Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Kaç sene oldu gelicek hala gelicek sen yeni kasayı beklersen (ki yeni kasa daha pahalı olacaktır muhtemelen) ninja alacak parayı biriktirirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yılına göre değişiyor sıfır Repsol 2007 4350ye görmüştüm bikaçgün önce
    2008 - 5030
    2009 - 5240

Benimde aynı 2008 görmüş olabilirim sanki seni hatırlar gibiyim beylikdüzündeyim bende

ben gecen hafta 2009 siyah ı 5000 tl ye aldım ve bir sürü ıvır zıvır hediye ettiler+200tl lik honda t-short u verdiler

xenon far takıla bilirmi bizim ufaklıklara maliyeti nedir bi cevap verin yahuu

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    200tl ye mont oluyo deseydin ya tişört sizde kalsın korumalı mont alayım o paraya

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    200tl lik honda t-short de nası bişeymiş ya. Resmini eklede bi bakalım

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gecen hafta 2009 siyah ı 5000 tl ye aldım ve bir sürü ıvır zıvır hediye ettiler+200tl lik honda t-short u verdiler

xenon far takıla bilirmi bizim ufaklıklara maliyeti nedir bi cevap verin yahuu
    200 tl lik hediye ben nolan n63 kask, kavi eldiven aldım(bide ufak bir cıbır) 1 lira indirim yapmadı, ama her servise gidişimde 2-3 tane anahtarlık alıyorum

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    motoru aldıgımız bayıde gezerken gördüm kocaman motor aldık artık bi tane bundan verirsini demi dedim verdiler
    üstündeki etikette 198 tl yazıyor
    uzun kollu biraz kalın

ve ıvır zıvırlarda bunlar
    lastik basınç ölçer+taşıma filesi+balata temizleyici+zincir bakım yağı+boya koruma sprayi+pasta cila+cizik giderici+yıkama seti(şampuan,köpük sıkma fısfısı ve emici sünger)

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Benimde aynı 2008 görmüş olabilirim sanki seni hatırlar gibiyim beylikdüzündeyim bende
    sende ls2 kask var galıba ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    200tl tishortmu altın kaplamamı abı ya hadı mont olsa tamam derım de
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    motoru aldıgımız bayıde gezerken gördüm kocaman motor aldık artık bi tane bundan verirsini demi dedim verdiler
    uzun kollu biraz kalın

lastik basınç ölçer+taşıma filesi+balata temizleyici+zincir bakım yağı+boya koruma sprayi+pasta cila+cizik giderici+yıkama seti(şampuan,köpük sıkma fısfısı ve emici sünger)
    Funkyboys şu bayinin adını söylesen de arkadaşlar da öğrense yeni almak isteyen olur belki araştıranlara bi seçenek olur

ilhan evet ls2 var sen motorunu mu satıyodun

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya beyler bende 15 gün önce bursada bayide bindim motora. Oturduğum an donakaldım, çok sevdim . Benimde amacım YZF 600rr Bende krediye gidicektim tüketici kredisi çekmeyi düşünüyordum. 5500 alıcaktım geriye 7,000 ödicektim (Gözüm o kadar dönmüş ) Neyse bayide konuştuğumda adam akbank sıfır motor kredisini 1.10'la veriyor dedi. Motorun KDV+ÖTV dahil fiyatıda 4,790 Akbank'ta sıfır motor kredisinin %80'ini veriyo yani 1,200 gibi bir miktar biriktirmem lazım :'( neyse ağustosa o parada hazır. Gidicem alıcam CBR'ımı ama size bir iki sorum var...

Plaka + Ruhsat masrafları ne kadar tuttu Ne kadar beklediniz Yani ben bu motoru almaya cebimde kaç parayla gitmeliyim ? Dedim ya kredinin kalanını tamamlamaya çalışıyorum ona göre cebime para koyucam...

Bu arada güzel topik olmuş
    Teşekkürler

Bence 300tl yeter sanırım
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

d3niz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    uzun kollu biraz kalın

hangi bayiden aldın motorunu sen ya kıyak valla, bana motorun yanında tırnak makası bile vermedi otosever
    --HayatONDA--

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)

Motosikleti
    Cok Yakında
    açılmıyor arkadaşım.
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açılmıyor arkadaşım.
    yaz google a "youtube izlemenin yolları" diye açılır

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    honda kusadası mnr motor ben koruma kıyafetlerımıde ordan aldıgım için baya indirim yaptı

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ilhan evet ls2 var sen motorunu mu satıyodun
    yoq şuanlık satmam ancak eylulde kesın satcam
    seni 1-2 kere bızım cevrede gormustum onun ıcın bılıyorum kaskını =)

Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açılmıyor arkadaşım.
    tamindir.com dan youtubune jackeri indir sorunsuz gırersın...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Merhabalar Canlar...
    İki Ciddi Sorunumuz var ve sizinde öneri ve fikirlerinizi almak istedik....

1. Sabit Gazda Motorda Tekleme: 6000-6500-7000 devirlerinde sabit gaz da seyrederken çok hafif gaz açamaya çalıştığımda yada sabit gazla devam ettiğimde motor 1 saniyelik tekleme yapıyor. Yani gazı kesip hemen tekrar veriyor yalnız bu sırada gaz kolu da sabit devir saati göstergesi de sabit ama tekliyor işte.... Ustam bunun ateşleme ile ilgili değil Debriyaj balatası ve Şanzuman ile alakalı olabileceğini söyledi şanzumanda bi arıza olduğunu ve arızalı yere geldiğinde tekleme yaptığını söyledi ama her viteste oluyor bu sizce bu neden olabilir...

2. Motor Çok Geç Çalışıyor: Örneğin uzun yoldan geldim motor ateş gibi yanıyor 2 saat bi yerde mola verdim motor soğudu buz gibi oldu çalıştırmaya gittiğimde çalışmıyor..... Yaklaşık 1 dk boyunca gaz vermeden aralıksız marş a basmam gerekiyor ve çalışacakmış gibi olduğunda çooook hafif bi gaz verip marşa basmaya devam edince çalışıyor sonra marşı bırakıp gazı hiç bırakmadan elimi o şekilde tuttuğumda çalışıyor ve ondan sorna bi sorun olmuyor ustam bunun artık sübapların bittiğini ve değişmesi gerektiğini söyledi maliyeti ise 210 TL....sizce bu nedendir...

Lütfen daha önce başına böyle bieşyler gelmiş olan arakdaslar yada cbr ın teknik kısmından gerçekten anlayan arakdaslar yazsın çünkü bu çok önemli bi konu.....
    Vereceğiniz cevaplar çok işime yarayacaktır... Teşekkür ederimm
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Mt'nin en hızlı cıbırına ne oldu üzüldüm şimdi şaka yapıyorum benimkine öyle bişey olsaydı motor yaz boyunca yatardı herhalde..

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Canlar...
    İki Ciddi Sorunumuz var ve sizinde öneri ve fikirlerinizi almak istedik....

1. Sabit Gazda Motorda Tekleme: 6000-6500-7000 devirlerinde sabit gaz da seyrederken çok hafif gaz açamaya çalıştığımda yada sabit gazla devam ettiğimde motor 1 saniyelik tekleme yapıyor. Yani gazı kesip hemen tekrar veriyor yalnız bu sırada gaz kolu da sabit devir saati göstergesi de sabit ama tekliyor işte.... Ustam bunun ateşleme ile ilgili değil Debriyaj balatası ve Şanzuman ile alakalı olabileceğini söyledi şanzumanda bi arıza olduğunu ve arızalı yere geldiğinde tekleme yaptığını söyledi ama her viteste oluyor bu sizce bu neden olabilir...

2. Motor Çok Geç Çalışıyor: Örneğin uzun yoldan geldim motor ateş gibi yanıyor 2 saat bi yerde mola verdim motor soğudu buz gibi oldu çalıştırmaya gittiğimde çalışmıyor..... Yaklaşık 1 dk boyunca gaz vermeden aralıksız marş a basmam gerekiyor ve çalışacakmış gibi olduğunda çooook hafif bi gaz verip marşa basmaya devam edince çalışıyor sonra marşı bırakıp gazı hiç bırakmadan elimi o şekilde tuttuğumda çalışıyor ve ondan sorna bi sorun olmuyor ustam bunun artık sübapların bittiğini ve değişmesi gerektiğini söyledi maliyeti ise 210 TL....sizce bu nedendir...

Lütfen daha önce başına böyle bieşyler gelmiş olan arakdaslar yada cbr ın teknik kısmından gerçekten anlayan arakdaslar yazsın çünkü bu çok önemli bi konu.....
    Vereceğiniz cevaplar çok işime yarayacaktır... Teşekkür ederimm
    öncelikle gecmiş olsun
    bende motorumu alırken bu arızalar olmasın diye bayiim beni uyardı .
    rodaj süresinde (bizim motosikletlerde ilk 500km) ani hızlanmalardan ve tam gazdan kacın yoksa ileride motorda düşük devirde titreme oluşur marş cok gec algılar demişti .senin ustanda yetkili servis değilse yetkili servise basvur onlar sürekli bu motorlarla ilgilendikleri için arızanın nerede olduğunu anlarlar. honda motoru hergün honda motorlarla ilgilenen birine göstermek daha iyi olur ginede sen bilirsin sorunun rodaj la ilgili

marsa da 5sn den fazla basma ve basısından sonra 10 sn bekle sonra tekrar bas

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    öncelikle gecmiş olsun
    bende motorumu alırken bu arızalar olmasın diye bayiim beni uyardı .
    rodaj süresinde (bizim motosikletlerde ilk 500km) ani hızlanmalardan ve tam gazdan kacın yoksa ileride motorda düşük devirde titreme oluşur marş cok gec algılar demişti .senin ustanda yetkili servis değilse yetkili servise basvur onlar sürekli bu motorlarla ilgilendikleri için arızanın nerede olduğunu anlarlar. honda motoru hergün honda motorlarla ilgilenen birine göstermek daha iyi olur ginede sen bilirsin sorunun rodaj la ilgili

marsa da 5sn den fazla basma ve basısından sonra 10 sn bekle sonra tekrar bas
    Önerilerin için teşekkürler ama bu motorun rodajı o akdar güzel yapıldı ki düz yolda kalın lastik ile 150 gören bi motordu ve bu haliyle 40000 devirdi 41000 de böyle arızalar verdi du bakalım gerçekten anlayan birileri bieşyler yazacakmı :S
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler