Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Masallah topragim.biz de beysehirliyiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Hayırlı olsun Aziz Prestij

Barış çekiyon çekiyon yüklemiyon videoları :D

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekimden dolayı biraz(!) hızlı gıttık normalde boyle olmaz :D

herzaman beklıyoruz kardesım
    Yok Barışcım, o benim yavaşlığım

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Aziz Prestij

Barış çekiyon çekiyon yüklemiyon videoları :D
    bu gece yukluyorum burakm
    initial-D bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Doğan hoşgeldin hayırlı olsun.
    Arkadaşlar İstanbul ağırlıklı olarak sana uzak kalırlar biraz. Yok benim için mesafenin önemi dersen; Riva'ya git bekle seni bulurlar zaten...
    Emre'nin dediği gibi Festival zamanı güzel bir program yapmayı istiyoruz. Seni de bekleriz.
    Çantalar konusunda Ebay ı öneririm giwi set iyi olur. Orjinal çantalar ve bağlantı demirleri çok güzel , kullanışlı ama oldukça pahalı.
    erginturhan bunu beğendi.

CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Emre bebeğine Allah sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin,Analı babalı büyüsün. murat abi sen emreyle festivale gideceğinden eminmisin adam daha çadır kuramıyor k.çımız açıkta kalmasın ) arkadaşın ısınma anlayışı çadırdan çok votkabull Şaka bir yana bu yıl festivallerde VFR resitali olacak gibi görünüyor. Adanaya giderken sahil şeridinden gidilecek olursa Antalyadan benide alın. Bu arada festival tarihleri belli olmuş bu sene Manavgatı kaçırmayalım malum revü kızları falan var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

erdemhocam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN 650
    hoş geldin kuzen

Malibu1773 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Arkadaşlar ben Serhat Ankara'dan. Aranıza yeni katıldım. 1,5 sezonluk Honda CBR 250R kullanıcısıyım. Bütçem kısıtlı ancak VFR800 için yanıp tutuşuyorum. İzmir'den bir VFR ilanı buldum. Sahibi motorumun üzerine 7500 TL.'ye olur diyor. Ancak çok çekincem var. Çünkü ilan tarihi Ocak 2013. Ne dersiniz bu motor alınır mı? Lütfen yardımcı olun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2006-honda-vfr-800-papatya-disk-113287964/detay/

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Herkese merhaba,
    Dün muhteşem bir gün geçirdim 7 saatte Gelibolu'dan eve gidebildim, normalde 3,5-4 saat sürüyor. Bu şehir hakikaten bitti artık... Uzatmaları oynayıp içinde yaşayanları bitirmeye çalışıyor...
    Sebep de muhteşem 2. köprüdeki gişelerde yenileme yapıyorlar arkadaşlar, yenileme yaparken de yeniledikleri gişeleri kapıyorlar, sanırım zevk alıyorlar kalaylanmaktan.

Neyse 5 sene daha sabretmem gerekiyor, nasıl sabredeceğim bilmiyorum ama...

Doğan hoş geldin, VFR'n hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanmanı dilerim...

Serhat sen de hoş geldin, umarım temiz bir VFR sahibi olursun sen de arayışların sonunda... Kendi gözünle yakından gördüğün ve beğendiğin, içine sinen motosiklet için ekspertiz yaptırıp satın almak en doğrusudur diye düşünüyorum.
    Emrah Düzgit ve T R O E bunu beğendiler.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Ergin abiye katılıyorum.

Motora bakmadan özellikle ve mümkünse güvenilir bir honda servisine ekspertiz yaptırmadan almamanızı öneririm. Kimin motoru olursa olsun. İlanda çok detaylı birşey yazmamış senin motorunada hemen tamam demiş belki mide bulandırıcı birşeyler olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Motorun yanına gittiğinizdede herşeyini sorun sahibi anlatsın. Sonrasında ekspertiz yaptıracağınızdan bunun dışında başka birşey çıkarsa ekspertiz ücretinin kendisi tarafından ödeneceğini belirtin. Zaten o anda varsa birşey satıcıdan belli olur.
    erginturhan ve T R O E bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Bu arada fırsatım olmamıştı pazar gününden bir fotoğraf ekleyeyim. Fotoğrafta görüldüğü üzere Mehmet ve ben Kavacık'ta bekliyoruz fotoğraf saati 13:15

wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    13.17'de de tum trafıge ragmen maverick aralarına katıldı

Alıntı Malibu1773 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben Serhat Ankara'dan. Aranıza yeni katıldım. 1,5 sezonluk Honda CBR 250R kullanıcısıyım. Bütçem kısıtlı ancak VFR800 için yanıp tutuşuyorum. İzmir'den bir VFR ilanı buldum. Sahibi motorumun üzerine 7500 TL.'ye olur diyor. Ancak çok çekincem var. Çünkü ilan tarihi Ocak 2013. Ne dersiniz bu motor alınır mı? Lütfen yardımcı olun...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3287964/detay/
    arkadasım bu aletın sahıbı devamlı tekere gelen , ızmır'de oldukca ısım yapmıs parca vs satan bır eleman. aman derım. senelerdir satmaya calısıyor. o fıyata bıle gıtmıyor alet dusun artık 13.5 a bıle verememıstı sımdı artmıs yıne fıyatı sen bak baska ıllerden de yardımcı oluruz bısekılde.

CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    o motorun o fiyata olmasi imkansiz eger rakam cidden oyleyse kesin bitiktir. eger temizse hemen yarin al.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Serhat hoşgeldin.
    VFR konusunda arkadaşlarımın söylediklerine katılıyorum. Gözünle gör sana göz kırpsın sonra serviste kontrol kafan rahat eder...
    Extralı bu model bu fiyata biraz manidar. Durup uzun uzun düşünmek lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Ergin gel yuvana Akdeniz'e hem motosiklete de doyarsın...
    erginturhan ve akira2012 bunu beğendiler.

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    selam
    cbr 250 den sonra cbr 600f düşünüyordum fakat abs li modellere abartı fiyatlar istedikleri için büyük abisi vfr 800 e yöneleyim dedim. 2007-2008 arası modellerin fiyatları ne civarda acaba. açıkçası 21-22 gibi fiyatlar teleffuz ediliyor temizmi değilmi belli olmayan makinalara. buralarda varmı satan arkadaşlar.

Malibu1773 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Barış çok teşekkür ediyorum. Şu an vazgeçmiş bulunmaktayım. Buz gibi soğudum. Tekrar teşekkürler...

CoyoteVFR ve TROE sizlere de teşekkürler, tavsiyelerinize uyacağım.
    akira2012 bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Seino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam
    cbr 250 den sonra cbr 600f düşünüyordum fakat abs li modellere abartı fiyatlar istedikleri için büyük abisi vfr 800 e yöneleyim dedim. 2007-2008 arası modellerin fiyatları ne civarda acaba. açıkçası 21-22 gibi fiyatlar teleffuz ediliyor temizmi değilmi belli olmayan makinalara. buralarda varmı satan arkadaşlar.
    VFR cidden efsane bir model. Öyle olunca millet ikinci elde (sanırım biraz da satmak istemediklerinden mi nedir) oldukça yüksek tutuyorlar fiyatları.
    Hoş 21k tl'ye transalp 700 gördüydüm geçen henüz onu atlatabilmiş değilim de :D

Benim favori listemden sana gidecek 3 motor hele ben de evde bunu kullanıyorum çok memnunum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3068663/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7537585/detay/

En güzeli en sona sakladım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6886987/detay/

Neyse şimdi çıkıyım da cami önünde salyangoz falan satayım
    wolrath, T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.
    Heil Spellcheck

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    selam
    Kardesim ayni ikilemi 3 hafta kadar yasamis ve buradaki insanlardan yardım almis biri okarak onlari tekrar benzer sekilde cevaplar vermekten de kurtarmak adina ben elimden geldiğince yardimci olamaya calisayim.

Oncelikle profilimden de anlayacagin gibi gecen hafta 600f aldim henuz 1 hafta sonu, yaklasik 200 km kullanabildim ve cok memnun kaldim (umarim boyle devam eder.)

Vfr de tartisilmaz cok iyi bir motor fakat cok iyi motor olmasinin cefasini 2. el almak icin ugrasan benim, senin gibi insanlar cekiyor.

Sahipleri genelde motorlarina fanatiklik derecesinde bagli olduklari icin satmak istemiyor, satanlar ise benzer sebeplerden dolayi cok para istiyorlar. Dolayisila hem temiz hem de makul fiyata vfr bulman cok zor.

Tavsiyem bir yandan ümidini yitirmeden vfr aramaya devam etmen ama bir yandan da icine sinecek alternatifler bulman yonunde olacak. Gercekten icine sinen bir motor bulursan da (tabi maddi imkanlarin dahilinde) 3 e 5 e bakmadan alman. Sonucta bir ihtiyac degil keyif icin kullaniyoruz.

Tabi bu keyif zamanla ileri boyutlara ulasarak bir ihtiyac haline donusuyor ama o bambaska bir arastirma konusu

600f konsunda da kafani kurcalayan konu olursa elimden geldiğince, bilgim dahilinde cevaplamaya calisirim.

Umarim istedigin gibi, icine sinen bir motor bulursun...
    erginturhan, T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    selam
    Benim Hırçın Beyefendi satlık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5001485/detay/
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    pani / 3colore
    erginturhan, T R O E, akira2012 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler