Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 lere başka kontak ürünleri uyarmı , varmıdır bir zararı, kontağın motora bir zararı olcağını zannetmiyorum ama genede sormak lazım , orjinalleri birazcık pahalı altı üstü bir kontak ...
    kontağı değişirsen ya çiftanahtar taşıyacaksın ya da depo ve bagaj anahtarını da değişeceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen alırsın artık onları takarsın seninkine
    Tabi noterler şu dandirik altyapılarını ayarlarsa bir motorumuz olabilcek

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5/6 yıl rahat dayanır hatırlarsak honda kinetikler en basit örneği yıllardır piyasada ve hala sorunsuz kullanan çok kişiyi görüyorum km 70.bini devirenler filan varmotor sana dayanır ama sen ona onca yıl bence dayanırmısın bilememhonda vb. kaliteli motorlar kullanım hatasını affedicek kalitede...tabi bir yere kadar sonuçta oda insan yapımı...sıfır alıcaksan ve biraz motor bilgin varsa sadece periyodik bakımlarla yıllarca sorunsuz bineceğin bir motor
    herkes böyle der ama 1 yıl sonra yeteri tecrübe olunca kesmez kimseyi sen merak etme.ikinci el temiz al.sonra gelir dersin sağolun diye
    arkadaşlar bendeki cıbır aşkı asla bitmez.

Alıntı NightMare0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bende CBR 125'e karar verdım uzun suredır. Maddi iş ve ehliyeti hallettikten sonra alacagım tek motor.Sende dogru bır secım yapmıssın ama fazla yatırmamaya dıkkat et parçaları cok pahalı :D
    içimizde sport yatıo başka motor keser mi motoru tanıdıkça hayranı oluyorum yhaa..
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi noterler şu dandirik altyapılarını ayarlarsa bir motorumuz olabilcek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bendeki cıbır aşkı asla bitmez.

içimizde sport yatıo başka motor keser mi motoru tanıdıkça hayranı oluyorum yhaa..
    helal valla ne diyeyim cıbırın abileri de var biliyon dimi zaman gelir abilerine aşık olursun bak buraya yazıyorum
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende ablasına aşığım 600 rr limited edition 2009
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ben alayına aşığım uleynnnn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:41 ----------

beyler bi sorum olcak.
    Bizim cbr ların yağ göstergesi şu koltuğun altındaki ufak beyaz kare şeklinde hazne mi?
    üzerinde max min yazıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:44 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    2. Resimde arka kırmızı amortisörün üstünde olan şeydi galiba.gözüküyor orda.o mu yağ göstergesi arkadaşlar?
    burak beykurt

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bi sorum olcak.
    Bizim cbr ların yağ göstergesi şu koltuğun altındaki ufak beyaz kare şeklinde hazne mi?
    üzerinde max min yazıyor
    yok o değil, o yanlış hatırlamıyorsam radyatör suyunun göstergesi. yoksa arka fren hidroliğimiydi ya neyse sonuç olarak yağ göstergesi değil yağını kontrol etmek için sürekli yağ çubuğuna bakmak gerek.

soğutma suyuydu o hatırladım.

beykurt bu arada arka lastik in markası nedir? yakışıklı duruyor

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok o değil, o yanlış hatırlamıyorsam radyatör suyunun göstergesi. yoksa arka fren hidroliğimiydi ya neyse sonuç olarak yağ göstergesi değil yağını kontrol etmek için sürekli yağ çubuğuna bakmak gerek.

soğutma suyuydu o hatırladım.

beykurt bu arada arka lastik in markası nedir? yakışıklı duruyor
    teşekkürler abi anladım
    burak beykurt

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    slm arkadaşlar bende aldım en sonunda bir motor..her işte bir hayır vardır derlerya aynen öyleymiş..kaçırdıklarımdan sonra bu iyi geldi)
    motor ankarada arkadaşımın..yarın gideceğim almaya, birkaç gün arkadaştan eğitim alıp pazar gibi dönerim heralde..döneceğimde nasıl döneceğim otobüsle getirmeyi düşünüyorum motoru..travegolara sığdığını duymuştum ama aynalı mı aynasız mı sığıyor onu sormak istiyorum..aynaları sökmek mi lazım..illaki otobüsle motor taşıyan vardır aramızda..birde aynaların vidaları nasıl..yıldız mı düz mü yoksa baska birşey mi ona göre hazırlıklı gideyim buradan..arkadaşın yoktur şimdi oralarda alet edavatı ugraşmıyım..

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende aldım en sonunda bir motor..her işte bir hayır vardır derlerya aynen öyleymiş..kaçırdıklarımdan sonra bu iyi geldi)
    motor ankarada arkadaşımın..yarın gideceğim almaya, birkaç gün arkadaştan eğitim alıp pazar gibi dönerim heralde..döneceğimde nasıl döneceğim otobüsle getirmeyi düşünüyorum motoru..travegolara sığdığını duymuştum ama aynalı mı aynasız mı sığıyor onu sormak istiyorum..aynaları sökmek mi lazım..illaki otobüsle motor taşıyan vardır aramızda..birde aynaların vidaları nasıl..yıldız mı düz mü yoksa baska birşey mi ona göre hazırlıklı gideyim buradan..arkadaşın yoktur şimdi oralarda alet edavatı ugraşmıyım..
    Ben eski aynasızlarrdan biri olarak :D sana cvp vereyim kardeşim bu arada Herkeze selamlar işlerin yoğunluğundan giremiyorum arkadaşlar kusura bakmayın/ dostum aynaları çıkar ve otobüs şirketine 1 hafta önceden gidip muavinle ordaki müşteri danışmanlarıyla konuş kamil koça varana gidiyim deme onlarda asla böyle birşey olmaz. pamukkale metro gibi firmalarla kontakt kurmaya çalış bu arada benim canavarın son hali mutlaka dudak ısırtacaktır en yakın zamanda yüklemeyi öğrenip koyucam inş..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben ER6F imi Bursa'dan Rize'ye otobüs ile getirttim
    Yalnız önceden şoför ile görüşmeniz gerekiyor; tlfn ile.
    Şirket herhangi bir yardımda bulunmuyor.TRavego ve 403 lere sığıyor tüm motorlar
    Aynaları sökmene de gerek yok...

Fiyat olarak 200 TL istediler bilginize
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ER6F imi Bursa'dan Rize'ye otobüs ile getirttim
    Yalnız önceden şoför ile görüşmeniz gerekiyor; tlfn ile.
    Şirket herhangi bir yardımda bulunmuyor.TRavego ve 403 lere sığıyor tüm motorlar
    Aynaları sökmene de gerek yok...

Fiyat olarak 200 TL istediler bilginize
    şehiriçi otobüs işletmeciliği yapan birisi olarak 200tl bana çok gelditabi uzun yolda başka türlü ikna olmazlar parayı koklatmak tek çare olduğunu onlarda biliyor!
    bu arada otobüs personeli voleyi vurmuş hani bizede gelse şöyle bir iki motor seve seve taşırım
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehiriçi otobüs işletmeciliği yapan birisi olarak 200tl bana çok gelditabi uzun yolda başka türlü ikna olmazlar parayı koklatmak tek çare olduğunu onlarda biliyor!
    bu arada otobüs personeli voleyi vurmuş hani bizede gelse şöyle bir iki motor seve seve taşırım
    evet ya çok istemişler,ben iki defa getirdim motor birinde muavine para vermeme rağmen almadı ısrar ettim abi önemli değil dedi çok içime oturdu halaçünkü yardım etti bana indirip yüklerken bağlarken vs...bir kerede 20 tl verdim yani 1 bilet parası daha...

otobuslerın altında çok rahat geliyor tek sorun motorun demirle motorun arasına birşeyler sıkıştırın ve iple sağlam bağlayın milim hareket etmiyor

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya çok istemişler,ben iki defa getirdim motor birinde muavine para vermeme rağmen almadı ısrar ettim abi önemli değil dedi çok içime oturdu halaçünkü yardım etti bana indirip yüklerken bağlarken vs...bir kerede 20 tl verdim yani 1 bilet parası daha...

otobuslerın altında çok rahat geliyor tek sorun motorun demirle motorun arasına birşeyler sıkıştırın ve iple sağlam bağlayın milim hareket etmiyor
    yani bizde büyük ebattaki koli çuval vb eşyalara extra bir bilet alıyoruz(11tl) bazen oluyor adam evini taşıyor sanki,tüm bagajı kapladığı için en fazla bir bilet parası alıyoruz ama motor için 100tl dese amenna dicemde 200 çok gibi
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hadi gözün aydın hayırlı olsun dostum.güle güle kazasız belasız kullan
    burak beykurt

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    beykurt o dediğin gösterge fren hidroliği...yağına bakmak için arka fren pedalının ordakı siyah kapağı açacan...
    ve bu arada cakalazın motorunu otobuse ben koydum 200 değil 100 lira istediler

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beykurt o dediğin gösterge fren hidroliği...yağına bakmak için arka fren pedalının ordakı siyah kapağı açacan...
    ve bu arada cakalazın motorunu otobuse ben koydum 200 değil 100 lira istediler
    hmm sağol atmaca bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp
    burak beykurt

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Hayırlı olsun motorun. Motoruna kavusmussun gerisi kolay elbet gelir bir şekilde kazasız belasız surusler

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    herkese teşekkür ederim arkadaşlar..kargoya sordum 200-250 den aşağı olmaz dediler..otobüsle getireyim bende..
    ama ben yinede merak ettim, aynaların vidaları ne tür?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    herkese teşekkür ederim arkadaşlar..kargoya sordum 200-250 den aşağı olmaz dediler..otobüsle getireyim bende..
    Ama ben yinede merak ettim, aynaların vidaları ne tür?
    10 11 anahtar işini görür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler