Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 lira yan sanayisi10 ytl sıkışmış bişey olmaz far patlar benim 3 defa patladı!meto abi sözü arabadan açmışken ordaki q7 ibaresini kullanmayacaktın yaram depreşti o nası bi alet ya....baktınmı sayısala ne oldu bana gene 3 in 1 aldımolmaz bu iş sürmeye devam cıbıfleri.
    Allah çarpsın şimdi tekrar uyandırdın beni...hep unuturum hafta boyunca bakmayı...belkim şimdi 5 trilyon sahabıyım...eğer çıkmışsa 100 kişiye sıfır cbf 150 alacağıma şeref sözü veriyorum...

Q7 traş kanka yav...ama bi numarası var yazayaım...

şerit değiştirmelerde aniden yanınızda bitiverecek bir aracı aynadan farkedemediyseniz, size yardımcı olan bir radar sistemi var. Bu sistem, arka tampondaki algılayıcılarla 50 metreye kadar olan alandaki nesneleri belirleyip, "Abi gelen var" diye yan dikiz aynasındaki LED lambalarla uyarıyor.

Önce biraz sönük yanan lamba, siz şerit değiştirmekte ısrar ederseniz daha parlak yanıyor...radar nümerosu fena değil bak...iç gösterge ışıklandırma kırmızı...seksi alet...

4.2 lt doğrudan püskürtmeli benzinli V8 motor ...

350 beygirlik güc...

Altı hava yastığı, ABS, ESP, adaptif hız sabitleyici, yönlendirilebilir farlar, park mesafe ve geri görüş kamerası, Side Asist şerit ihlal sistemi, lastik basınç sistemi, lima, katlanabilir elektrikli aynalar, alarm, anahtarsız giriş sistemi, havalı süspansiyon, hafızalı-elektrik kontrollü, ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli ayarlanabilir direksiyon simidi ve dahası...

kanka biz alışmışız patronla Porche Cayenn'e...artık bizi kesmez Q7...yatıyo abisi...

yani traş makina...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    abi 1 kez 60-70 km kullanma sansım oldu benim eski patronun arkadsının o sistem çok süper ben en çok virajlarına hasta oldum lastikleri öttüre öttüre girmesi zevkli oluyo hafif atıyor arkayı ama manyak alet böle tırasa can kurbn bee..noldu varmı ?? bişeyler ne cbf i sen o parayı alıp utanmadan cbf 150 mi alacan bidecbf 600 den 1 dirhem aşşagı olmaz vallahi seni m 16 kanas veya bixiyle kovalar bu millet

Motosikleti
    honda cbf150
    Benim cbf'in ayna sorunu için honda'nın müşteri hizmetlerini aradım.Telefon numaramı aldılar ve sorunumu ilgili arkadaşlara iletteceklerini sonra beni arayacaklarını söylediler

Bakalım ne olaacak?

Cevaplarını mutlaka sizinle paylaşırım,bakalım honda nasıl davaranacak

Motosikleti
    aykan abi benim hiç öle takıntılarım olmadı...yani dış dünya bana neresiyle güler diye heç düşünmedim...kendi huzurum önemli...bakma huzurum yok şu ara işte...anlatırım ...ben Cennetden kovulmaya bile razıyım...yeterki huzurum olsun...

bu arada bana Sayısaldan 3/1 çıkmış...

http://www.millipiyango.gov.tr/sayisallotosonuc.html
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı c-maximus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cbf'in ayna sorunu için honda'nın müşteri hizmetlerini aradım.Telefon numaramı aldılar ve sorunumu ilgili arkadaşlara iletteceklerini sonra beni arayacaklarını söylediler

Bakalım ne olaacak?

Cevaplarını mutlaka sizinle paylaşırım,bakalım honda nasıl davaranacak
    burda hondanın yapabilecegi bişey olmaz bundan emin olun aynalarda gerçekten ölü nokta problemi var mete abinin dediği gibi cbr ınkileri denemenizde yarar var ybr ninkilerde olabilir

şuraya geldiğimden beri konuşacak arkadaşlarım sizler varsınız hepiniz varolun tabiki hepimizin sorunları var hayatta yaşam hayat kavgası işte böle gidiyor en küçük şeylerden mutlu olup canımızı sıkmayalım sende sıkılma kimse sıkılmasın hayat devam ediyor ama anlatmak istersen msn hep açık

Motosikleti
    arkadaşlar dün servisimi aradım...4 lü flaşörü bana 30 liraya takabileceklerini söylediler...tabi bana değil motura takacaklar...garantiyi bozmuyor galiba...sormadım ama ki bozmuyor herhalde...ne dersiniz 30 liraya değermi...

birde plaka harflerinin birine yuvarlak bir Türkiye çıkartması yapıştıracağım...plakam okunmasın diye yani...Polis sorarsada abi Milliyet duyguları şekli...nasıl sistem...uyanığım ya ben...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaşlar size 2 problemden bahsetmek istiyorum 2 hafta önce öndeki hidrolik seviye kontrol camı çatlamaya başladı bu sorun sizdede oluşmaya başladımı ?

geçen gün 40 km mesafede bodrum milas arası giderken debriyajdan bir iki damla yağ attı motor servis hararet yaptırmışsın dedi tam gazda gidip geldim sizdede oldumu böyle bişey .

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    hidrolik seviye camı sakat
    hemen gidip değiştirt, yoksa boşalır frenlerin cam kırılırsa
    Allah korusun
    bir de şu resimleri düzgün yükle be aykan
    sayfa hacamat oldu sayende
    640x480 yükle şunları, orada imageshack da resmi yüklediğin sayfada seçimi var zaten, orayıda mı görmüyorsun?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    abi makinadanmı bilmiyorum 640*480 yükledim genede banamısın demedi 7mp 3,2 de çekiyorum genede böle oluyor ya bi arkadaşın levyeyi sıkınca geç bırakıyor o parça istedi 2 aydır gelmedi bende istersem ne olacak bakalım yalnız fren aksamı iyi değil parçalar son derece kalitesiz bknz şekil a!

Motosikleti
    bende bir sorun yok...ama cama bakmalı yarın...

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    benim rahmetli kanuni tigerdada cam patladı ön fren gayet iyi tutuyor sadece içine toz toprak vs. girip ön disk sistmini bozuyor ve onu komple deitirmen gerekiyor ama fren gayet rahat tutuyor tabi sürekli kullanımda yavaş yavaş ayarı düşüyor frenin hararet sorununa gelince cbf 150 çorludan alıp kırklareline gelmiştim bu motorla ve bende tam gaz gittim ilk günden 120-130 yaptım aşağı yukarı eve geldim 1-2 dk rolantide çalıştırıp soğuttum motoru istop ettim ve en ufak bir sorun bile yoktu tabi rodajın içine ettik farkındayım ama zaten motoru 1 ay kullanıp verdin 3200 ytlye enayisini buldum :D

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw sonunda herkesin başına gelen olay benimde başıma geldi...7300de kısa farım patlamış...kaç kuruş bu ampul bilgisi olan varmı??
    10 ytl sanırım.benimde patlamışdı tabi şuanda servisde yaptırma fırsatım olmadı.Fakat 10ytl bence pahalı bir kıçı kırıp bir ampul için Bu arada CBf e çakar ampul taktırmak istiyorum.Bakın burda bir arkadaş yapmış 30 milyona renkli renkli yanıyor.Gt250r a bir bakın bakalım beyenicekmsiniz?
    http://www.youtube.com/watch?v=9UW4fXoKFP0
    http://www.youtube.com/watch?v=jv-s4Va77go
    Başlığıda burda
    http://www.motosiklet.net/forum/vide...kar-lamba.html
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün servisimi aradım...4 lü flaşörü bana 30 liraya takabileceklerini söylediler...tabi bana değil motura takacaklar...garantiyi bozmuyor galiba...sormadım ama ki bozmuyor herhalde...ne dersiniz 30 liraya değermi...

birde plaka harflerinin birine yuvarlak bir Türkiye çıkartması yapıştıracağım...plakam okunmasın diye yani...Polis sorarsada abi Milliyet duyguları şekli...nasıl sistem...uyanığım ya ben...
    METEHAN abi gel ben sana 15 ytl yapıyım
    2 yıl garantiliii.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    cihan abi nereye takıcaz...hani kontak kapalıyken çalışacakmı...sonra aküyü dübürdetmesin...motor istopa değilde başka bi yeremi koysak
    servisle bi son pazarlık yapayım kankada...sora bişey olursa onlara kayarım...ama sana kayamam...kankamsın...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi rodajın içine ettik farkındayım ama zaten motoru 1 ay kullanıp verdin 3200 ytlye enayisini buldum :D
    Şu mantık yüzünden kesinlikle ilk motorumu ikinci el almayacağım. Sattığın ''enayi'' senin gibi motor sevgisi olan bir motosiklet sürücüsüydü, farkındasın değil mi! Bir ihtimal satmadan birkaç gün önce de türlü işkenceler yapmışsındır rahmetliye. Bu mantık öyle bir mantık çünkü. Bu düşüncelerini sıkılmadan rahatça dillendirmeni kınıyorum.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    motorda birşey yoktu ki 3200 ytlye verdim 800 kmlik motor zaten rodajda tamamlanmadı sadece fiyatı biraz fazladı o yüzden enayi dedim motorun ilk 500 bakımıda yapıldı bir sıkıntı yok sadece ilk gün biraz sıkıştırdım başka zamanlarda zaten basmadım ilk motoru test ettim ama zannetmem onun çok fazla bir zararı olacağını o motora daha 100bin km anahtar deymez kolay kolay taş gibi alet 3800 e alıp 3200 e verdimm fiyat biraz yüksek olduğu için enayi dedim zaten 2 yıl sınırsız km garantisi vardı sanırım 800 kmlik alete ne olacak

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bıyıklı sen haklısın kardeş darjeling sen sus bakıyım bari burda söleme motorun içine ettim diye ula adam seni burda bi kıstırırsa varya seni 48 ay vadeye böler

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    yok be ne 48 ay vadeye bölecek satarken demedimki adama rodajı güzel yapıldı diye bişi sadece yağı suyu zamannında değşti dedim size bir alemsiniz :D

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan abi nereye takıcaz...hani kontak kapalıyken çalışacakmı...sonra aküyü dübürdetmesin...motor istopa değilde başka bi yeremi koysak
    servisle bi son pazarlık yapayım kankada...sora bişey olursa onlara kayarım...ama sana kayamam...kankamsın...
    dogru diyon metehan abi,sen servise yaptır ama kontak kapalı iken çalısşınki gece karanlık bir yolda durunca anahtar üstünde olmasın yoksa sen 5 metre ileride şey ederken motoru götürürler valla,yoksa öbür türlü kontaga baglı olursa bi anlamı kalmaz.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    peki park halinde biri basarsa 3-4 saat yansa akü düdütto düdütto olmazmı sence...senin motor istopdaydı galiba...aslıda çok mantıklı ya...motor istopu bir kere kullanmışlığım yok...ne işe yarıyor onuda anlamıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler