Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi

Dostum o orjinal Mz değil ki toplama onlar sıradan 125 cc 4 zamanlı motorunu Mz'nin kasasına takmışlar..Mz'in tadını o makinada alamazsın söyleyim..

Hiç değilse orjinal 150 cc Mz alsaydın ;

2 Zamanlı Son hızı 145 km/h yakıtı 3 lt çok seri bu seriliğin karşısında 3lt yakı çok az bence..
    arkadaşta zaten 91 model etz 251 vardı.
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi

Dostum o orjinal Mz değil ki toplama onlar sıradan 125 cc 4 zamanlı motorunu Mz'nin kasasına takmışlar..Mz'in tadını o makinada alamazsın söyleyim..

Hiç değilse orjinal 150 cc Mz alsaydın ;

2 Zamanlı Son hızı 145 km/h yakıtı 3 lt çok seri bu seriliğin karşısında 3lt yakı çok az bence..
    toplama derken sonradan sahibi tarafından yapıldığını kast ediyorsanız yanılıyorsunuz.

çünki bu motor 2001 yılında sıfır alınırken bende vardım.

7 senedir gözümün önündeydi ve fazla kullanılmıyordu,kuzene ucuz işi öğreneceği bir motor olduğu kanaatine vardığım için aldım.

dün 100 km riva gezisini sorunsuz bitirdi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Arkadaşlar bu Mz'ler hiçte fazla yakmıyor..2 Zamanlı Alman Malı 150 cc Mz Ybr125 ile aynı yakıyor..Üstelik çok daha seri..

Motosikleti
    AGUSTA
    alın bakalım size mz in dedesi kendi motorum 2 tane var elimde
    alman olsun kömürden olsun
    aşağıda gördüğünüz depo kapağıda o yıllar arasında düzenlenen 6 gün 6 gece yarışlarında bu model motorlar şişmediğinden o yılki bütün bu model mezlere bu kapakları hatıra vermişler !!!!

EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

bulbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz etz 1992
    motoru yikayip 2 km sonra stop etti demistim ustaya goturdum elektrik kutusu yanmis eloktronik ateslemenin otekilerden ne gibi ozelligi var benimki elektronik ateslemeli

Motosikleti
    mz 251
    beyin yanmış ğaliba gecmiş olsun su kacmıştır platine cevirt olmazsa beyin bulamazsan veya pahalı ğelirse platin taktır
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    AGUSTA
    hiç elektronik motor platine çevrilirmi yaaa boş ver dostum elektronik her zaman elektroniktir
    platinlide ayar kaçar kömür sarar konjektörde sorun olur akü biter şarz yapmaz
    ama elektronikte öle bir sorunun olmaz kısa devre yapmadan sana bir sorun teşkil etmez
    yukarıdaki resmini koyduğum mz in 2 side kendim tarafından elektronik sisteme çevrilmiştir
    hemde kendi ddeğil honda sisteminde
    sen sen ol elektronik sistemden vaz geçme sonra başın ağrır
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

Motosikleti
    mz 251
    elektronik sistemin cok daha üstün olduğunu bende biliyorum ama parcasını bulamazsan yada cok pahalı ğelirse bir alternatif olabilir ayrıca kompresör düşükse elektronik ateşlemeden zor calışır motor platin takarsan ateşlemeyi ğüçlendirip avans ayarıyla bir müddet daha idare edebilirsin

Motosikleti
    AGUSTA
    bu konuda arkadaşım haklı

Motosikleti
    mz 251
    arkadaslar mz 251 lerin parca fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirm
    tesekkürler

Motosikleti
    mz etz 251
    Alıntı kaplan01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar mz 251 lerin parca fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirm
    tesekkürler
    ewet bende de 98 251 mz var ve parça fiyatları nerede daha uygun oldugunu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Motosikleti
    AGUSTA
    arkadaşlar istanbuldaysanız sirkecide sürat motor var oradan bula bilirisniz

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı kaplan01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkürler
    kuralkanın sitesinden ogrenebilirsin artı üye olup siparişte verebilirsin istedigin bayiden alırsın parcayı
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    mz 251
    verdiginiz cevaplar için tesekkür ederim

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı mein_führer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alın bakalım size mz in dedesi kendi motorum 2 tane var elimde
    alman olsun kömürden olsun
    aşağıda gördüğünüz depo kapağıda o yıllar arasında düzenlenen 6 gün 6 gece yarışlarında bu model motorlar şişmediğinden o yılki bütün bu model mezlere bu kapakları hatıra vermişler !!!!

hocam kapagı satmayı düşünürmüsün ?
    Now the world is gone. Im just one.

bulbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz etz 1992
    mrb arkadaslar 93 model mz var bende satmayi dusunuyorum 91 model alacam mz saxon 301 arka celik cant nr mt65 3.25-16 acaba 93 veya 91 modellere uyarmi on cantin nr yok galiba oda arka cantla nr ayni sanirim tesekurler

Motosikleti
    mz 251
    avrupa mz lerin kasnak çapları içindeki balatalar içinde kullanılan altığen takoz biraz daha farklı yani daha kaliteli bir kaç mm daha kalın ama bir şekilde oldurabilirsin kolay ğelsin

Motosikleti
    1991 etz mz 251
    selam arkadaşlar ben yani katıldım aranıza 91 model bir 251 im var. karbüratör bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar mz 251 karbütatör fiyatlarından haberiniz varmı

Motosikleti
    94 model 251 mz
    aramıza hos geldın dıyelımde kardes kuralkanın sıtesınde belkı olabılır bı oraya bak ıstersen
    yolun dogru ıse herzaman savas

Motosikleti
    1991 etz mz 251
    kardeş burda bi tamirciye sordum 100 lira dio bukadar pahalı olabilirmi? yoksa beni kazıklamayamı çalışıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler