Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır ; Normal fiyatı bu zaten...
    Teşekkürler. Yüreğime su serpildi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Yüreğime su serpildi.
    Ehliyetinizi aldınız mı Peki ?

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece Gebzeye gitmem gerekti ve motorla gitmeye karar verdim motoru aldığım abiye dedim ki bizim plaka altta köprüden geçsem görülürmü ? diye sordum o da yok ben çok geçtim bişey olmadı dedi geçebilirsin. Ben aldığım bu cesaret ile çıktım yola bastım bastım Boğaziçi Köprüsüne geldim OGS den bastım geçtim Kaçış diye bi yazı yazdı ben topukladım tabi

Sonra kendimi tuzla da buldum bayağı bi gitmişim rüzgar ters yönde estiğinden 120 yi geçemedim motor zorlandı. Sonra önüme bir araç girdi ve kendi sileceklerine su sıktı sıkılan su rüzgar ve hızın etkisi ile benim kaskın camına geldi ve önümü göremedim herife bayağı küfür ettim. Sonra tuzla çıkışında bi Shell gördüm hemen yanaştım 5 ytl lik yakıt aldım ve Gebze tren istasyonuna nasıl giderim onu sordum tarifi aldım Darıca yönüne saptım ve 15 dk sonra kendimi istediğim yerde buldum. Evden(Şirinevler) çıkış saatim 21.15 Gebze tren istasyonuna varışım 22.35

Neyse ulaştım oraya gece 4 de uyuduk ve sabah 6.00 da kalktım motosiklet dışarda ve sadece direksiyon kilidi ile duruyordu zincir yoktu tedirgindim ama bişey olmamıştı saat 06.00 da bindim ve üzerimde sadece gömlek++kot++kask vardı ve sabahın ayazıydı çok üşüdüm neyse sonra E-5 den yine basıp Boğaziçi köprüsünden gelmeyi planlıyordum ama nasıl oldu ise Darıca sapağında İstanbul (TEM)Otoban yoluna girmişim neyse biraz gittim baktım gişeler ama paralı yer de var dedim haydaaaaa nasılsa OGS beleş geç gitsin
    bastım geçtim yine kaçış dedi devam ettim bayağı bi gittim
    Ümraniye ye doğru geldim baktım F.S.M gişeleri ve onlarda da nakit var ama ben uyanığım ya illa beleş geçecem (gerçi çok da param yokdu ama) En sol OGS nin bir sağındaki OGS den geçtim yine kaçış yazdı 500 metre ilerledim sol şeritte 140 Km/H ile depo üzerine yatmış vaziyette gidiyorum 500 metre gittim gitmedim bitane beyaz Ford Focus Heatchback yanıma geldi ve yol istedi izin verdim önüme geçti ve geçerken elindeki telsiz e bişeyler söylüyordu.
    Önüme geçtikten sonra dikiz aynasından bana en sağa geçmemi işaret etti eli ile ve ben yıkıldım resmen aha dedim ayvayı yedik ehliyet yok üstelik köprüden 2 kere kaçak geçtim mahfoldum felan dedim neyse
    sağ şeride yanaştım ama durmadım 90 ile devam ettim 5. viteste
    baktım Focus sol şeritten bastı gitti bende zaten köprüye çok yakındım bastım girdim F.S.M ye neyse köprüden çıktım beşiktaş istikametine dönerken bi polis otosu gördüm karşıda ve dikkatim dağıldı korktum bi virajda tam hız kesemedim ve lastiklerin yanları kaldırıma sürttü allahtan bodoslama çarpmadım.

Neyse Beşiktaşa girdim Mecidiyeköye gelicem ama yakıt neredeyse Red Line
    Hemen Beşiktaş girişinde CHERY nin yanında Beşiktaş Shell vardı oraya girdim 5 ytl lik yakıt alacaktım pompacı dedi ki 10 ytl ver sana 6 litre 95 Oktan vereyim dedi bi müşteri için fazla çektim dedi açık çıkmasın sana doldurayım dedi dedim üzeridme 7 ytl var dedi tamam 4 litre vereyim (4 Litre 95 oktan =13,44 YTL Litre fiyatı =3,36 YTL ) İbre sıfırdan Yarım deponun üstüne kadar çıktı ve hemen çıkıp iş yerine geldim saat 6.00 da Gebzeden çıktım ve 07.15 de Perpa da oldum.

Şu anda üşüyorum, Uykusuzum,Ceza gelecek diye korkuyorum ve Galiba hasta olucam

İşte başımdan böyle bir olay geçti Arkadaslar......Yorumsuz bırakmayın önemli bir konu !!!
    çok heycanlı olmuştur.tahmin edebiliyorum
    Orgazma Dudak Büktürür

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Huceyn :

Hosuna gitti galiba
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Ben geçmek zorunda kalsam plakaya bez bağlardım. ÖYle bodoslama geçmezdim birde bir araç ile birlikte geçerdim.

Ama kurallara uymak en iyisi

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün gece Gebzeye gitmem gerekti ve motorla gitmeye karar verdim motoru aldığım abiye dedim ki bizim plaka altta köprüden geçsem görülürmü ? diye sordum o da yok ben çok geçtim bişey olmadı dedi geçebilirsin. Ben aldığım bu cesaret ile çıktım yola bastım bastım Boğaziçi Köprüsüne geldim OGS den bastım geçtim Kaçış diye bi yazı yazdı ben topukladım tabi

Sonra kendimi tuzla da buldum bayağı bi gitmişim rüzgar ters yönde estiğinden 120 yi geçemedim motor zorlandı. Sonra önüme bir araç girdi ve kendi sileceklerine su sıktı sıkılan su rüzgar ve hızın etkisi ile benim kaskın camına geldi ve önümü göremedim herife bayağı küfür ettim. Sonra tuzla çıkışında bi Shell gördüm hemen yanaştım 5 ytl lik yakıt aldım ve Gebze tren istasyonuna nasıl giderim onu sordum tarifi aldım Darıca yönüne saptım ve 15 dk sonra kendimi istediğim yerde buldum. Evden(Şirinevler) çıkış saatim 21.15 Gebze tren istasyonuna varışım 22.35

Neyse ulaştım oraya gece 4 de uyuduk ve sabah 6.00 da kalktım motosiklet dışarda ve sadece direksiyon kilidi ile duruyordu zincir yoktu tedirgindim ama bişey olmamıştı saat 06.00 da bindim ve üzerimde sadece gömlek++kot++kask vardı ve sabahın ayazıydı çok üşüdüm neyse sonra E-5 den yine basıp Boğaziçi köprüsünden gelmeyi planlıyordum ama nasıl oldu ise Darıca sapağında İstanbul (TEM)Otoban yoluna girmişim neyse biraz gittim baktım gişeler ama paralı yer de var dedim haydaaaaa nasılsa OGS beleş geç gitsin
    bastım geçtim yine kaçış dedi devam ettim bayağı bi gittim
    Ümraniye ye doğru geldim baktım F.S.M gişeleri ve onlarda da nakit var ama ben uyanığım ya illa beleş geçecem (gerçi çok da param yokdu ama) En sol OGS nin bir sağındaki OGS den geçtim yine kaçış yazdı 500 metre ilerledim sol şeritte 140 Km/H ile depo üzerine yatmış vaziyette gidiyorum 500 metre gittim gitmedim bitane beyaz Ford Focus Heatchback yanıma geldi ve yol istedi izin verdim önüme geçti ve geçerken elindeki telsiz e bişeyler söylüyordu.
    Önüme geçtikten sonra dikiz aynasından bana en sağa geçmemi işaret etti eli ile ve ben yıkıldım resmen aha dedim ayvayı yedik ehliyet yok üstelik köprüden 2 kere kaçak geçtim mahfoldum felan dedim neyse
    sağ şeride yanaştım ama durmadım 90 ile devam ettim 5. viteste
    baktım Focus sol şeritten bastı gitti bende zaten köprüye çok yakındım bastım girdim F.S.M ye neyse köprüden çıktım beşiktaş istikametine dönerken bi polis otosu gördüm karşıda ve dikkatim dağıldı korktum bi virajda tam hız kesemedim ve lastiklerin yanları kaldırıma sürttü allahtan bodoslama çarpmadım.

Neyse Beşiktaşa girdim Mecidiyeköye gelicem ama yakıt neredeyse Red Line
    Hemen Beşiktaş girişinde CHERY nin yanında Beşiktaş Shell vardı oraya girdim 5 ytl lik yakıt alacaktım pompacı dedi ki 10 ytl ver sana 6 litre 95 Oktan vereyim dedi bi müşteri için fazla çektim dedi açık çıkmasın sana doldurayım dedi dedim üzeridme 7 ytl var dedi tamam 4 litre vereyim (4 Litre 95 oktan =13,44 YTL Litre fiyatı =3,36 YTL ) İbre sıfırdan Yarım deponun üstüne kadar çıktı ve hemen çıkıp iş yerine geldim saat 6.00 da Gebzeden çıktım ve 07.15 de Perpa da oldum.

Şu anda üşüyorum, Uykusuzum,Ceza gelecek diye korkuyorum ve Galiba hasta olucam

İşte başımdan böyle bir olay geçti Arkadaslar......Yorumsuz bırakmayın önemli bir konu !!!

abi tuzlaya gelipte bana neden uğramıyosun

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçmek zorunda kalsam plakaya bez bağlardım. ÖYle bodoslama geçmezdim birde bir araç ile birlikte geçerdim.

Ama kurallara uymak en iyisi
    Benim plaka arkaya koltuk altına entegre ve dediğim gibi aldığım abiye sordum dedi ki ben çok geçtim bişey olmuyor bas geç dedi bende öyle yaptım

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tuzlaya gelipte bana neden uğramıyosun
    Ya zaten yakıtım azdı ve hava soğukdu bilseydim orda olduğunu buluşurduk bi yerde ya zaten kırk yılda bir geliyorum daha da gelmem ehliyet ve ogs alana kadar

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok heycanlı olmuştur.tahmin edebiliyorum
    Heyecan mı heyecan ne kelime altıma............. yani çünkü ehliyet yok++ 2 kere kaçak geçmişim ve hızım 140 Km/H hava soğuk benzinim az falan falan falan yani Ama hayata böyle tadlar lazım dimi ?

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    CBR-125
    Marifetmiş gibi anlatmış olduğun şeyleri bi kez bile yapacak olsam utancımdan kimseye anlatamam. Ehliyetsiz araç kullanmaz,köprüler ve ücretli yollardan illegal geçmek nedir bu yaa. Seni örnek alabilecek arkadaş ve kardeşlerinin olduğunu hiçmi düşünmüyosun.
    Biz kgs kartı alıp para ödediğimiz ve ehliyetimizi sürekli yanmızda taşıdığımız için enayimiyiz yani. Şiddetle kınıyorum seni

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR-125
    Marifetmiş gibi anlatmış olduğun şeyleri bi kez bile yapacak olsam utancımdan kimseye anlatamam. Ehliyetsiz araç kullanmaz,köprüler ve ücretli yollardan illegal geçmek nedir bu yaa. Seni örnek alabilecek arkadaş ve kardeşlerinin olduğunu hiçmi düşünmüyosun.
    Biz kgs kartı alıp para ödediğimiz ve ehliyetimizi sürekli yanmızda taşıdığımız için enayimiyiz yani. Şiddetle kınıyorum seni
    Sn. RECOKARAP Ben bunu mecburen yaptım bunları keyfimden yapmadım başkaları da yapmasın diye anlattım ama diğer arkadaslar beni anladı sanırım bi tek sen anlamadın gerçi beni tanımıyorsun ondandır ben bu motoru almadan önce de alırken de aldıktan sonra da buradaki arakdaslara anlattım ve benim kişiliğimi az çok bilirler nasıl biri olduğumu bileirler bunları neden yaptığımı da bilirler sen tanımadığın için böyle düşünüyor olabilirsin neyse canın sağolsun. Uyarın için teşekkür ederim zaten ilk ve son du

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben tanıyorum yeterince

Abisi ; daha yapmıcak zaten Akılladı o
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tanıyorum yeterince

Abisi ; daha yapmıcak zaten Akılladı o
    Dediğim gibi almadan önce de alırken de aldıktan sonra da anlattığım şeyleri dinleyenler bunları neden yaptığımı biliyorlar teşekkür ederim CAKALAZ

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Arkadaşlar yine ben; Salı günü Allah izin verirse motosikletimi almaya gidicem. Ama istanbul yolundan eve kadar tek başıma getirebilir miyim sizce? İlk kez vitesli motor kullanıcam. Yavaş yavaş sağdan falan gelsem? Tehlikeli olur mu sizce
    Deneyimleriniz yada tavsiyeleriniz olursa ben burdayım..
    Şimdiden teşekkürler

Ehliyetinizi aldınız mı Peki ?
    üç senedir ehliyetim var benim. Ama bizim direksiyon kursu ne hikmetse kendi motorlarınızla girin sınava dediler. Ben de benim scooterı kaptım gittim.
    Ondan ehliyet var da. Kullanma mantığını da biliyorum da. İlk kez deniycem. Ondan galiba..
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yine ben; Salı günü Allah izin verirse motosikletimi almaya gidicem. Ama istanbul yolundan eve kadar tek başıma getirebilir miyim sizce? İlk kez vitesli motor kullanıcam. Yavaş yavaş sağdan falan gelsem? Tehlikeli olur mu sizce
    Deneyimleriniz yada tavsiyeleriniz olursa ben burdayım..
    Şimdiden teşekkürler
    Benim yazdığım yazıyı okuduysan ne kadar zorlandığımı anlamışsındır. Ehliyetin yoksa kesinlikle böyle bişey yapma varsa da Rodaj süresi içinde olduğu için burdan Ankara ya gitmek motora zarar verebilir ama ben bayan olsam olsam en azından başka motorlu bi arakdas bulur onla giderdim. İstanbuldan Gebzeye gittim bayağı bi hızlıydım ama o kamyoncular ve insan gibi görünen yaratıklar beni ezmeye çalışıyor gibiydiler benim motorda uzun yolda çok kullanılmış ve bayağı hızlı gidiyor bunlara inat basıp gittim bu seferde kendimi tehlikeye soktum mecburen uğraştım trafikle bi de düşün yani akşam 21.00-22.00 gibi yola çıkmıştım

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    [QUOTE=CBR-125;1208855]Benim yazdığım yazıyı okuduysan ne kadar zorlandığımı anlamışsındır. Ehliyetin yoksa kesinlikle böyle bişey yapma varsa da Rodaj süresi içinde olduğu için burdan Ankara ya gitmek motora zarar verebilir ama ben bayan olsam olsam en azından başka motorlu bi arakdas bulur onla giderdim[/QUOT

ya tamam da motor istanbulda anladın galiba. Motor istanbul yolunda değil. Bizim burdaki Honda Plaza İstanbul Yolu üzerinde. O kadarcık mesafede gitmedikten sonra rodaj da motoru hiç mi kullanmıycaz

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    Artık bnde cbr 125 r ciyim (repsol) en uzun konu cbr 125 ın heralde 644 sayfa maşallah
    ___MeKaN SKL___:bounce:

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    ahanda bi CıBıRcı daha
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı _BaturSKL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bnde cbr 125 r ciyim (repsol) en uzun konu cbr 125 ın heralde 644 sayfa maşallah
    Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan. Kullanım kılavuzu türkçe mi?

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Aha hemde Avcılar da kardeş bende Şirinevlerdeyim bi ara görüşelim hatta bu cumartesi Zeytinburnu Shell de buluşma var Kebap Yemeye gidiyor millet ben gitmeyi düşünüyorum

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    dostum zorunlu olarak yada değil yanlış yapmışsın ve bunu kabul etmende iyi yine. Fakat bak kardeş şimdi bu topic genel bi topic. Yani burayı sürekli senin arkadaşlarının takıldığı bi cafe gibi düşünme yani. Kayıtlı kullanıcılar,senin tanıdığın yada seni tanıyan insanların dışında yazdıklarımızı okuyan misefir üye,kayıtlı üye v.s. binlerce insan var. ve ben onlardan biriyim yani seni tanımayan olan biriyim. Yazının bende bıraktığı ilk intibaa yaptığının keyifli bi macera olduğu gibiydi. Aksini sölediğine ikna oldum eywallah. Ama dediğim gibi başka kişilerde farklı bir izlenim bırabilir. Neyse konuyu daha fazla baymıyım aman dikkat kardeşlerim böle atraksiyonlara gerek yok. Kurallar bizim için. saygılar

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum zorunlu olarak yada değil yanlış yapmışsın ve bunu kabul etmende iyi yine. Fakat bak kardeş şimdi bu topic genel bi topic. Yani burayı sürekli senin arkadaşlarının takıldığı bi cafe gibi düşünme yani. Kayıtlı kullanıcılar,senin tanıdığın yada seni tanıyan insanların dışında yazdıklarımızı okuyan misefir üye,kayıtlı üye v.s. binlerce insan var. ve ben onlardan biriyim yani seni tanımayan olan biriyim. Yazının bende bıraktığı ilk intibaa yaptığının keyifli bi macera olduğu gibiydi. Aksini sölediğine ikna oldum eywallah. Ama dediğim gibi başka kişilerde farklı bir izlenim bırabilir. Neyse konuyu daha fazla baymıyım aman dikkat kardeşlerim böle atraksiyonlara gerek yok. Kurallar bizim için. saygılar
    Yok olurmu ben uyardığın için çok teşekkür ederim yalnız bi sorum olacak o zaman şimdi motor başkasının üstüne ve kaçak geçtiğimin analşılıp anlaşılmadığını ceza kesilip kesilmediğini nasıl anlarız nasıl öğreniriz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler