Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garip adresini bana özel mesaj at hediyeni göndereyim Manevi desteğin için teşekkür ederim
    Ayıpsın topraam.Rica ederim. Benim ihtiyaç yok dostum benim şerit var sen 2. Destekleyene gönder

Saygılar
    mete_han ve cd0345 bunu beğendiler.
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cort724 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Cb600 F Hornet
    Up uzun bir aradan sonra yine cbf topiğindeyim :D Kısmetse ay sonuna doğru sıfır cbf alıcam.
    Garip ve mete_han bunu beğendiler.
    Bize Her Yer Trabzon

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum arkadaşım.bi xenon..
    aküye falan hiçbi zararı yok ..
    aydınlatma gayet güzel.
    yanlız bilen birine baglantı yaptırırsan iyi olur

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

mişlen güzel lastiktir.lakin km ömrü az.
    pirellide güzel lastik mişlen kadar olmasada ona çok yakın bii lastiktir.
    ve 30 binden fazla ömrü var..
    Kardeş iki türlü bağlantı yapıyorlar, bir aküden iki sigortadan sen hangisindenx yaptın bağlantıyı. Aküden yapinca boşaltma ihtimali varmış sigorta daha sağlıklı ama kaynak sağlam değil bu bilgilerin. Özelden ulaşırsan ayrıntılı yardım edermisn ?
    Ve nerden aldin ürünü?
    Şimdiden teşekkür ederim

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Lastikler 2 Ye ayrılir michellin ve diğerleri;)

Arkadaşlar cbfin dandk lastklernden sonra hangi lastgi takas mükemmel gelir ama mislen cok farklı...
    mete_han bunu beğendi.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler 2 Ye ayrılir michellin ve diğerleri;)

Arkadaşlar cbfin dandk lastklernden sonra hangi lastgi takas mükemmel gelir ama mislen cok farklı...
    Bu lastik muhabbeti ne çok dönüyor forumda yaa.Arkadaşlar parası olan michelin alır parası olmayan diğerlerinden alır burada fanatikçe lastik markasını özellikle öne çıkararak reklam yapmaya gerek yok.Sanki lastik satıcılarının reklamı yapılıyor gibi.
    mete_han bunu beğendi.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Evet mesela ben part time reklam elemanıyım. Irc lastiklerinin, cateye bisiklet odometresinin, ırc lastiklerin, michelin lastiklerin, bosch fren hidroliğinin , shell motor yağının, ngk bujilerin, ask debriyaj balatalarının ve rialli nin sattığı dişlinin ve de daha sayamadığım bir çok ürünün reklamını yapıyor ve ekmeğimi bundan kazanıyorum. Amaç paylaşım falan değil sadece reklam. Çünkü banner a reklam vermek pahalıya geliyor.
    mete_han, ömerakbaş ve Garip bunu beğendiler.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yinemi sibief alllammmm yarebbimm 90 bin km çevirdim kaçamıyorum sibiefden alın yazısı gibin bişey...:D öpüyorum sibiefe gönül veren dostları mobilden pek bişey yazamıyorum bi merhaba diyim dedim... bi ege turu yapcam 2500 km var Allahın izniyle...hayatım olmuş cbf150...iyiakşamlar...
    Sibief bi sevda oldu artık :D Ege Turun ne zaman Mayıs'ta çık gelde köfte yiyelim
    mete_han bunu beğendi.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet mesela ben part time reklam elemanıyım. Irc lastiklerinin, cateye bisiklet odometresinin, ırc lastiklerin, michelin lastiklerin, bosch fren hidroliğinin , shell motor yağının, ngk bujilerin, ask debriyaj balatalarının ve rialli nin sattığı dişlinin ve de daha sayamadığım bir çok ürünün reklamını yapıyor ve ekmeğimi bundan kazanıyorum. Amaç paylaşım falan değil sadece reklam. Çünkü banner a reklam vermek pahalıya geliyor.
    İlahi çok komiksin

Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlahi çok komiksin
    s.a hayırlı akşamlar salim bey
    yarın saat 10:00 gibi sakaryada olmayı düşünüyoruz,nerede buluşalım
    notere yakın bir yerde buluşmak daha iyi olur diye düşünüyorum
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şafak sayıyorum yıllık izne.. şu izne bi cıksamda atlayıp cbf'me ege akdeniz yollar beni bekler..

o yıllık izin biz marabaların tek ilacı ...iple çekiyoruz reyiz...garip kardeşim ve sana selam olsun...

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman nerde nasıl :D bizde egeye cıkıcaz :D fuarda tanısmıstık selam olsun
    aleyküme selam dostum..2500 kmlik turum başlar cuma veya cumartesi...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...-basliyor.html

Çoktan beri yazmıyorsun forumda CBF in altında mı kaldın noldu?
    dostum cbf ile alakalı paylaşımlardan kaçınıyorum aslında...çünkü 2007 den beri aynı şeyler yazınca bi garip oluyorum sıkıldım diyebilirim...yanlış anlaşılmasın..hürmetler...

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağam bu sefer çabuk sattıın sibiefi,nasıl kıydın ona önce 4,500 dedin sonra 4,750 dedin kaça verdin bilmiyorum.Bi 90,000 de o götürürdü seni
    2001eylülünde Uşak dönüşü kızdım makinaya gitmiyor bu uzun yolda diye çıldırdım aga anında sattım birine pcx125 aldım..onada uyuz oldum 800 km de sattım falan çorba oldu...ama özüme döndüm diyim...şimdide sym250 diye sayıklıyorum..kafa karışık valla...

şu lanet sübap seslerini duymasam sıkıntı yok ama sinir bozuyor...sübap ayarı yapılyor servisten çıkıyorum yine ses..duymazlıktan geliyorum napim aga...

Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz turu vardı ? O ne oldu abi ?
    abicim Karadeniz turuda temmuzda olcak gibi...veya ağustos artık...

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni Cbf 150'nin tanıtım reklamlarına koymak lazım Metehandrocum.
    Kaç yüz bin km devirdin o motorla ya değiş artık
    Bir tane sen eskilerden CBR 900 RR alda başın belaya girsin : ) veya ZX-7 parçası en zor bulunanlardan.
    Bu arada aylık km ortalamamı tekrar 1000 km üzerine çıkarttım.

valla 89 binde satmıştım yeni kasayla 4000 yaptım 93 bindeyim şu an...2500-3000 egede yapıcam 1 haftada...eder 95-96 bin... dönüp dolaşıp cebefeye kayıyor gönül aga..ne çare...sanada hayırlı kmler...

Bu lastik muhabbeti ne çok dönüyor forumda yaa.Arkadaşlar parası olan michelin alır parası olmayan diğerlerinden alır burada fanatikçe lastik markasını özellikle öne çıkararak reklam yapmaya gerek yok.Sanki lastik satıcılarının reklamı yapılıyor gibi.
    bende para yoktu o an 50 lira çıkmadı 230 liraya mişlen taktıramadım 180 liraya ırc taktırdım memnunum...

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sibief bi sevda oldu artık :D Ege Turun ne zaman Mayıs'ta çık gelde köfte yiyelim

reyiz salihli uşak izmirden giderken Aydına uğramamak için bir sebebim yok ama 200 km artı girecek napam bilemedim...beni Aydına gelmem için ikna edermisin... hadi..neden Aydına geleyim..kara kaşın kara gözünemi... köfte hariç...
    Garip bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    o yıllık izin biz marabaların tek ilacı ...iple çekiyoruz reyiz...garip kardeşim ve sana selam olsun...

aleyküme selam dostum..2500 kmlik turum başlar cuma veya cumartesi...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...-basliyor.html

dostum cbf ile alakalı paylaşımlardan kaçınıyorum aslında...çünkü 2007 den beri aynı şeyler yazınca bi garip oluyorum sıkıldım diyebilirim...yanlış anlaşılmasın..hürmetler...

2001eylülünde Uşak dönüşü kızdım makinaya gitmiyor bu uzun yolda diye çıldırdım aga anında sattım birine pcx125 aldım..onada uyuz oldum 800 km de sattım falan çorba oldu...ama özüme döndüm diyim...şimdide sym250 diye sayıklıyorum..kafa karışık valla...

şu lanet sübap seslerini duymasam sıkıntı yok ama sinir bozuyor...sübap ayarı yapılyor servisten çıkıyorum yine ses..duymazlıktan geliyorum napim aga...

abicim Karadeniz turuda temmuzda olcak gibi...veya ağustos artık...

valla 89 binde satmıştım yeni kasayla 4000 yaptım 93 bindeyim şu an...2500-3000 egede yapıcam 1 haftada...eder 95-96 bin... dönüp dolaşıp cebefeye kayıyor gönül aga..ne çare...sanada hayırlı kmler...

bende para yoktu o an 50 lira çıkmadı 230 liraya mişlen taktıramadım 180 liraya ırc taktırdım memnunum...

reyiz salihli uşak izmirden giderken Aydına uğramamak için bir sebebim yok ama 200 km artı girecek napam bilemedim...beni Aydına gelmem için ikna edermisin... hadi..neden Aydına geleyim..kara kaşın kara gözünemi... köfte hariç...
    09 plakalı cbf gorecen daha ne olsn gezi planında tarihler nasıl , hafta ici izmirde olacağım izmirde görüşürüz hafta icine denk gelirse , imkan olsa katilirdim ha , 3 Ogün köfte yerdik
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    hafta içi İzmirde olursa görüşürüz o zaman 400 kmden yırtarım bende...Konak Polis evinde kalmak istiyorum ama akrabalar bırakmaz beni...görüşek o zaman...bana şimdi bi çağrı atsana reyiz...kayıtlı ama ne diye kayıtlıydı bulamadım şimdi iyimi ...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Mesaj attım kanka , haberim olsun geldiginde görüşelim bi aksilik çıkmazsa :D haftaya salından cumaya kadar izmirde yim şimdilik , ben yatar yarın eken kalkacam :D
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    tamam reyiz..o zaman yüzde yüz nasipse İzmirde buluşuruz..öperim...

Arkadaşlar istanbul çevresinde olmak üzere 2012 MODEL temiz cbf arıyoruz....

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı İLYAS41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar istanbul çevresinde olmak üzere 2012 MODEL temiz cbf arıyoruz....
    salim abinin motoru olmadı mı abi ?
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salim abinin motoru olmadı mı abi ?
    Radyator patlamış su kaçırıyormuş....
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Ve aleyküm selam Metehandro :D si-bi-ef' profesörü
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    tamam reyiz..o zaman yüzde yüz nasipse İzmirde buluşuruz..öperim...

Aynen oyle usta , bimukabele

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar selam..

cumartesi gibi öğle vakitlerinde istanbulda olacağım.. beşiktasta. motoru servise 12.000 bakıma götürmeyi düşünüyorum. ve istanbulu hiç bilmiyourm. ne yapayım ?

hem müsait olursanız tanışmak da isterim
    birGarip..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler