Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GorkeM
    az once otoseverden geldim subab ayarı için.adamlara sordum varmı elinizde egzos diyede yok satılmıyor diye bırakmıslar.bos ta alırım tigerde alırımda aldığma değermi.ben orjinal sesinden şikayetci değilim.elime sigortadan para gecti nereye harciyim diye sasırdım kendimi egzosta cizikler var o bahaneyle değiştiriyim diyorum.yada sana sorayım sen olsaydın değiştirip bos egzos alırmıydın.e 250 ytl veriyoruz yarım beygirde olsa bi performans artısı olsun canııım
    baska nerde gorebilirim bu bos egozsu otoseverde yokta

juba
    o 150,000 dediğin 15000 olmasın en sağdaki beyaz sıfırıda saymıyosun değilmi
    hangi arada derede 2006 model motoru 150,000 yaptınız ne egzantirik zinciri ne zincir dişlisi ne süspansiyon ne fren balata hiç bişi dayanmaz o kilometreye.

cakalaz
    yaw cakalaz sende öldürdün bizim piyasayı be walla hee.bizimkiler cakma cıbır değilki orji cıbır ne bekliyosun yani 2500 - 3000 kazalı bulursunuz anca.bizim motorları kopyalarından farklı tutalım.
    bildiğim kadarıyla repsoller 2005 kadar üretildi yani hepsi 2005 model ama trafik cıkıs tarihleri 2006 2007 olabiliyor.
    Kardeş benimki 14.03.08 de trafiğe çıktı şu an 3580 km de sizce çok mu peder biraz kızıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    merhabalar arkadaşlar...şu egzoz konusunda ençok hp i 1.6 ile arrow verıyor dıe bılıyorum
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben şöyle bir exhaust gördüm ama Türkiye'de var mıdır bilinmez ..

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    spawnem

o 150,000 dediğin 15000 olmasın en sağdaki beyaz sıfırıda saymıyosun değilmi
    hangi arada derede 2006 model motoru 150,000 yaptınız ne egzantirik zinciri ne zincir dişlisi ne süspansiyon ne fren balata hiç bişi dayanmaz o kilometreye.
    praetorian

repsoller üretiliyor yahu daha..
    benimki aslanlar gibi 2006 modeldi
    150000 km de hava filtresi değişmemiş olamaz..
    Valla km bizede abartı geldi ama orda yazan oO kadar hoşuma gitti ki ben kesin alıcam bi tane hem ucuz da bişi zaten bu CıBıR.Ya motoru döken adam bi iki bişi yapmış motora onu bu gün keşfettik egzosun içi yok galiba yada biz alırken egzosa bişi oldu galiba bujiler yeni falan ama ne kadar bakım yaptı bilmiorm kurye falandı galiba

Tabi o motor artık daha gider mi bilmiorm zaten çıkarcam elimden frenleri falan sökünce işin içinden çıkamaz oldum elimde patladı resmen hurdaya veririz artık bişi olmaz nerdeyse beleş geldi zaten

Ben şimdi bu motordan alsam acaba rodajı ne kadar sürüyo bunun yağ yaka yaka gitmemek için

Biri zincir mi dedi o ne ki
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım elin sıkıysa ve boşuna para vermek istemiyorsan gidip bi tüpe 250 ytl verme sende... ucuz etin yahnisi acı olur diye bi deyim vardır... ver 350€ git bi leovince al harcadığın para bişeye benzesin... ama 350€ da fazla gelir şimdi o zaman parana göre boss yada tiger alabiliyosan 2sinden birini seçiceksin... ama 250 ytl verip alacağın eksoz tüpü benzin sarfiyatını arttırıcak belirli 1 km den sonra motor yağ yakmaya başlıcak sonra performance düşüklüğü yaşamaya başlıcaksın elinde sadece ses kalıcak... karar senin
    r1 kalkısta gecmeye calısan sizdiniz değilmi nekadar cok sey biliyorsunuz oyle verdiğinizbilgiler için tesekkur ederim.

ultraukala
    tigerin üretim yeri bursaymıs sanırım bana bizim motorlar için egzos fiyatlarında yardımcı olursan cok sevinirim.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    CBR 125 R
    [QUOTE=spawnem;1162908]r1 kalkısta gecmeye calısan sizdiniz değilmi nekadar cok sey biliyorsunuz oyle verdiğinizbilgiler için tesekkur ederim.

ben R1 ile kalkış yarışı yaptım evt ama tamamem dalgasına, biraz gülelim diye de bunu foruma yazdım ayrıca r1 ile gidiş dönüş 332 km de gaz açtım... çok bildiğim bişey yok ben maddi durumlar yüzünden cıbır aldım performansı hoşuma gitmediği içinde ne yapabilirim diye bütün motor ustalarına ve yetkili servislere ya gidip sordum yada telefon açtım... aldığım cevaplar sonucunda boss tiger ve benzeri markaların sadece sesten ibaret olduğunu öğrendim ve benzin sarfiyatının arttığını, motorun yağ yakmaya başlayacağını ve performance düşüklüğüne sebeb olduklarını öğrendim 0212 6543000 hondaotoseverden de bu bilgileri alabilirsin... servislerin önerdiği eksoz oda komple sadece tüp değil arrow salı günü motorun sol ön sinyal lambasını değiştirmeye gittiğimde "arrow mu leovince mi yoksa devil mı" diye sorduğumda arrow dedi leovincenin de sesi güzel bunları alabilirsin motora bi zarar vermezler dendi... şimdi almak istediğin eksozu kendin araştırmak yerine bu forumda yazılanlara göre sececek olan sensin dolayısı ile kimin neyi bildiği değil neyi doğru bildiği önemlidir burdan öğrendiğin bilgileri bi serviste teyyid ettirdikten sonra bişeyler almanı tavsiye ederim...

Motosikleti
    mondıal 151rs
    [Iarkadaşlar bu son benzım zamlarından sora cbr 125r nekadar yakıyor km de olcen varmı .benım aklıma yattı cbr işi mondıalden sıkldım 100 km gıttımı motor catlıcak duruma gelıyor....denızlılı mt cılerle tanışmak ıstıyorum....[/I]

arkadaşlar cbr söylendiği kadar ufak ve cılız bir alet mi?
    başlangıç olarak hyosung gt250r alıcam ağustos sonuna ama peşinat konusunu aşamazsam cbr 125'e bakıyorum

gt 250r bayağ sağlam bi alet ama cbr125 daha yakından inceleme fırsatım olmadı

bu resimlere bakınca hyosung gt250r gibi 600cc lik alet görünümünde olan bi aletten pek bi farkı yok ama motor kullanıcılarının attığı resimlere bakınca cbr 125 sanki kid serisi çocuk motorlarına benziyor

keşke birisinin 2 motora binen ve aynı açıdan çekilmiş 2 resmini biri yollasa

ya o kadar cbr 125r kullanıcısı var bu motor bu kadar zayıf mı yauw :(

cbr 125

hyo gt250

ya o kadar cbr 125r kullanıcısı var bu motor bu kadar zayıf mı yauw :(

cbr 125

hyo gt250

micima

hyo gt250r şişirilmiş bi motosiklet gt250r'ın grenajına Görkem abinin kolu sığıyo .. ( bana öyle demişti .. )

Hyo şimdi zaten S&t kanuni oldu .. geçenlerde st kanuni den şikayeti olan biri de çıkmıştı forumda .. Honda gerçekten sorunsuz motosiklet bence Honda Cbr 125R 'ı tercih etmelisin abicm ..

Motosikleti
    honda titan
    abı altında honda kalıtesı ve yılların tecrübesi yatıyo bu motordan almak ısterdım ama butcem yetmez:d simdilik honda titan alcam ondan sonra cbr kesinlikle
    motosikleti honda titan :bounce:

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    micima

hyo gt250r şişirilmiş bi motosiklet gt250r'ın grenajına Görkem abinin kolu sığıyo .. ( bana öyle demişti .. )

Hyo şimdi zaten S&t kanuni oldu .. geçenlerde st kanuni den şikayeti olan biri de çıkmıştı forumda .. Honda gerçekten sorunsuz motosiklet bence Honda Cbr 125R 'ı tercih etmelisin abicm ..
    valla gt250r kullanıcıları ile 19 temmuzda buluşucaz
    onlara da iyice bir danışıcam
    s&t kanuni, global motor mevzularından yedek parça ve bazı sıkıntılardan haberdarım ama bunların abartaldığı kadar olmadığını kullananlardan 1'e 1 öğrendim
    ankara'da en çok hyo bizim semtte zaten 2.el bakıcam bu hafta gidip görüşcem

ah bi cbr 125'cilerin buluşması olsada gitsem ankarada

2. el 7000 ytl hyo; sıfır= 8.800
    2.el cbr= 4000 ; sıfır= 5.500

2000 ytl'lik bi peşinat sıkıntım var hyosung için bunun yanında sıfır cb 125'e param yetiyor

hyosung gt250r'a alternatif bi başlangıç motoru arıyorum
    özellikleri cbr 125'den kat kat üstün çünki
    forumu okumaya devam :(

st kanuni mi alacaksın 2. el Hyo mu ?

st kanuni mi alacaksın 2. el Hyo mu ?
    s&t kanuni
    alıcam enjeksiyon krank-elektronik sorunu aşılmış
    bizim semtte 7000 ytl 1000km doldurmamış s&t'ler var motorun tipine hasta olup 600cc'lik performansı yakalayamayan arkadaşların motorları yani 2.el

2008 hyo 500km 7000 - 2008 s&t kanuni 1000km 7500 ytl
    http://www.sahibinden.com/acil_ihtiy...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/1000_km_ki...XQQdisplayitem

ikisine de gücüm yeter ama +2000 verip sıfır hyo alamam
    sıfır motor alma arzum var rodajı olsun ilk bakımları olsun bi başlangıç motoru alıp altından girip üstünden çıkmak istiyorum ama aynı zamanda 2 seneye yakın kullanmak istiyorum
    cbr 125 alırsam eziklik hissedermiyim onu merka ettim 594 sayfanında ancak 210'una göz atabildim

Motosikleti
    CBR 125 R
    cbr 600F in üretimi sona erdiği için seneye cbr 400 r 600f e altarnatif olarak türkiyeye getirilebilirmiş istersen 1 sene daha bekle ama 400 cc bi makinadan başlangıç motoru olurmu oda tartışılır...

400 cc makinadan baslangıc motoru olmaz kanımca .. cbr 125 r dan sonra süper bi geçiş olur ..

bence Honda almalısın .. ileride başın ağrımaz .. o kadar da küçük bir makina değil .. hem devir kesici yok ST de (tecrübeyle sabit..) forumda konusu vardı ..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    crazydesng
    Hoşgeldin.

spawnem
    Performans adına pek birşey bekleme... Ses de pat pat bir ses olacak... Seni biraz daha farkedilir kılar , ama aman aman değişmesi gereken birşey değil bence...
    Krom pastasıyla çizikleri biraz da olsa giderebilirsin.

Juba

Göstergede nasıl 150.000 görünebiliyor? 99.999'den sonra 0'lar...

micima
    Görüntü için alıyorsan Gt250R al...

Darkkiller
    Honda 86 model motoru mu getirecekmiş...
    Hadi , deseniz 150r neyse...
    Tabi ona da inanmam , önce yeni kasa cıbırı getirsin...
    Hiç beklemeyin gelmez.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Keske cbr 400 r gelseydi .. hadi beyler bana müsade 15 dk. sonra yoLcuyum Giresuna ..

Motosikleti
    CBR 125 R
    otoseverde 600 rr bakıyodum "ne biçim iş bu ya cbr 125r 5500 ytl onun bi üstü 22400 ytl arada bişey yokmu" dedim "600f vardı onun üretimi durduruluyo bu sene" dedi oradaki satış sorumlusu "belki cbr 400 gelebilir seneye türkiyeye 600f e altarnatif olarak" dedi.... honda türkiye ana bayi otosever, bana öyle söyledi görkem bildiğimi değil adamın söylediğini yazdım.. ayrıca cbr 125 in yeni kasası için de yok öyle bişey dedi ne derece doğru bu bilgiler onu bilemiyorum...

İnşallah gelir ..

İnşallah gelir ..
    e hadi git artık :D
    hyrlı yolculuklar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler