Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı erkinerdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onuda bir bayide ekspertize sokup baktiracagiz sanirim suan icin biraz zor olur 2.bir motor memur adamiz ilerleyen zamanda belki olabilir dediginiz ama ne hikmetse vfr ye kapilmis gibiyim gozum suan baska birsey gormuyor ya Allah deyip girisicem herhalde yarin bir arkadasla gorusecegiz kendiside durust bir arkadasa benziyor bakalim hayirlisi yarin haber veririm son durumu
    Hadi hayırlısı diyelim o zaman. Allah gönlüne göre versin kardeşim
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı diyelim o zaman. Allah gönlüne göre versin kardeşim
    Bugun arkadasla gorustuk sagolsun tam dedigim gibi beyfendi bir abimiz bu motorada boyle bir adam yakisir..simdi kafami karistiran bir iki soru var

1-bu havada bile 2 tur attim 102 dereceye cikti bacaklarim yandi )) yazin napar bu beni sapir sapir terletmesin alttan alttan

2-motorun debriyaj balatasinin arkasindaki yaylar gevsekmis biraz ustasi balata degisiminde degistiririz demis o biraz isindiginda ses yapiyor bu sorun olurmu bana birde 10.000km icinde egzantrik degismesi gerekli bayi harici bu isi baska yerde yaptirmak pek mantikli gelmedi fiyatlar cok yuksekmidir acaba

3- hic korktugum gibi bir makina cikmadi agirligida dengeli gucude dengeli genisligide boyle yasli bir ihtiyara vurulucagimi dusunmemistim mt07 hevesim kacti resmen nasil guzelliktir bu napicami bilemedim )

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bugun arkadasla gorustuk sagolsun tam dedigim gibi beyfendi bir abimiz bu motorada boyle bir adam yakisir..simdi kafami karistiran bir iki soru var

1-bu havada bile 2 tur attim 102 dereceye cikti bacaklarim yandi )) yazin napar bu beni sapir sapir terletmesin alttan alttan

2-motorun debriyaj balatasinin arkasindaki yaylar gevsekmis biraz ustasi balata degisiminde degistiririz demis o biraz isindiginda ses yapiyor bu sorun olurmu bana birde 10.000km icinde egzantrik degismesi gerekli bayi harici bu isi baska yerde yaptirmak pek mantikli gelmedi fiyatlar cok yuksekmidir acaba

3- hic korktugum gibi bir makina cikmadi agirligida dengeli gucude dengeli genisligide boyle yasli bir ihtiyara vurulucagimi dusunmemistim mt07 hevesim kacti resmen nasil guzelliktir bu napicami bilemedim )
    Motor kaç km de ?
    Birde o ses geldiğinde debriyaja bastığında ses kesiliyorsa tas sesi dediğimiz debriyaj yaylarından dolayı gelir.

Isındığında gelen ses egzantirik sesidir. Yalnız en son fiyat sorduğumda komple egzantirik setin değişmesine 3500 tl idi.

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Motor kaç km de ?
    Birde o ses geldiğinde debriyaja bastığında ses kesiliyorsa tas sesi dediğimiz debriyaj yaylarından dolayı gelir.

Isındığında gelen ses egzantirik sesidir. Yalnız en son fiyat sorduğumda komple egzantirik setin değişmesine 3500 tl idi.
    Motor suan 66bin kmde evet debriyaja basilinca ses kesiliyor ama sogukken gelmiyor ses isininca geliyor sakirti sesi degil egzentrik icin 8-10bin km var en az dedi , az cok tahmin ettigim fiyatlar kis bitiminde tek masrafi bu olacaksa cok dert degil acikcasi baska sorun cikartmadigi surece egzentrik uzun sure gidecek birsey sonucta lastikler falan daha sifir ustasinin dedigi parcanin resmini alta birakayim hatta isterseniz.

https://i.hizliresim.com/BzY1NG.jpg

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Motor suan 66bin kmde evet debriyaja basilinca ses kesiliyor ama sogukken gelmiyor ses isininca geliyor sakirti sesi degil egzentrik icin 8-10bin km var en az dedi , az cok tahmin ettigim fiyatlar kis bitiminde tek masrafi bu olacaksa cok dert degil acikcasi baska sorun cikartmadigi surece egzentrik uzun sure gidecek birsey sonucta lastikler falan daha sifir ustasinin dedigi parcanin resmini alta birakayim hatta isterseniz.

https://i.hizliresim.com/BzY1NG.jpg
    Mobilden giriyorum linke bakamıyorum. Normalde egzantrik sesi gelmeye başladığında genellikle gergi paletinin yayı bozulduğundan gergi paletini değiştiriyorlar sadece. Ama km itibari ile imkan varsa komple değiştirmek tabiki de daha iyidir.

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Motor kaç km de ?

Mobilden giriyorum linke bakamıyorum. Normalde egzantrik sesi gelmeye başladığında genellikle gergi paletinin yayı bozulduğundan gergi paletini değiştiriyorlar sadece. Ama km itibari ile imkan varsa komple değiştirmek tabiki de daha iyidir.
    Daha yetkili servise goturmedik orada da bir bilgi almak gerek onlar isin daha erbabidir cuma gunu olmazsa birde yetkili servisi dinliyelim bakalim nediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Motor kaç km de ?

Simdi arkadasa sordum da vitese atip elini debriyajdan yavasca cekerken kesiliyor ses dedi

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Boşta iken debriyaja bastığında kesilir tas sesi. Yetkili servisler çok uçuk fiyatlar istiyor. Sorun olmadığı halde gidon rulmanı değişmesi için 700 tl istemişlerdi.

Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler