Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki park halinde biri basarsa 3-4 saat yansa akü düdütto düdütto olmazmı sence...senin motor istopdaydı galiba...aslıda çok mantıklı ya...motor istopu bir kere kullanmışlığım yok...ne işe yarıyor onuda anlamıyorum...
    evet metehan abi benim dörtlü acil stop dügmesinde,ben 2 ay dörtlüsüz kullandım motoru ama acil stop dügmesini bende kullanmadım,acil bişey olsa ben anahtarı çıkarırım,
    seni bilmem ama benim motor gündüzleri çadır altında akşamları da garajda onun için sorun yok bende,sende gizli bi düğme yap.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    honda unutmuş dörtlü koymayı.
    gidip bizde hakkımız olan dörtlüyü aldık...
    facebook(Fazer Tutkunları)

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi ne diyosunuz bu makine iyimi? duz yolda ıstedıgım zaman 110-130 yaparmı km de ne kadar yakıo mete_han abı ve dıger abılerım benı bılgı sahıbı edersenız sevınırım sımdıden tesskkurler

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ne diyosunuz bu makine iyimi? duz yolda ıstedıgım zaman 110-130 yaparmı km de ne kadar yakıo mete_han abı ve dıger abılerım benı bılgı sahıbı edersenız sevınırım sımdıden tesskkurler
    110km/s yapar 130 biraz zor gibi stabil olarak.Fakat yakıtı azYakıt konusunda seni üzeceğini sanmam Gayet tutumlu bir alet.Km de 75-80 kuruş yakıyor.Fakat uzun yollara çok çıkıyorsan bu alet seni kesmez.daha doğrusu 150cc seni kesmez daha büyük aletlere bakmanı tavsiye ederim.Başlangıç için ideal
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    düz yolda 110 km 130 km rahat yapayım dersen 150cclik bir motordan bunu bekleme bu olay hondaya mahsus değil 150cclik motorla o iş çok zor 250cc ve üstü seni keser arkadaş

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Hala görmeyenleriniz varsa
    Honda CBF150 Reklamı
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana yardım eden tüm abilerime tesekkur ederim

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala görmeyenleriniz varsa
    Honda CBF150 Reklamı
    babam bu ne gidip bir cbf daha alıcam aşık oldum Çok güzel çekmişler reklamı
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makina iyi...ama ybr 125 hızından çok çok farkı yok...yani 125 lik farzet...biraz rampada 2 kişi tork hissedersin tek fark bu...110 a sabitlersin düz yolda...rüzgar varsa 100-105...rüzgar azsa rampa aşağı ise 120-125...çok çok süratli değil makina...ama sağlam...akşama kadar yağmur altında makina...işyerinin önünde yatıyo...çalışmada bi sorun yok...10.400 deyim ciddi problemi olmadı...2.elde temiz bulunursa alınır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    rüzgarda 90 ı geçmiyor bazen rüzgardan çok etkileniyor ybrden farkı geniş sele oturus ve sürüş pozisyonu daha iyi viraj alma yeteneği eksileri- parça kalitesi dıs plastik aksamı ve ilk çalıstırmada manuel jikle ybr de manuel ama motor stop etmiyor.

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgarda 90 ı geçmiyor bazen rüzgardan çok etkileniyor ybrden farkı geniş sele oturus ve sürüş pozisyonu daha iyi viraj alma yeteneği eksileri- parça kalitesi dıs plastik aksamı ve ilk çalıstırmada manuel jikle ybr de manuel ama motor stop etmiyor.
    onlar (-) bile değil ....................
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

Selam millet ben döndüm İstanbul'dan.Metehan arabadaki fotoğrafların ile forumdaki arasında çok fark var abi baya asık yüzlü imişsin;)
    Neyse şaka bir yana şu flaşör işi nedir abi taktırdınız mı nerelerde işe yarıyor bilgilendirirmisiniz.Birde benim ön ampül habire patlayıp duruyor,yenisini beyaz taktırmak istiyorum taktıran varsa tecrübelerini iletebilirmi, önerirmisiniz.Teşekkürler.

Motosikleti
    Kymco Agility
    Arkadaslar, Fatihte Yavuzselimdeki fotoğrafçının önünde duran siyah CBF'nin sahibi burdamı?

Buradaysa alnından öpmek istiyorum, bir makine bu kadar mı güzel yapılır, bu kadarmı enduroya benzetilir..
    Normalde CBF150'i beğenmeyen kız arkadaşım yanından geçerken "bu motor hangi marka? çok güzelmiş!" dedi..

CBF'e olumlu mutasyon geçirtmiş arkadaşımız. Umarım buradadır.
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    Daha önce direksiyonda sallanma şikayetim yüzünden jantımdaki balans alındı ve ön tekerlek garantiden yenilendi.Fakat aynı sıkıntı devam ediyor malesef.Servistekiler bişey olmadığını söylüyor.Ben başka ustalara gösterdim ön amörtisörlerin çok yumuşak olduğu ve mesafesinin kısa olduğu söylendi.Otobanda bile en ufak yoldaki bozukluk(göz ile görülmeyen!) direksiyonda titreme yapıyor.Ayrıca düşük hızlarda direksiyonda dengesizlik var özellikle 2 kişi.Sıkışık trafikte manevra yaparken direksiyon bir o yana bir bu yana hareket yapıyor dengemi bozuyor.Aynı sorunla muzdarip olanlar var mı?Yoksa bana mı sadece denk geldi??

Motosikleti
    Alıntı bcoskunsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet ben döndüm İstanbul'dan.Metehan arabadaki fotoğrafların ile forumdaki arasında çok fark var abi baya asık yüzlü imişsin;)
    Neyse şaka bir yana şu flaşör işi nedir abi taktırdınız mı nerelerde işe yarıyor bilgilendirirmisiniz.Birde benim ön ampül habire patlayıp duruyor,yenisini beyaz taktırmak istiyorum taktıran varsa tecrübelerini iletebilirmi, önerirmisiniz.Teşekkürler.

flaşörler için hafta içi gelmemi rica ettiler...vakit olmadığından erteledim...ama lazım...tavsiye ederim...

dostum inan doğal halim bu...ama sırıttım son fotolarda merak etmeyin...saçlarda sıfır ...surat buldog köpek gibi valla...neyse bugün ziyaretime Gınger geldi...eskiler bilir...siteden ayrılmıştı...bizim çılgın cbf 150 ci...o hırbo yüzünden motor aldım zaten aklıma girdi...hepinize selamı var...

hepinize derken Çağrı..Birol 78...Cihana Luxora...diğerlerini tanımam etmem diyo...

benim motura bakın tam amele işi...ama ellerim üşümüyo tavsiye ederim...keşke başka bişiy alsaydım karizmayı çizmeseydin ya...herkesde cbf var kardeşim...biraz farkımız olssun...

neyse kekoyu bi gezdireyim dedim...gel Nişantaşında takılalım biraz...marka seç diyom...avanak avanak bana bakıyo...

olm seç işte...Chrysler 300C..İnfinity..Q7..Cayenne...Pejo 307 cc...

neyse Porchede karar kıldık...biraz turladık...dedim fotolarımı çekde biraz şov yapayım ego patlasın falan derken üj bej foto yükleyelim dedim...yanlış anlamayında ayran içmeye Cayenne ile gidiyoz ...ee şofersin dediler kız vermediler...sizde biraz makina görün...

bizim Gınger aracı sadece yolda gördüğünden beyin kısa süreliğine off oldu...neyse bi kaç foto koyarsam kızmazsınız değelmi...reklamın iyisi kötüsü olmaz...

öncelikle markamız porche...bi besmele çeelim fotolara bakarken...3500 motor...295 beygir alet...gaza dokunduğun an arkaya yapışırsın...düz cayenne...

alın size insan halim...az tebessüm edem dedim...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    flaşörler için hafta içi gelmemi rica ettiler...vakit olmadığından erteledim...ama lazım...tavsiye ederim...

dostum inan doğal halim bu...ama sırıttım son fotolarda merak etmeyin...saçlarda sıfır ...surat buldog köpek gibi valla...neyse bugün ziyaretime Gınger geldi...eskiler bilir...siteden ayrılmıştı...bizim çılgın cbf 150 ci...o hırbo yüzünden motor aldım zaten aklıma girdi...hepinize selamı var...

hepinize derken Çağrı..Birol 78...Cihana Luxora...diğerlerini tanımam etmem diyo...

benim motura bakın tam amele işi...ama ellerim üşümüyo tavsiye ederim...keşke başka bişiy alsaydım karizmayı çizmeseydin ya...herkesde cbf var kardeşim...biraz farkımız olssun...

neyse kekoyu bi gezdireyim dedim...gel Nişantaşında takılalım biraz...marka seç diyom...avanak avanak bana bakıyo...

olm seç işte...Chrysler 300C..İnfinity..Q7..Cayenne...Pejo 307 cc...

neyse Porchede karar kıldık...biraz turladık...dedim fotolarımı çekde biraz şov yapayım ego patlasın falan derken üj bej foto yükleyelim dedim...yanlış anlamayında ayran içmeye Cayenne ile gidiyoz ...ee şofersin dediler kız vermediler...sizde biraz makina görün...

bizim Gınger aracı sadece yolda gördüğünden beyin kısa süreliğine off oldu...neyse bi kaç foto koyarsam kızmazsınız değelmi...reklamın iyisi kötüsü olmaz...

öncelikle markamız porche...bi besmele çeelim fotolara bakarken...3500 motor...295 beygir alet...gaza dokunduğun an arkaya yapışırsın...düz cayenne...

alın size insan halim...az tebessüm edem dedim...

metehan abi senden rica etsem yarın bu cayenneyi verirmisin bana deposunu doldurup 1 gün takılıyım şununla:D:D:D:D:D axık araba görelim yada yok yok q7 yi ver bana sen bana en güzeli :D araba görelim ama onlarda çok yakar yaw neyse 1 depoya bir gün dolaşırım herhalde :D

Motosikleti
    tükan senin haci....babay galiba benzinci....

dikiz aynalar konusunda bu size bir fikir olabilirmi...

cbfciler bu siteye uğramadan geçmeyin... A dan Z ye herşeyi bulabaileceğiniz cbf 150 sitesi...ikinci adresiniz...

http://cbf150.net/bb/viewtopic.php?t=367

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    bence dikiz aynaların güzel olmuş böylece hem dönüşlerdede direksiyonu çevirince arkanı göre bileceksin

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=8KulGFLppDo

üleynn şöle bi tekteker yapamadan gitmeyelim bu alemden...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    neyse bugün ziyaretime Gınger geldi...eskiler bilir
    hepinize selamı var...

aleyküm selam kardeşime
    ne zamandır görüşemedim onlada
    özledim valla
    benim CBF150 almama sebep de ginger'dır
    İyikide aldırmış ama
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler