Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Abdullah, maşallah çok güzel görünüyor beklediğine değmiş sanırım güle güle keyifle kazasız belasız kullan.
    Barış, seninkini satıp alırız onu bir baktırmak lazım ama önce.
    Burak, ben çok geçtim o yoldan bayılırım manzarasına, en son geçtiğimde asfalt bitmemişti ama asfaltın çok daha iyi olacağı o zamandan belliydi. Gerçi ben oranın asfalt olmasını istemiyordum şimdi çok kalabalıklaşacak ve tadı kaçacak bence.
    Orhan, hep bekliyoruz gelin iki kelam edin diye ama ihmal ediyorsunuz bizleri işte . Bir sorun yoktur inşallah hayatında, bundan sonra arayı açma bari...
    initial-D bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Alıntı CoyoteVFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOHC VTEC YAZISINA BAYILDIM. YAPTIRABİLİR MİYİZ ACABA AYNISINDAN ? ALLAH NAZARDAN SAKLASIN GERÇEKTEN BEN BURADAYIM DİYE BAĞIRIYOR... DİBİM DÜŞTÜ ÇOK GÜZEL OLMUŞ. BU ARADA BU GÜN YAZILI KANYONA GİTTİM YOLUN BÜYÜK BİR KISMI ASFALTDAN YOKSUN TOPRAK VE TAŞLIKTI ÇOK CANIM YANDI, MOTORUMDAN BİNLERCE KEZ ÖZÜR DİLEDİM BÖYLE BİR YOLA GİRDİĞİM İÇİN FAKAT M5 İN BU KADAR KÖTÜ BİR YOLDAKİ PERFORMANSI GAYET GÜZELDİ. ASFALTDA BEĞENİYORDUM BÖYLECE BOZUK YOLLARDA DA NE GİBİ TEPKİLER VERDİĞİNİ ÖLÇMÜŞ OLDUM VE GÖSTERDİĞİ PERFORMANSTAN MEMNUN KALDIM. YİNE OLSA YİNE M5 ALIRIM.
    AYLARDIR NEREDEYDİM BEN NEDEN FORUMA GİRMEDİM HİÇ BİLMİYORUM. ÖLSEK KALSAK KİMSENİN HABERİ OLMAYACAK ONU FARKETTİM.
    @EMRE BİR KONUDA NE KADAR CİDDİ OLDUĞUNDAN BAHSETMİŞSİN, "BEN BİLİRİM SENİN NE KADAR CİDDİ OLDUĞUNU" YERİM SENİN CİDDİYETİNİ ;)
    eğer istanbulda bulamazsan bu yazıyı yazdıracak boyacı ustası,parçalarını gönderirsen ben burda yazdırır geri gönderirirm sana...işini yapan usta hakikaten çok becerikli,özel boyalar kullanıyor ve işçiliği de süper...yurt dışından parça göndereni bile var boyatmak için...istersen bir kelamın yeter Orhan

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abdullah, maşallah çok güzel görünüyor beklediğine değmiş sanırım güle güle keyifle kazasız belasız kullan.
    Barış, seninkini satıp alırız onu bir baktırmak lazım ama önce.
    Burak, ben çok geçtim o yoldan bayılırım manzarasına, en son geçtiğimde asfalt bitmemişti ama asfaltın çok daha iyi olacağı o zamandan belliydi. Gerçi ben oranın asfalt olmasını istemiyordum şimdi çok kalabalıklaşacak ve tadı kaçacak bence.
    Orhan, hep bekliyoruz gelin iki kelam edin diye ama ihmal ediyorsunuz bizleri işte . Bir sorun yoktur inşallah hayatında, bundan sonra arayı açma bari...
    eyw ergin,hakikaten beklediğime değen bir motor oldu..zaten dün gece gezerken herkesin gözü bendeydi,şşşt la bak bana bir nasılım diye bağırıyor resmen
    T R O E bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Canım kardeşim VFR'n çok güzel oldu. Fotolarda harika çıkmış ama çıplak gözle daha güzel. renkler ayrıntılar logolar harika oldu. Bora başkanımın ve Erman ustanında ellerine sağlık. Zevkli sürüşler. Keyifli geziler diliyorum sana ve tüm iki teker sevdalısı dostlarıma...

Dün Pazar günü Bacanağım ve iki yeğenimle eğlendik biraz. İlk önce Carting yaptık beraber muhteşem eğlendik. (Katkılarından dolayı Burak CİNGİZ arkadaşıma teşekkür ederim.)
    Daha sonra Green Garden'a geçtik biraz oturduk hadi dedik Paintbaal oynayalım. Çok güzeldi acayip coştuk yani...
    Sonuç: Sağ bacağımda diz çatlağı ve iç yan bağlarda deformasyon... Akşam alçıya alındı. Yan bağların durumu Bayram sonunda çekilecek MR sonucu belli olacak.
    Yatağa bağlanmak tamam kötü de en kötüsü VFR'me binemiyecek olmam...
    maximus_01 bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Muratçığım çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim...
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Sağol Ergin olacağı varmış artık. İyi dileklerin için teşekkürler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Gecmis olsun murat...
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım kardeşim VFR'n çok güzel oldu. Fotolarda harika çıkmış ama çıplak gözle daha güzel. renkler ayrıntılar logolar harika oldu. Bora başkanımın ve Erman ustanında ellerine sağlık. Zevkli sürüşler. Keyifli geziler diliyorum sana ve tüm iki teker sevdalısı dostlarıma...

Dün Pazar günü Bacanağım ve iki yeğenimle eğlendik biraz. İlk önce Carting yaptık beraber muhteşem eğlendik. (Katkılarından dolayı Burak CİNGİZ arkadaşıma teşekkür ederim.)
    Daha sonra Green Garden'a geçtik biraz oturduk hadi dedik Paintbaal oynayalım. Çok güzeldi acayip coştuk yani...
    Sonuç: Sağ bacağımda diz çatlağı ve iç yan bağlarda deformasyon... Akşam alçıya alındı. Yan bağların durumu Bayram sonunda çekilecek MR sonucu belli olacak.
    eyw Murat Abi'm...sizinle daha nice yollarda keyifle bineceğim bir motor oldu,beraber acısını çıkarmamız dileğiyle bir an önce iyileşmeni diliyorum Abi'm çok geçmiş olsun...
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar...

Motosikleti
    Bayramınız Mübarek Olsun... hep sevdiklerinizle nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle, bol bol kavurma yiyin =D

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Oncelıkle herkesın Kurban bayramı kutlu olsun. Aılelerımız ve sevdıklerımızle hayırlara vesıle olsun.
    Bız ıkı teker severler ıcınde saglıkla kazasız belasız agız tadı ıle surusler nasıp etsın bızlere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Abdullah,Allah nazardan saklasın cok guzel ve cekıcı olmus. Bayramda Istanbula gelecektın ama galıba kısmet olmadı gorusmek anlasılan. Artık baska sefere ınsallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Murat'cım cok buyuk gecmıs olsun. Bazen ıyı vakıt gecırırken bu tur talıhsızlıler olabılıyor.

Umarım tatılden sonra MR' da da buyuk sorun ortaya cıkmaz da cabucak kurtulursun kı Vfr ıle sevısıp koklasıp hasret gıderebılesın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Barıs'cım beyaz VFR cok guzel duruyor. Insallah olur da senı de VFR'lı yaparız artık.
    V motorun orkestrasına senı de dahıl ederız artık.
    Eger ılanda kı VFR gecen sene sarıyer borusan da satılan ıse oldukca temız dı.
    636 yı bosver ne yapacaksın VFR varken hemde CBS'lı.
    wolrath, maximus_01 ve T R O E bunu beğendiler.

AZM01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR800 2005- CBF1000 2012
    BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN, TÜM VFR KULLANICILARI

Motosikleti
    pani / 3colore
    Emre 636da da var abs hem de ecu ile direk baglantili.
    +guc modu ve cekis kontrol de var. Kibs fren sistemi felan var.
    Oldukca dolu alet.

http://kawasaki.com.tr/motosiklet/ZX636/ZX636-ozellikler.html

Motosikleti
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelıkle herkesın Kurban bayramı kutlu olsun. Aılelerımız ve sevdıklerımızle hayırlara vesıle olsun.
    Bız ıkı teker severler ıcınde saglıkla kazasız belasız agız tadı ıle surusler nasıp etsın bızlere.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Abdullah,Allah nazardan saklasın cok guzel ve cekıcı olmus. Bayramda Istanbula gelecektın ama galıba kısmet olmadı gorusmek anlasılan. Artık baska sefere ınsallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Murat'cım cok buyuk gecmıs olsun. Bazen ıyı vakıt gecırırken bu tur talıhsızlıler olabılıyor.

Umarım tatılden sonra MR' da da buyuk sorun ortaya cıkmaz da cabucak kurtulursun kı Vfr ıle sevısıp koklasıp hasret gıderebılesın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Barıs'cım beyaz VFR cok guzel duruyor. Insallah olur da senı de VFR'lı yaparız artık.
    V motorun orkestrasına senı de dahıl ederız artık.
    Eger ılanda kı VFR gecen sene sarıyer borusan da satılan ıse oldukca temız dı.
    636 yı bosver ne yapacaksın VFR varken hemde CBS'lı.
    sorma ya Emre,,malesef uzak yoldan akrabalar geldiği için ben gidiyorum diyemedim...allah nasip ederse başka sefere artık

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre 636da da var abs hem de ecu ile direk baglantili.
    +guc modu ve cekis kontrol de var. Kibs fren sistemi felan var.
    Oldukca dolu alet.

http://kawasaki.com.tr/motosiklet/ZX636/ZX636-ozellikler.html
    Kawasaki gerçekten 4 japon arasında yenilik getirme konusunda en başarılı bulduğum marka. Adamlar direk avrupa markalarıyla aşık atıyor.
    Bu özellikler 600cc sınıfına MV Agusta F3 ile girmişti, hemen ardından yapıştırdı Kawasaki de cevabı. 1000cc sınıfında da S1000RR'ı kovalıyor.
    Honda çok iyi motor yapma iddiasından vazgeçip mantıklı motor yapma sevdasına düştü ne yazık ki.
    Ah şu VFR ve Hornetin arkası geleydi
    T R O E bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    pani / 3colore
    honda ıle arada 10.000tl de fark var secım meselesi. honda da oldukca mantıklı bu fıyat ıle beraber.

mv agusta deme umurcan. satılırsa baska kafamı kurcalayan marka da kendısı cunku favorılerımde.sunun tatlılıgına doluluguna bak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mv-agusta-endo-motors-dan-mv-agusta-f4-1000-r-acill-acilll-123027154/detay/

vfr 800'un 2009-2010 10000km de altında olanları altın degerınde bence bınmeyın saklayın bize ozellıkle beyaz olanlar
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Vardır. O fazla bi fark olsa bile olmalı da. Beygir olarak F4R ile, gidiş olarak da S1000RR ile yarışıyor ve S1000RR ile de Kawa'nın 15000tl farkı var. Sadece 10000TL fazla tabi
    Dediğim gibi Honda önceliği P/F eğrisini yüksek tutmaya ve mantıklı motorlar yapmaya veriyor.

MV benim de çok canımın çektiği bir makine ama gerek 2. el gerek bakım-servis, gerek yedek parça konusunda 3 koldan korkutucu bir makine Yoksa bir Brutale 675 veya Street Triple R çok yakışıklı olurdu ama tr gerçekleri. Böyle bir makineyi alırsan bi bakıma evlendin sayılır. Değer mi kısmı kullanıcısına kalmış.

VFR800 de çok çok çok takdir edip beğendiğim bir motor. Başlıktan düşmememden anlamışsınızdır Ama 2. elde fiyatlar komik denecek kadar yüksek ne yazık ki.
    10k km de abartı bence 300k km motor ömrü olan bir motordan bahsediyoruz, gerçek ve bakılmış bir 50k km vfr bile yeni sayılır gözümde
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster

murat abi geçmiş olsun
    T R O E bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    pani / 3colore
    motor ıyı de kullanıcı profılı korkutur benı hep.elımden gelse 0 alsam keske ama o trenı kacırdık
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Apaçilik yapıp motorun canını çıkartacak adam vfr almaz pek ya. Herhalde Çok nadir, orada da herhalde expertizde enseler honda.
    Benim öyle bi trenim hiç olmadığından üzmüyorum kendimi
    wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abi geçmiş olsun
    Sağol Mesut ...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler