kolay Gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler