Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    bende cantları siyaha boyatmayı düşünüyorum...ağustos ayında boyatıcaz... 2 motor için bi arkadaş fiyat alıcak izmirden boyatmak isteyen olursa özel mesaj atsın toplu boyatalım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    piston youtube daki video nu trtube ye attım haberin olsun
    Mustafa Kemal Atatürk

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cihan abi çantaların görünüşü güzel olmuş bence... ellerinize emeğinize sağlık bu arada youtube da da böyle bir video buldum
    http://www.youtube.com/watch?v=Yiy9M-klyr8&NR=1

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hee bunu biliyom bu video diğer forumdaki arkadaşın
    Mustafa Kemal Atatürk

atakan5255 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF_ 150 istanbul
    arkadaşlar 8000 bakımına giren arkadaşlar neler yapıldığını parça değişip değişmediğini birde kaç paraya geldiğini yazarlarsa sevinirim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    8000 bakım ana bakım diye geçer...hava filtresi...yağ değişimi...balata bakımı zincir gevşekliğinin ayarı...aklıma ilk gelenler...bujide değişiyor...fiyatı 45 lira civarı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8000 bakım ana bakım diye geçer...hava filtresi...yağ değişimi...balata bakımı zincir gevşekliğinin ayarı...aklıma ilk gelenler...bujide değişiyor...fiyatı 45 lira civarı...
    bu buji altındanmı yapılmıs abi??çeyrek altın parası ne bu ya ??yoksa benmi yanlıs anladım 8000 bakım dimi abi bu ?bide jantları siyaha boyatmayı bende düşünüyorum gerçekten harika oluyor burda yapanlar var fotosunu bi ara cekip koyarım.

piston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125,Mz251,Suzuki Gsx550 Katana,Suzuki Gn250,Ybr125,Cgl125,TVS F2,Cbx250,Honda Cbf150
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piston youtube daki video nu trtube ye attım haberin olsun
    istediğin yere at kardeşim sizler için çektik onu ;)
    Ah bi kameraman arkadaş olsa ne videolar çekicem ama yok işte burda
    baya güzel tekere kalkmaya başladım cbf le ;)

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4000 km bu gün itibari ile sorunsuz Allah a Çok şükür kazasız belasız geldim , 1 ytl ekstra para harcanmadı .
    selamlar.

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Ben de haftasonunda ki geziden sonra 4000km.yi doldurdum. Far ampulunun patlaması dışında bi sorunum olmadı. Pazar günkü gezimde motor 417km. de yedeğe düştü. 460km. de 35 Ytl. lik benzin aldım. 7.6 kuruş yakmış.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    yarın yani 25,07,2007 de tarihinde 4000 bakıma gidecegim,şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım,bu zamandan sonrada inşallah yaşatmaz ve yaşatmayacagına inanıyorum.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın yani 25,07,2007 de tarihinde 4000 bakıma gidecegim,şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım,bu zamandan sonrada inşallah yaşatmaz ve yaşatmayacagına inanıyorum.
    nasıldı 4000 bakımı neler yaptılar ne kadar ödedin..?

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıldı 4000 bakımı neler yaptılar ne kadar ödedin..?
    4123 km de gittim istoç taki özen motora bir tek yegını degiştirdi,hava filtresini temizleyemedi,çünkü benim yan çanta aparatı vardı ,o kalsın ben temizlerim dedim,zincire yag bastırmadım adam öyle bir yag basıyorki sanki küften çıkarıyor zinciri,zaten yaglamıştım. 40 ytl verdim sadece bir yag ve bir kaşe basması için.
    98 Beygir.....

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    4123 km de gittim istoç taki özen motora bir tek yegını degiştirdi,hava filtresini temizleyemedi,çünkü benim yan çanta aparatı vardı ,o kalsın ben temizlerim dedim,zincire yag bastırmadım adam öyle bir yag basıyorki sanki küften çıkarıyor zinciri,zaten yaglamıştım. 40 ytl verdim sadece bir yag ve bir kaşe basması için.
    honda farkı mı bu yağ değişimi olayı kaç lt yağ konuyor? yarı sentetik mi, derecesi, markası nedir?

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak1977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar sitenize yeni üye oldum cbr 125 r la cbf 150 arasında karar veremiyorum.fiyat farkı cbf 150 ye yöneltiyo ama cbf in de çin olduğunu söyledi satıcısı siz ne dersiniz.teşekkürler
    arkadaşım aramıza hoş geldin benim henüz motorum yok ama cbf 150 ye ilgi duymaya başladıktan sonra tüm sayfaları okudum sana da tavsiye ederim...motorun genel durumu senin mesajının 3 mesaj üstündeki gibi özetlenebilr... hatta 155. sayfada mete abinin görüştüğü bir kurye cbf 150 siyle 11bin küsür km. yapmış. fakat şuna da değinmek lazım cbr 125 her ne kadar ufak ccli bir motor da olsa neticede race. bence ilk önce ne istediğine karar ver. diğer arkadaşların daha iyi bilgi vericeğinden eminim. umarım faydalı olmuşumdur

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    40 ytl çok almışlar sadece yağ değiştiyse

cbf den sonra ne alayım bı tavsıye edın kaldım acıkta 1 ay oldu nerdeyse hala motor alamadım :( cbf 250 mi alsam ne dersınız 4000 e guzel bişiler var ama bilmemki

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı MURATCBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf den sonra ne alayım bı tavsıye edın kaldım acıkta 1 ay oldu nerdeyse hala motor alamadım :( cbf 250 mi alsam ne dersınız 4000 e guzel bişiler var ama bilmemki
    bütün apache topiclerinde cbf'e demediğini bırakmayıp apache apache diye söyleyip duruyordun.
    alsana işte bir apachi...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

ıyıde oda 150 lık daha hızlı bişi lazım ama ne alsak rtr varmıs bıtane apachenın cbf 250 nasıl sen onu soylesene bılgın varsa arıza cıkartırmı fıyatları neden 3500 e kadar ınmıs sahıbınden.comda sorunumu var ucuz makınaların yoksa para elımızde patlıcak bu gıdısle 500 unu tırtıkladım zaten paranın gıderek harcıcaz valla parayıda acıl almam lazım bişi ler

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı MURATCBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıyıde oda 150 lık daha hızlı bişi lazım ama ne alsak rtr varmıs bıtane apachenın cbf 250 nasıl sen onu soylesene bılgın varsa arıza cıkartırmı fıyatları neden 3500 e kadar ınmıs sahıbınden.comda sorunumu var ucuz makınaların yoksa para elımızde patlıcak bu gıdısle 500 unu tırtıkladım zaten paranın gıderek harcıcaz valla parayıda acıl almam lazım bişi ler
    apache hakkında bişey diyemem ama sana tavsiyem elindeki parayı peşinat olarak kullanıp kalanı vade yapıp taksitle güzel bir motor alman olacaktır.başka türlü yiyip bitiricem parayı diyorsun çünkü.
    bana en mantıklı gelen düşünce bu...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler