Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağabey benim boyum 1.76 nasıl olur Duke ye ?

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

Bu Pcx te Esp yazmışlar.Gerçekten Esp var mı ?.İlanlarda felan da yazmışlar.Combinenin yanına Esp de iyi olur.
    valla dostum tam olarak bilmiyorum ama o değilidr herhalde bilidiğim kadarı ile espli olanlar 10km civarı filan daha hızlılarmış bide 2012de sadece bordo renkte piyasaya sürülmüşler ben yakıt tüketiminden dolayı düşünüyorum nasip kısmet inş satarsam cbfyi ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede 2000 km olan daha mantıklı geldi ancak tabi koruma demiri varmı 2 yılda kaç kere yağ değiştirdi en az 4 kere değişmiş olması lazım ve lastikler ne bunlarıda göz önünde bulundurun
    Sağolun yardımlarınız için. Ethem abi olsun, koray abi olsun, (Bozkurt) Veysel abi olsun, siz olun çok yardımcı olmaya çalıştınız. Allah razı olsun hepinizden. Fakat bahsettiğim cbf150 babamında benimde içime pek sinmemişti. Bir tane 2012 ybr bulduk daha 1.200 km'de önceki motosikletimde ybr olduğundan içimiz daha rahattı bir bakıma o yüzden kaçırmadık ybr'yi Anlıyacağınız yine ybr aldım

Sağlıcakla kalmanız dileğiyle. Mutlaka forumunuza zaman buldukça uğramaya çalışıcam. Çok yardımcı olmaya çalıştınız bana. Tekrardan teşekkür ederim. Allah kaza bela göstermesin, tekeriniz düz bassın.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum tam olarak bilmiyorum ama o değilidr herhalde bilidiğim kadarı ile espli olanlar 10km civarı filan daha hızlılarmış bide 2012de sadece bordo renkte piyasaya sürülmüşler ben yakıt tüketiminden dolayı düşünüyorum nasip kısmet inş satarsam cbfyi ;)
    Benimde çok aklımı çeldi.Özellikleri iyi .Fiyatı da uygun.Evet sadece Bordo renk.Ama Scooter da istediklerimi bulamam diye düşünüyorum.

Sis farı yapan arkadaşların eline sağlık.Güzel olmuş.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Evet CBF 150 kullanıcıları, 1540 sayfa yazı yazılmış. Şimdi 10 puanlık Uzmanlık sorusu; CBF 150 nin ön keçeleri nasıl değişir? Ne kadar yağ konur? Hangi yağ konur?

1540 sayfanın yaklaşık 1000 sayfası, Bu motor yağ yakar mı? Ne kadar yakar? 150 sayfası xenon far yapımı, 50 sayfası kaç km hız yapar?

Bu motorun yağı nasıl değişir? Hangi buji standart, Uzun yolda hangi buji yi kullanalım, Honda TR bize ne kelekler atıyor, Bayiler sandığın içinden çıkan yan ayağı neden bize 15 TL karşılığında tekrar satıyor, Orjinal zinciri Oring li olmasına rağmen bayiler bize satarken neden normal zincir takıyor, Zincir ayarı nasıl yapılır, Neden biz motora biniyorsak kendi bakımımızı kendimiz yapamıyoruz gidip servisin ne yaptığını nasıl yaptığını bile bilmeden kazıklanıyoruz vb. vb. konuları ama rsimli ama anlatarak paylaşmıyoruz bir birimize 25 kuruşluk faydamız olsun demiyoruz. ''Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır'' Peygamberimiz (SAV)

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

Önder kardeşim sisler çok güzel olmuş, Lakin Akünün durumu ne alemde? Akü iki gün sonra nazlanmasın.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet CBF 150 kullanıcıları, 1540 sayfa yazı yazılmış. Şimdi 10 puanlık Uzmanlık sorusu; CBF 150 nin ön keçeleri nasıl değişir? Ne kadar yağ konur? Hangi yağ konur?

1540 sayfanın yaklaşık 1000 sayfası, Bu motor yağ yakar mı? Ne kadar yakar? 150 sayfası xenon far yapımı, 50 sayfası kaç km hız yapar?

Bu motorun yağı nasıl değişir? Hangi buji standart, Uzun yolda hangi buji yi kullanalım, Honda TR bize ne kelekler atıyor, Bayiler sandığın içinden çıkan yan ayağı neden bize 15 TL karşılığında tekrar satıyor, Orjinal zinciri Oring li olmasına rağmen bayiler bize satarken neden normal zincir takıyor, Zincir ayarı nasıl yapılır, Neden biz motora biniyorsak kendi bakımımızı kendimiz yapamıyoruz gidip servisin ne yaptığını nasıl yaptığını bile bilmeden kazıklanıyoruz vb. vb. konuları ama rsimli ama anlatarak paylaşmıyoruz bir birimize 25 kuruşluk faydamız olsun demiyoruz. ''Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır'' Peygamberimiz (SAV)

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

Önder kardeşim sisler çok güzel olmuş, Lakin Akünün durumu ne alemde? Akü iki gün sonra nazlanmasın.
    sisler aküyü etkilemiyor..power led oldugu için..
    toplamda 6 wat enerji çekiyor..,
    öndeki farın 4/1 dende az yani.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun yardımlarınız için. Ethem abi olsun, koray abi olsun, (Bozkurt) Veysel abi olsun, siz olun çok yardımcı olmaya çalıştınız. Allah razı olsun hepinizden. Fakat bahsettiğim cbf150 babamında benimde içime pek sinmemişti. Bir tane 2012 ybr bulduk daha 1.200 km'de önceki motosikletimde ybr olduğundan içimiz daha rahattı bir bakıma o yüzden kaçırmadık ybr'yi Anlıyacağınız yine ybr aldım

Sağlıcakla kalmanız dileğiyle. Mutlaka forumunuza zaman buldukça uğramaya çalışıcam. Çok yardımcı olmaya çalıştınız bana. Tekrardan teşekkür ederim. Allah kaza bela göstermesin, tekeriniz düz bassın.
    ne demek can bey her zaman inşallah bi gün istanbul buluşması filan yapılır görüşür tanışırız sadece sizle değil tüm 2 tekere gönül vermiş kardeşlerimle bu forumun amacı motosiklete gönül vermiş herkese yardımcı olmak samimi bir şekilde bilgi ve fikir paylaşımı yapmak değilmi yanlışmı düşünüyorum

bazen çok sinirleniyorum kusura bakmayın evet yeri geliyor olumlu olumsuz başka motorlar hakkında ama nedendir bilmiyorum bir sertleşme bi çamur atma yada kendi malına afedersizin b*k sürmeme derdi var herkeste istemeden bunu ben yapıyorsam hepinizden çok özür diliyorum

ya herkesin zevki rengi farklıdır insanları aşağılamadan heveslerini kırmadan dalga geçmeden yorum yazılamıyormu

çocuğun biri yazmış 15 yaşındayım motor tercihi diye abilerimizin yorumu sen git elektirikli bisiklet al bebe
    biri yazmış 1000rr al tam sna göre
    biri yazmış bu sitede kimse senle muhattap olmaz
    ya şu çokmu zor kardeşim ehliyet almadan motosiklet kullanman senin için zevkli ama tüm trafiktekiler için tehlikeli ehliyet alana kadar pocket bike elektrikli scooter veya moped tarzı birşey alıp sadece trafiğe kapalı alanda pratik ve eğitim amacı ile kullan filan diye

yada motor tarzı konusunda bende scooter sevmiyorum ama lanet olsun motor tipine ona motor diye binmem falan filan saymıyorum

mesela insanların chopper cruiser motor sürenlere karşı tepkileri böyle deri giyinişine tipine filan tepkileri yada scooter kullananların vitesli kullananlar aptal rahatı bilmiyor demeleri filan
    lütfen dikkat edelim sayımız artsın azalmasın zaten azınlığız
    saygılarımla fikirler şahsi görüşümdür kimseye yönelik değildir yanlış anlaşılmasın
    Twin ve mondial50tt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşlar size bir sorum olacak.Ama cevap verirken şunu lütfen demeyin.Kaç numara yağ konulacağını hala öğrenemedin mi?Falan gibisinden.Her kafadan bir ses çıktığı için soruyorum.Ben 10 40 koydum.Sentetik olayını henüz kavrayamadım.Yazın 15 50 alıyorum.Kışın 10 40.Yanlışım varsa düzeltin.Şunu Sentetiğiyle birlikte yazarsanız sevinirim.
    Bu arada arkadaşım Iphone yağ koyuyor.3000 km lere kadar gittiğini söyledi.Ne derece doğru bilmiyorum.Yamalube yağı kaliteli diye yorumlar alıyorum son sıralar.
    http://www.dadasmotor.com/urun_detay.asp?urun=528
    İyi Akşamlar.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    ne demek can bey her zaman inşallah bi gün istanbul buluşması filan yapılır görüşür tanışırız sadece sizle değil tüm 2 tekere gönül vermiş kardeşlerimle bu forumun amacı motosiklete gönül vermiş herkese yardımcı olmak samimi bir şekilde bilgi ve fikir paylaşımı yapmak değilmi yanlışmı düşünüyorum

bazen çok sinirleniyorum kusura bakmayın evet yeri geliyor olumlu olumsuz başka motorlar hakkında ama nedendir bilmiyorum bir sertleşme bi çamur atma yada kendi malına afedersizin b*k sürmeme derdi var herkeste istemeden bunu ben yapıyorsam hepinizden çok özür diliyorum

ya herkesin zevki rengi farklıdır insanları aşağılamadan heveslerini kırmadan dalga geçmeden yorum yazılamıyormu

çocuğun biri yazmış 15 yaşındayım motor tercihi diye abilerimizin yorumu sen git elektirikli bisiklet al bebe
    ya şu çokmu zor kardeşim ehliyet almadan motosiklet kullanman senin için zevkli ama tüm trafiktekiler için tehlikeli ehliyet alana kadar pocket bike elektrikli scooter veya moped tarzı birşey alıp sadece trafiğe kapalı alanda pratik ve eğitim amacı ile kullan filan diye

yada motor tarzı konusunda bende scooter sevmiyorum ama lanet olsun motor tipine ona motor diye binmem falan filan saymıyorum

mesela insanların chopper cruiser motor sürenlere karşı tepkileri böyle deri giyinişine tipine filan tepkileri yada scooter kullananların vitesli kullananlar aptal rahatı bilmiyor demeleri filan
    saygılarımla fikirler şahsi görüşümdür kimseye yönelik değildir yanlış anlaşılmasın
    örnek bir konu

http://www.motosiklet.net/forum/scooter-maxi-scooter/111652-o-degilde-en-guzel-motor-tipi-scooter-diyenler.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Arkadaşlar size bir sorum olacak.Ama cevap verirken şunu lütfen demeyin.Kaç numara yağ konulacağını hala öğrenemedin mi?Falan gibisinden.Her kafadan bir ses çıktığı için soruyorum.Ben 10 40 koydum.Sentetik olayını henüz kavrayamadım.Yazın 15 50 alıyorum.Kışın 10 40.Yanlışım varsa düzeltin.Şunu Sentetiğiyle birlikte yazarsanız sevinirim.
    Bu arada arkadaşım Iphone yağ koyuyor.3000 km lere kadar gittiğini söyledi.Ne derece doğru bilmiyorum.Yamalube yağı kaliteli diye yorumlar alıyorum son sıralar.
    İyi Akşamlar.
    son değişimde iphone 10-40 koyuldu D&B motorda castrol e göre daha kaliteli gibi geldi bana ama bunu anlayacak kadar tecrübe ve bilgiye sahip değilim

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    İyi Akşamlar.
    sercan kardeşim castrol 10 40 yağ koyuyordu d&b honda servisi vites geçişleri zor oluyor kaliteli yağ yokmu dedim ipone önerdi 15 50 koyalım farkı hemen hissedersin dedi öylede oldu vites geçişleri düzeldi artı gidişide 5 aydır aynı yağı kullanıyorum kullan anlarsın tavsiye edrim

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    İyi Akşamlar.
    mersinde yaşıyorsan kardeş orası yeterince sıcak kışında çok soğuk olmuyor o yüzden 10-40 kullanma çok ince gelir motoruna. yaz kış ayrı yağ kullanmanı tavsiye etmem yaz kış aynı yağı ve aynı markayı kullanın. bence sen ya castrol power1 10-50 yada castrolden sonra beğendiğim mobilin 15-50 motosiklet yağını kullanmanı tavsiye ederim. bu iki yağda çok kaliteli ben bu zamana kadar sürekli castrol power1 10-40 kullandım en son mobil 15-50 yi denedim daha memnun kaldım 10-40 kullanırken 5bin devir civarındaki ses titreme azaldı daha memnun oldum serviste zaten 15-50yi tercih ettiklerini söyledi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti

Cevap: Merhaba Sercan Bey. Size 1-2 sorum olucaktı.

Eyvallah çok sağolun.Ustaya 2.soruşumdu.10 40 dedi.Bura çok soğuk değil en soğuk geceleri bile 5 derecenin altına ındığinı gormedim."Bozkurt"hocam 15 50 yağ koyma onerısını hangı ay soledıler?Ipone 10 40 yaz kış devam o zaman veya arada değişiklik yaparım km de sıkıntı olursa

Motosikleti
    cbf 150
    Eyvallah çok sağolun.Ustaya 2.soruşumdu.10 40 dedi.Bura çok soğuk değil en soğuk geceleri bile 5 derecenin altına ındığinı gormedim."Bozkurt"hocam 15 50 yağ koyma onerısını hangı ay soledıler?Ipone 10 40 yaz kış devam o zaman veya arada değişiklik yaparım km de sıkıntı olursa
    eylül ayında 4000 bakımında koyuldu sorun olurmu diye de sordum yok olmaz dedi zaten en kaliteli yağ dedi yoksa kışın deyişmesi lazım derdi

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla xenon bende bayadır var Şimdilik bi zararı olmadı sislerinde ümitin dediği gibi pek elektrik çekiceğini sanmıyorum

bence hiç bi sorun olmaz sisleri sizede tavsiye ederim..

Motosikleti
    2011 - Suzuki DL 650
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersinde yaşıyorsan kardeş orası yeterince sıcak kışında çok soğuk olmuyor o yüzden 10-40 kullanma çok ince gelir motoruna. yaz kış ayrı yağ kullanmanı tavsiye etmem yaz kış aynı yağı ve aynı markayı kullanın. bence sen ya castrol power1 10-50 yada castrolden sonra beğendiğim mobilin 15-50 motosiklet yağını kullanmanı tavsiye ederim. bu iki yağda çok kaliteli ben bu zamana kadar sürekli castrol power1 10-40 kullandım en son mobil 15-50 yi denedim daha memnun kaldım 10-40 kullanırken 5bin devir civarındaki ses titreme azaldı daha memnun oldum serviste zaten 15-50yi tercih ettiklerini söyledi.
    Nihat merhaba,

Umarım iyisindir, uzun zamandır görüşemedik. Tavsiye ettiğin mobil 15-50'den ben de çok memnun kaldım. Özellikle vites geçişleri hissedilir derecede yumuşak oluyordu. KM dolup yağ değiştirdiğimde de yağın tamamen eskimediğini görüyordum. Fakat bir süredir bu yağı bulamıyorum. Shell tam sentetik 10-40, ipone tam sentetik 10-40 kullandım ama Mobil 15-50nin yerini tutmuyorlar sanki.

Kocaeli&Istanbul sıcaklık sıfırın altına düşmediği için 15-50 bana daha cazip geliyor. İlk hareketten sonra motor ısınana kadar geçen süre biraz daha uzuyor fakat motor ısındıktan sonra genel koruma anlamında 15-50nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.
    Senin sürelikli tam sentetik mobil 15-50 aldığın bir yer var mı? Ve fiyatı nedir?

Motosikleti

Çok güzel yorumlamışsınız bazı olayları. Eğer yanlış düşünüyorsam siz düzeltin ama sizin hoşunuza gitmeyen konu cbf'in yağ yaktığını söyleyip ona düşman gibi bakanlar herhalde. Doğrudur cbf yağ yakıyor ama bir yağ yakmasa ne olur? Şöyle bir söz vardır "Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur diye" sen motosikletine ilgi gösterip zaman ayırıp yağını suyunu frenlerini kontrol ettiğin sürece hiç birşey olmaz. Bence siz bu kişileri kaideye almayın. Boş yere canınızı sıkmayın. siz altınızdaki motosikletin ne olup olmadığını onlardan iyi biliyorsunuz, o tür konuşmalarda hiç polemiğe girmeye bile değmez. Buradaki kimse motosikletinin yağ yakmadığını söylemiyor herkes dürüst bir şekilde "evet kardeşim benim motosikletim yağ yakıyor" diyebiliyor. Asıl önemli olansa herkes aynı şekilde motosikletinden çok memnun.

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Manisada yaşıyorum yaz kış farketmeksizin hangi yağı bulursam onu koyuyorum 10/40 10/50 15/50 20/40 ne denk gelirse bir arkadaşım var yağ bayii hepsi aynı yağ kardeşim boşuna gidip 30 35 tl verip yağ alma git 10 liralık yağ al kullan bir sıkıntı olursa ben senin motorunu yenilicem dedi epeyde ciddi petrol ofisi shell opet castrol repsol ıpon aklınıza ne geliyorsa hepsini kullanıyorum motor 35 bin km oldu çok şükür bir sıkıntı yok bende bir zamanlar yağ konusunda kafayı çok yordum en iyisi böyle 2 bin kmde bir yağ değişimi yapıyorum

---------- Post added at 12:32 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

Çok güzel yorumlamışsınız bazı olayları. Eğer yanlış düşünüyorsam siz düzeltin ama sizin hoşunuza gitmeyen konu cbf'in yağ yaktığını söyleyip ona düşman gibi bakanlar herhalde. Doğrudur cbf yağ yakıyor ama bir yağ yakmasa ne olur? Şöyle bir söz vardır "Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur diye" sen motosikletine ilgi gösterip zaman ayırıp yağını suyunu frenlerini kontrol ettiğin sürece hiç birşey olmaz. Bence siz bu kişileri kaideye almayın. Boş yere canınızı sıkmayın. siz altınızdaki motosikletin ne olup olmadığını onlardan iyi biliyorsunuz, o tür konuşmalarda hiç polemiğe girmeye bile değmez. Buradaki kimse motosikletinin yağ yakmadığını söylemiyor herkes dürüst bir şekilde "evet kardeşim benim motosikletim yağ yakıyor" diyebiliyor. Asıl önemli olansa herkes aynı şekilde motosikletinden çok memnun.
    Kardeş yağ yakma muhabbetlerini bir tarafa bırak git al bir cbf 2 bin km de bir yağını değiştir gerisi hikaye

Motosikleti
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş yağ yakma muhabbetlerini bir tarafa bırak git al bir cbf 2 bin km de bir yağını değiştir gerisi hikaye
    Önceki motosikletim 2011 model ybr'ydi. Karambole sattım onu yanlışlıkla gitti Şimdi 2012 model aldık. Yarın noter satışını yapıp motosikleti teslim alıcaz kısmetse

Motosikleti
    cbf 150
    can çok doğru söylüyorsun ama yağ yakıyor demiyorum eksiltiyor yağ yakma bence farklı olay oda sıkıştırırsan uzun yolda başıma geldi sıkıştırdım eksiltmişti ama normal kulanımda böyle birşey olmadı şans birazda bence motora nasıl baktığın önemli kontrollerini düzgün yapansan sorun olmaz sıfır motorda oluyorsa ver servise garantiden yapsınlar çok şey yazılıp çiziliyor ama kime sorsam cbf 150 diyorlar yada ybr 125 genel anlamda cbf 150 diyorlardı oda biraz kalıplı olduğundandı ve konforundandı

Motosikleti
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can çok doğru söylüyorsun ama yağ yakıyor demiyorum eksiltiyor yağ yakma bence farklı olay oda sıkıştırırsan uzun yolda başıma geldi sıkıştırdım eksiltmişti ama normal kulanımda böyle birşey olmadı şans birazda bence motora nasıl baktığın önemli kontrollerini düzgün yapansan sorun olmaz sıfır motorda oluyorsa ver servise garantiden yapsınlar çok şey yazılıp çiziliyor ama kime sorsam cbf 150 diyorlar yada ybr 125 genel anlamda cbf 150 diyorlardı oda biraz kalıplı olduğundandı ve konforundandı
    Abi ben cbf'e kötü motor asla demiyorum. Yağ yakmadan kastım, yağ eksiltmesi. Bu benim için önemli değil bende motorcuyum ve az buz değil aşırı titiz, pimpirikli bir insanım. Motosikletimin bakımını aksatmam hiç bir şekilde. Cbf kullanmadım, konforunu gidişini bilmiyorum. Ama burada kime sorsam yağ eksiltiyormu yağ yakıyor mu diye, evet der. Ama bundan önemlisi herkes motosikletinden memnun Gerisi kim ne derse desin umrumda değil.

Abilerim ben trafikte daha çok dikkat çekebilmek açısından Ybr Esd'ye çakar led stop yapmayı düşünüyorum. Stop lambasının içindeki ampulu çıkartıp içeriye 2 sıra şerit led çekip normal bir şekilde stop lambasına gelen + ve - ucu led'lere bağlamayı düşünüyorum. Fakat kafamı karıştıran durum, normal frene basmadığım zaman parklar açık olduğunda led'ler kısık ışıkta mı yanıcak yoksa frene bassamda basmasamda hep aynı seviyede mi ışık vericek?

Aynı burdaki gibi olmasını istiyorum. F1 çakar devresi alıcam o şekilde çakar işini halledicem ama parklar nasıl yanıcak o beni düşündürüyor?

http://www.youtube.com/watch?v=ZtOJs-v__2w

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Merhaba arkadaşlar yağ konusunda bende bir şeyler paylaşmak istiyorum
    İpone kaliteli bir yağ ama neden APİ standardı SG Castrol SJ kalitede yağ üretiyor. Motul mesela SL standardında ama ipone'nin özel bir durumumu var anlamadım Fiyatıda kaliteli yağlar fiyatında 30 tl Anlamadım ,anlayan varsa cevaplarsa sevinirim

Birde motorlarınızda tam sentetik yağ kullanmayın , debriyajınızda kaçırma problemine neden olabilir. En güzeli yarı sentetiktir bilginize
    Motulun 15w 50 yarı sentetiğini ( Esterli ) bulabilirseniz bir deneyin. Vites geçişleri olsun , titreşim olsun hepsi süper ötesi . Denemenizi şiddetle öneririm
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler