Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI

ben 125R demek sıtedım cbr125 fazla yakamdıgnı biliyorum.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Motomax
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr500r/ crf250l / xcity250
    Ekrem garajın hayırlı olsun çok güzel hee bu arada sen cbr yazılı kapaklar almıştın onlar uydu mu ?

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:22 ----------

Alıntı ethem1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125r 125r 125rr 125rrrr diye bi sürü motor yok , ya da ben bilmiyorum :D 2.8 yakıyor 100 km de .

125 lik motorda yakıt seni korkutuyorsa vay haline .
    Yavuz Sultan Selim Han

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    forza haklısın 125 r la cbr 125 aynı şey başka bir 125 r motor bende duymadım.ekrem çok hoşmuş garajın,2 bin lira aslında iyi bir fiyat scooter ım çalındığı yere bu seferde cbr ımı bırakıyorum her akşam aklımda kalıyor motor,koyabileceğim başka yerde yok.şu garaj işini bende düşüneyim.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    garajiyla calarlar, motorun yaninda garaj bonus gibi olur hirsiza

125r derken cbr125 olabilir, derbi gpr 125r olabilir, megelli 125r olabilir, yamaha wr 125r olabilir, 125r nin olmazi olmaz, her markaya uyar, ama bu baslik altinda ise en guzel cibira uyar

Motosikleti
    valla doğru diyorsun 1-2 sene önce adana da gece atm yi soymaya kalktılar açamayınca bir pikapla gelip atm yi alıp gittiler.benim oturduğum yere de 1 km uzaklıkta.ben vazgeçtim bu işten bu sefer garajın içinde çok pahalı bir motor sanıp kesin götürürler.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Bw's 125, Yamaha Fz8
    Ekrem hayırlı olsun artık için rahat eder

Beyler belkide arkadaş yzf r125 i kasdetmek istemiştir. Halk arasında çok duyuyorum ikidebir 125r yada r125 diyorlar ama tabikide en doğrusu tam adını kullanmaktır, en azından bizde sadece gazete sayfalarında bulmaca çözmüş oluruz
    Birde yzf topiği çok ölü olduğundan ilacını burda aramış olabilir

Motosikleti
    arkadaşlar daha önce anlatmıştım enjeksiyon sesi çok artmıştı ve servise götürdüğümde katkı maddesi ekleyip çözülemiyor demişlerdi.bunun üzerine honda türkiyeye mesaj atmıştım.bugün aradılar,kayıtlarda gittiğiniz gözükmüyor filan dediler.ben de giriş yapmadıklarını ama motorun 1 gün orada kaldığını söyledim,sesin büyük ihtimal enjektör pompasından geldiğini,gittiğim servisle irtibata geçeceklerini ve gerekirse pompanın garanti kapsamında değişeceğini söylediler.biraz mutlu oldum en azından honda türkiye sahip çıkıyor ve gayet ilgili ve anlayışlı biriyle muhattap ediyor beni.son bir kaç yıldır konuştuğum bütün müşteri hizmetleri,teknik destek hatları vb temsilcilerle derdimi anlatamadım ve defalarca kavga ettim.ilk defa anlayışlı ve ilgili bir firmadan ürün aldığıma inanıyorum.
    (amma reklam yaptım yahu)

Motosikleti
    CBR 125R'11
    @Zippo's
    Hayirli olsun garjin Ekrem. Gayet sik ve guzel

@mstfkrfk
    Dostum bende 1 hafta once motorumla Kayseri'ye gittim. Donerken o ses basladi 7bin km'ye kadar hicbir ses yoktu.8bin bakimina gidince sorucam bakalim.
    Gerekirse pompayi degistiririz demesi super ama gecen gun Cihan soylemisti sanirim ariza formu tutturun diye burda da bunu yapmamamizin eksikligi senin karsina cikmis. Bundan sonra buna bende dikkat edicem.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    @forza46 evet uydu onlar ama yarın taktırıcam bugün 3-4 saat garajla uğraştım

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Garaj çok güvenilir.Heryerinden yere betona sabitlendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı ethem1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam kuyuya taş atmış gitmiş:D burada 125r diyip ne düşünmemezi bekliyor acaba:D

@Zippo's garajın tekrar hayırlı olsun,çok da güzelmiş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daha önce anlatmıştım enjeksiyon sesi çok artmıştı ve servise götürdüğümde katkı maddesi ekleyip çözülemiyor demişlerdi.bunun üzerine honda türkiyeye mesaj atmıştım.bugün aradılar,kayıtlarda gittiğiniz gözükmüyor filan dediler.ben de giriş yapmadıklarını ama motorun 1 gün orada kaldığını söyledim,sesin büyük ihtimal enjektör pompasından geldiğini,gittiğim servisle irtibata geçeceklerini ve gerekirse pompanın garanti kapsamında değişeceğini söylediler.biraz mutlu oldum en azından honda türkiye sahip çıkıyor ve gayet ilgili ve anlayışlı biriyle muhattap ediyor beni.son bir kaç yıldır konuştuğum bütün müşteri hizmetleri,teknik destek hatları vb temsilcilerle derdimi anlatamadım ve defalarca kavga ettim.ilk defa anlayışlı ve ilgili bir firmadan ürün aldığıma inanıyorum.
    O sorun bendede var,buradan takip etmiştim ama o sesi çok da dikkate almamıştım açıkçası depo bitsin benzin değiştiririm diye düşünmüştüm,diğer aşamalarıda buradan açıklarsan sevinirim,bende yaptırayım bari,inş kısa bir işlemdir,motoru öyle birkaç gün bir yere bırakamam lazım çünkü,şimdiden kolay gelsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

O sorun bendede var,buradan takip etmiştim ama o sesi çok da dikkate almamıştım açıkçası depo bitsin benzin değiştiririm diye düşünmüştüm,diğer aşamalarıda buradan açıklarsan sevinirim,bende yaptırayım bari,inş kısa bir işlemdir,motoru öyle birkaç gün bir yere bırakamam lazım çünkü,şimdiden kolay gelsin.

Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok guzel bekledıgım cevap buydu sayfalar once aynen bunu yazmıstım ve serıs gırıs kagıdını sormustum arkadaslar olurda bırakırsanız ıs emrı acılıyorsa fotokopısını alın daha kesın donus olur delıldır aynen sesı duyanlar servıse gıtsın ondan sonra maıl ve degısım yapılsın bız ustlerıne gıtmezsek kımse bırsey yapmaz... madem bas bas 2 yıl garantı dıyor degıstırcek
    Artisliğin sonu figüranlıktır...

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr500r/ crf250l / xcity250
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @forza46 evet uydu onlar ama yarın taktırıcam bugün 3-4 saat garajla uğraştım

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Garaj çok güvenilir.Heryerinden yere betona sabitlendi.
    ben bugün resimlere bakıyordum da o kapaklar aklıma geldi çok hoş olur ya baksana orjinali ne kadar vasat duruyo , sen kaça almıştın ?

Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugün resimlere bakıyordum da o kapaklar aklıma geldi çok hoş olur ya baksana orjinali ne kadar vasat duruyo , sen kaça almıştın ?

http://g1203.hizliresim.com/v/v/3vyrf.jpg
    Kargo dahil 25 €.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Selamun aleyküm beyler. Bugün servise gittim sağ arka sinyalin fiyatını sordum ve 120 tl çektiler. Bende sinyalleri led yapma kararı aldım. Her ne kadar elektrik sistemi garantiden çıkacak olsada. Bu arada zincire hiç bakım yapmadım aldıgımdan beri temizlemedim bile anca yıkamacıda yıkatırken tazikli suyla temizlendi işte. Şuan 10300 Km'de toplasanız 7-8 kere yağlamışımdır. Bir kaç kere de zinciri gerdirmiştim ve zincir iyice bollaştı. Dünden beri arıza verdi zincir. Mesela 3'den 2'ye atıyorum kompresöre girerken ön dişliden kurtulup tak tak vurduruyordu. Servise gitmişken fiyatını sordum. Zincir ön, arka dişli ve takozlarla toplam 185 tl. mecburen yaptıracağım. haberiniz olsun bakımlarını aksatmayın. Ben çalıştığım için motora bakamıyorum daha doğrusu bakım için zaman bulamıyorum.

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    kusura bakmayın yeri değil ama anasayfada konu/başlık açmak nasıl yapılıyor 3 saatden beri uğraşıyorum hala açamadım.
    16 BH 631

Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın yeri değil ama anasayfada konu/başlık açmak nasıl yapılıyor 3 saatden beri uğraşıyorum hala açamadım.
    anasayfaya nasıl acılır kı neyle ılgılı acıcaksanız forum tıklayın ordan moto sohbet konu dısı vs secın ve yenı konu ac.

Motosikleti
    zincir dişli seti işçilik dahil fiyatsa fena değil.yeni setini daha çok yağlamaya bak.
    zippos şu vida kapakları(ismi ne hala öğrenemedim) link atabilir misin?
    ayrıca arkadaşlar enjeksiyon sesi için lütfen herkes iletişime geçsin belki süreci hızlandırabiliriz.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Selamun aleyküm beyler. Bugün servise gittim sağ arka sinyalin fiyatını sordum ve 120 tl çektiler. Bende sinyalleri led yapma kararı aldım. Her ne kadar elektrik sistemi garantiden çıkacak olsada. Bu arada zincire hiç bakım yapmadım aldıgımdan beri temizlemedim bile anca yıkamacıda yıkatırken tazikli suyla temizlendi işte. Şuan 10300 Km'de toplasanız 7-8 kere yağlamışımdır. Bir kaç kere de zinciri gerdirmiştim ve zincir iyice bollaştı. Dünden beri arıza verdi zincir. Mesela 3'den 2'ye atıyorum kompresöre girerken ön dişliden kurtulup tak tak vurduruyordu. Servise gitmişken fiyatını sordum. Zincir ön, arka dişli ve takozlarla toplam 185 tl. mecburen yaptıracağım. haberiniz olsun bakımlarını aksatmayın. Ben çalıştığım için motora bakamıyorum daha doğrusu bakım için zaman bulamıyorum.

Ek olarak + benim ekzoz kapağımda çizik onunda fiyatını sordum 40 tl dediler. Yenisini almak yerıne karbon kaplama yapacağım.

Bu arada motosikleti değiştirmeyi düşünüyordum vazgeçtim arkadaşlar değiştirmek yerine modifiye yapmaya karar verdim.

Şimdi ben pek bulamam istediğim malzemeleri internet üzerinden sizlere soracağım yardımcı olabilirmisiniz acaba?

600 F ayna fiyatları/ Engin Reis kardeşimin yaptırdığı rizoma elcik ve manetlerin fiyatları/ Birde ben basamakları değiştirip daha bir agresif ve çekici görüntüsü olsun istiyorum. Bu malzemelerin bana fiyatlarını bulabilirmisin arkadaşlar pek ilgilenemediğim için sizlere soruyorum

basamak örneği : http://imageshack.us/photo/my-images/856/basamak.jpg/

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anasayfaya nasıl acılır kı neyle ılgılı acıcaksanız forum tıklayın ordan moto sohbet konu dısı vs secın ve yenı konu ac.
    teşekkürler.
    16 BH 631

Motosikleti
    2011 600F ABS
    zincir dişli seti işçilik dahil fiyatsa fena değil.yeni setini daha çok yağlamaya bak.
    zippos şu vida kapakları(ismi ne hala öğrenemedim) link atabilir misin?
    ayrıca arkadaşlar enjeksiyon sesi için lütfen herkes iletişime geçsin belki süreci hızlandırabiliriz.
    http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR1...item27c1c58c13

ANES MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler