Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kesinlikle Kanuni den uzak dur.. Ve Kanuni ye vereceğin para ile ikinci eL 10.000 kilometrenin altında Temiz 2. eL bir CBR 125 aL .. Sıfır alma derim cünkü acemisin... Öğrenmesi bişi değil ; üzerine oturunca ve calıtırıp ilk kalkısı yaptıktan sonrası scooter gibi tek farkı vites atıyorsun...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sanırım en mantıklısı motordan sonra değil önce kursa yazılmak. Zaten pratik gösterecekleri için bayiden çıkışta rahatlıkla binebilirim
    Kader bir bumerang gibidir.. Döner dolaşır seni bulur..

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.95cm 85kg açtırmayın ağzımı

Vaaay hayırlı olsun gezilere bekleriz baktık sen gelmiyon bi bakmışın biz direk sana bi gezi düzenleriz geliriz yok öle mavi cbr olupta gelmemek

Bu arada indim baktım garaja inmişken bi de kurcaladım yine biraz sildim falan benim farlar normal 2side yanıyo yani yanmayanlarda problem var .

Ya bide bu grenaj vidaları çok dandik direk yalama oluyo tornavida sıyırınca aklınızda bulunsun ben yeni taktım şimdi güzel oldu ilk aldığım orjinal hemen gitti zaten yenilerini takmak daha hayırlı eğer çok söküp topluyosanız
    Motorum bursa'da getirmek daha nasip olmadı getireyim sora merak etme ben bol bol gezerim ama ciddi bişe sölemem gerekirse cbr'dan çok sıkıldım değişik tatlar arıyorum....20bin km yaptım üstünde!
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum bursa'da getirmek daha nasip olmadı getireyim sora merak etme ben bol bol gezerim ama ciddi bişe sölemem gerekirse cbr'dan çok sıkıldım değişik tatlar arıyorum....20bin km yaptım üstünde!
    600 mü paklar beni diyosun yaniİnş birlikte gezeriz o zaman,beni de baydı artık uzun yola gelemiyorum bu motor üstünde 1.95 boy var inince her yerim ağrıyo yaSeneye güzel bi üni de olursam inşallah altımda da üni ye göre bi motor olcak

Bu arada cbr ne kadar baysada istanbul da motorsuz çekilmez ki bee
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişik tatlar;
    1-Kawasaki Ninja 250 R
    2-Kawasaki GPZ 500
    3-Kawasaki ER-5
    4-Hyosung GT-250

Bir Ustanın CBR 125-R dan sonra tavsiye ettiği motorlar bunlar !!
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişik tatlar;
    1-Kawasaki Ninja 250 R
    2-Kawasaki GPZ 500
    3-Kawasaki ER-5
    4-Hyosung GT-250

Bir Ustanın CBR 125-R dan sonra tavsiye ettiği motorlar bunlar !!
    O alcak adama bağlı biraz,cross ve chopper yok seceneklerde mesela...

er-5 değil de er-6f çok güzel olur mesela
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O alcak adama bağlı biraz,cross ve chopper yok seceneklerde mesela...

er-5 değil de er-6f çok güzel olur mesela
    Bende onları söyledim ama usta dedi ki 125 den sonra 600 e geçersen kuvvetle ihtimal biraz şeyy olursun dedi neyyy dedim ÖLÜRSÜN azcık o kadar dedi pek bişey olmaz
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    yav ben bişi sorcam sağ sola yatarak donuslerde motor yalpalıo lastık havası indi sanırım galıba boyutu fark etmıo ama 130/70 arka ve ön lastık kaç bar olması lazım hava ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yalpalıyosa havası inmiştir.. Ben 3 günde bir kontrol ettiriyorum sürekli arka lastiğin havası az cıkıyo... Yalpalıyosa baya bi inmiştir...

Atka lastik 32 ön lastiği 30 yaptırıyorum.. Normali de 29 a 33 müş ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125R
    Gorkemle bir iki msn muhabbetinden sonra dönüşle ilgili çok fazla şey kaptım. çok komik sorular sordum bilhassa kontra tekniği ile alakalı, ama aslında farkında olmadan dönüşlerde bisikletten beri gelen ağırlık verme ve kontra tekniğini gayriihtiyari kullandığımı farkettim. o gunden sonra duz yolları artık hic sevmez oldum. cıbır da virajları aslında çok seviyor, çok da güzel dönüyor bir ara ben de bir yalpalama durumu sezdim ve havaları cakalazın dediği gibi duzeltince sorun ortadan kalktı.
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    CBR 125 R
    bende ön 30 arka 33 olarak kullanıyorum sadece lastik soğukken dönüşlerde biraz yalpalıyor onun haricinde lastik ısındıktan sonra dönüşlerde bir sorun olmuyor... şimdi yeni hobim ıslak virajlarda gazı biraz fazla açıp debriyaj yardımı ile arkayı kaydırarak dönmek malum yağmur mevsimi cbrdan bende sıkıldım o yüzden atraksion peşindeyim

Cbr 125 için istenilen rakamlar sanırım peşin.

Kredi kartına taksit yapan bildiğiniz showroomlar var mı? (istanbul-anadolu yakası)
    Kader bir bumerang gibidir.. Döner dolaşır seni bulur..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    özgürnazım mototal yapabiliyordu en son..
    istersen bi ara sor..
    telefona fln www.mototal.com.tr den bakabilirsin..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Tekirdağ çorlu'daki honda onur motor da yapıyo motosikletler ile gökhan bey ilgileniyo telini honda.com.tr den bulabilirsin

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gercekten istanbul anadolu yakasına cok yakın bi öneri..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    çako dostum bugün ön frende sorun vardı sürtüyordu motorlarla ilgilenen bi frenci var ona gittim adamla bir iki muhabbetten sonra 6. vitesin yemediğini söledim hem fireni kontrol etmek için hemde vitese bakmak için şöle bi dolandı ve dediği sübap ayarı gerekiyor senin sübaplar çok sert ve kaçırıyor ondan dedi bayramdan sonra sübap ayarına sokcam eleti bakalım nasıl olcak

bilgisi olan varmı bu konuda sübap kaçırma gibi bişey varmı olabilirmi
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    HONDA CBR125 2006
    Arkadaşlar bendeki cbr 125 kırmızı siyah yanı renklı model de repsollerı merak edıyorum acaba arasındakı renkden baska performans yada ses de bı fark varmı ya bılen varsa ozel msj ayada buraya yaabılırsse sevınıcem
    RÜZGARI RUHUNDA HİSSET :queen:

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    yok kardesım sadece rengi ole bir performans artısı yada eksisi yok :D

Motosikleti
    CBR 125 R
    melocan senin motor kaçbin km de?

sanırım online değilsin ben bildiklerimi yazıyım sen geldiğinde okursun artık...

dostum eğer motor rolantide çalışırken aşırı bi titreşimi varsa
    belli bir devire kadar motorun devri çok zorlanarak çıkıp birden açılıyorsa ok o zaman git subap ayarı yaptır derim ama...

senin tek derdin 6. vitesteki güç kaybıysa bu motor yokuş aşşa bir eğim dışında zaten 6. vitesle 110 - 120 km arası bir sabit hıza sahip... senin de derdin buysa motor da bir sorun yok demektir... ama sadece 6. vitesteyse sorun, bunun subap ayarı ile değil aktarma elemanları ile ilgili bir sorunu vardır... bildiğim kadarı ile subap ayarlarında bir sorun varsa zaten tüm viteslerde aynı şekilde nazlanır sadece 6. viteste değil....

zaten cıbırda bir tane piston (1 silindir) 2 tane de subap var tahminimce subap ayarı bozuk olsa bile en fazla titreşimi biraz artar... tabi bunları sana yazarken bir yerden araştırıp yazmadım sadece doğru bildiğimi sandığım şeyleri yazıyorum...

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten istanbul anadolu yakasına cok yakın bi öneri..
    Olsun hem biraz yol yapar hemde rodajın 150 kmsi tamamlanmış olur ben rodajdayken kendimi çok zor tutuyodum deviri 6 binden yukarı çıkartmamak için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler