Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HondaVFR800(Dad),HD NightRod(Dad)Yeni,HondaCBR125
    Merhaba CıBıRcılar
    Bugün itibari ile motor hayatıma başladım. Bir kaç hatalı seçimden sonra doğruyu buldum.
    Gidip 17 yaşındaki birine VFR 800 alan baba ve diğer yanda onu kullanmaya çalışan evladı.
    Fakat uzun araştırmamdan sonra yamaha yzf 125r ve cbr 125r arasında kaldım . Ama "Honda, Hayat Onda" deyip honda aldım.
    Kıyafet olarak.
    Revit GT PRO mont, Shoei XR-1000REVELATION KASK. Revit eldiven. 5 kademe bellik. Master Lock kilit aldım.

Aksesuarlar ölü yatırım olmadığından ilerde kullanabileceğim kaliteli şeyler aldım. Şimdi vfr yatıyor. 6-7aya onu çıkarmaya başlarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi motor buldm 2008 model 8000km de 3500 dio ufak bi pazarlık ta yaparm muhtemelen.. o zmn o motoru hiç kaçırmayım ben?
    Üff tam benim cıbır 2008 model 7200 km'de benimki şimdi 3500 e kadar düştümü ya, ama önemi yok benim satmaya niyetim de yok cıbır bitene ya da bir yerde patlayana kadar cıbırla devam edicem..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şu piyasa da alınırsa ;

2007-2008 Model ; 8000 km nin altında ; 3500 TL max verilerek ; temiz bir cbr alınabilir...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu piyasa da alınırsa ;

2007-2008 Model ; 8000 km nin altında ; 3500 TL max verilerek ; temiz bir cbr alınabilir...
    peki bu ucuzlugun

otw ındırımın ne kadar surecegi hakkinda bi bilgisi olan warmi

yani bu indirim ne kadr surer

fiyatlar ne zamn eski haline doner
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125
    arkadaşlar cıbırımın ayna alcam aynalardan birinin camı kırıldı en uygun nerden bulabilirim ben istanbulda değilim bilen veya alan varmı

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu indirim 3 ay sürecek deniliyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

arkadaşlar cbr 125 honda sitesinde 2 renk seçeneği kalmış yeni kasa gelirmi dersiniz veya enjeksiyonlu .stoktakileri satıyorlar gibi geliyor bana
    enjeksiyonlu cbr 125 de gelebilir mi acaba
    bi de şunu gördüm gezerken farları biraz daha farklı avrupada olandan photoshop ta olabilir

ben onu bulup sorduğumda yıl 2006 dı ve 2007 mayıs ayına gelecek türkiyeye demişlerdi ama hiç zannetmiyorum türkiyeye geliceğini gelse bile şu anki cbr 125 kadar ucuza satabileceklerini!...

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA

arkadaşlar motorumu 06.04.2008 tarihinde satmış bulunmaktayım alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun kazasız belsaız kullan sın
    merak eden arkadaşlar için yazıyorum

motorum 2005 model

2006 4. ayda 1000 km deyken satın almıştım
    15.850 km de sattım

aksesuar olarak uzaktan çalıştırmalı alarm , tankpad , ngk iridyum buji , 110 / 70 / 17 duro arka lastik vardı

3000 tl na hemen devri almak kaydıyla sattım

motorum 3 yıl boyunca bana zevkten başka bi duygu yaşatmadı onunla dünyanın yolunu yaptık,

1.80 boyum vardı ve 90 kg dım hiç sürerken bu zaman zarfında rahatsız olmadım

sadece artık tecrübeme yetersiz kaldığı kanısına vardığım için 600 lük yine bir honda almak için sattım

allah hepinizin kalbine göre versin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Arkadaşlar uzun araştırmalardan sora bende oldukça uzun bi süre önce cıbır almaya karar vermiştim ama ailemi ikna etmeye çalışıyordum Şimdilerde oldukça olumlu bakıyorlar ve eğer bi terslik olmazsa bu ay içinde ikinci el bi cıbır aldırabilirim diye düşünüyorum Ama sorum şu mesela sahibinden'e bakıyorum sürekli burda konuşulan fiyatlarda motor yok olanlar da genelde km'si oldukça yüksek aletler. Bide ben repsol istemiyorum o da var tabi yani başka nerelere bakabilirim tamamı peşin olmak kaydıyla nerden alabilirim fikirleri beklemekteyim şimdiden teşekkürler
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    parası olupta egsoz taktırmak isteyen arkadaşlara bir tavsiye =)
    devil ara borusuyla beraber suanda 820 tl bır fıyatı var 12 taksıt yapıolar . fiyatı yüksek geldi bana ama arkadasım motora taktırdık cıdden guzel ses verıolar gayet net ve tok bir sesi var ...bende 1 aya kalmaz tiger tüp taktırcam
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    daha yok ama gönlünde CBR 125 r yatıyo =)
    Alıntı esp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun araştırmalardan sora bende oldukça uzun bi süre önce cıbır almaya karar vermiştim ama ailemi ikna etmeye çalışıyordum Şimdilerde oldukça olumlu bakıyorlar ve eğer bi terslik olmazsa bu ay içinde ikinci el bi cıbır aldırabilirim diye düşünüyorum Ama sorum şu mesela sahibinden'e bakıyorum sürekli burda konuşulan fiyatlarda motor yok olanlar da genelde km'si oldukça yüksek aletler. Bide ben repsol istemiyorum o da var tabi yani başka nerelere bakabilirim tamamı peşin olmak kaydıyla nerden alabilirim fikirleri beklemekteyim şimdiden teşekkürler
    bu arkadasının fikirlerıne katılıyorum bende önumuzdekı ay bi cıbır alıcam ama nette bu fiyatlar cok yüksek burda konusulan gıbı 2007-2008 model 8000 bine gecmemıs 3500 liraya bı motor bulsam havada kapıcam walla

çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    arkadaşlar 8000 felan hikaye ben 16000 de aldım motoru 3200 e motor taş gibi gidip ustaya danıstığınızda o tamam dedikten sonra motorda görünen bi yıpranmada yoksa.. 2. el 2. eldir sıfır olmadıktan sonra bosa masraf...
    Onur.. Huzur.. Gurur..

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    SeLam Uzun Bir Aradan Sonra Merhaba Yeniden NasıLsınız ArkadaşLar.
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı çaylakcıbır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 8000 felan hikaye ben 16000 de aldım motoru 3200 e motor taş gibi gidip ustaya danıstığınızda o tamam dedikten sonra motorda görünen bi yıpranmada yoksa.. 2. el 2. eldir sıfır olmadıktan sonra bosa masraf...
    Doğru söylüyorsun arkadaşım 2. el, 2. eldir... Ancak işte insan yine de bakıyor kıyaslıyor ister istemez
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Motosikleti
    daha yok ama gönlünde CBR 125 r yatıyo =)
    yinede az kullanılmıs bi 2 el ile kötü durumdakı bi 2 el farkeder 2 el alıyoruz diye gözümüz kapalı alamayız ki

bu arada antalya'da 2.el temiz cbr satılık felan gören olursa bana söylerse cok mennum olurum

suhagunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Ya arkadaslar bende sezonun acilma itibariyle aileyi ikna etme çabasındayim 0 dusunemedigimden 2. ellere yogunlasiyorm ama arkadaslarin dedigi gibi milletin fiyattan haberleri mi yoktur nedir adam 4000-4500 e falan satio kac bin km deki motoru 500 daha koyup 0 ını alirim CıBıR ı olmayanlarıda dusunun lütfen yha.Ayrica ben scooter tarzi vitessiz motor kullandigim icin vitesliler konusunda bilgim yok 2005 üstü CBR125 lerde vites gostergesi var mi yada ben kacinci viteste olacagimi nereden bilecem yada bosa alma gibi olayi fln :D biri kısaca özet gecebilir mi bana

Bu arada sahibinden.com dısında 2. elleri arastirabilecegim bi site önerebilecek varsa onuda yazarsa sevinirim...

vay be
    yeniden zam yapmışlar cbr 125 e iyi mi
    5020 lirada 5240 lira ya çıkmış

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    16 bin bakımında değişen parçalar nelerdir. Ortalama ne kadar fiyat tutar bilgisi olan varmı ?

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı suhagunduz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lerde vites gostergesi var mi yada ben kacinci viteste olacagimi nereden bilecem yada bosa alma gibi olayi fln :D biri kısaca özet gecebilir mi bana
    vites sol ayakta bulunur , debriyaj vites olayı arabanınkı gibidir .
    en alta alında 1. vites onun ustu BOŞ vites sonra 2-3-4-5-6 die gıder
    vites gostergesı bulunmamaktadır sadece BOŞ vitesi gösteriyor
    kacıncı vıteste oldugunu zamanla anlıyorsun motorun hızıyla , devirle, sesle ...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler