Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CoSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa GT200 / BMW K1200GT
    Benimde max yaktığım 6.1 litre.. 4650 km için ortalamam da 5.3 litre.. Çoğunluğu şehir dışı benim tüketimimin.. Ancak 170 - 180 giderek 7.5 litre çok anormal gelmedi bana..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufukac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Versys 650 ABS
    Alıntı enesbingl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kle 650 yakıt durumu nasıl 100km de ne yakar ileride almayı düşündüğüm bir motor
    geçen hafta boyunca 3750 km'lik gezi yaptım. 3 çanta takılı ve yüklüyken 4,7lt/100km yaktı. şehir içinde de ortalama 5,2 litre civarında yakıyor. motorum 17000 km de.

Motosikleti
    Alıntı CoSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncesinde ben söktürmüş olursam, söylerim değer mi değmez mi..
    Motor koruma demirini söktürmeye değmez. Kayda değer bir fark yaratmıyor titreşim açısından..

Motosikleti
    Herkese Merhaba,

Motorumu satacağım. İlgilenen olursa bilgilerinze..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71905484/detay

Motosikleti
    2012 Versys 650 ABS
    Alıntı CoSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor koruma demirini söktürmeye değmez. Kayda değer bir fark yaratmıyor titreşim açısından..
    evet bende denedim herhangi bi fark hissetmedim.

iki kişi yada tek sürüşde titreşim farkı hissediyor musun? yada farklı benzin markalarında? titreşim nerede oluşuyor en çok. gidonda peglerde yada koltukta?

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    arkadaşlar max 17 18 bin im var 2010 ve ğstü bir versys almak istiyorum niye kimse satmıyor

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni hedefim. versys 650, piyango vurursa 1000

Motosikleti
    HONDA CBR250R 2012
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-kawasaki-versy-boylesi-karadenizde-tek-baska-yok-172221752/detay

ilgilenen olursa satıyorum.
    ama sahibinden msj teşekkürler

ekayaalti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE650 Versys
    Selam arkadaşlar, yeni kasa versys'imi satıyorum. İlginenler için link:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4462030/detay/
    hamzarat bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Yakın bir arkadaşım 2011model versys aldı.Şu an üzerinde 2014 üretim michelin pilot road 4 lastik var.Bu lastiklere kaç hava basmamız gerekiyor?

Motosikleti
    2012 Versys 650 ABS
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın bir arkadaşım 2011model versys aldı.Şu an üzerinde 2014 üretim michelin pilot road 4 lastik var.Bu lastiklere kaç hava basmamız gerekiyor?
    hayırlı olsun. ön: 32psi (2,25bar), arka: 36psi (2,5bar).
    E-TEKİN bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar Selam,

Motorumu cuma günü itibariyle sattım.. Yeni alan kişinin istemediği bazı aksesuarları fiyattan düştüm ve ayrıca satıyorum. Aşağıda listesi ve sahibinden linkleri var. Bilginize ve ilginize sunulur..

Givi TRK 33N Trekker Canta 2 adet:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6695546/detay/

Sw-Motech Yan Çanta Taşıma Demiri:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6698747/detay/

MRA ön cam (zaten farklı cam takılıydı motorda, pırıl pırıl duruyor):

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6697166/detay/

Ayrıca eskiden aldığım ama kilo verince büyük geldiğinden hiç giymediğim Hein Gericke Air 4 Yazlık Pantolon

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8524563/detay/

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - 2014
    Arkadaşlar bir süre önce Transalp'imle vedalaştım ve 0 km Versys aldım... Sonrasında Facebook'ta Versys sahiplerinin paylaşımda bulunduğu bir sayfa olmadığını farkettim ama artık Versys sahiplerinin de bir facebook paylaşım topluluğu var:

http://www.facebook.com/versysistanbul

Gelin beraber canlandıralım sayfayı ne dersiniz? Motorlarınızın fotoğraflarını oraya yüklerseniz ne güzel olur... Bu arada 2015 kasası çıkıyormuş yakında... Orada bununla ilgili bir haber paylaştım. Siz de katılırsanız sevinirim.
    hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700 S
    Arkadaşlar 2012 ve üstü ABS'li Versys arıyorum Bilginize

0555 436 32 76

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    ümraniye santralde 2 haftadır belki 10 kere gördüğüm bi versys var.geçen gün bağırdım duymadı arkadaş.kendisi buralarda mı acaba?ben santralde elektrik kurumunda(TEİAŞ)devlet memuruyum.çok karşıma çıkıyor.bu motorla alakalı kullanıcı yorumuna çok ihtiyacım var.özellikle aktif istanbulda kullanandan yardım istiyorum.o versys'i çaya davet ediyorum kurumun lokalinde

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Bugün çektiğim bi kaç fotoyu paylaşayım da, konu şenlensin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümraniye santralde 2 haftadır belki 10 kere gördüğüm bi versys var.geçen gün bağırdım duymadı arkadaş.kendisi buralarda mı acaba?ben santralde elektrik kurumunda(TEİAŞ)devlet memuruyum.çok karşıma çıkıyor.bu motorla alakalı kullanıcı yorumuna çok ihtiyacım var.özellikle aktif istanbulda kullanandan yardım istiyorum.o versys'i çaya davet ediyorum kurumun lokalinde
    Selam abi, ben gebze istanbul arası kullanıyorum motorumu. Buradan bana sorabilirsin sormak istediklerini, elimden geldiğince cevaplarım herkes okur faydalanır böylelikle. Malesef bu motor ile ilgili pek yazan çizen yok.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Selam abi, ben gebze istanbul arası kullanıyorum motorumu. Buradan bana sorabilirsin sormak istediklerini, elimden geldiğince cevaplarım herkes okur faydalanır böylelikle. Malesef bu motor ile ilgili pek yazan çizen yok.[/QUOTE]

güle güle kullanın motorunuzu. kısmetse ben de 2015 te sıfır km almayı planlıyorum.
    titreşim konusunda değişik söylemler var bazısı hiç rahatsız edici bir titreşimin olmadığını, bazılarıda titreşimden aynanın bulanıklaştığını vs rahatsızlık verdiğini söylemiş, sizin fikriniz nedir bu konuda?

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın motorunuzu. kısmetse ben de 2015 te sıfır km almayı planlıyorum.
    titreşim konusunda değişik söylemler var bazısı hiç rahatsız edici bir titreşimin olmadığını, bazılarıda titreşimden aynanın bulanıklaştığını vs rahatsızlık verdiğini söylemiş, sizin fikriniz nedir bu konuda?
    Sağol abi. Bence motorda bariz bir titreşim var. 70-80i geçtikten sonra aynalar blur bir hal alıyor veya yüksek devirlerde seyrederseniz. Zamanla alışıyor insan aynalara ama daha az titrese daha memnun olurdum tabi.

Titreşimli bir motoru var ve bu aynalara, elciklere ve peglere falan vuruyor hafiften. Öyle elin ayağın karıncalanması kadar değil ama az daha titreşimli olmasını isterdim ben. Arkadaşlarımın f650gs ini ve honda nc700x falan da kullandım, bu iki motordan bi nebze daha titreşimli versys.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - 2014
    İlk aldığımda 0 km olduğu için olsa gerek, aynalardan arkayı görmek bile mümkün olmayacak kadar titreşim vardı evet. Ama 1000 Km'ye geldiğimde minimuma indi.. Şimdi 1800'lerdeyim ve neredeyse hiç titreşim yok diyebilirim aynalarda falan. Motorda titreşim yok ama belki de kullanımla alakalıdır. Ben rodaj dönemini çok özenli geçirdim. Rıdajda motora iyi bakarsanız, (mesela 4000 deviri geçmeden kullanmak gerektiği yazıyor kitapşçığında), o zaman bence süper performanslı titreşimsiz bir motora sahip olursunuz. Ben çok memnunum.
    muzoooo ve Ata_Han bunu beğendiler.

Ata_Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamün aleyküm uzun aradan sonra tekrar geldim
    Arkadaşlar.Birkaç parçaya ihtiyacım var Türkiyede nereden temin edebilirim bilgisi olanlar paylaşırsa memnun olurum Şindiden teşekkürler.
    Arka çamurluk. MRA ön cam sperlik.Arka çanta taşıyıcı.Elcik koruma.Bu arada motorum 2011 model KAWASAKİ VERSYS 650

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler