Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sidecase simdilik tekstil canta olur..
    hardcase olarak zor..
    bu demiri zor buldum sidecase i imkansiz bulamam..
    aslinda cok egreti durmadi..40 litrelik canta aldim 46 alsaydim tam kurye olucaktim..
    offf olm o aletle ne gezerim ben var ya..
    sehrin icine sokmam yazik mundar olur..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayarlarız sana bi hardcase... çok da kral olur... Demiri kolay ayarlanır.
    Yatırınca motoru da korur

Gelim sana bi egzos takalım

oh boje....
    süpermiş yukarıdaki...

neyse falcon topicine hadi naş
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo ... Ama topcase yetmez be gülüm sidecase'leri görelim... Sırf topcase'le yolculuğa mı çıkılır
    Ayrıca hayal etmek gerekirse topcase takınca motor çok uzun ince kalmıştır... Sidecase lazım lazım Senden bi Kawa 1400 GTR stili bekliyorum

ultraukala
    Az kaldı az... Oturucaz nargilemizin başına , oooh... sabaha kadar muhabbet.

Bu arada bence eğer istiyorsan cruiser de denemelisin... Motosikletin her tarzı farklı bir zevk veriyor insana... Ehliyet kursunda dragstar 250 kullanınca bir süre "acaba?" diye düşünmüştüm... Insan her tarz motoru denemeli.
    Şimdi kanım kaynadı geçsin şu haziran artık

Valla cruiser da denemek istiyorum işte...Sora sezon sonunda bi tane sıralı 4çekerim altıma çiftlemiş olurum makinaları...Karar aşamasındayım işte hem nakit bulmaya çalışacağım.Hem de düşünmeye devam edeceğim...Cbr'dan ayrılmak da zor geliyor...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yok
    akın peki hyonun durumundaki belirsizlik korkutmuyomu seni..

olm bu falcon supermıs

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akın peki hyonun durumundaki belirsizlik korkutmuyomu seni..

olm bu falcon supermıs
    Hyonun durumunda bir belirsizlik yok bana göre.Hatta artı bir yönü var..Parça almak istediğinde sadece hyosung yok karşında gidip ST-Kanuni'den de parçanı temin edebilirim...Yane açıkçası benim için bir artı bu senin belirsizlik olarak baktığın durum...Çok değişik bakıyorum olaya deil mi Ayrıca zaten alacağım motor ya garantisi bitmiş olacak ya da bitmekte...Yağını suyunu zaten kendim hallediyorum...Ayrıca honda'mı da kawasaki yetkili servisinde baktırıyorum ben herhangi hangi marka olursa olsun baktıracağım yer yine aynı usta olacak...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmıyorum ama daima izliyorum neler yazıldığını
    Öncelikle motoruna zeval gelen arkadaşlara geçmiş olsun...
    Motordur bu , olur.
    Moraliniz bozulmasın düzelmeyecek şeyler değil... Masrafına gelirsek , masraf çıkmayacağını sandıysanız motora başlamanız hata...
    Benim motorum (eski motorum) da zamanında çektirdi... Hatta detaylı bilgi için özgüre danışabilirsiniz.

Gelgelelim diğer konuya. Tabiki paranız yetiyorsa hyo alabilirdiniz , veya cbf250... Fakat hyo'ya 5.500 verince neden 7 veripte falcon almadım da diyebilirdiniz... Bu böyle gider.

Hep savunduğum bir düşüncem vardır onu tekrar dile getireyim... Bu motor 125'lik. Otoyola çıkıp bir gaz açayım sevdasındaysanız vazgeçin derim.
    Motorcunun niteliği motoru değil kendisidir. Parası olan herkes istediği motoru alabilir.
    Demek istediğim kafanızda tek bir düşünce olmasın... motoru büyütmek.
    Bu motor yetmiyor? Neye yetmiyor? Dediğim gibi düşünceniz otoyolda gaz açmaksa tamam kabul. Fakat onu herkes yapabilir.
    Önemli olan herkesin yapamadığını yapmak. Yeni motorunuzu alana kadar çalışın. Madem gitmiyor motor , sizde durdurmaya çalışın. Frenajınız gelişsin...
    Virajlara çalışın , diziniz yere deysin... Belki birkaç hareket.

Bu çoğumuzun ilk veya 2. motorudur. Yani daha işin başı. Kendinizi geliştirin ki ilerinde altınızda bir 1000rr olduğunda bir 636 olduğunda hakkını verin , size motorcu olarak saygı duysunlar... Hepsi bu da değil , kendinizi ne kadar geliştirirseniz o kadar hayatta kalırsınız.

Geçen yılki maltepe buluşmasında bize hava atmak için ayakkabısını düşüren, 1 yıl boyunca dalga geçtiğimiz 1000RR'lı arkadaşı belki hatırlarsınız... Onun yerine cbr125'i hakkıyla süren bir adam benim için çok daha değerlidir.
    Cbr125 cup'ta yarışan çocuklar , bizim özenerek baktığımız hergün cadde'de motorlarını parkeden "büyük motor" lu adamlardan çok daha değerliler.

Bir keresinde virajlı bir yolda yoğun trafikte şileden dönüyorduk. Grupta ben (cbr125), bir tane triumph , bir ducati ve bir z750 vardı. Istanbula vardığımızda ışıklarda duran triump'a yetiştim. Adam arkaya baktı arkada ducati ve z750 yoktu. Şaşırdı kaldı. Sonra elimi sıktı. O an altımdaki motoru bile unuttum
    Geçen yazki mt riva gezisini de belki hatırlarsınız... 2 grup oluşturuldu , yavaş motorlar ve hızlı motorlar... Ben kurtluyum hızlı guruba girdim. Vardığımızda gruptan kopmamıştım. Sonuçta yol virajlıydı ve motorların viraja girebildikleri hız 110-130... Bizim motor da o hıza çıkabiliyor. Sadece 130la viraja girebilmelisiniz... Bunu yapamayan 1000cc kullanıcıları da mevcut bilirsiniz.

Şimdi ukraynadayım , motorum da yok. Yoldan geçen motorlara ağzım açık bakıyorum. Buradaki motor kültürü Türkiye'dekinden de az. Kaç tane 600-1000cc motor gördüysem üzerindeki motora binmeyi bilmiyor. Burada içim gidiyor diyebilirim. Motoru sattım hala fotolara bakıp acaba ne yapsam egzos'u arkasına mı alsam diye uğraşıyorum...
    Siz siz olun kullandığınız motorun değerini bilin... Bir gün onsuz da kalabilirsiniz...

Eğer yazımda yanlış birşey varsa affola... Yanyana olsak konuşacak çok şey var motorsuzluk başıma vurdu... 25 haziran gibi dönüyorum Türkiye'ye... Görüşebileceğim herkesle görüşmek isterim...

Bu arada baktım millet egzos'ları arkaya almış ben de eski motoruma egzos taktım
    çok mantıklı ve akıllı bir çocuksun seni bu yüzden seviyorum dört gözle bekliyoruz gel artık

Motosikleti
    yok
    belirsizlikten kastım,2.elde satarken vs. şeklindeydi..
    zaten bende hyo almaktan son anda vazgeçmiştim(tamamen tarz meselesi)
    hala arada sırada genç irisi gt 250 nakedlara bakıyorum

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Hyosungla uğraşılırmı yaw....

Akın özüne dööööön
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Niye yaa ben de cıbırdan sonra param kawa 250 ye yetmezse (ki muhtemelen öle olur ) hyo düşünüyorum

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye yaa ben de cıbırdan sonra param kawa 250 ye yetmezse (ki muhtemelen öle olur ) hyo düşünüyorum
    CBR125'den sonra 600'lük alırsın sen kesmez 250lik

Motosikleti
    ama bi insanın duygularıylen bu kadar oynanmaz ki yauuww 600 lük var ya şekerim o yüzden o da kesmez beni o zaman ben bu gazla 1000 lik alırım sanırım

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosungla uğraşılırmı yaw....

Akın özüne dööööön
    farklı bir tarz deneme maksatlı...Yoksa sıralı 4için gün sayıyorum...Sezon sonu olacak inş sabırla bekliyorum...
    AKIN FİDAN

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu arada benim cıbıra navra h4 leri taktım bu osram cooll bule den daha iyi taktırma hariç 50 lira taktırma beleş kesinlikle tavsiye ederim herkese taktırsınlar çok müthiş fark var eğer taktırmaka isteyen arkadaşalr varsa tel 05355804642 araç gereçleri 50 lira taktırmada 30 lira yada 25 liradır isteyen arkadaşlar iletişime geçsin teşekkürler
    Drift Religion
    fatih şubesi

arkadaşlar 2. el sonunda bi tane sağ kafa grenajı buldum....ama adam 70 lira istiyo bi de rengi kırmızı..alıp boyuyacağım...çok değil mi ? hani 50 lira filan olsa ok...selamlar....

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    önemli olan onun boya işçiliği dikkatını çekerim...İstersen Bursa'ya getir motorunu tanıdığım bir boyacıya götürelim onlar en uygununu hallederler.Kafa grenajı da bulurlar elindekini de tamir ederler sen bilirsin...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Tuğper yapar o işi artık yaa

Selam arkadaşlar bende 1 ay önce aldım honda CBR 125R nette dolaşırken tesadufen bu siteye rastladım bende aranıza da olmak isterim tabi kabul ederseniz ) saygılarımla

slm iyi guzel ama motor 125cc abi performans fln yanı bence masraf etme klasık kullan ilerde yukseltırsın 600luk cbr fln ona para harcarsın
    :cat:

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı Xoff-roadX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm iyi guzel ama motor 125cc abi performans fln yanı bence masraf etme klasık kullan ilerde yukseltırsın 600luk cbr fln ona para harcarsın
    Ne demek istedin bu mesajında??

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek istedin bu mesajında??

baştaki sayfalara falan cvp yazdı heralde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler