Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni cbr alacaklara söyluoyrum. alacagınız motorda servis kitabının olmasına dikkat edin ki ne zaman hangı sıklıkla servise girmiş ögrenin.

ben motorumu 16binde 3.500den 3000e indirerek aldım ve gayet memnunum sadece hava filtresi deişti.

Bugunde Diablo SuperCorsa 120/70 lastik taktırdım arkaya malum düşmemden sonra.

çıkma cok temiz bir lastik tanıdık vasıtısaı ile 40 liraya taktırdım.Sıfırı 400 lira

kışa kadar idare edip kışa dogru ikisini birden deiştirecegim.

Lastigi test ettik trafige kapalı alanda cidden iyi bir lastik zaten pek kullanılmamış oldugundan ısındıktan sobra iyi bir yoltutuşu var.

eski lastiklerimden daha iyi eskileri bridgestoen du.Pirelli tavsiye edecegim tek lastik arkadaşlar ancak benım buldugum gıbı bulrusanız alın yoksa fiyat bayagı tuzlu olabiliyor sıfırında
    aynı lastikten ben de aldım. 100 lük gibi durdu ama deli lastik direk teker yapıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dynner; km ile oynanıp oynanmadığını nasıl anlayabiliriz peki ?
    A p s u v A

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    dediğim gibi motosikletin baglı oldugu Honda bayiisinde bütün bilgileri yazar zaten bir ustaya göstersen o anlar ne olup olmadıgını

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 PM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı lastikten ben de aldım. 100 lük gibi durdu ama deli lastik direk teker yapıyor
    yanak boyutu 80 olmadıgından öyle duruyor ancak 100lüklere göre daha iyi bir yol tutuşu var bu bir gercek 80 olsa viraja yatamassın motor yatmak istemıyor o zaman
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

[QUOTE=dynner;1718738]dediğim gibi motosikletin baglı oldugu Honda bayiisinde bütün bilgileri yazar zaten bir ustaya göstersen o anlar ne olup olmadıgını [COLOR="Silver"]

teşekkürlerrr
    A p s u v A

dediğim gibi motosikletin baglı oldugu Honda bayiisinde bütün bilgileri yazar zaten bir ustaya göstersen o anlar ne olup olmadıgını

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 PM ----------

yanak boyutu 80 olmadıgından öyle duruyor ancak 100lüklere göre daha iyi bir yol tutuşu var bu bir gercek 80 olsa viraja yatamassın motor yatmak istemıyor o zaman
    evet .
    lastiğin üzerinde made in germany yazıyor ve hamuru çok yumuşak slick lastiğe benziyor pist lastiği olduğu için yanaklarını biraz aşındırmışlar bendekinin ama üst kısmı yeni gibi. çok memnunum

Motosikleti
    aynen alman malı gayet iyi zaten aşınan kısımları sanırım sendede bendede aynıdır cunku buyuk jant için oldugundan yere gelmesi imkansız yerler aşınmış üstü sıfır gibi

aynen alman malı gayet iyi zaten aşınan kısımları sanırım sendede bendede aynıdır cunku buyuk jant için oldugundan yere gelmesi imkansız yerler aşınmış üstü sıfır gibi
    düz gitmemişler . yatırıp sürmüşler

hiç patinaj çekmiyor hatta dönerken gazı kökleyince eskiden arkasını atardı ne güzel şimdi önünü atıyor

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    ne kadar ybr de alsam gonlum hep bu böcekte motoru paraya cevırıp cbrmı alsam takas etmek ısteyen varmı ankaradan temız cbr ı olan ,1000km de kız gıbı 2008 model mavı ybr verecem
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz gitmemişler . yatırıp sürmüşler

hiç patinaj çekmiyor hatta dönerken gazı kökleyince eskiden arkasını atardı ne güzel şimdi önünü atıyor
    Haha aynen bu tür kullananlar bize cok yarıyor bu arada.

Burdaki honda bayiine orjinal ön lastik sordum bilin bakalım ne kadar dediler

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    200 Lira demişlerdir sanırım. Ben sormustum ; ORDU da; 200 Lira demişlerdi bana da !

Motorun KM si ile oynanmıs olup olmadığını usta lar anlayabiliyor.Bunun yanısıra alacağınız motor sade ve orj olsun...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    368 gayme

Motosikleti
    hondayı bılmezmısın ozel honda markalı kazıkları var musterılerı ıcın ısteyene bedavaya verıyorlar o paraya on arka metzeller alırsın demi??

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ebay da lastik fiyatları nedir acaba ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ebayden alstik türkiyeye girmez malesef gumruge takılır ve geri döner

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondayı bılmezmısın ozel honda markalı kazıkları var musterılerı ıcın ısteyene bedavaya verıyorlar o paraya on arka metzeller alırsın demi??
    hem metzeler hemde pirelli alırsın ön arka elinede 100 liraya yakın para kalır

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar ben de karar verdim metzeler lasertec 130-70 r17 alıcam..130 meselesine gelirsek motorun performansı konusunda benim zaten ehliyetim yok uzun yolda yapmıyorum 2010 haziran da yaşım tutuyo, en erken 2 ayda ehliyet alma süresi yani 1 sene daha var ehliyeti cebime koymama bu yüzden otabana çıkıpta hız yapma gibi niyetim de yok.Biraz daha şekil olsun ara sokalarda en fazla 3. vitese atabiliyorum, sadece benzin almaya giderken 250-300 km'de bir hız yapıyorum..Fiyat hakkında ne diyosunuz ve tabiki lastiğin yol tutuşu hakkında bilgi verirseniz sevinirim..Buyrun link
    http://www.motolastik.net/main/produ...D=90&cat_ID=21
    Bu lastiği kullanan varsa resim koyabilir misiniz??

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de karar verdim metzeler lasertec 130-70 r17 alıcam..130 meselesine gelirsek motorun performansı konusunda benim zaten ehliyetim yok uzun yolda yapmıyorum 2010 haziran da yaşım tutuyo, en erken 2 ayda ehliyet alma süresi yani 1 sene daha var ehliyeti cebime koymama bu yüzden otabana çıkıpta hız yapma gibi niyetim de yok.Biraz daha şekil olsun ara sokalarda en fazla 3. vitese atabiliyorum, sadece benzin almaya giderken 250-300 km'de bir hız yapıyorum..Fiyat hakkında ne diyosunuz ve tabiki lastiğin yol tutuşu hakkında bilgi verirseniz sevinirim..Buyrun link
    http://www.motolastik.net/main/produ...D=90&cat_ID=21
    geçen sene ben bu siteden lasertec almıştım 100 lük. adamın eli çok yavaş. geç gönderiyor ve kargo bana ait dedi ama ben ödedim.

Motosikleti
    120 olur dıye bılıyorum ama 130 luk lastık sıgarmı bılmem cbr a ve de komık durur gıbıme gelıyor

Motosikleti
    130 sıgıyorda degmez bizim gibi 120/70 tak derim

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    120 bulamadım ki..Ön var, arka bulamadım.

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 bulamadım ki..Ön var, arka bulamadım.

130luk bu lastiği almayı düşünürmüsün fiyat uygun.

michelin almazsan lasertec i al fena lastik değil irc den çok iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler