Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...

Barış ne yakışır bu senin arabanın yanına...

Engin, hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız zevkle kullanmanı dilerim...
    akira2012, T R O E, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Herkese Günaydın.

Engin'cim hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin.

Tekerleğin hep düz gitsin. Hornet aldın diye muhbbeti kesme burada herkese yer var.

@wolrath
    Len,kontenjan mı?

HIV virüsü gibisin,yanaştın aramıza temiz aile çocuğu imajı ile ama biz senin gerçek yüzünü gördüğümüzde artık her şey için çok geçti.

Konuşturma beni şimdi.

Ergin,evet gerçekten de arabasının yanına yakışır da, iyi ki arabayı alırken ailesi ile gitmiş yoksa bu yine abuk subuk bir şey alır çıkardı.

Motosiklet konusnda yine abuk subuk bir seçim yapacak ama en sonunda yine bir baykuş alacak. O kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezel, seni yanıltmayacak tek motor VFR800 dür, sonrasını bilemem sana kalmış...
    Ezel, görüyor musun bazılarımız halen unutamamış.

Son pişmanlık neye yarar.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Hayırlı olsun Engin. Kazasız belasız keyifli sürüşler...
    engin_deniz bunu beğendi.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Günaydın.

Tekerleğin hep düz gitsin. Hornet aldın diye muhbbeti kesme burada herkese yer var.

@wolrath
    Len,kontenjan mı?

HIV virüsü gibisin,yanaştın aramıza temiz aile çocuğu imajı ile ama biz senin gerçek yüzünü gördüğümüzde artık her şey için çok geçti.

Konuşturma beni şimdi.

Ergin,evet gerçekten de arabasının yanına yakışır da, iyi ki arabayı alırken ailesi ile gitmiş yoksa bu yine abuk subuk bir şey alır çıkardı.

Motosiklet konusnda yine abuk subuk bir seçim yapacak ama en sonunda yine bir baykuş alacak. O kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Her seferinde yüzüme vurma artık, ben VFR ile hiç sıkıtı yaşamadım benim sıralı dört takıntım var o kadar
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezel hoşgeldin...
    Soru soruş tarzın, üslubun ve muhtemelen VFR seçiminden dolayı seni kutluyorum.
    VFR'yi tekrar anlatmama gerek yok. Kendini ispatlamış , gelmiş geçmiş en iyi 25 çok yönlü motosiklet arasında 1. olmuş muhteşem bir makina...
    Daha önce arkadaşlarımın yazdığı şeyleri tekrar etmek istemiyorum sadece fiyat ve otobüse yükleme konularında bendekileri aktarmak isterim.
    Dediğin gibi fiyat çok değişken; Temizlik , kullanım , bakım ve tabi ki aksesuar...
    Durumuna göre aksesuarlı fiyatı 20000 olan bir makine çıplak 17000 civarına alınmış olur. Ancak bu durum aksesuara ihtiyaç ve isteğin olup olmamasına göre değişir. Birde bakım olayını atlamamak lazım bugün ağır bakım (lastik , zincir , dişli set , akü , filtreler , sıvılar) 2500 TL.
    İlandaki 2010 VFR eğer göründüğü gibi temizse hiç durma atla üstüne yoksa kaparlar.
    Otobüse yükleme işine gelince... Travego'larda bagajın en ön kısmına yani kaptanın hemen altına sığar. İki kişi ile çok rahat yüklenir. Otobüsün bagaj yerden yüksekliği çok az zaten. Aynalar bükülüp otobüsün bagajına VFR nin arkasını affedersiniz götün götün yanaştıracaksınız. Bir kişi ön tarafta gidondan motoru dengede tutarken diğer kişi arka tarafta otobüsün bagajına çıkıp arka janttan iki elini takıp yukarı çekip bagaja çıkartacak biraz geri alınıp aynı metotla ön teker de bagaja çıkartılacak VFR vitese atılıp yan ayaklıkta iken üç adet gergili çektirme ile yanlardan bagaj içi profillere sabitlenecek. sağlam bir lastikle ön fren bağlanacak. Bir milim bile oynamaz. Zırh gibi gider. 2 numaralı koltuğa da bilet alırsan deponun üstüne denk gelir tam olarak sonra ver elini Ankara...
    Tesekkurler, üsenmeyip uzun uzun da yazmissiniz, bilgiler de cok faydali oldu ama cevap gelirse yukleme konusunda tekrar rahatsiz edebilirim

Herkese Günaydın.

@wolrath
    Len,kontenjan mı?

Konuşturma beni şimdi.

Evet abi bu baglilik da gozlerimi yasartti gercekten Bu arada sahibinden mesajina hala bir cevap gelmedi fırsat bulabilirsem bugun bir aramayi dusunuyorum.

Ergin bey yeni motorunuz da hayirli olsun.

Selamlar.
    akira2012 ve engin_deniz bunu beğendiler.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    paylaşıldı mı bilmiyorum

erginturhan, wolrath, gama ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bu hava şartlarında adam iyi motolsikletini kullanabiliyor
    akira2012 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Muzaffer Abi büyük ihtimal VFR adamı kullanıyor bu hava şartlarında...
    muzaffer1968 ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Merhaba, motoru satan arkadas mesaja bugün de cevap vermedi. Telefonunu aradim bir bayan acti, telefonun Gürhan Bey'e ait oldugunu fakat su an kendisinde bulundugunu soyledi, adimi soyadimi alip kendisinin beni arayacagini soyledi. Ve arayan soran kimse olmadı...

Çok esrarengiz şeyler oluyor Benim tahminim arkadaş ilani koydu ama motoru satmak istemiyor; mesajlari yanitsiz birakip telefonlari başkasına cevaplatiyor.

Sanırım psikolojide bu duruma VFR sendromu deniyor

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Yok yok bu olsa olsa Stockholm sendromu VFR onu esir almış
    O motor o fiyata verilir mi ya benim olsa elimi öpene 25 den aşağı vermem öpmeyene zaten 26
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor o fiyata verilir mi ya benim olsa elimi öpene 25 den aşağı vermem öpmeyene zaten 26
    Zaten bi durum var ama hayırlısı. O fiyata alırsa piyango olur. Nerdeyse aynı rakamı benim 2006 ya istiyorum. Elimi öpüp öpmemeside farketmez...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45001485/detay
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    VFR 800
    Herkese Günaydınlar....

Bugün resimler benden olsun...

Hayalgücü de size ait..

Ben bir kaç gündür bu virajları dönüyorum.
    wolrath, T R O E ve erginturhan bunu beğendiler.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Herkese Günaydınlar....

Bugün resimler benden olsun...

Hayalgücü de size ait..

http://imageshack.us/a/img32/3967/cob8.jpg

http://imageshack.us/a/img845/876/dk7p.jpg

Ben bir kaç gündür bu virajları dönüyorum.
    Gerçekten çok kıskandım, oralarda olmak vardı. Uzun zamandır vfr konusunu takip ediyordum, artık dayanamadım yazdım
    akira2012, wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Mehmet bey, Günaydın.

İyi yaptınız dayanamayıp en sonunda yazdınız.

Hoşgeldiniz...

Takip ediyorsanız zaten bizleri yabancılık çekmezsiniz. Devamını bekleriz.

Siz ne diyorsunuz,ben kaç gündür bu virajlardan kurtulamadım.Manzara yollar ve viraj eğimleri. Muhteşem.
    merkanar bunu beğendi.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Mehmet bey, Günaydın.

İyi yaptınız dayanamayıp en sonunda yazdınız.

Hoşgeldiniz...

Takip ediyorsanız zaten bizleri yabancılık çekmezsiniz. Devamını bekleriz.

Siz ne diyorsunuz,ben kaç gündür bu virajlardan kurtulamadım.Manzara yollar ve viraj eğimleri. Muhteşem.
    Burada bir arkadaşın dediği gibi bey ünvanını bırakalım, samimi bir ortam olsun

Sana da günaydın Emre, sıcak karşılaman için çok teşekkür ederim

Kısaca kendimi tanıtayım. 33 yaşında bilgisayar mühendisiyim, istanbul'da yaşıyorum. Lise dönemimde scooter kullanıyordum, uzun yıllar sonra bu yıl baharda iki tekere dönüş yaptım.

Buradaki seviyeli ve samimi ortamı çok seviyorum. Barış, Ergin, hiç görmesek bile Adana'daki Doktor , sen ve diğer tüm arkadaşlar tanıdığım oldunuz. İleri gittiysem özür dilerim ama grubun özel durumunu anlatmak istedim. Kabul ederseniz gezilere de katılmak isterim, tabi naked'ımla size yetişebilirsem

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı merkanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok kıskandım, oralarda olmak vardı. Uzun zamandır vfr konusunu takip ediyordum, artık dayanamadım yazdım
    al bunu da al al al

Alıntı merkanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada bir arkadaşın dediği gibi bey ünvanını bırakalım, samimi bir ortam olsun

Sana da günaydın Emre, sıcak karşılaman için çok teşekkür ederim

Kısaca kendimi tanıtayım. 33 yaşında bilgisayar mühendisiyim, istanbul'da yaşıyorum. Lise dönemimde scooter kullanıyordum, uzun yıllar sonra bu yıl baharda iki tekere dönüş yaptım.

Buradaki seviyeli ve samimi ortamı çok seviyorum. Barış, Ergin, hiç görmesek bile Adana'daki Doktor , sen ve diğer tüm arkadaşlar tanıdığım oldunuz. İleri gittiysem özür dilerim ama grubun özel durumunu anlatmak istedim. Kabul ederseniz gezilere de katılmak isterim, tabi naked'ımla size yetişebilirsem
    bakma emrenin oyle bey dedıgıne en agzı bozuk odur ama allah ıcın cok sıcak karsılar

hosgeldın tekrar.her telden calan muhendis agırlıklı bir grubuz (smiley lerden kim nasıl cıkar işte )

estagfurullah ınsanlara uzaktan bakan bırısı hıc olmadı yanımızda. en agır apacılerı bıle ıncıtmedık keşke cok daha onceden dadansaydın topiğe. kış geldıgı ıcın pek aktıf olmayabılır bazılarımız

yetişmek derken grup sürüşü lider azıtmadıkca bozulmaz bizde.olsa da ben el atarım zaten

iyi forumlar

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi an yazcaktm biseyler sona buranın public oldugunu hatırladım abi hadi yırttın
    merkanar bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Emre abi ilk foto çok iyi,yol

:Dmillet yurtdışında kar kış dinlemiyor,kar yağsın ben çıkabilecekmiyim onu düşünüyorum

wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

Gonlunde motor sevgisi olan herkese acik bizim toplulugumuz ve arkada surucu birakmayiz kesinlikle oyle cok suratlar yapan bir ekipte degiliz birbirimizi gorup sohbet ve birazda surus keyfi yasamak icin bulusuyoruz sohbet zamani nerdeyse surusten daha cok keyif aliyoruz bu nedenle kisin motorlar olmadan gorusmeyi planliyoruz iderece yani:d
    erginturhan ve merkanar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, motoru satan arkadas mesaja bugün de cevap vermedi. Telefonunu aradim bir bayan acti, telefonun Gürhan Bey'e ait oldugunu fakat su an kendisinde bulundugunu soyledi, adimi soyadimi alip kendisinin beni arayacagini soyledi. Ve arayan soran kimse olmadı...

Çok esrarengiz şeyler oluyor Benim tahminim arkadaş ilani koydu ama motoru satmak istemiyor; mesajlari yanitsiz birakip telefonlari başkasına cevaplatiyor.

Sanırım psikolojide bu duruma VFR sendromu deniyor
    Şimdi yeniden aradim "aradığınız numara geçici olarak servis disi olmuştur" mesaji çıktı Arkadas satmamak icin hattini kapatmis, halbuki ilani kaldirsa yeterliydi

Motordan vazgectim de sirf neler oldugunu ogrenme merakimdan isin pesini bırakmayacağım. Yeni gelişmelerle cok yakinda yeniden burada olacagim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Bu da burdakilerin abisi sayılır bi yurtdışı seyahatimde denk geldim, sahibi iyi bakmış.

Honda CB900 f2 Bol d'or

T R O E, erginturhan ve merkanar bunu beğendiler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    ön süspansiyon başlarındaki o kablolar ne işe yarıyor acaba?süspansiyonla ilgili elektronik birşey desem, o modelde??

burdakilerin asıl abisi :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96117775/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41835794/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...39690473/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler