Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Uzun bir aradan sonra Merhaba arkadaşlar,

Artık bundan sonra bana baba diyebilirsiniz geçtiğimiz hafta çok şükür sağlıklı bir kizimiz oldu ve ancak haber verebildim Babalık duygusunu yeni yeni tadıyorum ve darısı isteyen herkesin başına diyorum
    tr_select, ykocabay, wolrath ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun bir aradan sonra Merhaba arkadaşlar,

Artık bundan sonra bana baba diyebilirsiniz geçtiğimiz hafta çok şükür sağlıklı bir kizimiz oldu ve ancak haber verebildim Babalık duygusunu yeni yeni tadıyorum ve darısı isteyen herkesin başına diyorum
    Hayırlı olsun, Allah analı babalı sağlıklı bir şekilde büyümesini nasip etsin ;) Bizler o babalık olayını çocuk doğmadan kucağa almadan anneler gibi tam algılayamıyoruz kafamız almıyor sanırım yani bana öyle olmuştu , kucağa alınca bir aydınlanma ve istemsiz bir sırıtma, gülme gibi durumlar oluyor
    ihakanvardal bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Allah analı babalı & sağlıklı bir şekilde büyümesini nasip etsin.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Hakancım... Gözün aydın.

Allah analı babalı sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin. Çok sevindim adına. Darısı başıma....

E ozaman yemekler hakandan:p hayirli olsun ben anlamistim zaten iki gun dukuanin onunde motoru goremeyince telaslar vardir diye aramadim anali babali buyutsun allah...

Birde arkadaslar bir sey sorucaktim 6. Viteste motorda degisik bir gidis hissediyomusunuz sanzumandan sanki bole daha degisik geliyor ses 120 km civarlarinda

Motosikleti
    VFR 800
    Evet yemekler babadan

Valla 120 km gidiyorken ben şanzumandan değişik sesler almadım şimdiye kadar. Bazen arkamdan Yusuf'un sesi geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Korhan,daha önceki sayfalarda da yazdım ben eşim ile geçen sene bir kaç kere hem şehir içi hemde şehir dışı geziler yaptım.

Eşimi benim motosiklet kullanmama alıştırmaktı amacım bir de beraber bir yerlere gidip ortak zevk almaktı amacım ama yemedi abi.

İnsan arkasında eşini taşıyınca çok tedirgin kullanıyor,en azından bende öyle oldu. Ben çok normal gidiyorum,eşim de rahtım diyordu ama etraftı iki ayaklı büyük baş var mı diye hep gözüm aynalarda idi.

Sormamın nedeni,daha yüz yüze tanışmasak da gerek Barış(wolrath) ve senin sohbetinizin güzel olması ki buluşabilir miyiz diye düşündüm.

Malum yengen vizesi olayı.

Motosikleti
    pani / 3colore
    bana her yer vfr

es konusunda soz veremeyecegım (motorlu olarak tabı,yoksa ıftar vs her turlu gelırız aurısle). onumde 2 engel var. bır yengen(cbr 250den sonra bı kere bındı onda da RR ın tam alttan gecen egzozu hem urkuttu hem ısıttı bıraz :D) , 2 mono kapak :D koltuk evde mı, esyaların oldugu ofıste mı bılmıyorum. daha yenı eve tasınmadıgımız ıcın dublex evde ıc guveysı takılıyore, bu yuzden bılmıyorum valla yerını ekım gıbı tasınacagım yıldızdakı lojmanlara ınsallah.

bu arada cumartesı benım tatıl bıtıyor.pazar gunu ufaktan bıseyler yapsak mı ya tatıl donusu.ısı olanın , ıs yerıne de gelebılırım :D ıs yerınde rolantıde egzoz yutar & laflarız haha

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Hakan Allah analı babalı büyütsün. Gözün aydın BABA...

alpi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800A En Kırmızısından
    Herkese merhabalar hayırlı Ramazanlar,
    bende geçen hafta VFR sahibi olarak aranıza katılmış bulunuyorum arkadaşlar,

daha öncesinde yine Honda ağırlıklı birçok motorum olmuştu en son hayalimizide VFR ile gerçekleştirdim,
    Kısaca kendimden bahsetmek gerekirse Aranıza Bursa da katılıyorum, 82 doğumluyum, özel sektörde çalışmaktayım evli ve 6 yaşında bir oğlum var,
    elimdeki motorlarım 69 model MOTO GUZZİ (restore gerekli) 2007 Bordo yan çantalı VFR 2007 model mondıal 150 ZC,
    kullanmış olduğum motorlar; 1983 model Goldwing, 2006 CBR 600 F, 2012 CBF 150 (Buradaki 3 motorun karışımı benim için VFR 800 dür)
    Her türlü etkinliktir , festivaldir eşimle birlikte katılım sağlarım,
    daha önceden Goldwing in restore çalışmasınıda paylaşmıştım bu sitede ilgilenen boş vakti olan incelesin link altta haydi kalın salıcakla
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-revizyon.html
    akira2012, wolrath, ihakanvardal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alper hoş geldin aramıza...
    VFR'n çok güzel görünüyor. Kazasız zevkli sürüşler dilerim...

Motosikleti
    VFR 800
    Hoşgeldin...

Vayşşşş renge bak...

Ergin yan çantaları görmesin.

Valla buradan çok güzel görünüyor. Yavv benim ki de bordo olmasına her bordo VFR resimi gördüğümde tekrar ve tekrar aşık oluyorum ben bu motora.

Sağlıkla sıhhatle kullanın. Bizler biraz VFR'ye toz kondurmayız ama yine de bu kadar çeşitli motosiklet kullanan birisi olarak da yorumlarınızı bekleriz hani.

Wolrath bırak Allah aşkına şu SS'i resimdeki aslan parçasına baksana Allah nazardan saklasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Murat,o kadar gezdin ettin.

Festivale katıldın. Resim foto bekliyoruz yavvv...

Özellikle Mersin civarlarından falan... Malumunuz VFR'nin abisi memleketini özlemiştir,bodrumdan selam gönderirken iyi idi.

Belki Mersin'i görünce pişmalık duyar.

Çok hain gördüm kendimi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana her yer vfr

es konusunda soz veremeyecegım (motorlu olarak tabı,yoksa ıftar vs her turlu gelırız aurısle). onumde 2 engel var. bır yengen(cbr 250den sonra bı kere bındı onda da RR ın tam alttan gecen egzozu hem urkuttu hem ısıttı bıraz :D) , 2 mono kapak :D koltuk evde mı, esyaların oldugu ofıste mı bılmıyorum. daha yenı eve tasınmadıgımız ıcın dublex evde ıc guveysı takılıyore, bu yuzden bılmıyorum valla yerını ekım gıbı tasınacagım yıldızdakı lojmanlara ınsallah.

bu arada cumartesı benım tatıl bıtıyor.pazar gunu ufaktan bıseyler yapsak mı ya tatıl donusu.ısı olanın , ıs yerıne de gelebılırım :D ıs yerınde rolantıde egzoz yutar & laflarız haha
    Cumartesi iş yerindeyim. Gelirsen bekleriz. Olmadı sana Ctesi akşamı Kahve'de ısmarlayabilirim.

Motosikleti
    pani / 3colore
    ben vfr asıgıyım hala...ama ;

devir & hafiflik & i4 sesi

cumartesı turgutreıs'ten gelecegız sabahtan cıkıp.muhtemelen aksamı pert olurum.olmazsam ararım senı.

ozelden mekan-tel bırakırsan sevınırım.
    burdan da olur
    https://www.facebook.com/baris.dogan.399

+++

alper hosgeldın

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Emre valla,bende senin gibi düşünüyorum,Barış'la beraber iyi olur,eşlerde tanışmış olur.Biz bu aralar biraz eksiklikleri tamamlamanın derdine düştük,ondan çok giremiyorum foruma,geçen hafta bi boşlukta Riva yaptık ama gönül uzun yol istiyor.
    Barış yolunuz açık olsun,aman yol çalışmalarına dikkat,bu ara oralarda asfaltlama çalışmaları var imiş,her durduğun yerde susamasan bile sık sık su iç..Kazasız belasız iyi yolculuklar dilerim.
    Alper,senin de VFR 'n hayırlı olsun,elma gibi parlıyor maşallah..Ağız tadı ile binersin inşallah..Doğru ve güzel bir seçim...

Motosikleti
    VFR 800
    Korhan,bende senin gibi geç evlenenlerdenim.

Dört yıl bitti,evin eksikleri hiç bitmiyor. Sonra farkına vardım ki,eksikleri tamamlamak için yaşamaya başlamışız.

Evet arkadaşlar,yavaş yavaş hepimizin ortaklaşa karar vereceği bir zaman diliminde,tur yapalım derim.

Nasıl olsa hepimiz akıllı uslu insanlarız bence şöyle zevkli bir yol yapalım derim,hep beraber.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Arkadaşlar herkese merhaba, tombulum tombulum (tatilde 2 kilodan fazla almışım) yoldan geldim yorgunum Müsait zamanda herkese cevap yetiştirmeye çalışacağım... Yeni gelenler hoşgelmiş, Hakan'a tebrikler unutmadan.

Bu akşam dinlenirim yarın da motoruma binerim diye düşünüyorum gelmek isteyen olursa el kaldırsın, görüşürüz...

Motosikleti
    pani / 3colore
    sag salım geldık. bebegmz bıraz ugrastırdı.araba mort oldu valla aurısı satıp 60-70 cıvarına bısey alayım dıyorum ama ıcıne edecek bu yuzden almıcam hralde :D haha

saka bı yana fecı yorulmusum.30 olduk ya cıdden yaslanmısım ya.tegmenken marmarıs*ıstanbul 850km 1 kere durarak gelıyordum tek basıma.sımdı o kadar durkalk yaptık yıne de pert oldum.emreyı zıyaretı bu yuzden erteledım ama sozu var.kahvesını ıcecegım tez zamanda.

haftaya salıya kadar ıznım var.
    esımı tatılde hıcbısekılde kırmadıgım ıcın :D her turlu plana uyarım.
    yarın var mı ergın abıden baska rıvalayacak

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    vfr lerde hararet sorunu varmış doğrumudur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02822619/detay nasıl sizce ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    orhan koydugun lınktekı motor senelerdır ılanda. hıc oyle 18 felan da gormemıstı. maasallah yazın tadına varmaya calısılıyo sanırım 14 bıle gormustum ben o ılana aıt fıyat olarak.

hararet sorunu derken? grenaj aralarından bıraz(!) fazla sıcak gelır dogrudur ama hararet sorunu denen sey sehırıcı hararet yapmasıysa eger 600cc ve uzerı tum makınalar dur kalkta bacak yakar ;)
    barodi bunu beğendi.

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vfr lerde hararet sorunu varmış doğrumudur?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02822619/detay nasıl sizce ?
    O zaman ben motorumu bedava veriyormuşum da haberim yokmuş http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1144485/detay/
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

Motosikleti
    pani / 3colore
    riva fatihleri :D
    auheah

"adam gıbı kunefe"yı ozleyen abımle hasret gıderdık rıva donusu

erginturhan, akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler