Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

fena deil şık durmuş ama biraz çıkıntısını abartmışlarmı??
    :pl::bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bencede aynaların biraz daha kibar bir görünüme ihtiyacı var selocanların antenleri gibi duruyor bizim aynalar
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    arkadaşlar dün tatsız bi kaza yaşadım cbr ımla :( :(
    kontrolsüz kavşağa en az 70-80km hızla giren bir ford connect bni alıp götürdü :@ :@sağ bacağmın kaval kemiğinin bulunduğu yerde ödem oluştu ayağım davul gibi şiş..
    üstüne birde durmadan kaçtı şerefsiz :@:@:@
    plakasını aldım..
    motorumun sol aynası ve sol sinyalin camı kırıldı..
    ön çamurluğumdada küçük bir çatlak var.. resmleri yüklerim birazdan...

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN ............ler allah bilir bilerek çarpıp kaçmıştır
    :pl::bestmt:

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı FiqhteR`_CbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fena deil şık durmuş ama biraz çıkıntısını abartmışlarmı??
    yok dostum abartılı değil bende ondan korkmuştum ama yakından daha ii belli oluyo.. motora tam bi SS havası kattı ama aynanın yapısı itibariyle kütükler yatırdım manetler aşağı sarktı kullanımıda güzelleşti gibi...yanlız aynayı takarken fren hidroliğinin yatağında farklı bi yere takılmış olduğunu gördüm onu yaparken ön fren hava yapıp boşaldı ufak bi uğraşla onuda hallettim.. bu aynadan kullanmanızı tavsiye ederım sadece 25 lira...

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı bosnak_semko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontrolsüz kavşağa en az 70-80km hızla giren bir ford connect bni alıp götürdü :@ :@sağ bacağmın kaval kemiğinin bulunduğu yerde ödem oluştu ayağım davul gibi şiş..
    plakasını aldım..
    cok gecmiş olsun dostum. doktora gittinmi snn tarif ettiğin sey benim diz kapagımda olmusdu kosarken kaymısdım. içerisindeki sıvıyı küçük bi operasyonla alıyorlar. ağrı sızı kalmıyo tavsiye ederim

Motosikleti
    Honda VFR 800
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN ............ler allah bilir bilerek çarpıp kaçmıştır
    salasın..
    vuran herif 55 yaşlarında yaşlı bi adamdı :@ :@ :@
    plakasını aldım..
    bi ayağa kalkiiim gereken yapılıcak...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmiş olsun dostum. doktora gittinmi snn tarif ettiğin sey benim diz kapagımda olmusdu kosarken kaymısdım. içerisindeki sıvıyı küçük bi operasyonla alıyorlar. ağrı sızı kalmıyo tavsiye ederim
    sağol dostum..
    doktora gittimm..

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    neresindensin
    pm attım kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun arkadasın motorunu servisinden almaya gittik içeride dolanırken aynlar gözüme çarptı modellerine bakarken arasından birisini beğendim SS aynasına çok benziyordu benım motora olur mu diye sordum olur dedıler bende taktırdım bakalım beğenecek misiniz? uzun zamandır aynaları değiştirmeyi düşünüyodum tam denk geldi....
    aynalar güzel duruyo kardeş hayırlı olsun.Güle güle kullan

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    plakasını aldım..
    Geçmiş olsun kardeş ALLAH şifa versin.Üzüldüm adına.İyiki kırık yok.Bide durmadan gitmiş ş...siz kendi oğluna yapılsa öle bişi kim bilir ne yapardı.Tekrardan geçmiş olsun inş kısa zamanda iyileşir

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    plakasını aldım..
    dostum çok geçmiş olsun ya,şu araba sürücüleri varyaçook dikkat etmek lazım çook.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş ALLAH şifa versin.Üzüldüm adına.İyiki kırık yok.Bide durmadan gitmiş ş...siz kendi oğluna yapılsa öle bişi kim bilir ne yapardı.Tekrardan geçmiş olsun inş kısa zamanda iyileşir
    sağolasın dostum :( :(

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

cbr cılar bilgi

arkadaşlar bır cbr 125 var motor biraz sesli çalışıyor.sibob ayarlarından dediler yaparsak düzelir dediler.aynı metal sesi çarpması gibi şıngırtılı ve seslı calısıyor birde eksantirikdendir dediler bunun parça fiyatını bilen varmı yada temin edebileceğimiz bir yer
    bu arada bosnak_semko kardeş cok cok geçmiş olsun keşke o anda trafik çagırıp tutanak tuttursaydın.masraf için değil en azından böyle şerefsizler vurup kaçmaya cesaret edemesinler diye

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motorsuzluk adama koyuyor ya,aşağıda garajda eski motorum duruyor ama sahibi karşı komşum cidden çok duygulu anlar
    koymazmı kardeşim.Benimkide aşağıda yatıyo ama süremiyom.Önümden mondial fln geçince içim gidiyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bır cbr 125 var motor biraz sesli çalışıyor.sibob ayarlarından dediler yaparsak düzelir dediler.aynı metal sesi çarpması gibi şıngırtılı ve seslı calısıyor birde eksantirikdendir dediler bunun parça fiyatını bilen varmı yada temin edebileceğimiz bir yer
    bu arada bosnak_semko kardeş cok cok geçmiş olsun keşke o anda trafik çagırıp tutanak tuttursaydın.masraf için değil en azından böyle şerefsizler vurup kaçmaya cesaret edemesinler diye
    şıngırdama ise sübap ayarından olabilir.Benimde başıma geldiğinden biliyorum.Kompresör zayıflıyodu.Cbr 125 e göre emme ve egzost ayarlarını yaptır.Daha iyi bilen arkadaşlarda cvplar

Motosikleti
    Honda VFR 800
    daha ben yerdeyken bastı kaçtı...
    arkasından plakasını alabildim bitek...
    eğer dursaydı zaten daha hiç bir yere gidemezdi altındaki arabasını alırdım onun :@ :@ :@

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koymazmı kardeşim.Benimkide aşağıda yatıyo ama süremiyom.Önümden mondial fln geçince içim gidiyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 ----------

şıngırdama ise sübap ayarından olabilir.Benimde başıma geldiğinden biliyorum.Kompresör zayıflıyodu.Cbr 125 e göre emme ve egzost ayarlarını yaptır.Daha iyi bilen arkadaşlarda cvplar
    Hadi gelin 1 tur veriyim benim motoru size.

Ama yeni motor alırsanız acımam 100 km benimdir.

Bosnak_semko geçmiş olsun, plakasını alabilmen iyi olmuş.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi gelin 1 tur veriyim benim motoru size.

Ama yeni motor alırsanız acımam 100 km benimdir.

Bosnak_semko geçmiş olsun, plakasını alabilmen iyi olmuş.
    tmm kardeşim anlaştık.Başka bi motor alamıyacam ama şimdikten söleyim

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    bu sorun sadece bende var diye hayıflanıyordum yanlız değilmişim benimki şıngırtı değilde motor soukken metal metale carpıyor gibi bi ses cıkartıyor ısındıktan sonra ses kesiliyor saat gibi calısıyor motor.hangi servise gittiysem servise gidene kadar motor ısındığı için ses kendini gostermedi hiç.egzantirik zinciri diyen var debriyaj tası değişicek diyen var var olu var yani??ben subab ayarını yaptırdım subabtan değil sen cozum bulursan buradan paylasırsın
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    CBR 125 r 'nin 2010 Modeli Çok Güzel Olmuş Enjeksiyon Sistemi Takmışlar da 100 Km de Kaç Litre Benzin Harcıyo Bilen Var Mı??

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @spawnem @fearlesboyy

dynner zamanında ekzantirik zincir sesi kronik olarak var demişti. bir sorun teşkil etmiyor demişti. haberiniz ola...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Güneşli ve sıcak bi havada CıBıR olmasına rağmen motora binememek ne kötü ALLAH kimseye yaşatmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler