Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

kaç para yaktığını sormama gelene kadar ne var biliomusun ? senin motor 250 lik diorum bana 150 lik dio..istersen göstereyim ruhsatı dio...ulan eğil de bak bakayım ne var altında dedim...( çift silindirden bahsediyorum...sonra sustu salak....)ben onu yakalayıp tek başıma tekrar kapışacağım ama bu sefer 45 km mesafeli olacak....nasıl osa ben 140 kadar çıkıorum...onun motor sıkışır elbet...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç para yaktığını sormama gelene kadar ne var biliomusun ? senin motor 250 lik diorum bana 150 lik dio..istersen göstereyim ruhsatı dio...ulan eğil de bak bakayım ne var altında dedim...( çift silindirden bahsediyorum...sonra sustu salak....)ben onu yakalayıp tek başıma tekrar kapışacağım ama bu sefer 45 km mesafeli olacak....nasıl osa ben 140 kadar çıkıorum...onun motor sıkışır elbet...
    aslında ilk başta geçtiğinde sağa çekip dursaydın yanına gelip sorunca da "eee baksana ben koydum gidiyordum haksız bi yarış lacaktı durdum"deseydin :D ççıldırırdı muhtemelen
    --ULAŞIM=BİR YERDEN DİĞERİNE EN GÜVENLİ ŞEKİLDE GİTMEKTİR.--
    (HIZLI VEYA HAVALI DEĞİL)

ya varya bi de fren sesi var..ilkinde yanıma gelirken kamyon yavaşlıyor sandım...kafayı bi çevirdim jawa ...yok arkadaş ben bi twister 250 alıcam böle olmucak...

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı _BaturSKL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turgut abi nerdesin bu akşam
    msn adresini ekledim kendime sende beni kabul edersin oradan anlasırız..(cıbırla gel ama )
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

serkan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    günaaaaaayyydııın cbr 125 topii.....
    --ULAŞIM=BİR YERDEN DİĞERİNE EN GÜVENLİ ŞEKİLDE GİTMEKTİR.--
    (HIZLI VEYA HAVALI DEĞİL)

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    arkadaşlar slm
    honda cbr 125 r motorla stabilize yolda tutunma ihtimalim nedir? İlk uzun yol deneyimim olacak. Ankara MT ile gitmeye karar verirsem. Ama hala tereddütler yaşıyorum. Tavsiyesi olan var mı ? (Yollar biraz fenaymış 10 km kadar)
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm
    honda cbr 125 r motorla stabilize yolda tutunma ihtimalim nedir? İlk uzun yol deneyimim olacak. Ankara MT ile gitmeye karar verirsem. Ama hala tereddütler yaşıyorum. Tavsiyesi olan var mı ? (Yollar biraz fenaymış 10 km kadar)
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    motoru serbest bırakırsan bi sorun yaşamazsın gibime geliyor ani fren yapma yapacaksanda ön freni kullanmamaya çalış yeter... ha birde dengene güveniyosan diyim... iyi yolculuklar

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru serbest bırakırsan bi sorun yaşamazsın gibime geliyor ani fren yapma yapacaksanda ön freni kullanmamaya çalış yeter... ha birde dengene güveniyosan diyim... iyi yolculuklar
    sağolasın arkadaşım. kullanma kılavuzunda sadece asvalt yollar içindir ibaresini okuyunca tereddütte kaldım. Teşekkür ederim tekrar

Motosikleti
    CBR 125 R
    sağolasın arkadaşım. kullanma kılavuzunda sadece asvalt yollar içindir ibaresini okuyunca tereddütte kaldım. Teşekkür ederim tekrar
    stabilize yolda lastik hava basıncında yüksekse motorun önüde arkasıda yoldaki yükseltilere göre bi sağa bi sola kayıyor elini kolunu serbest bırakırsan ve kendini kasmazsan bi sorun yok motor kendi kendine gidiyor... ama panik yapıp fren kullanırsan düşebilirsin...

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stabilize yolda lastik hava basıncında yüksekse motorun önüde arkasıda yoldaki yükseltilere göre bi sağa bi sola kayıyor elini kolunu serbest bırakırsan ve kendini kasmazsan bi sorun yok motor kendi kendine gidiyor... ama panik yapıp fren kullanırsan düşebilirsin...
    kompresör freni mi kastettiğin?

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    kompresör freni mi kastettiğin?
    Hayır panik yapıp ön veya arka frene aniden asılırsan demek istedi. Çok hızlı değilsen önce kompresör sonra da motor frenini kullan motor freni için sadece vites düşür ve gaz verme çok çabuk yavaşladığını göreceksin sonra fren ve debriyaj ile tamamen durabilirsin !

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır panik yapıp ön veya arka frene aniden asılırsan demek istedi. Çok hızlı değilsen önce kompresör sonra da motor frenini kullan motor freni için sadece vites düşür ve gaz verme çok çabuk yavaşladığını göreceksin sonra fren ve debriyaj ile tamamen durabilirsin !
    ! sinir ifadesi mi arkadaşım (Daha bu motorumda çok yeniyim o yüzden sorarak öğreniyorum)

Motosikleti
    CBR 125 R
    ! sinir ifadesi mi arkadaşım (Daha bu motorumda çok yeniyim o yüzden sorarak öğreniyorum)
    stabilize yola geldiğinde at 4. vitese motor seri olmasın yawaş yawaş ilerle durman gerekise kendini biraz geri çekip arka frenle yawaşla hızın azaldığında ön frene çok nazik dokun ve dur motor freni yapma eğer yeniysen elini birden çekersen debriyajdan arka tekerlek kilitlenebilir ve arka tekerlek kayabilir...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    selam arkadaşlar cumartesi sabahi izmire gidiyorum varmı gelen
    [B]All this pain is an illusion[/B]

Motosikleti
    CBR 125 R
    sevgili arkadaşlar bizim cıbırımız için ileri geri atıp tutanlar varmış... yok toprak yolda gidemez... yok asfalttan başka yerde kullanılamaz falan diye saçma sapan rivayetler var ortada...

aramızda gezilere katılan arkadaşların olduğunu ve kırsal bölgelerde cıbır sahibi olan arkadaşlarımızın olduğunu biliyorum... eğer varsa sizden yaptığınız geziler ile ilgili fotoları topiğe eklemenizi rica ediyorum... deneyimleriniz de kafi ama kanıt lazım...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    görkemin arşivinde bizim gezilerin resimleri vardı..
    ama ukraynaya döndü sanırım..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    yok yok yook :)
    görkem motoruyla tarlada gitmiş ve bunu fotoğraflamıştı... onu foruma eklemişti önceki sayfalarda bulabilirsiniz..

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    arkadaslar cıbırın yagmurlu hawada perfomansı nası acaba

merhaba arkadaşlar tarla deneyimini bana sorun ... valla cross gibi kullandım bi ara cbr ı...üzüldüm biraz ama..arkamda kız olunca ve hadi böğürtlen yiyelim filan deyince ve motordan inip yürümeyince mecbur kaldım toprağa sokmayı..sadece toprak değil yani bi görseniz....neyse selamlar

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Abartılmadığı sürece her yerde kullanılabilir...Ben EMOK dolayısıyla yeterince topraka patikaya sokmuştum.Ayrıca Yalova Moto Fest dönüşü sahil yolunu tercih ettik Bursa2ya dönerken bilenler bilir pek iç açıcı bir yol deil yaklaşık 20km sırf moloz şeklinde...fazla zorlamadan gidilebilir.Ama ben üzmeme taraftarıyım asfalt öncelikli tercihim...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler