Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Yukarıda bir msj da arkadaşın evine hırsız girmiş galiba, motoru çalınmış. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca bu konu bende bişeyi merak ettirdi, malum istanbulda oturan arkadaşlarımız vardır aramızda, hepimiz biliriz park sorunu var. İstanbullu arkadaşlar motorlarını gece nereye park ediyorlar, otoparka koyuyorlarsa aylık ücret aşağı yukarı ne kadar ödüyorlar, motoru almadan önce ii bir hesap yapmak lazım.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR125_ERZİNCANLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R yakın çok yakın

Erzincanli

Arkadaşlar Isak Abimin Dediği Gibi Egzostla Falan Uğraşmayin Bozarsiniz ))

Motosikleti
    Gt250r
    3000 ytl bulabilirmiyim cbr125 direk peşin para vericem tüm param bu paşka param yok motora aşık oldum ama bütçe el vermiyor

anakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadarşlar.Artık bende bir cbr ci olarak turuncu cbr motorumla aranızdayım.

Ahmet güney...

bu arada atlamışım kusura bakmayın mail adresim ahmet@birteknoloji.com

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    domdom kardaş 3,000 liraya CBR 125 zor bence çünkü temiz bi makinayı 3,800 den aşşağı bulamazsın..çok acele satması gereken biri olursa belki olur..3,000 çok temiz bi makina bulsam vallahi ben bi tane daha alırım..özellikle kırmızı veya turuncu renk..

sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Yukarıda bir msj da arkadaşın evine hırsız girmiş galiba, motoru çalınmış. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca bu konu bende bişeyi merak ettirdi, malum istanbulda oturan arkadaşlarımız vardır aramızda, hepimiz biliriz park sorunu var. İstanbullu arkadaşlar motorlarını gece nereye park ediyorlar, otoparka koyuyorlarsa aylık ücret aşağı yukarı ne kadar ödüyorlar, motoru almadan önce ii bir hesap yapmak lazım.
    evime hırsız girdi ama motorumu calmadılar,motor almak için biriktirdigim paramı caldılar.adamlardan hale ses yok

Motosikleti
    Gt250r
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    domdom kardaş 3,000 liraya CBR 125 zor bence çünkü temiz bi makinayı 3,800 den aşşağı bulamazsın..çok acele satması gereken biri olursa belki olur..3,000 çok temiz bi makina bulsam vallahi ben bi tane daha alırım..özellikle kırmızı veya turuncu renk..
    Hayırlısı olsun bulabilirsem çok almak istiyorum bulamazsam zealsun 150-19 alıcam napayım. Bu arada bunun parçaları nasıl pahalımı birisi düşürdünmü iş bitti motoru satsan servis parasını ödeyemezsin dedi okadar pahalımı gerçekten.

ya arkadaslar ben yenı uye oldum da sayın cbr 125 r kullanıcılarına ve tümm motorculara seslenıyorum ben motor alacam fakat apartmanda oturuyom bben yaaaa :( ne yapacam park olayı yalan yanı yardım edın bana......

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı extrasyon adlı üyeden alıntı
    kanka arkaya kalın teker takacaksan bu dunlop olmalı digerleri tras ama taktıgında yokus cıkarken hız daha cabuk dusuyor ve yakıtta artma oluyor bılgın olsun baksana gosterım benım kını 130 / 70 / 17 dunlop

abı eksoz olayına son noktayı koyuyorum yosımura eksoz aldım taktım arka bogazı kalındı sesı bozuyordu orasını daraltım oldu sahane sesı duyanlar buyuk makına gelıyor sanıp naısıl bakınıyolar gormenız gerek :D
    bi videosunu yada sesini kaydedip koy da görelim biz de yaw...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı DİSTURBED adlı üyeden alıntı
    ya arkadaslar ben yenı uye oldum da sayın cbr 125 r kullanıcılarına ve tümm motorculara seslenıyorum ben motor alacam fakat apartmanda oturuyom bben yaaaa :( ne yapacam park olayı yalan yanı yardım edın bana......

bende binada oturuyorum motorcu ruhu her derdi çözer merdivenin yani boş Allahtan aynen oraya kapakladım apartman sakinlerinden 10 gündür tık yok binada 30 gündür oturuyorum yeni taşındım.. gerçi gelen geçen hayırlı olsun vallahi renk süper bu motor yenimi cıktı.(mahalle cocukları 8 9 yaşında tipler) amca bindirsene bizide gık diyen yok anlıcan tek korkum binada koku yapiyor biraz motora parfüm sıkıcam böyle giderse sende al koy anlayış gösterirler olmadı yöneticiyle konuş anlatmadan olmaz çözüm sunarlar..

taksimde calistigim için otopark aylık 100 milyon sanırım aylık ne kadar diye soran vardı istanbullu olarak söylim.

2 pac tamamda abı benım apartmana cıkarmam ıcın 20 merdıven kaldrımam gerekecek onu nasıl yapacam

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    nasil apartman yahu bu bende 2 girişte büyük merdiven 1 de dev gibi kaldırım var kaldırımın dibine bir kaldırım parçası koydum 2 gün aradım mah. taş hiç bişe yokki 1.yi ögle geçiyorum
    diger 2sinede kömürlükten komşu masa parçası verdi onu koyuyorum..

dur daha bitmedi sonra ilk kaldırımı geçtik 120 kilo ben 60 kiloyum ölü gibi kımıldamio neyse kaldirama cıktıkmı yoldan geçen delikanlı bekliyorum yüpp abi bi el atta içeri atalım diyorum zaten hemen Allah razi olsun Türk insanı hemen el atiyor cumburlop içeri motor sevgisini gör abicim işte engel mengel bahane ben hergün böyle sokup çıkartıyorum

abı ben gaza geldım ben alacam 3 metrelık bır tane tahta onunla beraber cıkaracam 20 tane merdıvenı bu arada cıkaracagım motor da cbr 125 ha ınsallah yerınden kımıldar eyv hersey için

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    yürübe kim tutar seni cbr kardeşligi yakınsan haber et bi el atariz

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Motorları mutlaka kapalı bir alanda muhafaza edin.Hırsız, namussuz, şerefsiz çok..Adamlar çalamasalar dahi sırf hasetinden makinaya zarar veriyor...Benim bu itlere sözüm oğlum sizde çalışın sizde kazanın ve alın..Motorları açıkta asla bırakmayın....

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    +1
    vallahi hemşom haklı..

armagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    armagantolan@hotmail.com
    turuncu-siyah

CBR125_ERZİNCANLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R yakın çok yakın
    arkadaşlar bende bir CBR125R HASTASI OLDUM İLACIMI VERİN BANA N OLUR

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    lıste uzuo ıı ıı gusel

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    arkadaşlar ben eşimle binmek istiyorum. scooterdan vazgeçtim çünkü denedim ve tekerleklerinin ufaklığı nedeniyle problem yaşadım.

başlangıç motoru olarak iyi bir seçim gibi gözüküyor cbr 125. iki kişi performans nasıldır ve yakıt vaziyetleri... bilgiler için şimdiden saolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler