Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ümraniydeyim bende motorsikeltin reismlerini görmek isteyen varsa Teknik Bilgiler kısmında konu var ordan görebilirsiniz motorsikletim tamamen yandı başlıklı ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabırlı olmak ve kanunlar çerçevesinde doğru hareket etmek gerekiyor.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    honda ile görüştüm bugun içinde gelip yerinde inceleyecekler sonrasındaad duruma göre fabrikaya götürecekler ordada inceleyecekler
    sonrasındada malum sıvışmanın yollarını arayacaklar yada yeni bir motorisklet verecekler :(

Yeni bir motosiklet için çoook uğraşabilirsin...
    Fakat elektrik sistemini , yanan kısımları ve grenajları değiştirip 0'lamayı önerebilirler...
    Bu arada , git motorun her tarafının yakından iyi bir kamera ile detaylı fotograflarını çek... Değiştirilen birşey olmasın.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    walla tekrardan tamir oalcak gibi değil görünüyor çelik aksamda bişey yok ama ısıdan tahminimce şasede eğilmiş oalbilir amortisorler bile patlamışsa zor ayrıca akan plastik parçaları tamamen motora ypaışmış durumda ..
    ve ben öyle parşçalar üstünde iken verseler bile bunun eski halinde almak için ısrar ederim ..

birazdan gelecekelr gelsinler bakıcaz

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    hondanın bu durumda nasıl bir tutum içinde olduğunu servis elemanları geldiğinde bizleride bilgilendirirmisin.bende cok merak ediyorum hondanın musteri memnuniyeti nasılmıs??
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Gelen arkadaş daha motorsikelti incelemeden yangın durumuna baktı ve bunu yakmışlar dedi bir kaç kbloya baktı durumu anlattım sbah herkesin ie namaza gititği 6,30 da olay oldu bir kasıt olsa kafadan neden yeksınlar orta taraf duurken dedim
    akuye baktı bitmemeişse direk haklı olacaktı
    aku bomboş ozamanda kablolar erimiş oyuzden dir dedi aku btimiştir yangında
    muhtemelen bunda hondanın suçu yok ddi gereken cevabı ben bildiridkten sonra honda size bildirecektir dedi ve çekti gitti alıp kabloları veyahut diger yereleri incelem zahmetinde bulunmadı
    bende dava açmak zorunda kalacagım sanırıım ...

Tüketici hakları... mahkemeden önce başvuracağın yer.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    basvurmadan once bakimlarinin tam oldugunu kanitla yada hazirla..
    tabi polislerin tutanaklarinida al yanina bi sekilde..
    simdiden kolay gelsin..

hepimizin bayrami kutlu olsun simdiden..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Evet ya bayram geldi dimi bugün arife bütün cıbırcıların bayramı kutlu olsun..

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen o kadar güven,pahalıda olsa Honda dır diyip bu motoru al sonra çıtır çıtır yansın yemin ediyorum çok sabırlı adamsın ben bilg. başında krizler geçirdim olayı çözünce.

Bu olayı takip edicem bakalım Honda ne kadar malının arkasında durucak?

Cümleten herkesin bayramı kutlu olsun
    We are many...

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    Geçmiş olsun ben motorunu incelettir derim . Olmadı tüketici haklarına başvur .En azından ilgilensinler ..Benim başımada geldi motoru sıfır aldım 2 gün benzin gösterge sisteminde arıza varmış benzin hep full gözüküyordu ve 2 gün yolda benzin bitipte motor istop edince anladım ama ne işse benzin halen dolu gözüküyordu honda yol yardımını aradım sadece kaza anında yol yardımı veriliyormuş ,neyse arkadaşla motoru eve kadar götürdük ,ertesi gün servise bıraktım kablo probleminden dolayı ibre hep full gösteriyormuş servis düzeltti bende honda fabrikasını aradım yetkili ,üretim yapan arkadaşları uyarırız daha dikkatli olurlar diye söyledi bende pek üstelemedim tamam dedim ...Ama kimse bilmiyordu tabi yolda o hızla giderken motorun stop etmesinin ardından sol şeritten sağ şeride geçene kadar neler atlattığımı .Sonuç peşini bırakma
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

Motosikleti
    CBR 600 F
    gecmıs olsun kardesım umarım en kısa surede sorunu halledersın, herkesın bayramını kutlarım bu arada arkadaslar
    carpe diem

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    geçmiş olsun dostum, peşini bırakmazsan iyi olur.

Allah'tan hareket halindeyken başına böyle bişey gelmemiş...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bayramınız kutlu olsun motorun Kralına binen arkadaşlar..Huzurlu ve sağlıklı bayramlar..

merhaba sevgili cbr kullanan çok değerli arkadaşlarım...ben bugün bi halt yedim hatta 2 kişi yedik saat 14:10 itibari ile orhangazi den çıkıp eskişehire doğru yol aldık..neden gittim onu da bilmiorum(hatır olsa gerek)...akşam 5 te ordaydık..ve 7 de geri dönüş için yola çıktık tekrar..giderken hiç bir problem yoktu....ama geri gelirken bir yağmur bir sis...20 km gidip gidip durduk.. kahvenin birinde durduk...yaşlı amcanın birisi sordu tabi? nerden gelionuz eskişehirden dayı şindi nereee gidiyonuz ? orhangazi ye dayı naptınız bakem orda ? işimiz vardı dayı...ananızın bubanızın habarı var mı ? var dayı...dayı artık izninle bi çay içsek...polis bile durdurmadı yolda ama amca maşallah köyün CIA'i gibi...aman arkadaşlar dikkatli olalım..yağmurlu havada gerçekten kontrol çok zormuş...ve geri dönerken köpeğe çarpıyordum hızım da 100 km filandı, çok tırstım...evet aklınızdan geçeni biliyorum dostlarım...biz manyağız sanırım hayırlı bayramlar

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ah be abi bende cıbırımla bi uzun yol yapamadım ehliyeti bi alsam kimse tutamaz beni ama dikkatli olmak lazım yarın bayram herkes yollarda

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Uzun yol derken ne kadar uzun bi yol düşünüyosun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

evet arkadaşlar hala tek parçayım fakat bacaklarım iptal..çok yakında romatizma ile aranızdayım ah ah bi pantolon da alamadım....hayırlı bayramlar

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar hala tek parçayım fakat bacaklarım iptal..çok yakında romatizma ile aranızdayım ah ah bi pantolon da alamadım....hayırlı bayramlar
    iç don

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler