Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Videolara bakarken denk geldim
    https://youtu.be/8JLXPrYfV7M

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar hepinize meraba öncelikle foruma yeni katıldım inşallah yakında aranıza motorla da katılıcam

Yeni kasa ile ilgili bugün hondayı aradım ne zaman satışa çıkar diye, çalışmalar sürüyor net bir tarih veremiyoruz dediler bilgisi olan var mı sizden?

bir de fiyatı ne kadar olur sizce ?

Ayrıca okula ve dershaneye giderken kullanıcam motoru malum yaş 17, topcase takmak istemiyorum nasıl bir çözüm olur sırtta taşısak sıkıntı yaratır mı ?
    teşekkürler şimdiden.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolara bakarken denk geldim
    https://youtu.be/8JLXPrYfV7M
    bunu türkiyeye getirmezler ama cbr 125 bu kafayla üretilirse iyi olur. Gerçi bizimkinin 250likten farklı durması da iyi. Yeni kasanın en beğendiğin yanı egzoz tasarımı. Önceki komik egzozdan çok daha iyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı cbr125ins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize meraba öncelikle foruma yeni katıldım inşallah yakında aranıza motorla da katılıcam

Yeni kasa ile ilgili bugün hondayı aradım ne zaman satışa çıkar diye, çalışmalar sürüyor net bir tarih veremiyoruz dediler bilgisi olan var mı sizden?

bir de fiyatı ne kadar olur sizce ?

Ayrıca okula ve dershaneye giderken kullanıcam motoru malum yaş 17, topcase takmak istemiyorum nasıl bir çözüm olur sırtta taşısak sıkıntı yaratır mı ?
    teşekkürler şimdiden.
    ne taşıyacaksın? çanta falansa file alırsın çok sorun olmaz. Topcase de görüntüyü çok bozmuyor gerçi.

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne taşıyacaksın? çanta falansa file alırsın çok sorun olmaz. Topcase de görüntüyü çok bozmuyor gerçi.
    aynen canta tasıycam. örümcek dimi fileden kastn. top case beğenmiyorm ya belki para bulursak o yana takılanlardan alabilirim.

ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1800 2000 arasi devrim.acaba beyaz ampul taktiran varmi bende taktirmak istiyorum

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı cbr125ins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen canta tasıycam. örümcek dimi fileden kastn. top case beğenmiyorm ya belki para bulursak o yana takılanlardan alabilirim.
    Örümcekle halledersin o zaman.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1800 2000 arasi devrim.acaba beyaz ampul taktiran varmi bende taktirmak istiyorum
    devir cevabı için teşekkürler. Oto elektrikçim motorum için bir ampul söyledi bilmem şu kadar watt beyaz ışık verir daha iyi aydınlatır dedi. Motora uyumluymuş sorun çıkarmazmış. Herhangi bir oto elektrikçiye sorabilirsin.

Motorsikletin yagini kendi degistiren varmi her 800 km bir yag degistirmek istiyorum.hangi yagi kullaniyorsunuz kac litre koyuyorsunuz

Motosikleti
    CBR 125R
    Motorsikletin yagini kendi degistiren varmi her 800 km bir yag degistirmek istiyorum.hangi yagi kullaniyorsunuz kac litre koyuyorsunuz
    evet kendim değiştiriyorum castrol power1 10/40 1 litre. 1 vida söküyorsun zaten ama atık yağı lavabo wc gibi yerlere dökme.

evet kendim değiştiriyorum castrol power1 10/40 1 litre. 1 vida söküyorsun zaten ama atık yağı lavabo wc gibi yerlere dökme.
    Sadece 1 litremi yag aliyor emin misiniz 1 litre cok az bir deger gibi geldi bana castrol koydu servis guzel yag

Motosikleti
    CBR 125R
    ben 1 lite koyuyorum yağ çubuğu standart gösteriyor.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    r25 2 litre yağ alırdı o yüzden 1 litre yağ normal arkadaşlar
    A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 125R
    bu ay maaşı motora harcadım öncelikle güzelinden bir pirelli sport demon; michelin pilot street istiyordum ama son zamlarla 370 tl+vade farkı istiyorlar. deseni dışında lastiği beğendim hakkında yorumlar olumlu bridgestone bt45le arasında kaldım ama ucuza kaçamamak için bunu tercih ettim:

revit montum vardı ama rengini beğenmiyordum ve bedeni de büyük geliyordu onu satıp venomun bu modelini aldım. kollarının uzunluğu bile tam oldu sanki üstüme dikilmiş. revitle kumaş farkı olarak aralarında uçurum var ama korumalar aşağı yukarı aynı. Çok içime sinerek aldım. Allah test etmek zorunda bırakmasın:

ve son olarak scoyco kırmızı eldivenlerim(kırmızı takıntım var). Kullanıcı yorumları kazada iyi koruduğu yönünde. Üstten hava alıyor. Kışa girerken neden yazlık eldiven aldın diyenler olabilir ama kışın pek motora bineceğimi sanmıyorum. lazım olursa kışlık da alırım.

mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. okuduğunuz için teşekkür ederim.

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda giderken veya ara gaz verdiğimde 6 bin devir civarında birşeye sürtme sesi gibi geliyor egzozdan. çözemedim?
    benden ayni sorun var eksozda devir yukselidkce bir titresim meydana geliyor buda eksoz bir yeri gevsemiz gibi ses cikartiyor
    Kula Bela Gelmez Hak Yazmadikca; Hak Bela Yazmaz Kul Azmadikca Hak Kuldan İntikamini Kul İle Alir Dini İrfani Bilmeyen bunu kul Etti sanir
    Bari Emri Olmayinca Sanki Yaprak mi Kipranir

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    bu ay maaşı motora harcadım öncelikle güzelinden bir pirelli sport demon; michelin pilot street istiyordum ama son zamlarla 370 tl+vade farkı istiyorlar. deseni dışında lastiği beğendim hakkında yorumlar olumlu bridgestone bt45le arasında kaldım ama ucuza kaçamamak için bunu tercih ettim:
    http://i.hizliresim.com/gAB8P5.jpg

revit montum vardı ama rengini beğenmiyordum ve bedeni de büyük geliyordu onu satıp venomun bu modelini aldım. kollarının uzunluğu bile tam oldu sanki üstüme dikilmiş. revitle kumaş farkı olarak aralarında uçurum var ama korumalar aşağı yukarı aynı. Çok içime sinerek aldım. Allah test etmek zorunda bırakmasın:

http://i.hizliresim.com/ZV0k5V.jpg

ve son olarak scoyco kırmızı eldivenlerim(kırmızı takıntım var). Kullanıcı yorumları kazada iyi koruduğu yönünde. Üstten hava alıyor. Kışa girerken neden yazlık eldiven aldın diyenler olabilir ama kışın pek motora bineceğimi sanmıyorum. lazım olursa kışlık da alırım.

http://i.hizliresim.com/oZ13d9.jpg

mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim. okuduğunuz için teşekkür ederim.
    Sorması ayıp kaç liraya mâl oldu
    (Tekerlek hariç)

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Sygnbzkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorması ayıp kaç liraya mâl oldu
    (Tekerlek hariç)
    Kardeşim mont 350 lira, eldiven 60 lira.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

benden ayni sorun var eksozda devir yukselidkce bir titresim meydana geliyor buda eksoz bir yeri gevsemiz gibi ses cikartiyor
    Motor çalışmıyorken egzoz borularına veya susturucusuna vurunca geliyor mu o ses bir deneyin.

Motosikleti
    RKS 150 Titanic
    Ben 2 ay önce 2. motorum olan cbr 125 aldım fakat motorsiklet sürekli duruyor. Başlangıçta hiçbir şey yapmadan marşa basıyorum. İlk basışta çalışıyor devir 2.000 e sabitleniyor fakat sonra devir git gide düşüp stop ediyor. Ardından tekrar çalıştırıp bekliyorum. Hafif gaz verip bıraktığımda motor duruyor ve bir daha çalışmıyor. İlk aldığımda vites geçişlerinde bunu yapıyordu şimdi ise başlangıçta hemen duruyor motor ve bir daha çalışmıyor. Usta subap ayarı dedi ama sizlere de sormak istedim. Motosiklette durunca bile sürekli motor durmasın diye gaz vermek zorunda kalıyorum. Hareket halinde de geçerli bu. Nedir ne değildir bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Abdulkocatas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [SIZE5]Ben 2 ay önce 2. motorum olan cbr 125 aldım fakat motorsiklet sürekli duruyor. Başlangıçta hiçbir şey yapmadan marşa basıyorum. İlk basışta çalışıyor devir 2.000 e sabitleniyor fakat sonra devir git gide düşüp stop ediyor. Ardından tekrar çalıştırıp bekliyorum. Hafif gaz verip bıraktığımda motor duruyor ve bir daha çalışmıyor. İlk aldığımda vites geçişlerinde bunu yapıyordu şimdi ise başlangıçta hemen duruyor motor ve bir daha çalışmıyor. Usta subap ayarı dedi ama sizlere de sormak istedim. Motosiklette durunca bile sürekli motor durmasın diye gaz vermek zorunda kalıyorum. Hareket halinde de geçerli bu. Nedir ne değildir bilgisi olan var mı?
    [/SIZE]
    forumdan öğrendiklerime göre buji , hava ayarı ve subap ayarı kontrol edilmeli. Kaç model sizinki? Enjeksiyonlu karbüratörlü mü diye öğrenmek için soruyorum.

cbr 125 ailesine yeni katıldım eski motorum extreme maxtı onu satıp cbr 125 aldım mutluyum memnunum 125 lik alma gitmez diyenler sanırım 600 lük binlik motor sürücüleri gayet memnun etti beni herşeyiyle

http://i.hizliresim.com/pol1zm.jpg

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Clearidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 ailesine yeni katıldım eski motorum extreme maxtı onu satıp cbr 125 aldım mutluyum memnunum 125 lik alma gitmez diyenler sanırım 600 lük binlik motor sürücüleri gayet memnun etti beni herşeyiyle

http://i.hizliresim.com/pol1zm.jpg
    hayırlı olsun. 100den sonra gitmiyor bu motor alışınca anlarsın hangi şehir?

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    hayırlı olsun. 100den sonra gitmiyor bu motor alışınca anlarsın hangi şehir?
    Abi 110 125 arası stabil bi hızda gidilebiliyor mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler