Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı Speed_Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İridyum buji Cbr 125 için pek uygun değil dendi bana. Büyük motolar içinmiş daha çok.(Yanma,motor, performans açısından)
    Bunu söyleyen arkadaş da racing yarışçısı kendisi.
    Hava filtresi İstoç da var. Nakit 74 Tl ye aldım ben.(Montaj dahil)
    bana adresini verirmisin aldığın yerin ben de taktırmak istiyorum
    senin motorda farkettimi herhangi bi değişiklik oldumu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:16 PM ----------

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun talhsz bır olay geldi başıma merak etmeyşn motor kazası deıl

bugun okulda top oynarken cok gaz olup gelen ortaya rovasata dusuncesı ıle uctum topa vurdum ancak ters olrak sol el blegmn ustne dustm kesn krkdı dedm gıttı rontgen flan doktor kemkle ılglı bsı yok dedı ancak pek ınndrcı glmedı 1 hfta kolum yarım alçıda kalacak cıbırımda bu hafta yatıcak artık
    geçmiş olsun kardeş iyileşirsin merak etme,motorun yatsın varsın zaten havalar soğucakmış sen hele iyileş de..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 PM ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş ,canını sıkma zaten bu hafta yarından itibaren izmir sağnak yağışlı zaten motora binilecek gibi bi hava değil,bende az evvel son turlarımı attım motoru garaja kapatıcam,herşeyde hayır vardır kolun incinmiş ama yağmurda düşüp kayacaktın belki sana yine bişi olmucaktı ama motoruna olucak vb gibi şeyleri düşün hayra yor sıkma canınıbende bugun yeni aldığım silikon elcikleri taktım görüntü tatmin etmesede (düz siyaha alışmıştım) rahatlığı güzeldi keyif verici elcikleri kavramak daha kolay gazın elinden kayma gibi olasılığı yok
    http://www.sahibinden.com/honda_slik...XQQdisplayitem
    merak edenler varsa elcikşler bunlardır satıcı gayat hızlı kargoladı
    slm,senin aldığın elcikler çok hoşuma gitti kardeş çarşamba günü feyizoğlu na gidicem inşallah aynısından bulurum ben de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı

bugun okulda top oynarken cok gaz olup gelen ortaya rovasata dusuncesı ıle uctum topa vurdum ancak ters olrak sol el blegmn ustne dustm kesn krkdı dedm gıttı rontgen flan doktor kemkle ılglı bsı yok dedı ancak pek ınndrcı glmedı 1 hfta kolum yarım alçıda kalacak cıbırımda bu hafta yatıcak artık
    geçmiş olsun hocam vardır bundada bir hayır yanlış hatırlamıyosam bir ara ameliyat olmuştun bir ay kadar motora binememiştin neyse tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda eski sağlına kavuşursun

İridyum buji Cbr 125 için pek uygun değil dendi bana. Büyük motolar içinmiş daha çok.(Yanma,motor, performans açısından)
    Bunu söyleyen arkadaş da racing yarışçısı kendisi.
    Hava filtresi İstoç da var. Nakit 74 Tl ye aldım ben.(Montaj dahil)
    hayırlı olsun hocam hava filtresini değiştirdikten sonra farkedilir bir değişim oldumu.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    [QUOTEslm,senin aldığın elcikler çok hoşuma gitti kardeş çarşamba günü feyizoğlu na gidicem inşallah aynısından bulurum ben de[/QUOTE]

fevzioğlunda harris RR vb. elcikler var 49tl ama onlar daha kaliteli duruyor ben sade olsun istedim üzerinde honda yazılı olduğu için bunları tercih ettim ama slikon elcikleri tavsiye ederim
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün arkadaşlar bayır aşşağı 120 gördüm arkadaşla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:59 PM ----------

düz yoldada 100 110 gidiyorum :(:( hala 130 göremedim düz yodla:(:(
    ee ne olacaktı dostum ben hep öyleyim ancak nadir olarak görür merak etme
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hocam vardır bundada bir hayır yanlış hatırlamıyosam bir ara ameliyat olmuştun bir ay kadar motora binememiştin neyse tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda eski sağlına kavuşursun

hayırlı olsun hocam hava filtresini değiştirdikten sonra farkedilir bir değişim oldumu.
    evt amelyatta olmuştum cok saolun arkadaşlar vardır her işte bi haYır
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R

Geçmiş olsun utku.Artistliğin sonu bu işte.
    Aynısı benimde başıma geldi.Bi gün bende basketbol oynarken sağ bileğimin üstüne düştüm.Tam da oks'ye(o zamanlar oks'di) 24 gün vardı.Tüm parmak kemikleri bilekten kırılmış.Sonuç sol elimle sınava girip istediğim liseyi kazandım.Ailemle anlaşmam vardı.İstediğim liseyi kazanırsam cıbırı alıyoduk. Temmuz yerine sonraki sene mart'ta aldık.Seninki bir hafta sadece.

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    By dengesiz Anes motordan alabilirsin. Ben de performans eksoz var. Ses farketti hava filtresinden sonra. Ama biraz beklemem gerekcek sizlere yeterli açıklama yapabilmem için.
    Ama hız farketti diyebilirim. Henüz 100 km yol yaptım çünkü. Konuşmak için erken.

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Utku geçmiş olsun ciddi bir şey olmamasına sevindim 1 hafta çabuk geçer. Dikkat kendine tribünlere oynamaa

İridyim buji için honda servisine sorduğumda taktırabilirsin sakıncası olmaz hatta faydası da olur dediler ve bende taktırmıştım. Bende internetten almıştım sanırım birçok online alışveriş sitesinde var sanırım 30 lira almıştım.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    By dengesiz Anes motordan alabilirsin. Ben de performans eksoz var. Ses farketti hava filtresinden sonra. Ama biraz beklemem gerekcek sizlere yeterli açıklama yapabilmem için.
    Ama hız farketti diyebilirim. Henüz 100 km yol yaptım çünkü. Konuşmak için erken.
    bekleyecez artık,egsoz ne markaydı acaba

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Devil marka egzost

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar 2.nci el egzost arıyorum Devil-Arow-yoshimura tercihimdir varmı satan arkadaşlar?? takarsam benzin çok yakarmı

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bende sbk leovince(125ccye göre muhteşem ses) var benzini pek etkilediğini sanmıyorum kokluyor resmen bu motorsahibindene bak orada görmüştüm bir ara egzoz...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    hımm leovince istemiyorumm bakarım sahibindene;) sağolun

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    arkadaşlar bildiğiniz üzere motorla kaza yapmıştım uzun zamandan sonra bu haftaiçi teslim alıyorum motoru

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bildiğiniz üzere motorla kaza yapmıştım uzun zamandan sonra bu haftaiçi teslim alıyorum motoru
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    CBR 125 Seneye
    Alıntı sspawnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de sormak istediğim sorular arasında bunlar
    Valla Sevdası İçime İşledi Her Türlü değişiklikten Haberdar olmak istiyom

yetişirsin yetişirisn ben lise sondayım yetişiyorum fazlasınada yetiyor
    Usta Valla Motoru Alıcam ama Bizimkiler Cok iyi gözle bakmıyo ne yalan söliim..
    hemde içime dert oldu bu yakıt parası. bu meret sanırsam bi bindirdimi üstüne bırakmaz gbime geliyo tırsıyom :D

Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OğLumLa iLk fotoğrafımmm...

Motorun Hayırlı ugurlu Olsun Herkese Nasip olur inşallah. Sende Cok parlamışsın yani :D ama Parlamak iyidir; ilk önce can güvenliği

Geçmiş Olsun arkadaşım.Bende Topa Vurayım Diye Boşa Bi salladım Ayagı Betonda 2 Kere Sektim Elim Altımda Kaldı Allahtan Sadece incinmiş 1 Hafta Gelir Geçer Heleki Evinin Önünde Bi CBR' n Olduktan Sonra

Motosikleti
    laser marka egsoz nasıl,hiç cbr ye takan vamı acaba,600f de manyak bi ses çıkarıyo,125 cc de o kadar olmaz ama diğer egsoz markalarına göre kıyaslarsak nasıl olur

Tolunay benimkiler de pek olumlu bakmıyor ama annemin aklını çelmiş gibiyim korumları anlattıktan sonra. He bir de bi kaç video gösterdim korumaları adamlar yolda sürükleniyor hala sağlamlar falan içim rahatladı dedi korumalarla olabilir falan. Parası da ayrı dert yahu, biz yakıta para ayarlamayı düşünürken...

Hayırlısıyla derslerimiz iyi olsun da bu sene Allah'ım inşallah nasip eder de aldıracam bizimkilere

Motosikleti
    cbr 125

................................................

Motorumuz olsaydı da 29 ekimde biz de katılsaydık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler