Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    baghira içimi yiyor benm yaaa. 1ooo SF de ayrı bi vukuat ama ne yapalım bizde bunların ataları var
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı bulbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba kardes fotograftaki resimde debriyaj vidasinin etrafindaki yuvarlak 3 delikli cemberi cikartip motoru calistirmistim zarar vermis olabilirmi birde kapak vidalarinin oldugu yerden yag akitiyor neden acaba bilgin varmi selam
    selam o kapak takılı değilken debriaj çalışmaz sadece motora hiç bişey olmaz.Yağ damlatmasıda ordaki sacın etradını kaplayan lastik oring var belki o sende yoktur ondan olabilir yada yağını fazla koyduysanda taşma yapıyor olabilir ordan.
    MoToCroSS RuLeZZ

dj_bixi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 1992
    slm millet bende mz ciyim aranıza katılmış bulunyorum 92 mdl mz sahibiyim canavar maaşallah

ha bu arada motoru biraz elden geçirmem lazım 4 sinyal arka stop (komple) koltuk döşeme km ve devir saati bana ne kadara mal olur en ekonomiğinden yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    km devir saati ikisi birden 100 lira filan sinyaller 10 lira koltuk kılıfı'da 5 lira olması lazım.Konya'daki fiyatları yaklaşık bunlar.
    MoToCroSS RuLeZZ

usta bende mz var 92 model bi sorun var bu aralar ikici viteste boşa düşü yor

bulbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz etz 1992
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam o kapak takılı değilken debriaj çalışmaz sadece motora hiç bişey olmaz.Yağ damlatmasıda ordaki sacın etradını kaplayan lastik oring var belki o sende yoktur ondan olabilir yada yağını fazla koyduysanda taşma yapıyor olabilir ordan.
    aleykumselam kardes o kapagi monte yapmak icin uc tane vida deliklari var oradan kaciriyor dedigin lastik saglam ogreneyim dedim proplemi nedir satacam 5 ci viteste 105 km yapiyom devir saati 5 motor catlayacak gibi oluyor ama 105 i gecmiyor yakit tuketimide cok fazla herkese hayirli surusler

Alıntı sinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee birazda konuya resimler eklemek lazım devamı gelecek

brinci fotodaki mz fiyati 2004 model 1000 cc fiyati 9000 euro hollandada

Motosikleti
    MZ ETZ 251 1992
    killing_machine cevap için teşekkür ederim ben mersideyim burda ben de ufak bi araştırma yaptım fiyatlar hemen hemen aynı durumda
    onun adı MZ; herkez bineMZ

Motosikleti
    MZ ETZ 251 1992
    arkadaşlar motoru satmaya karar verdim 92 model 60000 km de kırmızı avrupa etz 251 zinciri ve körüğü değişecek sizce fiyatı ne kadar olur satmam için tavsiye edeceğin bi fiyat varsa bilgilendirmenizi istiyorum

Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı dj_bixi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    killing_machine cevap için teşekkür ederim ben mersideyim burda ben de ufak bi araştırma yaptım fiyatlar hemen hemen aynı durumda
    ben teşekkür ederiim.motoru hırpaladıysan 750'den sat ama motorun durumu iyise 1.000 ytl ve yukarında sat.
    MoToCroSS RuLeZZ

Motosikleti
    MZ ETZ 251 1992
    aslında hırpalanmış durumda biraz ama fazla da deil ben yine de 450-500 civarı veren olursa satmayı düşünüyorum çooooook acil para sıkıntım var 1 veya 2 ay içinde de yeni bi tane alırım sanırım :S

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    evet mz ciler sahibinden.com da markamız kanuniden ayrılmış valla benim hosuma gitti bu saatte hadi hayırlı olsun bakalım
    Now the world is gone. Im just one.

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet mz ciler sahibinden.com da markamız kanuniden ayrılmış valla benim hosuma gitti bu saatte hadi hayırlı olsun bakalım
    demekki sahibinden.com a yazdığım mail işe yaramış, durumu inceleyip uygun görüldüğü taktirde değişiklik yaparız demişlerdi

evet nerede kalmıştıkk..

Motosikleti
    mz 251
    mz kullanmak çok zevkliymiş.mz farkını hemen ortaya koyuyar diğer motorların yanında
    bu arada fotolar şahane

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Üstündeki Motora Bak BEe Motoru Bile Yetiyor Zaten
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck

......

kendisi geçen gece 01.30 sularında köprü çıkışında yaptıgım kaza sonucu aramızdan ayrılmıştır. (pert) malesef artık yalnızım

Motosikleti
    mz 251
    cok ğeçmiş olsun sergeant dostum umarım sende bir şey yoktur cok cok geçmiş olsun
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kendisi geçen gece 01.30 sularında köprü çıkışında yaptıgım kaza sonucu aramızdan ayrılmıştır. (pert) malesef artık yalnızım
    geçmiş olsunsana birşey olmamış Allah'tan...motorunda grenajlar filan gitmiştir mz'lere kolay kolay bişey olmaz.
    MoToCroSS RuLeZZ

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı mzcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok ğeçmiş olsun sergeant dostum umarım sende bir şey yoktur cok cok geçmiş olsun
    sagol dostum.. iyiyim fazla koruma kullanmam ama o gün mont kask eldiven vardı havalar sogudugu için. ufak tefek sıyrıklarla atlattım. bellik yoktu beli sakatladık biraz. aklınızda olsun belliği dikkate alın 2 gündür yatıyorum işe gidemedim..

Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsunsana birşey olmamış Allah'tan...motorunda grenajlar filan gitmiştir mz'lere kolay kolay bişey olmaz.
    bize arkadan bindirdikleri için arka taraf pert zaten. şase hafif yamuldu ama yinede saglam makina 15-20 m sürüklendim on kafada o arada gitti. hala tek parca ama pertlik oldu. çin malı bi alet olsa kürekle toplardık ordan.

bu arada MZ alınır haberiniz olsun..

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    usta çok geçmis olsun hakikaten üzüldüm sana acil şifalar dilerim kendine çok iyi bak...

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı champion77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta çok geçmis olsun hakikaten üzüldüm sana acil şifalar dilerim kendine çok iyi bak...
    sagol kardeşim eyvallah..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler