Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    sağol dostum cevabın için gayet güçlüymüşler en azından benim için. son kullandığım motor vespa px200 dü vespalarda sağlam motor fakat beni tatmin etmiyordu şimdi bir mez almayı düşünüyorum umarım aradığımı onda bulurum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı champion77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol dostum cevabın için gayet güçlüymüşler en azından benim için. son kullandığım motor vespa px200 dü vespalarda sağlam motor fakat beni tatmin etmiyordu şimdi bir mez almayı düşünüyorum umarım aradığımı onda bulurum teşekkürler.

alma bu saatten sonra ugrasırsın eskisi gibi parcası ustası kalmadı kimse ugrasmıyor ugrasmaya calısanda yapamıyor vespadan sonra kan kusturur sana dogruya dogru
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    mz 251
    champıon 77 dostum bencede artık bu saat ten sonra alma parcası kalmadı anlayan kalmadı anlayanda yüzüne bakmıyor zaten iki zamanlı eski makina hiç uğraşma
    ha kendin anlıyorsan tamirinden dilinden o zaman temiz bir tane bulabilirsen al
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    mzcı ustam tamir işlerinden anlarım gerçi hiç mez tamir etmedim ama iki zamanlı motorlar genelde birbirine benziyor birzamanlar 72 model rus malı motosikletimiz vardı hurdadan alıp toplamıştık ayrıca vespamda iki zamanlıydı genelde tamirini kendim yapardım ama parçası kalmadı diyorsunuz halbuki bu forumda yazılanları baştan sona kadar okudum mz lerin yedek parçaları bol diye yazmışlardı nasıl oluyor anlamadım şimdimi bitti?

Motosikleti
    mz 251
    champıon 77 arkadaşım parcası var ancak mz leri üç dört kategoride toplayabiliriz aslında alman olanlar kanuni olanlar seyhan olanlar kartal direksiyonlu olanlar bazı parcaları birbirini tutmuyor bu bir satıcı da önemsemiyor bir de kaliteli orjinal parca bulmak sıkıntı yani aldığın parca yan sanayi ve iki ay sonra yine sorun yaşıyorsun şu anda ustalar çin motorlarına bakıyor sök tak değiştir kullanıcıları acemi onlardan para kazanmak kolay adamlar ugraşmıyor jawa ymış mz miş ya kendin toplaycaksın ya da kanka olduğun bir tamircin ama temiz bir motor alırsan al yine de orjinal saşesi düzğün sagıyla soluyla cok oynanmamış bir mz bulabilirsen al dostum zaten para etmiyor çinli den yine de iyidir

Motosikleti
    teşekkürler dostum dediğin gibi çin malları piyasayı aldı götürdü tamirciler bayram ediyor her tamircinin önünde enaz 15 tane çinli bekliyor çinli almayacağıma göre ben yine iyi bir mez bulursam alırım acelesi yok zamanımda çok. yorumun için teşekkürler görüşürüz..

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    kardes bu kadar meraklıysan benim mz i veriyim sana kullanacak birine vermeyi düşünüyorum madem sen ugrasırım diyorsun 1999/251 düşünürmüsün

Al bi MZ Hayatından BEZ :D:D :D :D
    [COLOR="Red"]:):):)KARA YOLLARINDA DEGİL!! sENİN KOLLARINDA ÖLEYİM.ÖLÜMLE DANS EDEN ŞÖFÖR YAMAHA R6..):):)[I][B][/B][/I][/COLOR]

Motosikleti
    AGUSTA
    mz motoru olanlara tamir konusunda yardımcı olabilirim bilginiz olsun
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    bende 91 model 251 sahıbıyım..bıkac sayfa gerıde "mzci" 251 in 3 lıtre yaktıgını soylemıs ki buda km de 10 ykr bile etmiyo..yakıt nasıl bu kadar dusebılıyokı??walla ben orjınal karburator sılındır ve ateslemeyle dusuremedım bu kadar..

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    orjinal karburatoru cok yakar zaten 125lik çinli karburatoru takacaksın bak nasıl az yakıyor

ilgilenen varsa benim makina http://www.sahibinden.com/emsalsiz_1...XQQdisplayitem

Motosikleti
    mz 251
    si be mol arkadaşım yakıt dediğim ğibi 3 lt 100 km bu işin sırrı ise bende
    jawa cı arkadaşım al bi mz hayatından bez demiş ama ben jawa yı da cok iyi bilirim mz i de

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı mzcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    si be mol arkadaşım yakıt dediğim ğibi 3 lt 100 km bu işin sırrı ise bende
    jawa cı arkadaşım al bi mz hayatından bez demiş ama ben jawa yı da cok iyi bilirim mz i de
    mzci 251 kmde 100binlira yaksaydı hala hayatta olurdu para ederdi bizim motorlar be ucma bu kadar

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    kucuk memeyle karburator ignesını en asaa cekmeyle ve sag serıtten 30km hızla gıtmeyle BELKI 4 lıtreye falan dusebılır..
    bu arada bı mz ıcın pazarlık yapıyorum..kendısı 88 model uzun sase orjınal 6000km de yesıl renkte we unıversıteden hocamın motoru..gorunce ınanamadım..motorda en ufak bı yag benzın lekesi hatta çizik bile yok..psiko adam evınde salona koyuyo motoru gıttıgımde salonda ınceledım motoru ısallah anlasırız..motoru alırsam son sahıbı ben olucam galıba

Motosikleti
    mz etz 251
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kucuk memeyle karburator ignesını en asaa cekmeyle ve sag serıtten 30km hızla gıtmeyle BELKI 4 lıtreye falan dusebılır..
    bu arada bı mz ıcın pazarlık yapıyorum..kendısı 88 model uzun sase orjınal 6000km de yesıl renkte we unıversıteden hocamın motoru..gorunce ınanamadım..motorda en ufak bı yag benzın lekesi hatta çizik bile yok..psiko adam evınde salona koyuyo motoru gıttıgımde salonda ınceledım motoru ısallah anlasırız..motoru alırsam son sahıbı ben olucam galıba
    al bi mez ölene kadar gez ... mz konuşurr....

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşlar merhaba dün kısa bir ğezi yaptık yine kırşehir hacıbektaş nevsehir ürğüp ğöreme avonos vs pazar sabahı eşimle beraber saat 10 ğibi cıktık akşam 19 da eve döndük aceleden fotograf makinasını almayı unutmuşuz keşke alsakta resimlerden cekseydik toplam yol 295 km iki kişiyle o sıcakta artı yük kontak kapatmadan ürğüp hariç dönüştede hacıbektaş şenliklerine de katıldık sıcaktan öldük ama tam 30 ytl benzin 4 ve 5 viteslerde en az 80 km hızla turu tamamladık yedek buji yok buji anahtarı yok

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    arkadaşlar merhaba dün kısa bir ğezi yaptık yine kırşehir hacıbektaş nevsehir ürğüp ğöreme avonos vs pazar sabahı eşimle beraber saat 10 ğibi cıktık akşam 19 da eve döndük aceleden fotograf makinasını almayı unutmuşuz keşke alsakta resimlerden cekseydik toplam yol 295 km iki kişiyle o sıcakta artı yük kontak kapatmadan ürğüp hariç dönüştede hacıbektaş şenliklerine de katıldık sıcaktan öldük ama tam 30 ytl benzin 4 ve 5 viteslerde en az 80 km hızla turu tamamladık yedek buji yok buji anahtarı yok
    senin km fazla atıyor olmasın

Motosikleti
    mz 251
    aklıma ğeldi bir aralar ama yaptığımız yol belli ğüzergah belli ğitiğim yerleri arabamla da ölçüyorum zaman zaman tamamen dogru zaten kimse inanmıyor motor ustasıda inanmadı depoyu boşalttı 1 litre benzin koydu benzin bitene kadar dolaştık tam 32 km adam kahroldu bu nasıl bir mz diyor bizdekiler neden içiyor diyor

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    aklıma ğeldi bir aralar ama yaptığımız yol belli ğüzergah belli ğitiğim yerleri arabamla da ölçüyorum zaman zaman tamamen dogru zaten kimse inanmıyor motor ustasıda inanmadı depoyu boşalttı 1 litre benzin koydu benzin bitene kadar dolaştık tam 32 km adam kahroldu bu nasıl bir mz diyor bizdekiler neden içiyor diyor
    valla istanbulda olsan bigün degişelim diycem mezleri valla cok iyi hocam ne diyelim benzini bitiriyor beni basmadanda yapamıyorum bastıkcada iciyor satıyorum artık içim gitsede sırf benzini için

Motosikleti
    ETZ 251
    Selam MZ aşığı arkadaşlar.
    ben yakıttan tasarruf etmek için ETZ 251 MZ Motosikletimin 118 karbiratör memesibe 35 lik tel taktık. ve daha öncedende kalbiratörün ayarlarıyla oynamıştım, şimdi kalbiratörün hava ayarını en iyi performans için nasıl tuttururum. bilgisi olan arkadaşlardan tarif etmelerini rica ederim.
    dün gece iyice oynadım şimdi motur vurultulu çalışıyor.
    lütfen servise götür diye cevap yazmayın onlarda kaba taslak rasgele ayarlıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler