Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar yeni motorun üstünden inmedim o yuzden pek ilgilenmedim ama bu cumaya kadar satıcam inşşallah bakmaya gelicekler var
    Hayırlısı olsun. Sen o farı nasıl kırdın geçmiş olsun. İlanını inceledim biraz. Far koruma demiri yok muydu nasıl kırıldı ki?
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o bakımdan en güzel makineler cruiser olanlar.

Bunu neden söylüyorum, yüksek cc motora geçmek isteyip de yakıtı dert edenler var ise diye.

bir kere, devir aralığında dans etmeniz gerekmiyor. benim motorum 50 beygir 62 de torku var. 60 km/h den itibaren 5. vites koca makineyi alıp götürüyor. hatta er 6, 600f gibi makineleri kullanan arkadaşlarım benim motoru denediklerinde "tork neymiş gördük yalnız" dediler.

böyle olunca viteslerle oynayıp durmak, devrini bulmak, performans için yüksek devirlerde kullanmak zorunda kalmıyorsunuz.

sonuçta 800lük cruiserların tümü 4,5 lt/100 km sarfiyatla yol alabiliyor. ve yolun da hakkını görüntü, gürültü ve ruh ile sonuna kadar veriyor.
    tork konusunda katılıyorum.
    Tabi 2 motor bulundurma sıkıntısı, benim açımdan tarz ve kullanım olarak bana kullanışlı gelmediğinden cruiser yerine enduro diyorum. f650gs, transalp gibi makinalarda 48-50hp 55nm civarı torka sahipler, onlarda yüksek devirli olmadığından birde hafif oluşlarından o konuda çok rahatlar.

benim gözümde enduro hem uzun yola hem şehiriçine uygun olduğundan böyle yazdım yoksa zevkler farklıdır,saygımız sonsuz.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    bugün bir abim heveslenme , honda sadece 2000 tl ye 12 ay sıfır faiz yapıyor, 2000tl de peşin veriyorsun dedi... moralim bozuldu, bunu zaten bizim honda bayi kendi yapıyordu bana yazın yine p.tesi bir gidip soracağım , durum böylemi diye...

selamlar...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bol muhabbetler arkadaşlar buraya yazmasam da eski bir cbf 150 kullanııcısı olarak takkip ediyorum sizi.
    ama şuan yazma isteği duydum ki benim yapmış oldugum şeyi yapmaya çalışıyorsunuz,
    ama ben onu yaptım....
    ne mi 200 kiloluk fazerı 1 kattaki evime soktum, birhafta orda kaldı,
    misafir odasında yani....

98 Beygir.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cihan bu fotoları hanım varsa gördümü?Görmediyse lastik izlerindende çakmadımı

Motosikleti
    Alıntı dersansport adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan bu fotoları hanım varsa gördümü?Görmediyse lastik izlerindende çakmadımı
    evde lastik izi olmadı zira motosikleti yıkadıktan sonra lasitkleri köpüklü bezle yıkayıp kuruladım,
    hanım'ı soracak olursanız çekilmiş bir adet resmi var motosiklet üzerinde...
    hanım dan sıkıntı yok bende...
    98 Beygir.....

surgent_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-- fazer
    inşallah 40 dan sonra azanı teneşir paklamaz

2011 eski kasa cbf 150 kırmızı aldım aranıza hoş geldim:

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    fazer da makine hani haa

maşallah cihan. yuvaya hoşgeldin. özletme kendini

surgent_38 hayırlı olsun, keyiflle binesiniz inşallah.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    Maşaallah güzel makine.Allah nazardan korusun.
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

Motosikleti
    yeni cbf 150 alan arkadaşlar hayırlı olsun cbf leriniz...
    98 Beygir.....

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Cihan, hep yapmak istediğim şeyi yapmışsın tebrik ederimbenim evim 1 kat ama motoru taşımanın hiçbir imkanı yok dışarda öle yağmur altında brandalı olması teselli tabii...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    oooo mükemmel motosiklet hayırlı uğurlu olsun abi.. allah kaza bela vermesin.. hayallerimde ki makina bunun mavisini askerden önce satmıştım.. bi daha da alamadım

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Kötü hava şartlarından fırsat bulup bir türlü motoruma binemiyorum..Bi kaç gündür fırtına vardı bugünde yağmur yağış götürüyor bursayı.Xenonları taktık ama bi türlü adam akıllı kullanamadık.Fotoğraf çekicem,video çekicem ama maalesef hava şartları imkan vermiyor.
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü hava şartlarından fırsat bulup bir türlü motoruma binemiyorum..Bi kaç gündür fırtına vardı bugünde yağmur yağış götürüyor bursayı.Xenonları taktık ama bi türlü adam akıllı kullanamadık.Fotoğraf çekicem,video çekicem ama maalesef hava şartları imkan vermiyor.
    Sıkma canını. Burda da durum aynı. Ben daha motoru yeni aldım rodajı tamamlamak kısmet olmadı. Daha motor 400 km bile değil Artık kış geldi kaldırıcam depoya çok km yapsam o zamana kadar 500 olur. Xenon düşünüyorum napsam diye. Merceksizde takmak istemiyorum.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Dostum merceksize bence de hiç bulaşma.Bu işe gireceksen, tam verim almak istiyorsan ,böyle birşeyi kafaya koyduysan iyisi olsun diye yola çık.Emin ol belki biraz cebinden fazla çıkar ,belki biraz fazla uğraşırsın ama taktırdıktan sonra gerçek manada değdiğini anlıyorsun.Merceksizde trafikteki diğer sürücüleri çok zorda bırakacak durumlara imza atabiliyorsun.Sırf merceksiz xenon yüzünden polislerle dahi yüz yüze gelebilirsin.Her bakımdan merceklisi en iyi seçim olacaktır.Bak istanbulda anes motorda mercekli xenon kit satıyorlar..Cbf 150 için özel yapılmış kitler bunlar.Onlardan satın al kargo ile sana gelir sende orada elektrikten anlayan birine montajını yaptırırsın olur biter.Benim ki biraz istisnai bi durumdu ben şansımı zorladım ve karşıma erdem arkadaşım çıktı o kendi elleriyle yaptığı ürünü kendi dahi kullanmadan maliyetine bana sattı.Ben bu konuda ince eleyip sık dokuduğum için çok şükür şimdi sonuç mükemmel odu.Anes motordan alacağın xenon kit de seni hayli hayli tatmin edecektir.Şansın bol olsun
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    merceksiz xenona hayır. kamyonla giderken karşımdan gelen merceksiz xenonluya hiç kısa hüzmeye felan almam hatta tepedeki sisleri felanda ne kadar sis lamba varsa yakarım acımam. bana acımayana ben hiç acımam.

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

bu arada cihan bey motorunuz çok güzel tamda hayalimdeki motor. allah kaza bela vermesin.[COLOR="Silver"]
    bu efe mut'lu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Takas düsünen arkadaslar varsa 250 lik Kymco Granddink'im var selamlar.

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    [QUOTE=vabisciler;2522126]merceksiz xenona hayır. kamyonla giderken karşımdan gelen merceksiz xenonluya hiç kısa hüzmeye felan almam hatta tepedeki sisleri felanda ne kadar sis lamba varsa yakarım acımam. bana acımayana ben hiç acımam.[COLOR="Silver"]

Sana canı gönülden katılıyorum.O tiplere ne yapsan az.
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ben anese gittiğimde mercekli henüz gelmemişti bende merceksiz taktım apaçilikten değil o olduğundan . Burasının forum olduğunu unutmayın lütfen yazarken 2 3 defa düşünün.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum merceksize bence de hiç bulaşma.Bu işe gireceksen, tam verim almak istiyorsan ,böyle birşeyi kafaya koyduysan iyisi olsun diye yola çık.Emin ol belki biraz cebinden fazla çıkar ,belki biraz fazla uğraşırsın ama taktırdıktan sonra gerçek manada değdiğini anlıyorsun.Merceksizde trafikteki diğer sürücüleri çok zorda bırakacak durumlara imza atabiliyorsun.Sırf merceksiz xenon yüzünden polislerle dahi yüz yüze gelebilirsin.Her bakımdan merceklisi en iyi seçim olacaktır.Bak istanbulda anes motorda mercekli xenon kit satıyorlar..Cbf 150 için özel yapılmış kitler bunlar.Onlardan satın al kargo ile sana gelir sende orada elektrikten anlayan birine montajını yaptırırsın olur biter.Benim ki biraz istisnai bi durumdu ben şansımı zorladım ve karşıma erdem arkadaşım çıktı o kendi elleriyle yaptığı ürünü kendi dahi kullanmadan maliyetine bana sattı.Ben bu konuda ince eleyip sık dokuduğum için çok şükür şimdi sonuç mükemmel odu.Anes motordan alacağın xenon kit de seni hayli hayli tatmin edecektir.Şansın bol olsun
    ben anesten alıcağın kitten dağa verimli sonuç alınıcağını bile savunuyorum
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler