Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kış soğuklarında bacakları soğuktan korumak için ucuz yollu çözümleriniz nelerdir, dizlik kullanıyorum ama yinede soğuk oluyor
    bende alternatif aradım ancak yok =)

ya dizlik görüntü bozulmasın koruma olsun diyorsan pantolon abi =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka duke 125 bakalım.. felaket bişey
    koray abi duke 200 test ettim cbr yerine onu düşünüyordum =) ancak boyum uzun olduğu için düdük gibi kaldım =) satan arkadaş bile duke 200 oldu sende düdük 200 =)

ama inanılmaz bir kalite anlatılmaz =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

koray abi duke 200 test ettim cbr yerine onu düşünüyordum =) ancak boyum uzun olduğu için düdük gibi kaldım =) satan arkadaş bile duke 200 oldu sende düdük 200 =)

hüseyin bende çok düşündüm ama namussuz çok para beya... duke 200 ne kadar... sitesinde yok..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hüseyin bende çok düşündüm ama namussuz çok para beya... duke 200 ne kadar... sitesinde yok..
    Panpa bi o kaldıydı valla el atmadık allah sana bi an önce bi motor nasip etsin hacı (bionik)
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaşlar ilanım güncel ay sonuna kadar fiyatı düşürdüm pcx yada dylan 150 takası düşünebilirim şehiriçi için

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9209209/detay/

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilanım güncel ay sonuna kadar fiyatı düşürdüm pcx yada dylan 150 takası düşünebilirim şehiriçi için

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9209209/detay/
    Ağabey bence biraz daha koy üzerine.X-Max 250 Al mümkünse abs li hem arka disk.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağabey bence biraz daha koy üzerine.X-Max 250 Al mümkünse abs li hem arka disk.
    eyv kardeşim düşüncen için ancak piaggio x9 250 evo verdim bunu aldım şehir içi için ama sarmadı gene vitesli onun için pcx yada dylan psi 150 tarzı bişeyler düşünüyorum burgman k7 400 var zaten onun yanına

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 2015
    Merhaba arkadaslar eldiven almayi dusunen arkadaslar varsa bu gun bu eldiveni aldim.
    Gozunuz kapali alabilirsiniz diyebilirim.
    Su gecirme, ruzgar gecirme, soguk gecirme gibi hic bir problemi yok cok memnunum.
    Zaten 2-3 sene kullanmis bir fazer kullanicisinin tavsiyesi ile aldim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

http://www.feyizoglu.com/Revit-Nepal-H20-Eldiven_46923.html#0

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R

cihat bizim boylar hemen hemen aynı sanırım okadar küçükmü ya duke? bide 200ün fiyatı ne acaba cbr250 ye göre nasıl?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial

ya dizlik görüntü bozulmasın koruma olsun diyorsan pantolon abi =)[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------[/=)
    Bende dizlikle devam pantolon şimdilik uzak bana
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihat bizim boylar hemen hemen aynı sanırım okadar küçükmü ya duke? bide 200ün fiyatı ne acaba cbr250 ye göre nasıl?
    Ağabey benim boyum 1.76 nasıl olur Duke ye ?

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyv kardeşim düşüncen için ancak piaggio x9 250 evo verdim bunu aldım şehir içi için ama sarmadı gene vitesli onun için pcx yada dylan psi 150 tarzı bişeyler düşünüyorum burgman k7 400 var zaten onun yanına
    Bu Pcx te Esp yazmışlar.Gerçekten Esp var mı ?.İlanlarda felan da yazmışlar.Combinenin yanına Esp de iyi olur.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panpa bi o kaldıydı valla el atmadık allah sana bi an önce bi motor nasip etsin hacı (bionik)
    kanka motor alımı yaklaştı.. ben rahatım, sende rahat ol.. ybr 125 devam

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Burada bana motosiklet alımında yardımcı olan, olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun. Tekeriniz her daim düz bassın. Yeni motosikletime kavuştum çok şükür 2012 model 1.200 km'de ybr esd aldık yine.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Merhaba arkadaşlar bu gün Ümit arkadaşım ile beraber benim motora sis farı yaptık çok şekil oldu hoşuma gitti ::Sizlere de tavsiye ederim ümit anlıyor bu iişlerden hatasız montajı tamamladık
    bi kaç kare foto aldım hemen sizlerle paylaşayım..

Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu gün Ümit arkadaşım ile beraber benim motora sis farı yaptık çok şekil oldu hoşuma gitti ::Sizlere de tavsiye ederim ümit anlıyor bu iişlerden hatasız montajı tamamladık
    bi kaç kare foto aldım hemen sizlerle paylaşayım..
    http://c1301.hizliresim.com/15/l/j2cwy.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2cy8.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2czd.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2d02.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2d17.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2d28.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2d33.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2d40.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j2d4y.jpg
    Abi bu sis farlarından kaç liraya bulabiliriz? Xenon farla birlikte ybr'nin aküsü problem çıkarırmı acaba?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu sis farlarından kaç liraya bulabiliriz? Xenon farla birlikte ybr'nin aküsü problem çıkarırmı acaba?
    bu sis farını be yapıyorum..
    xenonla beraber hiç bi sorun olmaz önder arkadaştada xenon var..
    zaten 6 wat akım çekiyor..
    fiyatı anahtar ,montaj vidaları ile beraber 60 lira.istanbul içine elden teslim ederim.

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sis farını be yapıyorum..
    xenonla beraber hiç bi sorun olmaz önder arkadaştada xenon var..
    zaten 6 wat akım çekiyor..
    fiyatı anahtar ,montaj vidaları ile beraber 60 lira.istanbul içine elden teslim ederim.
    Tamam abi. Ben duruma göre tekrar sana dönücem.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kardeşim gönül rahatlığı ile taktırabilirsin..
    hiç bi sorun olmaz ümit işinin ehli baya

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sisler güzel olmuş elinize sağlık... motoru ara sıra yıkamayı ihmal etme

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    sisler güzel olmuş elinize sağlık... motoru ara sıra yıkamayı ihmal etme
    sagol koray yaa.sorma yıkayamıyorum havalar soğuk ee soğukta binmediğim için yıkamacıya da götüremiyom bahara doğru yıkarım herhalde ))

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamın aleyküm.
    Adım Can. Belki beni ybr esd kullanıcıları forumunda görenler olmuştur. Motosikletimi karanbole sattım. Yüksek fiyat yazmıştım ilgi gösterilicekmi diye ve birisi arayıp motosiklet duruyormu dedi, evet dedim. Tamam almaya geliyorum dedi aldı ve gitti. Anlıyacağınız motorsuz kaldım. 2011/2012 model cbf almayı düşünüyorum. Ybr esd'ler 2.e l olarak pek uygun fiyatlarda yok maalesef. Hemde değişiklik olması açısından cbf bakıyorum. Sizden ricam söyleyeceklerim doğrultusunda 2011/2012 model aralığında max 10.000 km'de cbf'lerin fiyatları nedir?

Bir arkadaşımda var 2011 model daha 2.000 km'de gri renk, 4.000 lira istiyor. Tabiri caizse çiçek gibi motosiklet sadece yaz aylarında kullanılmış. Sizce istediği fiyat nasıl? Birde 2012 model 6-9.000 km aralığında olan motosikletler var. Onlarında fiyatları bu civarda ve temiz motosikletler. Arkadaşımın motosikleti 2011 km düşük. Diğerleri 2012 km yüksek. Siz hangisini tercih edersiniz?

Sağlıcakla kalmanız dileğiyle...
    bencede 2000 km olan daha mantıklı geldi ancak tabi koruma demiri varmı 2 yılda kaç kere yağ değiştirdi en az 4 kere değişmiş olması lazım ve lastikler ne bunlarıda göz önünde bulundurun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

yahu şu cbf 150 yerine ne gelecek bi bilgisi olan yok mu? servislere gidip geliyorsunuz hiç sormadınız mı? cb 150 r olabilir mi?
    abi son bi ay içinde mutluhan ve güngöre aynı soruyu yönelttim adamlar hiç bir yeni model beklemediklerini söylediler bu sezon için

belki yeni renk gelir yada tasarım değişikliği ama hangi modellerde bilinmez dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

yahu şu cbf 150 yerine ne gelecek bi bilgisi olan yok mu? servislere gidip geliyorsunuz hiç sormadınız mı? cb 150 r olabilir mi?
    abi son bi ay içinde mutluhan ve güngöre aynı soruyu yönelttim adamlar hiç bir yeni model beklemediklerini söylediler bu sezon için

belki yeni renk gelir yada tasarım değişikliği ama hangi modellerde bilinmez dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

12-14000 tl aralığında olacak.. kuryeler bilem cb500 le dağıtıma çıkacak..
    abi valla inşallah gelir ve inşallah dediğin fiyatlarda olur herkes deli gibi alır valla

hem güç hem ekonomi hem görünüm olmuş olur

ama sanmam cbr250 bile 10000

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

abi sanırım 12000 abi ama çok şekil ya fazla şekil =) arkadaşımın hornet den daha çok bakış topluyordu kafenin önünde ama tabiki hornet ayrı =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi 185 boyum çok çok küçük değil ama artçılı kullanıma uygun değil pek ve cbrdan daha kısa ve daha alçak abi ne olursa olsun valla cbr la sıfırını aynı fiyata bıraksalar alırım 200 ü güç olarak aynı kilo daha az kalite çokçok çoook fazla

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağabey benim boyum 1.76 nasıl olur Duke ye ?

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

Bu Pcx te Esp yazmışlar.Gerçekten Esp var mı ?.İlanlarda felan da yazmışlar.Combinenin yanına Esp de iyi olur.
    tam oturur derim zaten 1,80 üzeri için bi test etmeli derim ama altı için ideal bir motor =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler