Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AGUSTA
    parça sıfırsa fiyatı normal
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    herkese merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım katılış sebebini kısaca açıklamak istiyorum bir süre önce mz motosikletlerin nasıl motorlar olduğunu araştırmaya başladım eyer benim için uygunsa ilerde birtane almayı düşünüyorum biraz motor bilgim var özellikle iki zamanlıları daha iyi tanıyorum hem rahat hem hızlı özelliklede güçlü motorları severim tam mz leri araştırırken sizin sitenize rastladım ve bu zamana kadar yazmış olduğunuz tüm mesajları okudum ve sizlerin sayesinde mz hakkında epey bilgi sahibi oldum bu foruma mesaj gönderen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum sağolun..

poyraz06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BULURSAK UYGUN BİŞEY ALACAZ
    selam bugün çağlayandaki sahanın yanındaki kanuni srvisini aradım telefou bir bayan açtı servisleri olup olmadığını motosiklet tamiri yapıyorlarmı diye sordum bayan yapıyoruz dedi (herşey normal buraya kadar) birtane mz 301 seyhanım olduğun ve kompile motor ve şanzıman yaptırmak istediğimi söyledim bana arızasının ne olduğunu sordu bende herangi bir arızası yok sadece sıfırlamak istiyorum dedim bayan bana uğraşamam diyip telefonu suratıma kapattı bu nasıl iş anlayışıdır bu nasıl ticaret ahlakıdır bu nasıl müşteri memnuniyetidir anlamadım
    ŞİMDİ mz 301 in motor ve şanzımanını kaça yaptıra bilirim ve bunu yapacak kaliteli bi usta bilen gören tanıyan arkadaşlardan yardım bekliyorum bide üç aşa beş yukarı fiat konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olurs sevinirim
    ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR ODA BUGÜNDÜR

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı serdar58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş burda bi tamirciye sordum 100 lira dio bukadar pahalı olabilirmi? yoksa beni kazıklamayamı çalışıyo
    Ucuza bulmuşsun.... Kullanılmışlarını 80 ytl ye veriyorlar.... Bulabilirsen alman karbüratör al... Hem yakıt azalır hem de daha iyi performans alırsın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    AGUSTA
    Alıntı poyraz06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bugün çağlayandaki sahanın yanındaki kanuni srvisini aradım telefou bir bayan açtı servisleri olup olmadığını motosiklet tamiri yapıyorlarmı diye sordum bayan yapıyoruz dedi (herşey normal buraya kadar) birtane mz 301 seyhanım olduğun ve kompile motor ve şanzıman yaptırmak istediğimi söyledim bana arızasının ne olduğunu sordu bende herangi bir arızası yok sadece sıfırlamak istiyorum dedim bayan bana uğraşamam diyip telefonu suratıma kapattı bu nasıl iş anlayışıdır bu nasıl ticaret ahlakıdır bu nasıl müşteri memnuniyetidir anlamadım
    ŞİMDİ mz 301 in motor ve şanzımanını kaça yaptıra bilirim ve bunu yapacak kaliteli bi usta bilen gören tanıyan arkadaşlardan yardım bekliyorum bide üç aşa beş yukarı fiat konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olurs sevinirim

gittiğin yeri biliyorum karı koca oğul kız hepsi beraber çalışıyorlar tam aksi ve karınları tok ukala insanlar tamircilik hayaını bilmeyen görgüsüzler
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    kadıköy baymoto dan uzak durda nereye gidersen git
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    mz 251
    benim tamirle ilğili bi sorunum yok cok iyi bişr tamircim var adamla dostuz zaten kendimde anlıyorum ufak bir tamirhanem var kendim yapıyorum yakındaki arkadaşlarada yardım ediyorum söküyorum topluyorum zaten zevk aldığım şey gecen bi 151 mz in şanzımanı söküp toparladım hayrıma
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    94 model 251 mz
    vay be bole bı tane usta arkadas karısımı bısey herkese lazım
    yolun dogru ıse herzaman savas

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    arkadaslar bana 251in rolanti ayar vidası lazım elinde olan kalan vs varsa goruselim 20lira istiyor birisi veresim yok ama vereceksemde yabancıya gitmesin varsa elinde olan neyse degeri almayı düşünüyorum onun yerine uydurabilecek bi bildigi olan varsada yazarsa sevinirim

bulbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz etz 1992
    selam arkadaslar ben mz etz on ve arka ic lastik alacaktim ama numarasini bilmiyorum ôn dis teker numarasi 3.00-18 47.s arka dis teker 3.50-16 58 p bu numaralara goremi ic lastik alacam birde vites kutusuna katilan yag siyah tapanin oldugu yerden yag atiyor acaba neden 900 gr yag katiyorum oda normal selamlar

Alıntı mzcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tamirle ilğili bi sorunum yok cok iyi bişr tamircim var adamla dostuz zaten kendimde anlıyorum ufak bir tamirhanem var kendim yapıyorum yakındaki arkadaşlarada yardım ediyorum söküyorum topluyorum zaten zevk aldığım şey gecen bi 151 mz in şanzımanı söküp toparladım hayrıma
    bu yazıyı okuyunca merak ettim bu şanzımanı toplanan 151 mz kaç model kaç sene sinde çıktı kısacası 151 mz varmı.
    [COLOR="Blue"][B][I]GÜNEŞİN BATTIĞI YERDE::gleam::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    mz 251
    bülbül arkadaşım motoru fazla sıkıştırırsan ordan yag atar bu durum normal dir yag tahliyesi ğibi bir şey
    speedy 26 arkadaşım mz lerin 151 likleri de var 92 model di sanırım orjinal almandır onlar kanuni tarafından hiç bir zaman üretilmemişlerdir hepsi almanyadan ğelmiştir

görsellerde mz 150 yazarsan cıkıyor o motor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    150 Mz İlk motorum %100 Alman malı 150 Mz'lerin Türk malı yok hepsi Alman 3 lt yakıyor ve performans bir hayli iyi 251 Mzler'in yakıt tüketimi nedir ?

Mz Etz 150 ;

Motosikleti
    mz 251
    bendeki 251 mz 100 km de 3,5 litre yakıt tüketiyor

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    öncelikle herkese selamlar. mz sahipleri olarak sizlere bir kaç sorum olacak. bu mz lerin grenajlı hali varmı? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı COMPACT5555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selamlar. mz sahipleri olarak sizlere bir kaç sorum olacak. bu mz lerin grenajlı hali varmı? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    olmazmı.. http://www.sahibinden.com/bakimli_fu...XQQdisplayitem
    ilandaki kendi motorum. 99 kanuni üretimi. orjinal ismi saxon fun.
    rotax motorlu 500cc liğide var aynı makinanın. mz country diye gecer.

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmazmı.. http://www.sahibinden.com/bakimli_fu...XQQdisplayitem
    ilandaki kendi motorum. 99 kanuni üretimi. orjinal ismi saxon fun.
    rotax motorlu 500cc liğide var aynı makinanın. mz country diye gecer.
    cevabınız için teşekkür ederim. bence grenajlı mz çok daha güzel ötekinden.
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    evet benimde hosuma gider fun modeller. ama düştügü zaman kafayı kolay kırar. deposuda klasige gore pahalıdır. yinede şekli yeter sırf şekli için binen çoktur benim gibi.

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    merhaba arkadaşlar mzlerin beygir gücünü bilen varmı özellikle 251 ve 301lerin bilen varsa yazarsa sevinirim teşekkürler...

Motosikleti
    mz 251
    251 mz 21 beygir 301 mz 23 beygir gücün dedir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler