Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Yamaha Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her zaman olduğu gibi Yamaha, yenilikçi yaklaşımı ve üstün teknolojisiyle bütün modellerinin genel kalitesini arttırarak 2007 senesinde de motosiklet pazarının en gözde markası olmaya devam edecek.

2007 Yamaha’lar içinde en öne çıkan model 189 beygirlik gücüyle YZF R1. Pazara sunulduğu ilk günden beri motosiklet tarihindeki “en”lerin ve “ilk”lerin modeli olmuş R1, yine şimdiye kadar görülmemiş teknolojilerle donatıldı. Muhteşem gücüyle beraber kullanılabilirliliği geliştirilmiş 5. jenerasyon R1 sınıfının en iyisi olmaya devam ediyor.

Fazer ailesi genişliyor. FZ6 Fazer S2 ve FZ6 S2 ler 98 beygir. Oturma pozisyonu geliştirilmiş ve alçaltılmış sele, değişik ön grenaj. Genel kalitesi arttırılmış. S2 versiyonunun yanında 78 beygirlik FZ6 Fazer ve FZ6. Daha ekonomik, 2006 modelin görüntüsü. Ayrıca her modelin ABS ve aksesuar seçenekleri bulunmakta. 2007 FZ1 Fazer ve FZ1 modellerinde daha göz alıcı renkler ve geniş aksesuar seçenekleri var. FZ1 Fazer modelinde ABS opsiyonu.

Tamamen yeni bir model; YBR250. Sınıfının en çok aranan motosikleti YBR125’in başarısı paylaşacak bir motosiklet.

Diğer bütün 2007 modelleri de daha göz alıcı renk seçenekleri ve daha üstün kalitedeler.

Yamaha’nın öne çıkan 2007 modelleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgileri kısa bir süre içinde sitemizde bulacaksınız.

Yamaha 2007 modellerinin çoğunu ilk olarak 10-15 Ekim tarihleri arasında Köln/Almanya’da organize edilen Intermot Motosiklet Fuarında dünya motosiklet pazarına tanıttı.
    R1

FZ1 Fazer

FZ1

FZ6 Fazer S2

FZ6 S2

FZ6 Fazer

FZ6

YBR 250

daha fazla resim içim http://www.beldeyama.com.tr/www/haberler/2007.html gidebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    ben de tam bööle bi topik açcaktım klavyemden aldın.paylaşım için teşekkürler
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

speet34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha bu dünyanın motosiklet uzmanı.

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tüm mt!

Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de tam bööle bi topik açcaktım klavyemden aldın.paylaşım için teşekkürler
    bayraminiz mübarek olsun

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FZ6 FAZER S2 gerçekten hoş bir makina.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr 250 nin Türkiye ye getirilimesi düşünülmüyormuş. http://66.102.9.104/search?q=cache:-...r&ct=clnk&cd=4 bu linkte yaıyor.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Motosikleti
    yamaha ybr
    süperler......... başka kelime yok......

alpinaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    güzel hoş makineler gerçekten ama fiyatlar ne olacak herkes bunu bekliyor
    acaba ne zaman açıklanacak!

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    ybr 250 www.beldeyama.com.tr de commuter motosiklet sinifina eklendi fiyati belli degil tahminen 7.500ytl olabilir+ötv+kdv...

Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    ben fazer 600 bekliyorum 78 bg lik olanı bakalım ne kadar olacak fiatı___?

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik olarak vs o kadar derin bir incelemem yok ama tasarım olarak özellikle SS lerde farlar kesinlikle beş para etmez. Bu kadarmı öküzce yapılabilir bir tasarım. Estetik sıfır resmen. Ha teknolojisi diger markalardan iyidir onu bilemem ve bilmedigim anlamadıgım sey hakkındada sözüm olmaz.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik olarak vs o kadar derin bir incelemem yok ama tasarım olarak özellikle SS lerde farlar kesinlikle beş para etmez. Bu kadarmı öküzce yapılabilir bir tasarım. Estetik sıfır resmen. Ha teknolojisi diger markalardan iyidir onu bilemem ve bilmedigim anlamadıgım sey hakkındada sözüm olmaz.
    Suzuki hariç tüm üreticiler SS modellerinde bu tip far tasarımına gidiyorlar. Hepsi birden öküz olamazlar herhalde...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    ya ne zaman açıklanacak bu yeni model fiyatları__?millet meraktan çatlayacak

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    cok guzel makınalar fz1
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki hariç tüm üreticiler SS modellerinde bu tip far tasarımına gidiyorlar. Hepsi birden öküz olamazlar herhalde...
    milyonlarca sinek yanılıyor olabilir mi
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    makinanın kralı tabikide herzman enüste duruyor bitiyorum sana yzfr1 alıcam hayallerimdesin

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Benim favorimde Fz6 bir gün param olursa ondan alıcam inşallah. Ama gerçekten yamaha bir başka

Ben hep derim 'Yamahadan şaşmıcan'
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha daki ince işçilik bir tek kawasakilerde var.no.1 kawasaki zx-10r derim.no.2 de yamaha yzf r1.ikisinin üstüne yok....ama suzuki honda da canlarımızlar.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    2007 model chooper üretmedimi bu adamlar? Ürettiyse bir önceki yıl ile aradaki farklar nelerdir sizce?

Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler