Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

teşekkürler. bende öyle düşündüm ama yinede garanti olsun sordum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    Cbr 125 Belli marka performans ekzostların test soundları , bunların yarısını bulmak zor olabilir belki ama taktırmadan önce nasıl ses çıkaracağını merak edenler için güzel .
    Not:cbr Orjinal ekzost seside bulunuyor orjinal.waw .Cbr ekzost perdeleri sökülüp ve içi çıkartılıp monte edilmiş orjinalden performans ekzosta döndürülmüş seside mevcut orjinalden çakma .waw Bilmiyorum ama perdesi sökülmüş olan çakma ekzostun sesi ne biliim daha hoş ..gerçi benimki de aynı ama içinde sadece bir perde duruyor , onudamı söksem
    http://cid-2abe7da78272d53a.skydrive...20Test%20sound
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    dun eskişehire gittim diplomamda bi hata vardı düzeltmek için onumden 2 repsolcu gecti selam sabah vermeden kimdi o terbiyesizler birinin cantları turuncuydu.

dniz k2 güzel bir calısma yapmısn ellerine sağlık boylece egzos değitirmekten vaz caydım en ürkütücü ses arrowdan en racing vari seside leovince veriyor,en güzel seside orjinali
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    herkese selamlar, 2005 model ve ikinci el Honda CBR 125 aldım, içinden 4 amperlik bosh marka bi akü çıktı. şarz tutmadığı için yenilemem gerek. aracın orjinal aküsü kaç amperliktir ve ne markadır, bilen varsa yardım edebilir mi?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeki73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 125 in şanzıman yag vidası ters diş olabilirmi cok sıkı korktum acmak icin.dişli sıyırmayalım boş yere.
    Hayır ters diş değil...

inanck
    Ilk sayfada istediğin bilgiyi bulabilirsin...

Orjinal akü: YTZ6S 12V/5A dir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    cbr 125 R
    YUASA YTZ6 MF orjinali fakat amper bakımından tam emin değilim 5A olabilir
    cbr 125 R

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    arkadaşlar teşekkürler akünün adını öğrendim lakin kolay bulunan birşeydir umarım.. 1 aydır aküyle uğraşmaktan motordan bezdim valla :(

Motosikleti
    cbr 125 R
    cbr 125 R

aküsü 5 amperdir bende aldım 6a alabilirsen daha uzun gider.herkese selam sagol gorkem cevap icin.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu baslık neden böyle gerilerde kalmıs arkadaşlar ? Ayıp oluyor motorlara
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125

Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    CBR 600 F
    güncel güncel nerde bu cıbırcılar
    carpe diem

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Dün akşam pasta cilasını yaptık tankpadini yapıştırdık şeritleri de taktık mııı yeni fotolar geliyooo canavar gibi oldu böcüüm 2 gün yok cıbırım Emre el koydu artık çarşambaya

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam pasta cilasını yaptık tankpadini yapıştırdık şeritleri de taktık mııı yeni fotolar geliyooo canavar gibi oldu böcüüm 2 gün yok cıbırım Emre el koydu artık çarşambaya
    bekliyoz bekliyoz abla
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Cbr12r

SLM ARKADAŞLAR BEN CBR125R ALMAK İSTİYORUM NE DERSİNİZ.SİZ BİNİYORSUNUZ EN AZINDAN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM...

çok Doğru Abi..

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shelby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ARKADAŞLAR BEN CBR125R ALMAK İSTİYORUM NE DERSİNİZ.SİZ BİNİYORSUNUZ EN AZINDAN FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM...

çok Doğru Abi..

valla kardeş bende almak istiyorum şu anda motor hakkında bende araştırma yapıyorum motor için yapılan yorumlar genelde iyi yönde problemli bir motor değil rahat kullanışlı bir motor yakıtı falanda iyi şu kesinlikle çin malı çakmalarıyla karşılaştırılıcak bir motor değil ama şunuda söyleyeyim yedek parçası biraz pahalı kısacası benim için bu motor 10 numara ama işte biraz ufak olması beni düşündürüyor ben boy olarak uzun değilim 1.70 boyundayım ama kilo açısından 83 kiloyum altında küçük kalmasından korkuyorum yani beni tek düşündüren kilom onun dışında motor dediğim gibi 10 numara gözün kapalı alabilirsin bu motoru
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeş bende almak istiyorum şu anda motor hakkında bende araştırma yapıyorum motor için yapılan yorumlar genelde iyi yönde problemli bir motor değil rahat kullanışlı bir motor yakıtı falanda iyi şu kesinlikle çin malı çakmalarıyla karşılaştırılıcak bir motor değil ama şunuda söyleyeyim yedek parçası biraz pahalı kısacası benim için bu motor 10 numara ama işte biraz ufak olması beni düşündürüyor ben boy olarak uzun değilim 1.70 boyundayım ama kilo açısından 83 kiloyum altında küçük kalmasından korkuyorum yani beni tek düşündüren kilom onun dışında motor dediğim gibi 10 numara gözün kapalı alabilirsin bu motoru
    dosrum bence kiloyu veya boyu önemseme önemli olan motorun üstündeki mutluluk eğer bu motorun üstünde mutlu olcaksan hiç durma derim benim boy 185 altımda küçük kalsada ben çok mutluyum allah herkese böyle bi motor nasip etsin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dosrum bence kiloyu veya boyu önemseme önemli olan motorun üstündeki mutluluk eğer bu motorun üstünde mutlu olcaksan hiç durma derim benim boy 185 altımda küçük kalsada ben çok mutluyum allah herkese böyle bi motor nasip etsin

haklısın dostum önemli olan mutlu ve zevk alarak kullanmak motoru. dediğin gibi herkese banada nasip olur inşallah bu motor
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    cıbır125r
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun eskişehire gittim diplomamda bi hata vardı düzeltmek için onumden 2 repsolcu gecti selam sabah vermeden kimdi o terbiyesizler birinin cantları turuncuydu.

dniz k2 güzel bir calısma yapmısn ellerine sağlık boylece egzos değitirmekten vaz caydım en ürkütücü ses arrowdan en racing vari seside leovince veriyor,en güzel seside orjinali
    slm dostum.o cıbırcılar ben ve faruktu.turuncu jantlı benim motor.ancak ben seni görmedim.motorlamı gelmiştin?hem cbr olcak hem 26 dan farklı bi plaka olcak görmemem mümkün deil...
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı umut_utu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostum.o cıbırcılar ben ve faruktu.turuncu jantlı benim motor.ancak ben seni görmedim.motorlamı gelmiştin?hem cbr olcak hem 26 dan farklı bi plaka olcak görmemem mümkün deil...
    malesef motorla gelemedim cok istedim gelmeyi ama kız arkdas baskısı ve trenin rahatlığı ve fiyatı motorla gelmeme engel oldu.
    Önden siyah cantlı repsolu gorunce aha dedim cıbırcılar var burda arkadan turuncu jantlı bişi gordum(arabalardan iyi goremyordum)wayy dedim abi kardes geziyorlarl 1000rr repsol sandım basta sonradan goruntu tam net ortaya cıkınca kavradım durumuama cok güzel bi takım olmusnuz jantlarında güzel olmus bende yaptırmayı düşüyorum neyle boyadınız jantları
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler