Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    94 model 251 mz
    yaf ben bu motoru gecen yaz sonunda mersın forum avm cıvarında gormustum galıba motor gercekten guzel gorunuyo ama cogu yerını degıstırmıssın guzelım mzın orjınallıgı kalmamıs (bı motor blogu yag deposu )benzın deposunu bıle degıstırmıssın kardes yanılmıyorsam

bıldıgım kadarıyla mzlerın on suspansıyonları bayagı gelısmıstır .senın makınada sen on tarafı kısaltmıssın bu sorun olabılır ılerde cunku herkes bılırkı mzlerı buyuk cagunlukla on frenı durdurur ve frene bastıgında o orjınal suspansıyonlar bayagı bı esner bu senın kullandıgın suspansıyonlar o sekılde yapabılecekmı
    yolun dogru ıse herzaman savas

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250cc Chopper
    BENZİN FİYATLARI
    İyi Günler,
    Benzin fiyatlarının, birkaç ay içinde bugünkü seviyelerden (3,39 YTL/Litre) % 20 oranında artış göstererek
    4,20 YTL/Litre
    seviyesini ulaşacağı söylenmektedir.

Fiyatların inmesini mi istiyorsunuz?
    BU MÜMKÜN !
    Bu nedenle harekete geçmeliyiz.
    HEMEN ve aklımızı kullanarak!

Geçen yıl, 'Bir gün benzin almayın!' diye boykot önerileri yapılmıştı.
    Petrol şirketleri buna gülmekteydi, çünkü pazartesi günü almadığımız benzini salı günü alacağımızı biliyorlardı.
    Bu onlar için küçük bir aksaklıktı ama problem olmamıştı.

Bir kişi olabilirliği yüksek bir plan oluşturdu ve
    EĞER İSTERSEK GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ !
    diye yola çıktı.
    Okumaya devam edin ve ikna olursanız bize katılın.

Kurşunsuz benzin'in litresi şu anda Fransa'da
    2,45 YTL/Litre
    BU BÜTÜN PETROL DEVLERİ TARAFINDAN SOYULDUĞUMUZUN FARKINDAYIZ DEMEKTİR.

Hatırlar mısınız, fiyatları 2 YTL'ye çıkartırken dünyada petrol rezervlerin tükenmeye başladığını söylüyorlardı.
    Şu anda petrol kıtlığı falan yok ve 35 yıl öncesinden daha fazlasına sahipler.
    O zaman petrol fiyatları 0,20 Euro/Litre idi.

Bu nedenle agresif bir yol izleyerek tüketicilerin her zaman borsaları ve fiyatları kontrol ettiklerini göstermemiz gerekiyor. Fiyatların düşüşe geçmesini sağlamak için, petrol şirketlerinin en hassas oldukları bölgelerinden vurmak gerekiyor:
    BU DA ONLARIN CÜZDANINDAN DEMEKTİR!
    BUNU GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ!

NASIL MI?
    Hepimizin, araçlarımıza bağımlı olduğumuzu biliyoruz ve benzinsiz bir yere gidilemeyeceğini biliyoruz.
    Buna rağmen, fiyatlar üzerinde büyük bir etki yaratabiliriz:
    ORTAK HAREKET EDEREK bir FİYAT SAVAŞI başlatabiliriz!!!

Önerimiz:
    Sene sonuna kadar aşağıdaki iki petrol şirketlerinden BENZİN ALMAYALIM:

TOTAL VE SHELL

Bi Düşünün!
    En büyük iki petrol şirketi benzin satamadığı takdirde fiyatları zorunlu olarak düşürmek zorunda kalacak ve bu da hemen fiyat indirme savaşını tetikleyecektir.
    Hedefimize ulaşabilmek için ise milyonlarca TOTAL ve SHELL müşterilerine ulaşmamız gerekiyor.

YAPILMASI
    GEREKEN ŞU!

Ben bu maili yaklaşık 30 kişiye gönderiyorum.
    Bu gönderdiklerimden hepsi 10'ar kişiye daha gönderse 300 kişiye ulaşmış oluruz.
    Bu 300 kişi ise 3.000 kişiye gönderecek....
    Bi sonraki derken gönderim 3 milyon kişiye ulaşır, vs..

Hepimiz aynı gün 10'ar kişiye iletirsek, bir hafta içinde! bu petrol devlerine savaş ilan etmiş
    300 MİLYON kişi olabiliriz
    EVET, KAZANABİLİRİZ,
    ANCAK.......
    Hedefimize ulaşana kadar;

TOTAL ve SHELL

haricindeki benzin istasyonlarından
    ALMALIYIZ
    Bu nedenle bu e-postayı iletmenizi rica ediyoruz!
    VAR MISINIZ bu savaşı kazanmaya?
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

sürücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ETZ MZ 301 - 1991
    proggressive bana da göndermiş olduğun mesajı herkese attım arkadaşım saol bilinçli tüketici olmak bu olsa gerek yeter artık her gün hergün zam bu nasıl iştir anlamadım.

ocean84 evet bu motoru mersinde her yerde görmüş olabilirsin özelikle forumda MZ den pek anlamıyorsun galiba üzerinde ki depo 150 lilik MZ in deposu az bulunan bi depo ön süspansiyonlara gelince ben 2 yıldır biniyorum hiç bir zorluğunu çekmedim gayet iyi ya problem yok yani fren konusuna gelince 100 km/h giden bi motorsikleti arka frenin durdurması çok zor zaten özellikle Mz gibi ağır ve durdurulması zor olan bi motoru ama fren hala aynı çakı gibi basmak yetiyor tabi dikkatli basıyoruz nede olsa hidrolik ve benim motorumun orijinalliği hala duruyor tek değişeni arka honda kuyruğu diğerleri zaten MZ e ait olan parçalar sadece 150lik 251 ve 301 farkı var ama sonuçta MZ...

Motosikleti
    94 model 251 mz
    ben ankarada ve cevre ıllerde pek rastlamadım 150 lık mzlere ve ondan dolayı tıpı gorunusu ve benzın deposu hakkında bı bılgım yok kardes makinana görünüs olarak bi dicem yok hatta hosuma da gıttı benım takıldıgım konu suydu guzel gorunebılır hızlıda gıdebılır ama teknık bı sorun yada hata yapıyomu yanı klasık mzlerın burnu hafıf yukarda olur arkası yere yakın olur (burnuna gore ) senın makınada ıse burnu ındırmıssın arka tarafı degıstırmısın )hızlı gıderken sorunu oluyormu yada donuslerde felan savurması oluyomu

Motosikleti
    mz etz 251

herkese merhaba

herkese mutluluk dolu günler diliyorum.
    bilmem hatırlar mısınız.
    geçenlerde ön fren hidrolik kafası bozuk diyordum ve ankarada yana yana conta aramıştım ya...
    işte conta bulamadım. ama arka frenle samsuna gittim. çok da rahattı.
    ve sonunda Çarşamba'da parçayı buldum.
    şimdi ön fren taş gibi sapasağlam.
    hepinize selamlar.

Motosikleti
    94 model 251 mz
    kazasız belasız gıtmıssın cok sukur parcayıda bulmussun o da guzel

sürücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ETZ MZ 301 - 1991
    aksine virajlarda daha güzel ve rahat dönüyorsun yani öünün alçalması birazda manevrayı rahatlattı die bilirim. çok kullanışlı rahat fazla indirmemek şartıyla ama ön ve arka lastiklerde ince olunca virajlara rahatlıkla giriyorum arka lastik zaten viraj lastiği... bu arada Mz ile ilgili yedek parça sorununuz olursa haberim olsun beyler mersinde bu parçaları bulmak mümkün burda bulamazsak bile siparişle getirilebiliyor yanii...iyi günler...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    arkadaşlar az önce 2000 model 125 lik 4 zamanlı bir MZ satın aldım,orjinal 19000 km de motor hiç açılmamış ve aralıklı sürelerle yatmış.

yalnız model olarak supersport diye geçiyor,sordum pek bilen yok.

devir saati kırılmış söküp attım tamamen dağılmıştı ve koruma demiri yok yaptırmamız için numune görmemiz lazım.

60 km den sonra titreşim had safhada.

motoru kullanacak olan kuzenimin ilk motoru, bu model ile her türlü bilgi paylaşımına açız
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce 2000 model 125 lik 4 zamanlı bir MZ satın aldım,orjinal 19000 km de motor hiç açılmamış ve aralıklı sürelerle yatmış.

yalnız model olarak supersport diye geçiyor,sordum pek bilen yok.

devir saati kırılmış söküp attım tamamen dağılmıştı ve koruma demiri yok yaptırmamız için numune görmemiz lazım.

60 km den sonra titreşim had safhada.

motoru kullanacak olan kuzenimin ilk motoru, bu model ile her türlü bilgi paylaşımına açız
    arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun.güle güle kazasız belasız kullan.devir saati önemli değil ama koruma demirini taktır bunun için örneğe gerek duymaman lazım bi parçacıya git çin mallarının koruma demirlerine bak.muhakkak biri uyacaktır.motorunu bilirim normal 125 liklerden daha seri ve ataktır.
    0538 208 39 04 A (rh)+
    motorcu olmak bi ayrıcalıktır her insan motora binebilir ama her insan motorcu olamaz

Motosikleti
    Comet
    bugün aldığım mz 125cc 4 zamanlı 2000 model 19000 km de

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bir şey dikkatimi çekti!! motoru eski cg 125 titanın motoruna çok benziyor!!

Motosikleti
    pioner 125
    selam en ufağından bi sorum olacak ben bi mz almak istiyorum ama boyum 190 sizce mz bana uygun bir motormudur

Motosikleti
    94 model 251 mz
    benım boyd a185 cm kardes rahat olur merak etme

Motosikleti
    mz etz 251
    Alıntı ocean84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız gıtmıssın cok sukur parcayıda bulmussun o da guzel
    teşekkür ederim. umarım senin işin de rast gider

Motosikleti
    Comet
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey dikkatimi çekti!! motoru eski cg 125 titanın motoruna çok benziyor!!
    aynen öyle parça ihtiyacımız olunca titan parçası alacakmışız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle parça ihtiyacımız olunca titan parçası alacakmışız.
    zaten duymuştum üzerinde titan motoru olduğunu ama emin değildim yinede!!o'zaman kanuni'nin ürettiği en sağlam motosiklet diyebiliriz

Motosikleti
    mz 251
    bu da benim makina mz 251 98 model tamamen orjinal değişeni yok lastiklerine kadar boyasına kadar

müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    250cc Chopper
    Alıntı mzcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu da benim makina mz 251 98 model tamamen orjinal değişeni yok lastiklerine kadar boyasına kadar

hayırlı uğurlu olsun.almanı sattın demek neyse kazasız belasız sürüşler dilerim.
    0538 208 39 04 A (rh)+

Motosikleti
    mz 251
    bu makinayı yeni aldım 98 model sadece iki yıl kullanılmış kapalı ğaraj 8 yıldır yatan makina binen yok muş cok bir arkadaş söyledi bunların modası ğeçtiğinden yüzüne bakan yok anca mz sevenlere yarar bende cok ucuz bir fiyata aldım bisiklet parasına nerdeyse
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    babaçi

Dostum o orjinal Mz değil ki toplama onlar sıradan 125 cc 4 zamanlı motorunu Mz'nin kasasına takmışlar..Mz'in tadını o makinada alamazsın söyleyim..

Hiç değilse orjinal 150 cc Mz alsaydın ;

2 Zamanlı Son hızı 145 km/h yakıtı 3 lt çok seri bu seriliğin karşısında 3lt yakı çok az bence..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler