Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    4400 fiyat koy 4250 ye sal bence.
    Herkese iyi geceler yarın görüşmek üzere
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    supersin abi hemen kurdun olayı

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki bu konu gerçekten çok güzel ve açıklayıcı. sadece bu konuyu gördüğüm için üye oldum siteye ve bu daha ilk mesajım. ben bu ay ehliyete yazıldım ve başlangıç motoru olarak bunu çok övüyorlar. honda yükselişin ana sayfasında cbr 125 in fiyatı 5.995 tl yani 6 .ooo tl. ancak her yerde değişiklik olabilir sizce manisa/salihli'de bu motorun fiyatı ne kadardır ? ve sizce başlangıç olarak bu kadar paraya değer mi acaba yardımcı olursanız sevinirim arkadaaşlar. Bu cıbırı çok seviyorum ama pahalı ..

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki bu konu gerçekten çok güzel ve açıklayıcı. sadece bu konuyu gördüğüm için üye oldum siteye ve bu daha ilk mesajım. ben bu ay ehliyete yazıldım ve başlangıç motoru olarak bunu çok övüyorlar. honda yükselişin ana sayfasında cbr 125 in fiyatı 5.995 tl yani 6 .ooo tl. ancak her yerde değişiklik olabilir sizce manisa/salihli'de bu motorun fiyatı ne kadardır ? ve sizce başlangıç olarak bu kadar paraya değer mi acaba yardımcı olursanız sevinirim arkadaaşlar. Bu cıbırı çok seviyorum ama pahalı ..
    balangıç amaçlı alıp sonra cc yükseltmeyi düşünüyorsan asla sıfır alma zararın çok olur git temiz bi ikinci el bul bu motorun piyasası çok geniş ve kalitesi tartışılmaz başlamak için en ideali ve zevkli bir motor sanırım açıklayıcı olmuşturaramıza hoşgeldin
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    yok hayır alıpta cc yükseltmicem periyodik bakımını falan hiç geciktirmeden bi 5-6 yıl kullanmak istiyorum ben. Dayanır mı dersin ?? 2.el kullanmayı sevmem, çünkü sorunlar çok yaşanıyor 2.el lerde.

Bakımlarını yaptırdıgın zaman evliyadelik adı yeter Honda ;)

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    yok hayır alıpta cc yükseltmicem periyodik bakımını falan hiç geciktirmeden bi 5-6 yıl kullanmak istiyorum ben. Dayanır mı dersin ?? 2.el kullanmayı sevmem, çünkü sorunlar çok yaşanıyor 2.el lerde.
    5/6 yıl rahat dayanır hatırlarsak honda kinetikler en basit örneği yıllardır piyasada ve hala sorunsuz kullanan çok kişiyi görüyorum km 70.bini devirenler filan varmotor sana dayanır ama sen ona onca yıl bence dayanırmısın bilememhonda vb. kaliteli motorlar kullanım hatasını affedicek kalitede...tabi bir yere kadar sonuçta oda insan yapımı...sıfır alıcaksan ve biraz motor bilgin varsa sadece periyodik bakımlarla yıllarca sorunsuz bineceğin bir motor
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Aynen bende CBR 125'e karar verdım uzun suredır. Maddi iş ve ehliyeti hallettikten sonra alacagım tek motor.Sende dogru bır secım yapmıssın ama fazla yatırmamaya dıkkat et parçaları cok pahalı :D

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    valla tam 3 hafta geriden beni takip ediyosun he
    Ben ne yaptıysam ne yaşadıysam ne hissettiysem hepsini şimdi sen yaşıyorsun.
    Motoru alınca da benim sorduğum soruları soracan falan bak görürsün
    beni de tam 2 ay geriden takip ediyorsun 2007-haziran çıkışlı 15.000 de motoru 3.000 liraya almıştım sezondan biraz erken davranarak ;)

motoru aldım ve 2 gün motoru evin önüne götürememiştim bir arkadaş çağırdım o getirdi... o 2 gün oturduğum yerde çatladım desem yalan olmaz

hayırlısı olsun hepimiz için arkadaşlar ;)
    :queen:

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Arkadaşlar cıbırı komple boyatmanın maliyeti hakkında bir fikri olan var mı aranızda acaba

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tüm grenajları boyamaya 250 TL aldılar Bir arkadas boyatmıstı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm grenajları boyamaya 250 TL aldılar Bir arkadas boyatmıstı
    Sağol Cakalaz Ben de öyle düşünmüştüm ama benimki biraz daha maliyetli olabilir renginden dolayı bir ayrıntılı araştırayım bakayım

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    herkes böyle der ama 1 yıl sonra yeteri tecrübe olunca kesmez kimseyi sen merak etme.ikinci el temiz al.sonra gelir dersin sağolun diye
    burak beykurt

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beykurt sen kafa grenajı değişcektin noldu
    ebayde falan vardır baktınızmı hiç ne kadarmış diye
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    usta cbr 125 gerçekten çok sağlam bir motor ben sıfır aldım çok memnun kaldım kalite olarak. ama tek sorunum yedek parçaydı yedek parçası çok pahalı bir sinyal 140 lira olurmu bence ikinci el fazla binilmemiş bir 125 uag yada cg 125 falan iyice gez kır dök öyle geç cbra yani ben şahsen motoru aldıktan sonra yedek parçasının bu kadar pahalı olduğunu öğrendim korka korka öğrendim.

4499 lira iyidir ikna etme taktikleri

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beykurt sen kafa grenajı değişcektin noldu
    ebayde falan vardır baktınızmı hiç ne kadarmış diye
    bi arkadaş vardı forumda ben yapıcam haber vericem size demişti.bende onu bekliyorum.sordum honda ya uyumlu mu eski modellerle yeni modeller kafa grenajı konusunda diye.yok uymuyor dedi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:26 ----------

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta cbr 125 gerçekten çok sağlam bir motor ben sıfır aldım çok memnun kaldım kalite olarak. ama tek sorunum yedek parçaydı yedek parçası çok pahalı bir sinyal 140 lira olurmu bence ikinci el fazla binilmemiş bir 125 uag yada cg 125 falan iyice gez kır dök öyle geç cbra yani ben şahsen motoru aldıktan sonra yedek parçasının bu kadar pahalı olduğunu öğrendim korka korka öğrendim.

4499 lira iyidir ikna etme taktikleri
    market taktiği 4.499,99 lira :p
    burak beykurt

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni grenajlar uymuyosa o olay zor o zaman :(
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Ve ebayda adam kafa grenajlarını parça parça satıyordu.farını ayrı camını ayrı incigini boncugunu ayırmışdı.Sonra kaldı öyle

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve ebayda adam kafa grenajlarını parça parça satıyordu.farını ayrı camını ayrı incigini boncugunu ayırmışdı.Sonra kaldı öyle
    sen alırsın artık onları takarsın seninkine
    burak beykurt

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    cbr 125 lere başka kontak ürünleri uyarmı , varmıdır bir zararı, kontağın motora bir zararı olcağını zannetmiyorum ama genede sormak lazım , orjinalleri birazcık pahalı altı üstü bir kontak ...
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler