Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    beyler ses çıkmıyor son zamanlarda motora binmiyormusunuz yoksa???dynerr arkadaşımız binemiyor ya siz...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    be2n cmrtesı bneblcem ınsallah
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    sen yinede tedbiri elden bırakma acele etme,iyileş yollar senin

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ben yarın teslim alacam galiba sadece sağ kafa grenajı gelmemiş haftaya gelecekmiş alsammı almasammı kararsızım.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu gün öğleden sonra ufak çaplı bi gezi yapalım yarımadayı bi turlayalım dedik 3 kafadar çıktık yola(ybr,cbr,hyosung) birkaç km sonra ybrli arkadaşa bi telefon geldi ve geri dönmek zorunda kaldı,yolumuza 2 kişi devam ettik...bir kaç foto çekmiştim ama sayfaya ekleyemedim ne hikmetse

Motosikleti
    yok bugun cıktı alçı bandajda su an daha iyiyim

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ses çıkmıyor son zamanlarda motora binmiyormusunuz yoksa???dynerr arkadaşımız binemiyor ya siz...
    Benim bilgisayar gitti, eskisine kaldım.Motorda garajda yatıyo, derslerime önem veriyorum bu aralar.Havalar da çok kötü burda.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bu cbr ların 0 larına ne oldu ? 2. el fiyatları uçmuş...
    bi abimize cbr arıyoruz 0-6000km arası 2007-2009 model mümkünse kırmızı temiz, çiziksiz satan varmı yada satan tanıdıgı olan varmı?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bugun cıktı alçı bandajda su an daha iyiyim
    kardeşim sen kazamı yaptın..
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    yok spor yaparken bi sakatlık geçirdim

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    yakın bir tarihte cbrımı satıp hyo alma kararı aldım...1 sezon biner satarım diye tahmin ederek almıştım ama sanırım tahminimden erken ayrılıcaz,herşey hoş güzel ama cbra hem performans hemde fizik açısından birkaç gömlek büyük kalıyorum ayrılık zor olucak ama hyo aramaya başlasam iyi olucak

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benim ki ile takasa girek mi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ki ile takasa girek mi
    niye ki cıbırı mı özledin??senin makine gayet güzel görünüyor neden olmasınama aynası kırık istemem

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ohooo Benim motorda çizik bile bulamazsın dostum 2-3 göze batmayan cizik mevcut ; Onları da arasan bulamazsın Ayna işimi de hallettim Ayna İST da; pazartsi orjinali elimde
    Düşünürsen görüşürüz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo Benim motorda çizik bile bulamazsın dostum 2-3 göze batmayan cizik mevcut ; Onları da arasan bulamazsın Ayna işimi de hallettim Ayna İST da; pazartsi orjinali elimde
    Düşünürsen görüşürüz
    Yalova'dasın dostum arada baya mesafe var o kadar yol tepilmez,gerçi ordan yazlıkçı arkadaşlarım var sık sık geliyor buraya surf yapmaya...bende de çizik yok daha 7 aylık makina 6400 kmde ,sende cbrdan gectın hyoya nasıl sence değecek mi?en başında kankamla beraber alıcaktık o aldı ben cbr aldım hata yaptım galiba,makına 10 numara ama scooterdan geçişte biraz geç kalmışım sanırım cbrda oyalanmadan cc yükselticem

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Cbr 600 f ile başlamayı düşünüyordum daha henüz kendi kafamda kararlaştırmışken.. Sonra internette moto forumlarını ararken burası çıktı karşıma ve okumaya başladım.. Sanırım benim için en iyisi 125 cbr ile başlamak olucak ötekisi emeklemeyi bilmeden koşmaya benzemek olucak.. inş çok yakın zamanda bende aranızda olacağım =))

p.s: Ama aklımı kurcalayan bi kaç soruda var örn: Ben 140 kilo civarı 1.74 boyu olan birisiyim. Acaba bu cbr 125 benı taşıycakmı vs.. Cbr 125 ise çok cılız gözüküyor =)
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    merhaba arkadaşlar motoru bugün teslim aldım sadece sağ kafa grenajı gelmemişti oraya idareten başka bi cıbırınkini takmışlardı haftaya benimki gelecek grenaj konusunda bir sorunum yokta.
    ama motorun sesi baya değişmiş çok felaket bir tok ses var motorda bide motorun sesini rölantide dinlediğimde içinde hışırtı gibi sesler geliyor arkadaşlar sizce neden olmuş olabilir motor yaklaşık 40 45 gün kadar yattı serviste birde 4000 bakımı geldi diye düşündüm 3823 kmde ama bırakırkende motordan öyle bir ses çıkmıyordu.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı Brs. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 600 f ile başlamayı düşünüyordum daha henüz kendi kafamda kararlaştırmışken.. Sonra internette moto forumlarını ararken burası çıktı karşıma ve okumaya başladım.. Sanırım benim için en iyisi 125 cbr ile başlamak olucak ötekisi emeklemeyi bilmeden koşmaya benzemek olucak.. inş çok yakın zamanda bende aranızda olacağım =))

p.s: Ama aklımı kurcalayan bi kaç soruda var örn: Ben 140 kilo civarı 1.74 boyu olan birisiyim. Acaba bu cbr 125 benı taşıycakmı vs.. Cbr 125 ise çok cılız gözüküyor =)
    140 Kilo biriinin altında CBR baya küçük kalacaktır.. Ama boydan kurtarıyorsun azcık Yine de bir yandan resmini görüp yorumlamak lazım motor üstündeyken

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar motoru bugün teslim aldım sadece sağ kafa grenajı gelmemişti oraya idareten başka bi cıbırınkini takmışlardı haftaya benimki gelecek grenaj konusunda bir sorunum yokta.
    ama motorun sesi baya değişmiş çok felaket bir tok ses var motorda bide motorun sesini rölantide dinlediğimde içinde hışırtı gibi sesler geliyor arkadaşlar sizce neden olmuş olabilir motor yaklaşık 40 45 gün kadar yattı serviste birde 4000 bakımı geldi diye düşündüm 3823 kmde ama bırakırkende motordan öyle bir ses çıkmıyordu.
    Dostum Motoru servisten alırken kontrol etmedin mi ? Demedin mi nedir bu sesler ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hocam adamlar servisi kapatırken teslim aldım motoru. ama yarın motosikleti yine götürecem benzin göstergesi ile hararet göstergesini yanlış takmış arkadaşlar gülermisin ağlarmsın burasıda tartışılırda yarın götürdüğümde bu sesleride soracam tabi ama sizce neden olabilir söylemesi bile zor ama bir parçasını falan değiştirmiş olabilirlermi :S

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    BEN Kesinlikle Motoru servise bırakıp yaptırmaya karsıyım.. Bişey varsa ben basında beklerim adamlar yaparlar...Çünkü Bazı servisler (isim vermeyeceğim) Motordaki temiz orjinal parçaları değiştirip ellerindeki çıkma parçaları kullanıyorlar... Nasıl olsa ispat edemez düşüncesindeler...
    Ama seni motorun ses olayı neden cözemedim...Böyle bişi olabilir mi bilemem !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler